open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


27.06.2013

ПРОТОКОЛ № 15
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 521 від 26.07.2013}

Присутні члени комісії:


Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);


Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар комісії);


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу організації контролю на державному кордоні Управління державного контролю на автомобільному транспорті Укртрансінспекції України;


Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адмінпослуг та ведення реєстру Укртрансінспекції України;
Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень, радник ВГО УТС.


Дробот Ю.С.

-

Головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень Секретаріату АсМАП України;


Лукіна Л.В.

-

Виконавчий директор ВГО ВААП;


Іванов О.П.

-

начальник відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс";

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: прийняли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу та внесення змін на регулярному міжнародному маршруті УЖГОРОД - ПРАГА: ПАТ "Ужгородське АТП 12107 з паритетним партнером NoblessLines.r.o.

ВИРІШИЛИ: відмовити у продовженні терміну дії дозволу та внесення змін у розклад руху на регулярному міжнародному маршруті УЖГОРОД - ПРАГА (час відправлення з м. Ужгород (19-00) - Прага (21-00) у зв'язку з тим, що відповідно до абз. 2 ст. 2.7 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затверджених наказом Міністерства транспорту України № 75 від 09.02.2004, визначено, що формування маршрутів міжнародних регулярних перевезень має відповідати вимогам щодо визначення початкових і кінцевих пунктів в обласних центрах та великих промислових містах України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента продовження терміну дії дозволу та внесення змін (зміна форми власності українського перевізника) на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - КИШИНІВ: ПАТ "Чорноморська Транспортна Компанія" з паритетним партнером ТОВ "АЛГАЛІЯ".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - КИШИНІВ (час відправлення з м. Одеса - 14-30) - Кишинів (21-50), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КОБЛЕВО - КИШИНІВ: ПП "Морозан В.В." з паритетним партнером ТОВ "АЛГАЛІЯ".

ВИРІШИЛИ: надати згоду продовження терміну дії дозволу КОБЛЕВО - КИШИНІВ (час відправлення з м. Коблево (20-30) - Кишинів (10-30), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття сезонного міжнародного маршруту КИЇВ - БУРГАС: "ПП Тимченко В.Р." з паритетним партнером ЕООД "Балкан Транс Сервіс".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття сезонного міжнародного маршруту КИЇВ - БУРГАС (час відправлення з м. Київ (14-00) - Бургас (16-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на внесення змін (зміна пунктів слідування по території України, заміна німецького паритетного партнера) КИЇВ - БОНН: "СПД Шевченко С.М." з паритетним партнером "AS Karpaten&KrimTourGmbH".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін (зміна пунктів слідування по території України, заміна німецького паритетного партнера) КИЇВ - БОНН (час відправлення з м. Київ (05-40) - Бонн (02-15), терміном до 23.02.2014 р. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЛУГАНСЬК - ВОРОНІЖ: ТОВ "УШ АТП 10943" з паритетним партнером ВАТ "ВПАТП № 3".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу та внесення змін на регулярному міжнародному маршруті ЛУГАНСЬК - ВОРОНІЖ (час відправлення з м. Луганськ - (11-25) - Вороніж (11-30), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - БЄЛЬЦІ: ПП "Біплан" з паритетним партнером AO "ParculdeAutobuzedinBalti".

ВИРІШИЛИ: відмовити на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - БЄЛЬЦІ (час відправлення з м. Одеса - (22-15) - Бєльці (22-30) у зв'язку з існуючим дозволом ТОВ "Євро - Люкс" № 015562, терміном дії до 29.07.2013 р. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЗАТОКА - СОЛІГОРСЬК: ПП "Біплан" з паритетним партнером ВАТ "Міноблавтотранс".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЗАТОКА - СОЛІГОРСЬК (час відправлення з м. Затока - (13-30) - Солігорськ (10-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КОЛОМИЯ - ЛОДЗЬ: ПАТ "Коломийське АТП" з паритетним партнером ПКС "Білограй" ТзОВ м. Білограй.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту КОЛОМИЯ - ЛОДЗЬ (час відправлення з м. Коломия - (12-40) - Лодзь (15-15), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ХАРКІВ - БУРГАС: ТОВ "Вега Райзен" з паритетним партнером ВАТ "Міноблавтотранс".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту Харків - БУРГАС (час відправлення з м. Харкова - (07-00) - Бургас (16-30), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ВІЛЬНЮС: ТОВ "Українські Лінії" з паритетним партнером UAB "Tolimojokeleiviniotransportokompanija".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ-ВІЛЬНЮС (час відправлення з м. Києва - (08-00) - Вільнюс (07-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Виконавчої агенції автомобільної адміністрації Республіки Болгарія, стосовно маршруту КИЇВ - БУРГАС: СПД Мірчев А.Г. та ТОВ Комфорт Авто з паритетним партнером, ООД Сервіс Тур та ООД ФениксТравел стосовно анулювання українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: анулювати українські дозволи СПД Мірчев А.Г. та ТОВ Комфорт Авто у зв'язку з тим, що Міністерство транспорту Болгарії виключило м. Варна з розкладу руху, видати українські дозволи відповідно нового розкладу руху: час відправлення з м. Києва - (08-00) - Бургас (14-00), з терміном дії існуючих дозволів.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ТОВ "Меркурій Автотранс" стосовно видачі дозволів паритетному перевізнику на маршруті МАРІУПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Маріуполь (14-00) - Ростов-на-Дону (07-55).

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу для українського паритетного перевізника на регулярному міжнародному маршруті МАРІУПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Маріуполь (14-00) - Ростов-на-Дону (07-55), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - БОРИСПІЛЬ (час відправлення з м. Кишинів (06-15, 22-30) - Бориспіль (06-35, 22-35), претендент SRLRuteAutoInternationale, ТДВ "Денисівка Плюс" стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: що ТДВ "Денисівка Плюс" необхідно подати документи до Міністерства інфраструктури України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

15. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова та Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту КИШИНІВ - САНКТ- ПЕТЕРБУРГ (час відправлення з м. Кишинів (06-50) - Санкт-Петербург (07-30), претендент SRLTranselegant-Tur, SRLAripartex та ООО Евро Транс-Тур стосовно видачі українських транзитних дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи терміном до 17.05.2018 р. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

16. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ВІННИЦЯ (час відправлення з м. Кишинів (08-50) - Вінниця (08-50), претендент S.R.L. JitariP-Trans, ФОП Лещенко Ю.В., ПП Гречанюк В.І. стосовно видачі українських транзитних дозволів.

ВИРІШИЛИ: що ПП Гречанюк В.І. необхідно подати документи до Міністерства інфраструктури України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

17. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ОЛЕНІВКА (час відправлення з м. Кишинів (20-30) - Оленівка (19-00) претендент S.R.L. Iurtol-Trans, ТОВ Август V стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: що ТОВ Август V необхідно подати документи до Міністерства інфраструктури України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

18. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ОДЕСА (час відправлення з м. Кишинів (00-20) - Одеса (11-00) претендент S.R.L. AlturImpex, ТОВ Август V стосовно втрати дозволів (термін дії до 16.05.2014) та видачі додаткових українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: відмовити у видачі дозволів у зв'язку з тим, що документи подані не в повному обсязі. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

19. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова та Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту КИШИНІВ - СОЧІ (час відправлення з м. Кишинів (09-00) - Сочі (22-10), претендент S.R.L. Nikora-Trans, МУП Сочіавтотранс стосовно видачі українських транзитних дозволів до 28.05.2018.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи терміном до 28.05.2018 р. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

20. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ЗАТОКА (час відправлення з м. Кишинів (10-00) - Затока (17-35) претендент S.R.L.BuslinesMoldova стосовно зміни часу в розкладі руху Кишинів (00-55) - Затока (20-30) без паритету.

ВИРІШИЛИ: задовольнити звернення стосовно зміни часу в розкладі руху Кишинів (00-55) - Затока (20-30) та видати дозволи терміном на 1 рік. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

21. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - КУРОРТНЕ (час відправлення з м. Кишинів (09-45) - Курортне (18-00), претендент S.R.L.BuslinesMoldovaS.R.L.BuslinesMoldova, стосовно видачі українських дозволів на 5 років без паритету.

ВИРІШИЛИ: відмовити у видачі українських дозволів у зв'язку з перевищенням "100 км зони" без паритету згідно протоколу засідання змішаної українсько-молдавської комісії. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

22. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИШИНІВ - ВИЛКОВЕ (час відправлення з м. Кишинів (09-25) - Вилкове (06-20), претендент S.R.L.Arik AFS, ПП Біплан.

ВИРІШИЛИ: що ПП Біплан необхідно подати документи до Міністерства інфраструктури України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

23. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту БЄЛЬЦІ - ОДЕСА (час відправлення з м. Бєльці (09-10, 12-30) - Одеса (08-00, 13-10), претендент A ParculdeAutobuzedinBalti, ПП Укрєвробус.

ВИРІШИЛИ: що ПП Укрєвробус необхідно подати документи до Міністерства інфраструктури України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

Прийняли рішення щодо проведення наступного засідання комісії - відбудеться 12 липня 2013 року.

ВИРІШИЛИ: пропозицію підтримали.

Голова комісії

Д.В. Петухов

Протокол вів

О.П. Корнієнко
Л.В. Лукіна
В.М. Ігнатенко
П.В. Кравченко
П.В. Главацький
О.П. Іванов
Ю.С. Дробот

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: