open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Чинна

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.01.2016  № 15

Про викладення Переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, у новій редакції

Відповідно до статті 24 Закону України "Про телекомунікації", Положення про порядок визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку, затвердженого наказом Адміністрації Держспецзв'язку від 17.03.2014 № 115, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10.04.2014 за № 405/25182, та з метою оновлення інформації щодо технічних засобів НАКАЗУЮ:

1. Перелік технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, затверджений наказом Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260, викласти у новій редакції, що додається.

2. Департаменту телекомунікацій і користування радіочастотним ресурсом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України забезпечити протягом п'яти робочих днів з дня підписання цього наказу його розміщення на офіційному веб-сайті Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова Служби

Л.О. Євдоченко


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Адміністрації Державної
служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України
30.05.2014  № 260
(у редакції наказу
Адміністрації Державної служби
спеціального зв'язку та захисту
інформації України
14.01.2016 № 15)

ПЕРЕЛІК
технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України

Технічні засоби телекомунікацій

1

2

3

4

5

6

1.

Мультиплексор Tellabs 6325 Edge Node, версія ПЗ 1.х

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0032851-14 від 16.05.2014 до 15.05.2015

"Tellabs Oy", Фінляндія

Може застосовуватися в ТМЗК для формування та передавання лінійних сигналів з використанням інтерфейсів: E1, FE, STM-1, STM-4, GE

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

2.

Мультиплексор Tellabs 6345 Switch Node, версія ПЗ 3.х

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0032963-14 від 16.05.2014 до 15.05.2015

"Tellabs Oy", Фінляндія

Може застосовуватися в ТМЗК для формування та передавання лінійних сигналів з використанням інтерфейсів: STM-1, STM-4, STM-16, GE

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

3.

Мультиплексор OME 6500, версія ПЗ 9.х

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0032965-14 від 16.05.2014 до 15.05.2015

"Ciena Corporation", США

Може застосовуватися в ТМЗК для формування та передавання лінійних сигналів з використанням інтерфейсів: STM-16, 10GE

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

4.

Муфта з'єднувальна типу Crosver FOSC-xxx для оптичних кабелів зв'язку

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0033785-14 від 19.05.2014 до 14.05.2015

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для захисту з'єднань оптичних волокон оптичних кабелів зв'язку, що прокладаються в ґрунті, кабельній каналізації електрозв'язку або на підвісних лініях

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

5.

Бокс типу Crosver марок FOX1-X2Y/X3-X4-X5 для оптичних кабелів зв'язку

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0033382-14 від 19.05.2014 до 14.05.2015

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для з'єднань оптичних кабелів зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

6.

Кабель зв'язку оптичний типу FinMark LTxxx-SM-yy

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0035346-14 від 22.05.2014 до 14.05.2015

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для прокладання в ґрунт, кабельну каналізацію електрозв'язку чи для підвішування на опорах

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

7.

Кабель зв'язку оптичний типу FinMark UTxxx-SM-yy

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0035349-14 від 22.05.2014 до 14.05.2015

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для прокладання в ґрунт, кабельну каналізацію електрозв'язку чи для підвішування на опорах

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку 30.05.2014 № 260

8.

Комплект кабельної арматури типу Crosver

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0032992-14 від 16.05.2014 до 14.05.2015

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися для підвішування кабелів зв'язку, які застосовуються в ТМЗК

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

9.

Атенюатор оптичний торговельної марки Cor-X моделей ATT-MF(FF)-SC (FC, LC) / UPC(APC)-yydB та розгалужувач оптичний торговельної марки Cor-X моделей Coupler XX-1xY(y/y/y)-Z/Z-0(2)-WW/WW(-0,9mm cord)(Lm)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0032998-14 від 16.05.2014 до 14.05.2015

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК в пасивних оптичних мережах за архітектурою FTTH та в оптичних трактах волоконно-оптичних систем передачі для розгалуження/об'єднання оптичних сигналів та забезпечення потрібного загасання потужності оптичних сигналів

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

10.

Шнур оптичний з'єднувальний торговельної марки Cor-X з конекторами типів FC, SC, LC, ST, E2000 та з конекторами швидкого монтажу торговельної марки Cor-X типів Fast Connector SC/UPC(APC) і адаптером типів FC/FC, SC/SC, LC/LC, FC/SC

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0033002-14 від 16.05.2014 до 14.05.2015

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для з'єднань в телекомунікаційному обладнанні

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

11.

Станція головна кабельного телебачення торговельної марки PBI моделі DMM-1000

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0032933-14 від 16.05.2014 до 14.05.2015

"Beijing Jaeger Communication Electronic Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для передавання програм телевізійного мовлення через розподільчі мережі кабельного телебачення та через мережі передавання даних з використанням інтерфейсів Ethernet 10/100 BaseT (протокол IP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

12.

Обладнання додаткове типу DCH до станції головної кабельного телебачення торговельної марки PBI

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0032929-14 від 16.05.2014 до 14.05.2015

"Beijing Jaeger Communication Electronic Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для передавання програм телевізійного мовлення сумісно з головною станцією кабельного телебачення т. м. PBI через розподільчі мережі кабельного телебачення та через мережі передавання даних з використанням інтерфейсів Ethernet 10/100 BaseT (протокол IP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

13.

Пристрій захисту телекомунікаційного обладнання від перенапруг (розрядник) моделі 716-STUB-14

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0033912-14 від 19.05.2014 до 18.05.2016

"Radio Frequency Systems GmbH", Німеччина

Може застосовуватись в ТМЗК для захисту обладнання систем стільникового зв'язку та телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

14.

Кабелі зв'язку коаксіальні марок LCF12-50JL, LCF78-50JL, LCFS114-50JL, LCF158-50JL, LCF12-50J, LCF14-50J, LCF38-50J, LCF78-50JA, LCFS114-50JA, LCF158-50JA, LCF214-50JA

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0033916-14 від 19.05.2014 до 18.05.2016

"Radio Frequency Systems GmbH", Німеччина

Можуть застосовуватись в ТМЗК у системах стільникового зв'язку та телебачення при прокладанні поза будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

15.

Кабелі зв'язку коаксіальні марок SCF12-50J, SCF14-50J, SCF38-50J

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0033919-14 від 19.05.2014 до 18.05.2016

"Radio Frequency Systems GmbH", Німеччина

Можуть застосовуватись в ТМЗК у системах стільникового зв'язку та телебачення при прокладанні поза будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

16.

Кабелі зв'язку оптичні марок HB012-1-04U1-21J, HB012-1-06U1-S1J, HB012-1-04U1-S2J, HB012-1-06U1-S2J, HB012-1-10U1-S2J, HB058-1-16U1-S2J, HB058-1-25U1-S2J, HB078-1-04U3-S6J, HB078-1-06U3-S6J, HB078-1-10U3-S6J, HB078-1-16U3-S6J, HB114-1-25U3-S6J, HB078-1-04U4-S8J, HB078-1-06U4-S8J, HB078-1-10U4-S8J, HB114-1-16U4-S8J, HB114-1-25U4-S8J, HB078-1-04U6-S12J, HB114-1-06U6-S12J, HB114-1-10U6-S12J, HB158-1-16U6-S12J, HB158-1-25U6-S12J, HB078-1-04S3-S3J, HB078-1-06S3-S3J, HB114-1-10S3-S3J, HB078-1-04S3-S6J, HB078-1-06S3-S6J, HB114-1-10S3-S6J

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0033914-14 від 19.05.2014 до 18.05.2016

"Radio Frequency Systems GmbH", Німеччина

Можуть застосовуватись в ТМЗК у системах стільникового зв'язку при прокладанні поза будівель для підключення виносних радіомодулей

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

17.

Кабелі зв'язку коаксіальні марок LCF12-50JFN, LCF14-50JFN, LCF38-50JFN, LCF78-50JFNA, LCFS114-50JFNA, LCF158-50JFNA, LCF214-50JFNA, LCF12-50JFNL, LCF78-50JFNL, LCFS114-50JFNL, LCF158-50JFNL

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0033916-14 від 19.05.2014 до 18.05.2016

"Radio Frequency Systems GmbH", Німеччина

Можуть застосовуватись в ТМЗК у системах стільникового зв'язку та телебачення при прокладанні в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

18.

Кабелі зв'язку коаксіальні типу SCF12-50JFN, SCF14-50JFN, SCF38-50JFN

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0033919-14 від 19.05.2014 до 18.05.2016

"Radio Frequency Systems GmbH", Німеччина

Можуть застосовуватись в ТМЗК у системах стільникового зв'язку та телебачення при прокладанні в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

19.

Роз'єми типу 7-16 для коаксіальних кабелів зв'язку марок: LCF12-50, LCF14-50, LCF38-50, LCF78-50, LCFS114-50, LCF158-50, LCF214-50, SCF12-50, SCF14-50, SCF38-50 та роз'єми типу № для коаксіальних кабелів марок: LCF12-50, LCF14-50, LCF38-50, LCF78-50, LCFS114-50, LCF158-50, LCF214-50, SCF12-50, SCF38-50

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0033925-14 від 19.05.2014 до 18.05.2016

"Radio Frequency Systems GmbH", Німеччина

Можуть застосовуватись в ТМЗК для з'єднання коаксіальних кабелів зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

20.

Автоматизована система розрахунків за телекомунікаційні послуги "Сітел", версія ПЗ - 1.0

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0040513-14 від 30.05.2014 до 28.05.2015

ТОВ "СІТЕЛ", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК оператором телекомунікацій ТОВ "СІТЕЛ", м. Київ, для забезпечення попередньої обробки вихідної інформації та автоматизації розрахунків за телекомунікаційні послуги при отриманні первинних даних від зовнішнього телекомунікаційного обладнання Адреси встановлення складових: - сервер SQL - м. Київ, вул. Патриса Лумумби, 4/6-а, офіс 222; - сервер архивів - м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 37/1, секція 5, офіс 500

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

21.

Обладнання мультисервісного доступу SI3000 (конфігурації MSAN, LUMIA, PONO, PESO), версія ПЗ - 6.1

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0037805-14 від 26.05.2014 до 25.04.2015

"Iskratel, Telekomunikacijski sistemi, d.o.o., Kranj", Словенія

Може застосовуватись в ТМЗК з використанням інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000 Base-TX, 100BASE-FX, 100BASE-BX, 1000BASE-BX/SX/LX/LH/ZX, 10GBASE-LR (протоколи TCP, IP, UDP, FTP, IGMP, ICMP, ARP, MGCP, SIP, H.248), а також для підключення кінцевого (термінального) обладнання по двопроводових абонентських лініях з використанням технологій ADSL, VDSL2, SHDSL, GPON та інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000 Base-TX, 100BASE-FX, 100BASE-BX, 1000BASE-BX/SX/LX/LH/ZX, 10GBASE-LR (протоколи TCP, IP, UDP, FTP, IGMP, ICMP, ARP, MGCP, SIP, H.248)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

22.

Комплекс комутаційного обладнання SI3000 cCS, версія ПЗ - 1.1 (у конфігурації УВАТС ємністю до 1000 абонентських портів)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0037804-14 від 26.05.2014 до 25.04.2015

"Iskratel, Telekomunikacijski sistemi, d.o.o., Kranj", Словенія

Може застосовуватись в ТМЗК для забезпечення функцій УВАТС з використанням інтерфейсів: - цифрових з'єднувальних ліній (ЗЛ) зі швидкістю 2048 кбіт/с із сигналізацією СКС 7 (протоколи MTP-2, MTP-3, ISUP); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с із сигналізацією PRI (DSS-1); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с із протоколом V 5.2; - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с із сигналізацією по 2ВСК (БЧК, ДК); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с із сигналізацією R2D; - 10/100/1000 Base T Ethernet (протоколи TCP, IP, UDP, MGCP, RTCP, RTP, SIP, H.323, H.248)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

23.

Комутатори серії ERS 2500, моделей ERS 2526T, ERS 2526T-PWR, ERS 2550T, ERS 2550T-PWR, версія ПЗ - 4

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0045598-14 від 10.06.2014 до 09.06.2015

"AVAYA Inc.", США

Можуть застосовуватись в ТМЗК з підтримкою технологій PoE+ (Power over Ethernet) з використанням інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000BASE-TX, 1000BASE-SX/LX/BX/ZX, 10GBASE-LR/SR/ZR/ER (протоколи: TCP, UDP, IP, ICMP, IGMPv3, SNMP, STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

24.

Комутатори серії ERS 4500 моделей ERS 4524GT, ERS 4524GT-PWR, ERS 4526FX, ERS 4526T, ERS 4526T-PWR, ERS 4526T-PWR+, ERS 4526GTX, ERS 4526GTX-PWR, ERS 4548GT, ERS 4548GT-PWR, ERS 4550T, ERS 4550T-PWR, ERS 4550T-PWR+, версія ПЗ - 5

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0045598-14 від 10.06.2014 до 09.06.2015

"AVAYA Inc.", США

Можуть застосовуватись в ТМЗК з підтримкою технологій PoE+ (Power over Ethernet) з використанням інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000BASE-TX, 1000BASE-SX/LX/BX/ZX, 10GBASE-LR/SR/ZR/ER (протоколи: TCP, UDP, IP, ICMP, IGMPv3, SNMP, STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

25.

Комутатори серії ERS 4800 моделей ERS 4826GTS, ERS 4826GTS-PWR+, ERS 4850GTS, ERS4850GTS-PWR+, версія ПЗ - 5

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0045598-14 від 10.06.2014 до 09.06.2015

"AVAYA Inc.", США

Можуть застосовуватись в ТМЗК з підтримкою технологій PoE+ (Power over Ethernet) з використанням інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000BASE-TX, 1000BASE-SX/LX/BX/ZX, 10GBASE-LR/SR/ZR/ER (протоколи: TCP, UDP, IP, ICMP, IGMPv3, SNMP, STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

26.

Комутатори серії ERS 5000, моделей: ERS 5510-24T, ERS 5510-48T, ERS 5520-24T-PWR, ERS 5520-48T-PWR, ERS 5530-24TFD, ERS 5632FD, ERS 5650TD, ERS 5650TD-PWR, ERS 5698TFD, ERS 5698TFD-PWR, версія ПЗ - 6

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0045601-14 від 10.06.2014 до 09.06.2015

"AVAYA Inc.", США

Можуть застосовуватись в ТМЗК з підтримкою технологій PoE+ (Power over Ethernet) з використанням інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000BASE-T, 1000BASE-SX/LX/LH/ZX, 10GBASE-LR/SR (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, SNMP, DHCP, STP, RSTP, MSTP, RIP, OSPF, IGMP, Telnet)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

27.

Шнури оптичні з'єднувальні, окінцьовані оптичними роз'ємами типів FC, SC, ST, LC (вид шліфовки PC/UPC/APC)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0047814-14 від 13.06.2014 д о 12.06.2015

ООО "ПТК Файбертул", Росія

Можуть застосовуватися в ТМЗК для з'єднань в телекомунікаційному обладнанні

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

28.

Кабель місцевого зв'язку високочастотний типів КСПП, КСПЗП, КСППБ, КСПЗПБ, КСППт

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0047815-14 від 13.06.2014 до 12.06.2015

ЗАО "Самарская кабельная компания", Росія

Може застосовуватися в ТМЗК для прокладання в грунт. Кабель типу КСППт лише для підвішування на опорах

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

29.

Кабель зв'язку телефонний типів ТППэп, ТППэпЗ, ТПппЗП, ТППэпБ, ТППэпЗБ, ТППэпБГ, ТППэпБбШп, ТППэпЗБбШп, ТППэпт

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0047816-14 від 13.06.2014 до 12.06.2015

ЗАО "Самарская кабельная компания", Росія

Може застосовуватися в ТМЗК для прокладання в грунт, в кабельну каналізацію електрозв'язку. Кабель типу ТППэпт лише для підвішування на опорах

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

30.

Кабель зв'язку оптичний типу Step4Net ODCxxx-B1-07 та типу Step4Net ODLxxx-B1-25 (де ххх- кількість оптичних волокон від 2 до 144)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0057570-14 від 02.07.2014 до 01.07.2015

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для прокладання в грунт та кабельну каналізацію електрозв'язку, з використанням пластикових труб, чи для підвішування на опорах

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

31.

Комплекс обладнання пакетної комутації даних

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0065796-14 від 15.07.2014 до 14.07.2015

"Huawei Technologies Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК в системі стільникового зв'язку GSM-900/1800 мережі оператора телекомунікацій ТОВ "Астеліт" для надання послуг передавання даних з комутацією пакетів з використанням інтерфейсів Ethernet: 1000 BASE-T, 1000BASE-LX, 10GBASE-LR (протоколи IP, UDP, TCP, FTP/SFTP, SNMP, NTP), Sigtran (SCTP, M3UA) та сигналізації СКС №7 (підсистеми SCCP, MAP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

32.

Підсистема комутації каналу GERAN системи стільникового зв'язку UMTS з функцією softswitch

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0066419-14 від 16.07.2014 до 15.07.2015

"Nokia Solutions and Networks Oy", Фінляндія

Може застосовуватися в ТМЗК в центрах комутації системи стільникового зв'язку GSM-900/1800 та як ОПТС/АМТС в мережі оператора телекомунікацій ПрАТ "МТС Україна" з використанням інтерфейсів: - E1, STM-1 (сигналізація СКС № 7, підсистеми MTP, ISUP, SCCP); - Ethernet: 1000BASE-SX, 10GBASE-SR (протоколи Ethernet, IP, ICMP, UDP, TCP, H.248), Sigtran (SCTP, M3UA). Підключення УВАТС здійснюється з використанням PRI доступу (сигналізація АЦСС № 1)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

33.

Обладнання допоміжне AIP для надання інтелектуальних послуг, версія ПЗ - TSS 200, конструктивні виконання TAS 100, TAS 200

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0066217-14 від 16.07.2014 до 15.07.2015

"Tecnotree, Inc.", Фінляндія

Може застосовуватися в ТМЗК в системі стільникового зв'язку GSM-900/1800 мережі оператора телекомунікацій ПрАТ "МТС Україна" як допоміжне обладнання для надання інтелектуальних послуг з використанням інтерфейсів: - E1 (сигналізація СКС №7, підсистеми MTP 2, MTP 3, ISUP, SCCP, TCAP, CAP); - Ethernet: 10/100/1000 BASE-T (протоколи IP, ICMP, TCP, UDP, SNMP, HTTP, SSH)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

34.

Кабель зв'язку типів ТЗПАШп, ТЗПАБпШп

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0065798-14 від 15.07.2014 до 14.07.2015

ЗАО "Самарская кабельная компания", Росія

Може застосовуватися в ТМЗК для прокладання в ґрунт та кабельну каналізацію електрозв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

35.

Кабель зв'язку типу ТЗПАБп

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0065798-14 від 15.07.2014 до 14.07.2015

ЗАО "Самарская кабельная компания", Росія

Може застосовуватися в ТМЗК для прокладання в ґрунт

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

36.

Кабель зв'язку магістральний симетричний високочастотний типів МКСАШп, МКСАБп, МКСАБпШп, МКПпАШп, МКПпАБп, МКПпАБпШп, МКПпАБпГ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0065799-14 від 15.07.2014 до 14.07.2015

ЗАО "Самарская кабельная компания", Росія

Може застосовуватися в ТМЗК для прокладання в ґрунт та кабельну каналізацію електрозв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

37.

Комутатор серії ERS 3500 моделей ERS 3526T, ERS 3526T-PWR+, ERS 3510GT, ERS 3510GT-PWR+, ERS 3524GT, ERS 3524GT-PWR+, ERS 3549GTS, ERS 3549GTS-PWR+, версія ПЗ - 5.2

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0082044-14 від 15.08.2014 до 14.08.2015

"AVAYA Inc.", США

Може застосовуватись в ТМЗК з підтримкою технологій PoE+ (Power over Ethernet) з використанням інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000BASE-T, 100BASE-FX, 1000BASE-SX/LX/LH/ZX, 10GBASE-LR/SR (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, SNMP, DHCP, STP, RSTP, MSTP, RIP, OSPF, IGMP, Telnet)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

38.

Мультиплексор ІКМ-30 (мультиплексор потоків ІКМ-30), версія ПЗ - 4.0

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0078680-14 від 07.08.2014 до 06.08.2015

ТОВ "Террател", Україна

Може застосовуватися в ТМЗК як мультиплексор потоків, УВАТС з ємністю до 1000 номерів, конвертор сигналізації і протоколів з використанням інтерфейсів: - 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією СКС7 (підсистеми MTP2, MTP3, ISUP); - 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією R2D; - 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією 2BCK (багаточастотний код "2 з 6" або декадний код); - ISDN PRI із сигналізацією АЦСС № 1 (DSS1); - Ethernet 10/100BASE-T (протоколи: SIP, RTP, RTCP, кодеки: G.711 G.723.1, G.726, G.729)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

39.

Кабель зв'язку оптичний марок ОКАДт-Д(М)(...) П, ОКАД-МД(М)(А)(...) П, ОКАД-ДД(М)(А)(...) П, ОКАД-Д(М)(А)(...) П (де (...) - числове значення розтягуючого зусилля кабелю від 0,1 кН до 2,7 кН)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0071234-14 від 24.07.2014 до 17.05.2015

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватися в ТМЗК у мережах доступу при підвішуванні на опорах ліній зв'язку, міського електротранспорту, стовпах міського освітлення, між будівлями та при прокладанні поза будівель. Кабель марки ОКАД-Д(М)(А)(...) П може застосовуватися лише при прокладанні поза будівель без підвішування

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

40.

Кабель зв'язку оптичний марок ОКАД-МД(М)(А)(...) Пнг-HF, ОКАД-ДД(М)(А)(...) Пнг-HF, ОКАДт-М(Д)(...) Пнг-HF, ОКАД-Д(М)(А)(...) Пнг-HF, ОКАД-Д(М)(А)(...) Внг-LS, ОКАД-Д(М)(А)(...) Внг, ОКАД-МД(М)(А)(...) Внг-LS, ОКАД-ДД(М)(А)(...) Внг-LS, ОКАД-МД(М)(А)(...) Внг, ОКАД-ДД(М)(А)(...) Внг, ОКАДт-Д(М)(...) Внг-LS, ОКАДт-Д(М)(...) Внг (де (...) - числове значення розтягуючого зусилля кабелю від 0,1 кН до 2,7 кН)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0071683-14 від 25.07.2014 до 17.05.2015 Сертифікат відповідності UA1.182.0071459-14 від 24.07.2014 до 20.07.2016 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватися в ТМЗК у мережах доступу при підвішуванні на опорах ліній зв'язку, міського електротранспорту, стовпах міського освітлення, між будівлями та при прокладанні всередині будівель. Кабель марок ОКАД-Д(М)(А)(...) Внг, ОКАД-Д(М)(А)(...) Пнг-HF, ОКАД-Д(М)(А)(...) Внг-LS, ОКАД-МД(М)(А)(...) Внг-LS, ОКАД-ДД(М)(А)(...) Внг-LS, ОКАД-МД(М)(А)(...) Внг, ОКАД-ДД(М)(А)(...) Внг, ОКАДт-Д(М)(...) Внг-LS, ОКАДт-Д(М)(...) Внг може застосовуватися лише при прокладанні всередині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

41.

Станція головна універсальна телевізійна типу Appear TV StreamCore моделей XC5000, XC5100

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0071216-14 від 24.07.2014 до 23.07.2015

"Appear TV AS", Норвегія

Може застосовуватися в ТМЗК для передавання програм телевізійного мовлення через розподільчі мережі кабельного телебачення та через мережі передавання даних з використанням інтерфейсів Ethernet 10/100/1000 BaseT (протокол IP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

42.

Станція головна кабельного телебачення типу Teleste Luminato

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0071189-14 від 24.07.2014 до 23.07.2015

"Teleste Corporation", Фінляндія

Може застосовуватися в ТМЗК для передавання програм телевізійного мовлення через розподільчі мережі кабельного телебачення та через мережі передавання даних з використанням інтерфейсів Ethernet 10/100/1000 BaseT (протокол IP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

43.

Обладнання волоконно-оптичного лінійного закінчення (OLT) торговельної марки BDCOM моделей: P3310(B), P3310(B)-DC, P3310(B)-2AC, P3310(B)-2DC, P3608, P3608-DC, P3612, P3612-DC, P3616, P3616-DC, P3616-2TE, P3616-2TE-DC

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.166.0083529-14 від 19.08.2014 до 18.08.2015

SHANGHAI BAUD DATA COMMUNICATION CO., LTD, Китай

Може застосовуватись в ТМЗК в пасивних оптичних мережах GEPON, з підключенням до нього обладнання оптичного мережного терміналу (ONU) торговельної марки BDCOM, з використанням інтерфейсів 10/100/1000Base-TX, 100/1000 Base-SX, 100/1000 Base-LX (протоколи Ethernet, IP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.09.2014 № 495

44.

Станція телефонна цифрова автоматична ДНІПРО-МТ, версія ПЗ - 6.

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0095284-14 від 15.09.2014 до 14.09.2015

ТОВ "НВП "Монтаж і впровадження телекомунікаційних систем "МонТекС", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК в місцевій та внутрішньозоновій мережах як опорно-транзитна АТС з функціями ВСС та STP, вузлова АТС, прикінцева АТС з функціями контакт-центрів, обладнання центрів обслуговування викликів (оперативно-диспетчерських служб), УВАТС, з використанням інтерфейсів: - цифрових з'єднувальних ліній (ЗЛ) зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією СКС-7 (підсистеми MTP-2, MTP-3, ISUP, SCCP); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією по 2ВСК (ДК, БЧ (ІЧ, ІП, БП) та 1ВСК (ДК); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією R2D; - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) (PRI) із сигналізацією АЦСС-1; - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією 2600 Гц (ДК); - двопроводових ЗЛ з індукторним викликом (прийом), декадним кодом/DTMF (передавання); а також для підключення кінцевого (термінального) обладнання за інтерфейсами: - цифрових абонентських ліній (АЛ) на основній (BRI) та первинній (PRI) швидкостях із сигналізацією АЦСС-1; - двопроводових аналогових АЛ; - Ethernet 10/100 Base-T/TX (протоколи IP, TCP, SIP/SIP-I/SIP-T, RTP/RTCP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.09.2014 № 495

45.

Мультиплексор моделі 1643 Access Multiplexer Small (1643 AMS), версія ПЗ - 7.2

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності 1О094.002299-14 від 08.10.2014 до 14.09.2017

"Alcatel-Lucent International", Франція

Може застосовуватись в ТМЗК як мультиплексор вводу-виводу (Add-Drop Multiplexer) та термінальний мультиплексор (Terminal Multiplexer) з використанням інтерфейсів: SDH (STM-1, STM-4, STM-1e), PDH (E1, E3), SHDSL, Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000BASE-SX/LX/ZX (протоколи IP, TCP, UDP, ARP, SNMP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

46.

Мультиплексор моделі 1655 Access Multiplexer Universal (1655 AMU), версія ПЗ - 6.0

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності 1О094.002301-14 від 08.10.2014 до 14.09.2017

"Alcatel-Lucent International", Франція

Може застосовуватись в ТМЗК як мультиплексор вводу-виводу (Add-Drop Multiplexer) та термінальний мультиплексор (Terminal Multiplexer) з використанням інтерфейсів: SDH (STM-1, STM-4, STM-16, STM-1e), CWDM, PDH (E1, E3), Ethernet: 100BASE-LX10, 1000BASE-SX/LX/ZX, 10/100/1000Base-T (протоколи IP, TCP, UDP, ARP, SNMP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

47.

Мультиплексор моделей 1663 Add Drop Multiplexer-universal (1663 ADMu) та Metropolis ® Add Drop Multiplexer Compact Shelf (Metropolis ® ADM Compact Shelf), версія ПЗ - 6.1

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності 1О094.002302-14 від 08.10.2014 до 14.09.2017

"Alcatel-Lucent International", Франція

Може застосовуватись в ТМЗК як мультиплексор вводу-виводу (Add-Drop Multiplexer) та термінальний мультиплексор (Terminal Multiplexer) з використанням інтерфейсів: SDH (STM-1, STM-4, STM-16, STM-64, STM-1e), PDH (E1, E3), Ethernet: 100BASE-LX10, 1000BASE-SX/LX/ZX/BX, 10/100/1000Base-T (протоколи IP, TCP, UDP, ARP, SNMP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

48.

Автоматизована система розрахунків за телекомунікаційні послуги RTBS 9.X, C1 3.X, версія ПЗ - RTBS 5.1, C1 3

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.155.0110034-14 від 14.10.2014 до 13.10.2015

"Comverse Ltd", Ізраїль

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "Київстар" для забезпечення попередньої обробки вихідної інформації та автоматизації розрахунків за телекомунікаційні послуги при отриманні первинних даних від зовнішнього телекомунікаційного обладнання. Адреса встановлення: м. Київ, вул. Дегтярівська, 53

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

49.

Кабель зв'язку оптичний типів TKO ARM SM XXF, TKO ARM SM MT XXXF, де XX або XXX - кількість оптичних волокон (відповідно від 1 до 98 та від 2 до 998)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0113996-14 від 21.10.2014 до 20.10.2015

"AKSH Optifibre LIMITED", Індія

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в ґрунт та в кабельну каналізацію електрозв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2014 № 649

50.

Кабель зв'язку оптичний типів TKO SM XXF, TKO SM MT XXXF, TKO FSM XXF, TKO FSM MT XXF, де XX або XXX - кількість оптичних волокон (відповідно від 1 до 98 та від 2 до 998)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0113996-14 від 21.10.2014 до 20.10.2015

"AKSH Optifibre LIMITED", Індія

Може застосовуватись в ТМЗК для підвішування на опорах

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2014 № 649

51.

Кабель зв'язку оптичний марки TKO SIMPLEX LSZH

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0113998-14 від 21.10.2014 до 20.10.2015

"AKSH Optifibre LIMITED", Індія

Може застосовуватись в ТМЗК для поодинокого прокладання всередині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2014 № 649

52.

Кабель зв'язку оптичний типу TKO FDC XXF SM, де XX - кількість оптичних волокон (від 1 до 98)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0113999-14 від 21.10.2014 до 20.10.2015

"AKSH Optifibre LIMITED", Індія

Може застосовуватись в ТМЗК для підвішування на опорах

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2014 № 649

53.

Автоматизована система розрахунків за телекомунікаційні послуги RTBS 9.X, C1 3.X, версія ПЗ - RTBS 5.1, C1 3

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.155.0127339-14 від 13.11.2014 до 12.11.2015

"Comverse Ltd", Ізраїль

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "Київстар" для забезпечення попередньої обробки вихідної інформації та автоматизації розрахунків за телекомунікаційні послуги при отриманні первинних даних від зовнішнього телекомунікаційного обладнання. Адреса встановлення: м. Київ, вул. Вишгородська, 21

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2014 № 649

54.

Автоматизована система розрахунків за телекомунікаційні послуги OPSC Gold 2.4.1, версія ПЗ - OPSC Gold 2.4.1

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0120117-14 від 31.10.2014 до 30.10.2015

"Orga Systems GmbH", Німеччина

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ТОВ "Астеліт" для забезпечення попередньої обробки вихідної інформації та автоматизації розрахунків за телекомунікаційні послуги при отриманні первинних даних від зовнішнього телекомунікаційного обладнання. Адреса встановлення: м. Київ, вул. Солом'янська, 11, літера "А"

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

55.

Автоматизована система розрахунків за телекомунікаційні послуги ACP "Peter-Service BIS" ("ІБС ПрАТ "Київстар"), версія П3 - 6.2

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0115551-14 від 23.10.2014 до 22.10.2015

ЗАО "Петер-Сервис", Росія

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "Київстар" для забезпечення попередньої обробки вихідної інформації та автоматизації розрахунків за телекомунікаційні послуги при отриманні первинних даних від зовнішнього телекомунікаційного обладнання. Адреси встановлення: м. Київ, вул. Дегтярівська, 53 та м. Київ, вул. Вишгородська, 21

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

56.

Модуль комутаційний абонентський виносний МК САВ 32/224

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0123403-14 від 06.11.2014 до 05.11.2015

ТОВ "НІКА", Україна

Може застосовуватися в ТМЗК як обладнання доступу з використанням інтерфейсів: - цифрової ЗЛ ISDN PRI (сигналізація АЦСС-1); - цифрової ЗЛ з швидкістю 2048 кбіт/с (сигналізація 2ВСК, багаточастотний код "2 з 6", декадний код); - цифрової ЗЛ на симетричних кабелях з використанням технології SHDSL (для роботи по абонентських кабелях з робочою напругою 200 В, дистанційне живлення має бути зменшене до робочої напруги кабелю); - фізичної трипроводової ЗЛ (стик C2); - фізичної чотирипроводової ЗЛ (стик C1); - двопроводової абонентської лінії; - цифрової ЗЛ з швидкістю 2048 кбіт/с (E1); - Ethernet 10/100BASE-T; - STM-1

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

57.

Комплекс обладнання пакетного передавання даних GPRS системи стільникового зв'язку GSM 900/1800

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0142788-14 від 09.12.2014 до 08.12.2015

"Alcatel-Lucent International", Франція

Може застосовуватися в ТМЗК в системі стільникового зв'язку GSM 900/1800 оператора телекомунікацій ПрАТ "МТС Україна" для надання послуг передавання даних (GPRS) з використанням інтерфейсів Ethernet: 100BASE-FX, 1000BASE-T, 1000BASE-SX/LX/LH/ZX, 10GBASE-LR/SR (протоколи IP, TCP, UDP, SIGTRAN (M3UA, SCTP), SCCP, TCAP, MAP, BSSGP, GTP, RADIUS, SNMP, FTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

58.

Підсилювач сигналів розподільний торговельної марки TERRA типів DA та UA

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0140843-14 від 05.12.2014 до 04.12.2015

"TERRA", Литва

Може застосовуватись в ТМЗК для компенсації втрат потужності електричних сигналів в розподільчій мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

59.

Підсилювач сигналів будинковий торговельної марки TERRA типів HA, HD, BA, BD, HS, HSA, AS

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0140844-14 від 05.12.2014 до 04.12.2015

"TERRA", Литва

Може застосовуватись в ТМЗК для компенсації втрат потужності електричних сигналів в розподільчій мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

60.

Обладнання системи SAT IF розподілу супутникових сигналів L-діапазону торговельної марки TERRA

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0140845-14 від 05.12.2014 до 04.12.2015

"TERRA", Литва

Може застосовуватись в ТМЗК для розподілу супутникових сигналів L-діапазону в розподільчій мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

61.

Станція головна кабельного телебачення торговельної марки TERRA моделі MMH3000

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0140846-14 від 05.12.2014 до 04.12.2015

"TERRA", Литва

Може застосовуватись в ТМЗК для передавання програм телевізійного мовлення через розподільчі мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

62.

Обладнання волоконно-оптичне приймально-передавальне торговельної марки TERRA

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0140847-14 від 05.12.2014 до 04.12.2015

"TERRA", Литва

Може застосовуватись в ТМЗК для передавання сигналів в оптоволоконних сегментах розподільчої мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

63.

Модулятор телевізійний торговельної марки TERRA типів MT, mt, max

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0140848-14 від 05.12.2014 до 04.12.2015

"TERRA", Литва

Може застосовуватись в ТМЗК для формування сигналів телевізійного та звукового супроводження в розподільчій мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

64.

Підсилювач сигналів багатодіапазонний торговельної марки TERRA типів MA, ma, AB, at, SA та розгалужувач типу SS

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0140854-14 від 08.12.2014 до 04.12.2015

"TERRA", Литва

Підсилювач сигналів може застосовуватись в ТМЗК для компенсації втрат потужності електричних сигналів в розподільчій мережі кабельного телебачення. Розгалужувач може застосовуватись в ТМЗК для розподілу електричних сигналів в розподільчій мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

65.

Кабель зв'язку високочастотний вита пара типів U/UTP cat. 5, 5e PVC; F/UTP cat. 5, 5e PVC

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0143525-14 від 11.12.2014 до 10.12.2015

ЗАО "Самарская кабельная компания", Росія

Може застосовуватись в ТМЗК для поодинокого прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

66.

Кабель зв'язку високочастотний вита пара типів U/UTP cat. 5, 5e PE; F/UTP cat. 5, 5e PE; U/UTPт cat. 5, 5e PE; F/UTPт cat. 5, 5e PE

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0143507-14 від 11.12.2014 до 10.12.2015

ЗАО "Самарская кабельная компания", Росія

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання поза будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

67.

Кабель зв'язку високочастотний вита пара торговельної марки Corning типів F/UTP 300/24 4P cat.5e, F/FTP 450/23 cat.6, F/FTP 550/23 cat.6a, S/FTP 800/23 cat.7, S/FTP 1200/22 cat. 7+

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0143516-14 від 11.12.2014 до 10.12.2015

"Corning Cable Systems GmbH &Co.KG", Німеччина

Може застосовуватись в ТМЗК для поодинокого прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

68.

Кабель зв'язку оптичний торговельної марки Corning типу A-D(ZM)(SG)2Y

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0143503-14 від 11.12.2014 до 10.12.2015

"Corning Cable Systems GmbH & Co.KG", Німеччина

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в ґрунт та кабельну каналізацію електрозв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

69.

Кабель зв'язку оптичний торговельної марки Corning типів J-V(ZN)H та J-V(ZN)HH

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0143504-14 від 11.12.2014 до 10.12.2015

"Corning Cable Systems GmbH & Co.KG", Німеччина

Може застосовуватись в ТМЗК для поодинокого прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

70.

Система передавання цифрова оптична OptiX OSN 8800 моделей OptiX OSN 8800 T16, OptiX OSN 8800 T32, OptiX OSN 8800 Universal Platform

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0001193-15 від 14.01.2015 до 13.01.2016

"Huawei Technologies Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК для формування та передавання лінійних оптичних сигналів з використанням інтерфейсів STM-16, Ethernet 1000BASE-LX10, Ethernet 10GBASE-LR

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.01.2015 № 40

71.

Комутатор серії ZXR10 5250, версія ПЗ - V2.05, моделей ZXR10 5250-28TC, ZXR10 5250-52TC, ZXR10 5250-28SM, ZXR10 5250-28PM, ZXR10 5250-52PM, ZXR10 5250-28TC-H, ZXR10 5250-52TC-H, ZXR10 5250-28TM-H, ZXR10 5250-52TM-H, ZXR10 5250-28PM-H, ZXR10 5250-52PM-H, ZXR10 5250 -28TS-L, ZXR10 5250 -52TS-L

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності 1О094.002519-15 від 12.01.2015 до 11.01.2018

"ZTE Corporation", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК з підтримкою технології PoE+ (Power over Ethernet) з використанням інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000BASE-T, 1000BASE-LX/SX, 10GBASE-SR/LR (протоколи: TCP, UDP, IP v4/v6, ICMP, STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.01.2015 № 40

72.

Шнур оптичний з'єднувальний з конекторами типів FC, SC, ST, LC, LSH(E2000), MT-RJ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0152433-14 від 24.12.2014 до 23.12.2015

ТОВ "Одескабель - Оптичні системи", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для з'єднань в телекомунікаційному обладнанні

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.01.2015 № 40

73.

Панель оптоволоконна фронтальна типу ПО-ФСК-0(1,2)-С з оптичними розетками типу FC, SC, LC, ST, LSH(E2000), MT-RJ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0152418-14 від 24.12.2014 до 23.12.2015

ТОВ "Одескабель - Оптичні системи", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для комутації та зрощування оптичних волокон кабелів зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.01.2015 № 40

74.

Панель оптоволоконна фронтальна типу ПО-ФСК-0(1,2)-К з оптичними розетками типу FC, SC, LC, ST, LSH(E2000), MT-RJ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0152418-14 від 24.12.2014 до 23.12.2015

ТОВ "Одескабель - Оптичні системи", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для комутації оптичних волокон кабелів зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.01.2015 № 40

75.

Оптична мережна платформа XDM моделей: XDM-40, XDM-100, XDM-200, XDM-300, XDM-500, XDM-900, XDM-1000, XDM-2000, XDM-3000, версія ПЗ - v9.xx, з системами управління EMS-XDM (v9.xx), EMS-МРТ (v2.xx), NMS LightSoft (v10.xx) і NMS LightSoft (v11.xx)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0146901-14 від 16.12.2014 до 15.12.2015

"ECI Telecom Ltd.", Ізраїль

Може застосовуватись в ТМЗК як мультиплексор вводу-виводу (Add-Drop Multiplexer), термінальний мультиплексор (Terminal Multiplexer), цифровий крос-з'єднувач (Digital Cross-Connection) з використанням інтерфейсів: STM-1, STM-4, STM-16, STM-64, E1, E3, Ethernet (10/100/1000BASE-T, 100BASE-FX, 1000BASE-SX/LX/ZX, 10GBASE-LR), технологій CWDM і DWDM

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

76.

Автоматизована система розрахунків за телекомунікаційні послуги FORIS OSS, версія ПЗ - 4.7.1

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA2.8.095.00017-14 від 29.12.2014 до 28.12.2017

ЗАТ "Сітронікс Телеком Солюшнс", Росія

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "МТС Україна" для забезпечення попередньої обробки вихідної інформації та автоматизації розрахунків за телекомунікаційні послуги при отриманні первинних даних від зовнішнього телекомунікаційного обладнання. Адреса встановлення: м. Київ, пр-т Перемоги, 49/2

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

77.

Пристрій контролю параметрів телевізійних сигналів типу Bridge Technologies моделей VB12, VB12RF, VB20, microVB та стаціонарний пристрій (VB120, VB220, VB242, VB252, VB262, VB266, VB272, VB273-SAT-SWITCH, VB330)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0007870-15 від 13.02.2015 до 11.02.2016

"Bridge Technologies Co., A/S", Норвегія

Може застосовуватись в ТМЗК в режимі дистанційного он-лайн контролю параметрів телевізійних сигналів в розподільчій мережі кабельного телебачення та IP-телебачення під управлінням програмних комплексів VBC, MDC та VB288

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.03.2015 № 170

78.

Апаратно-програмний комплекс "Interactive Marketing"

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0025306-15 від 15.05.2015 до 14.05.2016

"Huawei Technologies Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК в системі стільникового зв'язку оператора телекомунікацій ПрАТ "МТС Україна" для надання послуг з маркетингових розсилок SMS/MMS повідомлень різних типів з використанням інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000BASE-T, 1000BASE-SX (протоколи Ethernet, IP, ICMP, UDP, TCP, SMPPv3.4, SMTP, SSH, SOAP, NTP). Адреса встановлення: м. Київ, пр-т Перемоги 49/2

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

79.

Обладнання широкосмугового доступу Smart AX моделей MA5600T, MA5603T, MA5608T, MA5608, MA5616, версія ПЗ - V800

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0025121-15 від 14.05.2015 до 13.05.2016

"Huawei Technologies Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для забезпечення доступу за технологіями GPON, 10G GPON (конфігурація OLT) та VDSL2 з використанням інтерфейсів: - Ethernet 10/100/1000BASE-T, 1000BASE-LX10, 10GBASE-LX, 1000BASE-BX-10-D/U, 10GBASE-BX-10-D/U (протоколи Ethernet, ARP, PPP, IP, ICMP, UDP, TCP, DHCP, SIP, H.248, IGMPv3, FTP, SNMP, NTP); - цифрових абонентських ліній зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) з сигналізацією АЦСС-1 (PRI, BRI); - двопроводових абонентських ліній

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

80.

Приймач оптичний торговельної марки ARCOTEL моделей GA8005(OR), GA8010(OR), GA8025(OR), GA8030(OR), GA8038(OR), GA8040(OR), GA8045(OR), GA8060(OR), GA8130(OR), GA8230(OR), GA8330(OR), GA9033(OR), GA9036(OR)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0015675-15 від 31.03.2015 до 29.03.2016

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК для перетворення оптичних сигналів в електричні та підсилення електричного сигналу для наступного розподілу в розподільчій мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

81.

Передавач оптичний зворотного каналу торговельної марки ARCOTEL моделі RPT-xxxx-zzzz-y, де xxxx - тип лазера (FP, DFB, CWDM); zzzz - робоча довжина хвилі, нм, (від 1470 до 1610, якщо позначення відсутнє - 1310); y - вихідна потужність лазера, мВт (1 або 2)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0015675-15 від 31.03.2015 до 29.03.2016

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК сумісно з приймачами оптичними торговельної марки ARCOTEL моделей GA8060(OR), GA8130(OR), GA8230(OR), GA8330(OR) для створення зворотного каналу в розподільчій мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

82.

Підсилювач сигналів будинковий торговельної марки ARCOTEL моделей TA8334, DA8134, DA82xx(Ryy)-mm, HA830(Ryy)-mm, де xx - коефіцієнт підсилення сигналу в прямому каналі, дБ, (30 або 38); уу - ширина смуги частот зворотного каналу, МГц, (30, 65 або цифри відсутні); mm - напруга живлення, V, (60 або 220)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0015466-15 від 30.03.2015 до 29.03.2016

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК для компенсації втрат потужності сигналів в розподільчій мережі кабельного телебачення.

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

83.

Підсилювач оптичний торговельної марки ARCOTEL моделі WE1550(A)-(220V)-xx-yy, де xx - вихідна оптична потужність, дБм (від 14 до 24); yy - кількість вихідних портів (від 4 до 32, або цифра відсутня)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0015677-15 від 31.03.2015 до 29.03.2016

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК для компенсації втрат потужності сигналів в розподільчій мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

84.

Перемикач оптичний торговельної марки ARCOTEL моделі OS21

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0015677-15 від 31.03.2015 до 29.03.2016

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК для комутації оптичних сигналів в розподільчій мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

85.

Приймач оптичний зворотного каналу торговельної марки ARCOTEL моделей WR2002R та WR2004R

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0015477-15 від 30.03.2015 до 29.03.2016

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК для перетворення оптичних сигналів в електричні та підсилення електричного сигналу для наступного розподілу в розподільчій мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

86.

Передавач оптичний торговельної марки ARCOTEL моделей WT1550y-zz, де y - тип випромінювача (A, DM або літери відсутні); zz - рівень пригнічення порогу Брилюенівського розсіювання, дБ, (13, 16, 18 або цифри відсутні); та WT86xxY, де xx - вихідна оптична потужність, мВт, (04, 06, 08, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 31); Y - тип системи охолодження лазеру (BP або C)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0015485-15 від 30.03.2015 до 29.03.2016

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК для перетворення електричних сигналів в оптичні та передавання їх в розподільчій мережі кабельного телебачення

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

87.

Муфта телекомунікаційна полімерна для електричних кабелів зв'язку

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0021751-15 від 29.04.2015 до 28.04.2016

ТОВ "ВКФ ВЕБ-КОМ", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для монтажу електричних кабелів зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

88.

Бокс кабельний типу БК-X1x2 X2, коробка розподільна телефонна КРX4-X1x2 X2, ящик кабельний типів УКС-X1, VX-X3-X1-P, VX-X3-X1-CG04, шафа розподільна типів ШР-X1, ШРП-X1, ШРн-X1, ШРпл-X1, Шркл-X1, де X1 - кількість пар (8 ... 300 - для боксів, коробок та ящиків, 100 ... 1200 - для шаф), X2 - тип плінта (QDF, C5C, KRONE, SID, QSA, 2810, CORNING) або тип з'єднувача (VX-P, VX-CG04, VX-XGP2), X3 - тип ящика (TB, TBL), X4 - X4 - тип коробки (Т, Тз, Тв, ТМ, ТП, ТУ, КМ)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0022017-15 від 29.04.2015 до 28.04.2016

ТОВ "СП-ЛЕБКОН", Україна

Можуть застосовуватись в ТМЗК для монтажу та комутації станційних і лінійних електричних кабелів зв'язку, а також захисту телекомунікаційного обладнання від перенапруг і надмірних струмів

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

89.

Муфта типів XAGA-Л-500, XAGA-Л-1000 та XAGA-Л-MT для електричних кабелів зв'язку

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0022021-15 від 29.04.2015 до 28.04.2016

ТОВ "СП-ЛЕБКОН", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для монтажу електричних кабелів зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

90.

Муфта серії FOSC моделей FOSC-300, FOSC-350, FOSC-400, FOSC-450, FOSC-500, FOSC-600 та FOSC-OPGW для оптичних кабелів зв'язку

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0022023-15 від 29.04.2015 до 28.04.2016

"TE connectivity", Бельгія

Може застосовуватись в ТМЗК для монтажу оптичних кабелів зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

91.

Комплект обладнання типу FIST для оптичних кабелів зв'язку

Сертифікат відповідності UA1.030.0022027-15 від 29.04.2015 до 28.04.2016

"TE connectivity", Бельгія

Може застосовуватись в ТМЗК для монтажу та комутації станційних і лінійних оптичних кабелів зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.05.2015 № 288

92.

Комутатор торговельної марки Juniper моделей EX4500, EX4550, версії ПЗ - Junos 12.2, 12.3, 13.1, 13.3

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0032297-15 від 10.06.2015 до 09.06.2016

"Juniper Networks, Inc.", США

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ТОВ "РЕТН" з використанням інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T, 1000BASE-SX/LX, 10GBASESR/LR/ER, 40G BASE SR4 (протоколи TCP, UDP, ICMP, ARP, IPv4/6)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.06.2015 № 367

93.

Обладнання відеоконференцзв'язку: сервер багатосторонньої конференції AVAYA SCOPIA ELITE моделей SCOPIA ELITE 6105, SCOPIA ELITE 6110, SCOPIA ELITE 6120, SCOPIA ELITE 6140, SCOPIA ELITE 5105, SCOPIA ELITE 5110, SCOPIA ELITE 5115, SCOPIA ELITE 5120, SCOPIA ELITE 5215, SCOPIA ELITE 5230 із сервером керування SCOPIA PATHFINDER, версія ПЗ 8.x.x.

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0026586-15 від 21.05.2015 до 20.05.2016

Avaya Inc., США

Може застосовуватися в ТМЗК з використанням інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи: SIP, IP, DHCP, RTP, RTCP, кодеки: G.711, G.722, G.722.1, G.729, H.261, H.263, H.263+, H.264)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.06.2015 № 367

94.

Мультиплексор доступу синхронний серії OMS 800 моделі OMS 860

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.086.00853-14 від 03.12.2014

"Ericsson AB", Швеція

Може застосовуватися в ТМЗК для приймання, формування та передавання лінійних сигналів по волоконно-оптичних лініях зв'язку з використанням інтерфейсів 2048 кбіт/с (E1), STM-1, STM-4, Ethernet 100BASE-TX (протоколи IP, ARP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.06.2015 № 367

95.

Мультиплексор доступу синхронний серії OMS 800 моделі OMS 846

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.086.00852-14 від 03.12.2014

"Ericsson AB", Швеція

Може застосовуватися в ТМЗК для приймання, формування та передавання лінійних сигналів по волоконно-оптичних лініях зв'язку з використанням інтерфейсів 2048 кбіт/с (E1), STM-1, Ethernet 100BASE-TX (протоколи IP, ARP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.06.2015 № 367

96.

Виокремлене обладнання синхронізації IPCLK3000

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0033387-15 від 12.06.2015 до 11.06.2016

"Huawei Technologies Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для приймання, формування та передачі сигналів синхронізації з використанням інтерфейсів 2048 кбіт/с (E1) та Ethernet: 100 /1000 BASE-T, 100BASE-FX/LX10, 1000 BASE-SX/LX (протоколи IP, TCP, UDP, HTTP, FTP, PTP, SNTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.06.2015 № 367

97.

Система передавання оптична WaveReady 3000, версія ПЗ - Rel.5.1.x, де x - 0 або 5, або 9

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0036840-15 від 18.06.2015 до 17.06.2016

"JDSU", США

Може застосовуватись в ТМЗК для мультиплексування/демультиплексування сигналів за технологіями CWDM і DWDM та їх передавання по волоконно-оптичним лініям зв'язку з використанням інтерфейсів STM-1, STM-16, STM-64, Ethernet 1000BASE-T, Ethernet 1000BASE-LX, Ethernet 10GBASE-LR

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.07.2015 № 429

98.

Комутатор типу FoxGate S6xxx-yyy, де xxx - цифрове позначення модифікації комутатора, yyy - літери та цифри, що визначають кількість та тип портів для підключення до зовнішньої магістралі версія ПЗ - 1.xx, 6.xx, 7.xx

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0039299-15 від 24.06.2015 до 22.06.2016

"Shanghai ZUODUN Communication Technology Co., Ltd", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК з підтримкою технологій PoE/PoE+ (Power over Ethernet) з використанням інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000BASE-Tx, 1000BASE-SX/LX (SFP) (протоколи ICMP, IGMPv3, SNMP, VLAN, STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.07.2015 № 429

99.

Мультиплексор СЦІ (мультисервісна платформа) моделі hiT 7065, версія ПЗ - 5.203

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.153.0125817-14 з 11.11.2014 до 09.11.2015

"Coriant GmbH", Німеччина

Може застосовуватись в ТМЗК для приймання, формування та передавання лінійних сигналів по волоконно-оптичних лініях зв'язку з використанням інтерфейсів 2048 кбіт/с (E1), STM-1, STM-4, STM-16, Ethernet 10Base-T, 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T (протоколи Ethernet, ARP, IP, ICMP, UDP, TCP, VLAN, MPLS, RSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

100.

Кабель зв'язку оптичний типів ОК, ОКА, ОКБ, ОКС, ОКТ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0056426-15 від 05.08.2015 до 01.07.2017

ИООО "СОЮЗ-КАБЕЛЬ", Республіка Білорусь

Може застосовуватись в ТМЗК: - кабель типу ОК для прокладання в кабельну каналізацію електрозв'язку, труби та по мостах і естакадах; - кабель типів ОКА, ОКТ для підвішування на опорах ліній зв'язку, на стовпах міського освітлення та між будівлями; - кабелі типу ОКБ, ОКС для прокладання в ґрунт, кабельну каналізацію електрозв'язку, труби та по мостах і естакадах

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

101.

Кабель зв'язку оптичний типів ОКН, ОКБН, ОКСН

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0042224-15 від 02.07.2015 до 01.07.2017

ИООО "СОЮЗ-КАБЕЛЬ", Республіка Білорусь

Може застосовуватись в ТМЗК за умови поодинокого прокладання в середині будівель, а також в колекторах та тунелях

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

102.

Кабель зв'язку оптичний типів ОКВ, ОКВБ, ОКВД, ОКВС, ОКВА

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0056430-15 від 05.08.2015 до 01.07.2017

ИООО "СОЮЗ-КАБЕЛЬ", Республіка Білорусь

Може застосовуватись в ТМЗК за умови поодинокого прокладання в середині будівель. Кабель типів ОКВБ, ОКВД, ОКВС також для прокладання в кабельну каналізацію електрозв'язку, труби та тунелях

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

103.

Кабель зв'язку оптичний марок ОКТ-(А)(Д)(С)(АД)-...-(Пнг-HF)(Внг)(Внг-LS), ОКТБг(А)(М)(С)-...-(Пнг-HF)(Внг)(Внг-LS) (крапки - це умовні позначення замовлення марок, що не впливають на умови застосування)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030755-15 від 05.06.2015 до 04.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0025474-15 від 15.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в середині будівель та тунелях метрополітену

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

104.

Кабель зв'язку оптичний марок ОКТ, ОКТБг, ОКТК, ОКТКК

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0029134-15 від 02.06.2015 до 01.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в грунт, кабельну каналізацію електрозв'язку, труби, а також через болота, озера, несплавні і несудохідні річки

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

105.

Кабель зв'язку оптичний марок ОКТ8, ОКТБг8

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0029134-15 від 02.06.2015 до 01.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для підвішування на опорах ліній зв'язку, контактних мережах електротранспорту, стовпах міського освітлення, між будівлями

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

106.

Кабель зв'язку оптичний марок ОКЛ-...-(Пнг-HF)(Внг)(Внг -LS), ОКЛБг-...-(Пнг-HF)(Внг)(Внг -LS), ОКЛК-...-(Внг)(Внг -LS)(Пнг-HF), ОКЛКК-...-(Пнг-HF)(Внг)(Внг -LS) (крапки - це умовні позначення замовлення марок, що не впливають на умови застосування)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030757-15 від 05.06.2015 до 04.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0024914-15 від 14.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання всередині будівель та тунелях метрополітену

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

107.

Кабель зв'язку оптичний марок ОКЛ ОКЛБг, ОКЛК, ОКЛКК

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030582-15 від 05.06.2015 до 04.06.2018;

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в ґрунт, кабельну каналізацію електрозв'язку, труби, а також через болота, озера, несплавні і несудохідні ріки

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

108.

Кабель зв'язку оптичний марок ОКЛ (самонесучий), ОКЛ8, ОКЛБг8,

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030582-15 від 05.06.2015 до 04.06.2018;

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для підвішування на опорах ліній зв'язку, ліній електропередач, високовольтних лініях, стовпах міського освітлення, контактних мережах електротранспорту, між будівлями

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

109.

Кабель зв'язку оптичний марки ОКВ-1

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030772-15 від 05.06.2015 до 04.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0024913-15 від 14.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК за умови поодинокого прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

110.

Кабель зв'язку оптичний марок ОКВс-(A)(C)(...)(Внг) (Внг-LS)(Пнг-HF), ОКВк-(A)(C)(...)(Внг)(Внг-LS)(Пнг-HF), ОКВд-(A)(C)(...)(Внг) (Внг-LS)(Пнг-HF), ОКВр-(A)(C)(ДА)(ДС)(АА) (АС)(Д)(...)(Внг)(Пнг-HF), ОКВо-A)(C)(ДА)(ДС)(АА) (АС)(...)(Внг)(Внг-LS) (Пнг-HF), ОКВрб-(ДА)(ДС)(...)(Пнг-HF), ОКВоб-(ДА)(ДС)(...)(Пнг-HF) (крапки - це умовні позначення замовлення марок, що не впливають на умови застосування)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030772-15 від 05.06.2015 до 04.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0024913-15 від 14.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

111.

Кабель зв'язку оптичний марок ОКВрт-(ДА)(...)(П) та ОКВот-(ДА)(...)(П) (крапки - це умовні позначення замовлення марок, що не впливають на умови застосування)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030589-15 від 05.06.2015 до 04.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для підвішування між будівлями

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

112.

Провід телефонний типу ТРП

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030221-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в середині будівель стаціонарної абонентської проводки з номінальною напругою до 145 В змінного струму частотою 50 Гц або напругою до 200 В

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

113.

Кабель телефонного зв'язку та радіофікації марки ПРППМ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030222-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в ґрунт, кабельну каналізацію електрозв'язку, колектори, по зовнішніх стінах будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

114.

Кабель телефонного зв'язку та радіофікації марки ПРППМт

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030222-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для підвішування на опорах ліній зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

115.

Провід для польового зв'язку марки П-274 М

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030226-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в ґрунт, по поверхні землі, підвішування на опорах та місцевих предметах

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

116.

Кабель місцевого зв'язку високочастотний марок КСПП, КСПЗП, КСППБ, КСПЗПБ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030775-15 від 05.06.2015 до 04.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в ґрунт

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

117.

Кабель місцевого зв'язку високочастотний марок КСППт, КСПЗПт, КСППБт

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030775-15 від 05.06.2015 до 04.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для підвішування на опорах ліній зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

118.

Кабель телефонний марки ТППэпБбШв

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030461-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0025053-15 від 14.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в кабельну каналізацію електрозв'язку, колекторах, тунелях, ґрунт

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

119.

Кабель телефонний марок ТПВнг, ТПВнг-LS

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030461-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0025053-15 від 14.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

120.

Кабель телефонний марки ТПВ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030461-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0025053-15 від 14.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК за умови поодинокого прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

121.

Кабель телефонний марок ТППэп, ТППэпЗ, ТпппЗП, ТППэпБбШп, ТППэпЗБбШп, ТпппЗПБбШп

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030237-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в ґрунт, кабельну каналізацію електрозв'язку, по зовнішніх стінах будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

122.

Кабель телефонний марки ТППэпт

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030237-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для підвішування на опорах ліній зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

123.

Кабель телефонний станційний марки ТСВ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030240-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0024755-15 від 13.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК за умови поодинокого прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

124.

Кабель телефонний станційний марок ТСВнг, ТСВнг-LS

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030240-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0024755-15 від 13.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

125.

Кабель зв'язку симетричний типу КПВ марок КПВнг-ВП, КПВнг-LS-ВП, КПВнг-HF-ВП, КПпВнг-ВП, КПпВнг-LS-ВП, КПпВнг-HF-ВП, КПВнгЭ-ВП, КПВнг-LSЭ-ВП, КПВнг-HFЭ-ВП, КПпВнгЭ-ВП, КПпВнг-LSЭ-ВП, КПпВнг-HFЭ-ВП, КПВнгЭО-ВП, КПВнг-LSЭО-ВП, КПВнг-HFЭО-ВП, КПпВнгЭО-ВП, КПпВнг-LSЭО-ВП, КПпВнг-HFЭО-ВП, КПпВнг-ВПЭ, КПпВнг-LS-ВПЭ, КПпВнг-HF-ВПЭ, КПпВнгО-ВПЭ, КппВнг-LSО-ВПЭ, КПпВнг-HFО-ВПЭ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030462-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0023717-15 від 08.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

126.

Кабель зв'язку симетричний типу КПВ марок КПВ-ВП, КПпВ-ВП, КПВЭ-ВП, КПпВЭ-ВП, КПВЭО-ВП, КПпВЭО-ВП, КПпВ-ВПЭ, КПпВО-ВПЭ, КПВонг-HF-ВП, КПВонг -HFЭ-ВП, КПВонг-HFЭО-ВП, КПпВонг-HF-ВП, КПпВонг-HFЭ-ВП, КппВонг-HFЭО-ВП, КппВонг-HF-ВПЭ, КПпВонг-HFО-ВПЭ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030462-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0023717-15 від 08.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК за умови поодинокого прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

127.

Кабель зв'язку симетричний марок КПП-ВП, КПЗП-ВП, КППЭ-ВП, КПЗПЭ-ВП, КППЭО-ВП

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030470-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в кабельну каналізацію електрозв'язку, по зовнішніх стінах будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

128.

Кабель зв'язку симетричний марок КППт-ВП, КПЗПт-ВП, КППЭт-ВП, КПЗПЭт-ВП, КППЭОт-ВП

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030470-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для підвішування на опорах лініях зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

129.

Кабель зв'язку станційний високочастотний марок КСВВ, КСВОВ

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030472-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0024034-15 від 12.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК за умови поодинокого прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

130.

Кабель зв'язку станційний високочастотний марок КСВВнг, КСВОВнг, КСВВнг-LS, КСВОВнг-LS, КСВВнг-HF, КСВОВнг-HF

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030472-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0024034-15 від 12.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

131.

Кабель зв'язку високочастотний станційний марок КВКС, КВКСл, КВКСнг, КВКСлнг, КВКСнг-LS, КВКСлнг-LS, КВКСнг-HF, КВКСлнг-HF

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030474-15 від 04.06.2015 до 03.06.2018; Сертифікат відповідності UA1.170.0028223-15 від 27.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для кросових з'єднань

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

132.

Кабель зв'язку високочастотний абонентський марок КВАП, КВАЭП, КВАЗЭП

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030825-15 від 08.06.2015 до 04.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в кабельну каналізацію електрозв'язку, по зовнішніх стінах будинків

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

133.

Кабель зв'язку високочастотний абонентський марки КВАЭПт

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030825-15 від 08.06.2015 до 04.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для підвішування на опорах лініях зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

134.

Кабель зв'язку високочастотний абонентський марок КВАЭПБбШп, КВАЗЭПБбШп

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030825-15 від 08.06.2015 до 04.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в ґрунт

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

135.

Кабель зв'язку високочастотний абонентський марок КВАВ, КВАЭВ, КВАЭОВ, КВАВ-М

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030826-15 від 08.06.2015 до 04.06.2018 Сертифікат відповідності UA1.170.0024033-15 від 12.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК за умови поодинокого прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

136.

Кабель зв'язку високочастотний абонентський марок КВАВнг, КВАЭВнг, КВАЭОВнг, КВАВнг-М, КВАВнг-LS, КВАЭВнг-LS, КВАЭОВнг-LS, КВАВнг-LS-М, КВАВнг-HF, КВАЭВнг-HF, КВАЭОВнг-HF, КВАВнг-HF-М

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0030826-15 від 08.06.2015 до 04.06.2018 Сертифікат відповідності UA1.170.0024033-15 від 12.05.2015 до 28.04.2020 (стосовно пожежної безпеки)

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в середині будівель

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

137.

Установчо-виробнича АТС (УВАТС) серії "Coral FlexiCom" моделей -R3000/-R4000/-5000/-6000, ємністю до 1000 абонентських портів, версія ПЗ - 16.07

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0067905-15 від 03.09.2015 до 02.09.2016

"Tadiran Telecom (TTL) L.P.", Ізраїль

Може застосовуватись в ТМЗК для забезпечення функцій УВАТС з використанням інтерфейсів цифрових з'єднувальних ліній (ЗЛ) зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією СКС 7 (підсистеми MTP2, MTP3, ISUP в обсязі функцій кінцевого пункту сигналізації)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

138.

Комплекс комутаційного обладнання SI3000, версія ПЗ - 3.2

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0058296-15 від 10.08.2015 до 09.08.2016

"Iskratel, Telekomunikacijski sistemi, d.o.o., Kranj", Словенія

Може застосовуватись в ТМЗК для виконання функцій програмного комутатора (Softswitch) в режимах комутування каналів і пакетів як МЦК, АМТС, ОПТС, ВСС з використанням інтерфейсів: - цифрових з'єднувальних ліній (ЗЛ) зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією СКС 7 (підсистеми MTP-2, MTP-3, ISUP, SCCP); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією PRI (АЦСС-1); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із протоколом V 5.2; - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією 2ВСК (БЧК, ДК); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією R2D; - 10/100/1000 Base T Ethernet (протоколи TCP, IP, UDP, MGCP, RTCP, RTP, SIP, SIP-T, H.323, H.248, SIGTRAN (M2UA, M3UA, IUA, V5UA, SCTP)). Адреса встановлення: м. Харків, пр. Московський, 142, ТОВ "ІСКРАТЕЛ УКРАЇНА"

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

139.

Комплекс комутаційного обладнання SI3000 (у конфігурації УВАТС ємністю до 1000 абонентських номерів), версія ПЗ - 3.2

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0058297-15 від 10.08.2015 до 09.08.2016

"Iskratel, Telekomunikacijski sistemi, d.o.o., Kranj", Словенія

Може застосовуватись в ТМЗК для забезпечення функцій УВАТС з використанням інтерфейсів: - цифрових з'єднувальних ліній (ЗЛ) зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією СКС 7 (підсистеми MTP-2, MTP-3, ISUP); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією PRI (АЦСС-1); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із протоколом V 5.2; - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією 2ВСК (БЧК, ДК); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією R2D; - 10/100/1000 Base T Ethernet (протоколи TCP, IP, UDP, MGCP, RTCP, RTP, SIP, H.323, H.248, SIGTRAN (M2UA, M3UA, IUA, V5UA))

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

140.

Комплекс комутаційного обладнання SI3000 cCS, версія ПЗ - 1.1

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0058300-15 від 10.08.2015 до 09.08.2016

"Iskratel, Telekomunikacijski sistemi, d.o.o., Kranj", Словенія

Може застосовуватись в ТМЗК для виконання функцій програмного комутатора (Softswitch) в режимах комутування каналів і пакетів як ОПТС, ВСС з використанням інтерфейсів: - цифрових з'єднувальних ліній (ЗЛ) зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією СКС 7 (підсистеми MTP-2, MTP-3, ISUP); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією PRI (АЦСС-1); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із протоколом V 5.2; - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією 2ВСК (БЧК, ДК); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією R2D; - 10/100/1000 Base T Ethernet (протоколи TCP, IP, UDP, MGCP, RTCP, RTP, SIP, H.323, H.248, SIGTRAN (протоколи: M2UA, M3UA, IUA, V5UA, SCTP)) Адреса встановлення: м. Харків, пр. Московський, 142, ТОВ "ІСКРАТЕЛ УКРАЇНА"

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

141.

Комплекс комутаційного обладнання SI3000 cCS, (у конфігурації УВАТС ємністю до 1000 абонентських номерів), версія ПЗ - 1.1

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0058302-15 від 10.08.2015 до 09.08.2016

"Iskratel, Telekomunikacijski sistemi, d.o.o., Kranj", Словенія

Може застосовуватись в ТМЗК для забезпечення функцій УВАТС з використанням інтерфейсів: - цифрових з'єднувальних ліній (ЗЛ) зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією СКС 7 (підсистеми MTP-2, MTP-3, ISUP); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією PRI (АЦСС-1); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із протоколом V 5.2; - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією 2ВСК (БЧК, ДК); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією R2D; - 10/100/1000 Base T Ethernet (протоколи TCP, IP, UDP, MGCP, RTCP, RTP, SIP, H.323, H.248), SIGTRAN (протоколи: M2UA, M3UA, IUA, V5UA))

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

142.

Обладнання мультисервісного доступу SI3000 (конфігурації MSAN, LUMIA, PONO, PESO), версія ПЗ - 6.1

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0058299-15 від 10.08.2015 до 09.08.2016

"Iskratel, Telekomunikacijski sistemi, d.o.o., Kranj", Словенія

Може застосовуватись в ТМЗК з використанням інтерфейсів: Ethernet: 10/100/1000BASE-T, 100BASE-FX/BX, 1000BASE-BX/SX/LX/LH/ZX, 10GBASE-LR (протоколи TCP, IP, STP, RSTP, MSTP, Telnet, SSH, HTTP, HTTPS, SNMP, UDP, FTP, IGMP, ICMP, ARP, MGCP, SIP, H.248), а також для підключення кінцевого (термінального) обладнання по двопроводових абонентських лініях, двопроводових цифрових абонентських ліній ISDN BRI (сигналізація АЦСС-1), з використанням технологій ADSL, ADSL G.Lite, ADSL2, ADSL2+, SHDSL, VDSL2, GPON та інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000BASE-T, 100BASE-FX/BX, 1000BASE-BX/SX/LX/LH/ZX, 10GBASE-LR (протоколи TCP, IP, STP, RSTP, MSTP, Telnet, SSH, HTTP, HTTPS, SNMP, UDP, FTP, IGMP, ICMP, ARP, MGCP, SIP, H.248)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

143.

Оптична транспортна платформа (мультиплексор) NEC SpectralWaveTM DW7000, версії ПЗ - 3.xx, 4.xx, 5.xx

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0070093-15 від 04.09.2015 до 02.09.2016

"NEC Corporation", Японія

Може застосовуватись в ТМЗК оператором ПрАТ "Телесистеми України" (тм PEOPLEnet) для організації взаємодії між обладнанням транспортної мережі і телекомунікаційним обладнанням оператора з використанням інтерфейсів 10GBASE-LR Ethernet та OTU-4

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

144.

Контролер базових станцій систем стільникового зв'язку GSM900/1800 та UMTS моделі BSC ZXUR 9000, версія ПЗ - V13

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності 1О094.003081-15 від 25.08.2015 до 11.01.2018

"ZTE Corporation", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК з використанням інтерфейсів: E1 (2048 кбіт/с), STM-1 (протоколи: BSSGP, RANAP, BSSMAP, SCCP, MTP-2/3), Ethernet: 100/1000 BASE-T, 1000 BASE-SX/LX, 10GBASE-SR/LR (протоколи: RANAP, RNSAP, NBAP, SCCP, M3UA, SCTP, IP, RTP, UDP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

145.

Обладнання системи управління та технічної експлуатації NetNumen U31, версія ПЗ - V13

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності 1О094.003080-15 від 25.08.2015 до 11.01.2018

"ZTE Corporation", Китай

Може застосовуватись в ТМЗК для керування телекомунікаційним обладнанням виробництва "ZTE Corporation" з використанням інтерфейсів 10/100/1000 BASE-T Ethernet (протоколи: IP, TCP, FTP, SNMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

146.

Комплекс обладнання і програмного забезпечення для надання послуг пакетної передачі даних SGSN-MME (MkVI), SGSN-MME (MkVIII), EPG (M120), версія ПЗ - 14B

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.283.0018-15 від 27.08.2015 до 31.12.2015

"Ericsson AB", Швеція

Може застосовуватися у ТМЗК в системах стільникового зв'язку GSM/UMTS (GPRS, EDGE, HSPA та HSPA+) оператора телекомунікацій "Астеліт" для надання послуг передавання даних з комутацією пакетів, з обмеженням функції законного перехоплення інформації, з використанням інтерфейсів: Ethernet 10GBase-SR, Ethernet 1000BASE-TX, Ethernet 1000BASE-LR (протоколи: IP, TCP, ICMP, UDP, GTP, MAP, SCTP, M3UA). Адреса встановлення: м. Київ, м. Дніпропетровськ.

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

147.

Контролер базових станцій систем стільникового зв'язку UMTS. Evo Controller/RNC 8200, версій ПЗ W13B та W15A

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.283.0022-15 від 28.08.2015 до 27.08.2016

"Ericsson AB", Швеція

Може застосовуватися у ТМЗК в мережі стільникового зв'язку UMTS з використанням інтерфейсу Ethernet 10GBase - LR (протоколи: IP, UDP, SCTP, M3UA, SCCP, RANAP, RTP, GTP-U).

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

148.

Комплекс обладнання і програмного забезпечення MSC Server, версія ПЗ - 12B, MSC Server Blade Cluster, версія ПЗ - 12B, медіа шлюз M-MGw, версія ПЗ - 14B

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0072314-15 від 15.09.2015 до 31.12.2015

"Ericsson AB", Швеція

Може застосуватися в ТМЗК в центрах комутації систем стільникового зв'язку GSM 900/1800 та як ОПТС з функцією АМТС в мережі оператора телекомунікацій ТОВ "Астеліт", Україна, з обмеженням функції законного перехоплення інформації, з використанням інтерфейсів: - E1 (2048 кбіт/с) та STM-1 із сигналізацією СКС-7 (підсистеми MTP, ISUP, SCCP, МАР); - E1 (2048 кбіт/с) із сигналізацією АЦСС-1 (PRI); - Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000Base-SX/LX, 10GBase-SR/LR/LRM (протоколи: IP, ICMP, TCP, UDP, SIP/SIP-I, GCP, RTP, BICC, SIGTRAN (SCTP, M2UA, M3UA))

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

149.

Комплекс обладнання і програмного забезпечення MSC Server, версія ПЗ - 12B, медіа шлюз M-MGw, версія ПЗ - 14B

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0072348-15 від 15.09.2015 до 31.12.2015

"Ericsson AB", Швеція

Може застосуватися в ТМЗК в центрах комутації систем стільникового зв'язку GSM 900/1800 та як ОПТС з функціями АМТС, МЦК оператора телекомунікацій ТОВ "Астеліт", Україна, з обмеженням функції законного перехоплення інформації, з використанням інтерфейсів: - E1 (2048 кбіт/с) та STM-1 із сигналізацією СКС-7 (підсистеми MTP, ISUP, SCCP, МАР); - E1 (2048 кбіт/с) із сигналізацією АЦСС-1 (PRI); - Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000Base-SX/LX, 10GBase-SR/LR/LRM (протоколи: IP, ICMP, TCP, UDP, SIP/SIP-I, GCP, RTP, BICC, SIGTRAN (SCTP, M2UA, M3UA))

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

150.

Контролер стільникового зв'язку (Radio Network Controller) cdma2000 1X та cdma2000 EV-DO) Alcatel-Lucent 9271 RNC моделей 1xEV-DO UNC RNC (версія ПЗ - R 40.x) та 9271 1xEV-DO RNC ATCAv2 (9271 DO RNC) (версія ПЗ - R 41.x)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.TR.030.023056-15 від 24.09.2015 до 23.09.2017

"Alcatel-Lucent International", Франція

Може застосовуватись в ТМЗК з використанням інтерфейсів Ethernet: 100/1000 BASE-T, 1000 BASE-SX, 10GBASE-SR (протоколи: TCP, UDP, IP, PPP, Proxy Mobile IPv4, SNMP, протоколи інтерфейсів A10/A11 та A12/A13)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

151.

Апаратно-програмний комплекс PROTEI SMSC, версія ПЗ - Protei SMS Center System - 2.1.8.0.833, Protei_SCL_GSM - 6.1.21.0 build 182, SMPP_Proxy - 2.0.31.5 build 181

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0077382-15 від 29.09.2015 до 27.09.2016

ООО "Научно-технический центр ПРОТЕЙ", Росія

Може застосовуватись в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "МТС-Україна" для реалізації послуги коротких повідомлень (SMS) з використанням інтерфейсів 10G BASE SR Ethernet (протоколи IP/TCP, SIGTRAN (M3UA/SCTP), SCCP, TCAP, MAP, DIAMETER, SMPP 3.4). Адреса встановлення: м. Київ, вул. Зрошувальна, 5

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

152.

Обладнання інтелектуальної мережі платформи MEDIO SCP Mobile, версія ПЗ - 1.4.1 SP5

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA2.8.095.00022-15 від 12.10.2015 до 11.10.2018

ЗАО "Ситроникс Телеком Солюшнс", Росія

Може застосовуватись в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "МТС Україна" для надання інтелектуальних послуг з використанням інтерфейсів Ethernet: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, 1000BASE-SX (протоколи: SIGTRAN (SCTP, M3UA), Diameter, SCCP, TCAP, CAP, MAP). Адреса встановлення: м. Київ, проспект Перемоги, 49/2

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

153.

Автоматизована система розрахунків за телекомунікаційні послуги FORIS OSS, версія ПЗ - 5.0.4

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA2.8.095.00023-15 від 12.10.2015 до 11.10.2018

ЗАО "Ситроникс Телеком Солюшнс", Росія

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "МТС Україна" для забезпечення попередньої обробки вихідної інформації та автоматизації розрахунків за телекомунікаційні послуги при отриманні первинних даних від зовнішнього телекомунікаційного обладнання. Адреса встановлення: м. Київ, проспект Перемоги, 49/2

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

154.

Шнур оптичний з'єднувальний з конекторами типів FC, SC, ST, LC, E2000

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0082052-15 від 13.10.2015 до 12.10.2016

ТОВ "ОТ ТЕХНОЛОДЖІС", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для виконання комутаційних з'єднань в телекомунікаційному обладнанні

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

155.

Система управління Net Act OSS15.x (де x - змінна, яка не впливає на умови застосування)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0085393-15 від 22.10.2015 до 21.10.2016

"Nokia Solutions and Networks Oy", Фінляндія

Може застосовуватися в ТМЗК для управління телекомунікаційним обладнанням виробництва "Nokia Solutions and Networks Oy" з використанням інтерфейсів Ethernet 1000Base-T, 1000Base-SX, 10GBase-SR (протоколи Ethernet, IP, UDP, TCP, FTP, SNMP, HTTP, SSH)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

156.

Підсистема GERAN системи стільникового зв'язку UMTS з функцією softswitch (MSS версія ПЗ - M16.1, MGW версія ПЗ - U6.0, LI-MG)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0083309-15 від 16.10.2015 до 15.10.2016

"Nokia Solutions and Networks Oy", Фінляндія

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "МТС Україна" в центрах комутації систем стільникового зв'язку GSM-900/1800 з функціями ОПТС/АМТС з використанням інтерфейсів: - E1 (2048 кбіт/с), STM-1 із сигналізацією СКС-7 (підсистеми MTP 2, MTP 3, ISUP, SCCP, МАР); - E1 (2048 кбіт/с) із сигналізацією АЦСС-1 (PRI); - Ethernet 1000Base-LX (протоколи: Ethernet, IP, UDP, TCP, SCTP, M3UA, H.248, RTP) Адреса встановлення MSS: м. Київ, вул. Зрошувальна, 5

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

157.

Кабель зв'язку оптичний марок: S-CFP(NA)FDa-zzz E9/125, S-CFP(NA)FDf-zzz E9/125 (де zzz - кількість оптичних волокон від 2 до 12); S-LFP(NA)APa-zzz E9/125, (де zzz - кількість оптичних волокон від 16 до 72); S-LFP(NA)APf-zzz E9/125 (де zzz - кількість оптичних волокон від 16 до 144)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0085425-15 від 22.10.2015 до 21.10.2016

"ACEC PHOTONICS LIMITED", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для підвішування на опорах ліній електропередач напругою до 380 В та опорах контактної мережі міського електротранспорту

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

158.

Кабель зв'язку оптичний марок: O-CFP(NA)W-zzz E9/125/Flex, O-CFP(NA)MP-zzz 9/125/Flex (де zzz - кількість оптичних волокон від 2 до 24); O-LFP(NA)MP-zzz E9/125/Flex, (де zzz - кількість оптичних волокон від 16 до 144)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0085425-15 від 22.10.2015 до 21.10.2016

"ACEC PHOTONICS LIMITED", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для підвішування на опорах ліній зв'язку та опорах контактної мережі міського електротранспорту, а також для підвішування між будівлями

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

159.

Кабель зв'язку оптичний марки I-CDZ (NA)DfW-zzz E9/125 (де zzz - кількість оптичних волокон 2, 4)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0085425-15 від 22.10.2015 до 21.10.2016

"ACEC PHOTONICS LIMITED", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для підвішування на опорах ліній зв'язку, для підвішування між будівлями

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

160.

Кабель зв'язку оптичний марок: O-CFP(SR)D-zzz E9/125/Flex (де zzz - кількість оптичних волокон від 2 до 24); O-LFP(NA)P-zzz E9/125/Flex (де zzz - кількість оптичних волокон від 4 до 96); O-LFP(SR) P-zzz E9/125/Flex (де zzz - кількість оптичних волокон від 12 до 196); O-LFP(SR)S-zzz E9/125/Flex (де zzz - кількість оптичних волокон від 12 до 288); I-CDZ (NA)Df-zzz E9/125 (де zzz - кількість оптичних волокон 2, 4)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.150.0085425-15 від 22.10.2015 до 21.10.2016

"ACEC PHOTONICS LIMITED", Китай

Може застосовуватися в ТМЗК для прокладання в ґрунт, кабельну каналізацію зв'язку та трубопроводи телекомунікаційні

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

161.

Контролер базових станцій моделі Multicontroller mcRNC версія ПЗ - RU50

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності 1О094.003397-15 від 10.11.2015 до 29.06.2018

"Nokia Solutions and Networks Oy", Фінляндія

Може застосовуватись в ТМЗК у системах стільникового зв'язку GSM 900/1800 та UMTS з використанням інтерфейсів Ethernet: 1000BASE-TX, 1000BASE-SX/LX, 10GBASE-SR/LR/ER (протоколи IP, TCP, RANAP, PCAP, RNSAP, SCCP, SIGTRAN (SCTP, M3UA), NBAP, SABP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

162.

Комутатори серії ZXR10 8900E моделі ZXR10 8905E версія ПЗ - V3.02.01.B08

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0090487-15 від 06.11.2015 до 05.11.2016

"ZTE Corporation", Китай

Можуть застосовуватись в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "МТС-Україна" для підключення контролерів базових станцій ZTE BSC та системи управління до транспортної мережі ПрАТ "МТС Україна" з використанням інтерфейсів: 10/100/1000BASE-T, 1000BASE-LX, 10GBASE-LR (протоколи TCP, UDP, IPv4/6, OSPF, BGP, MPLS). Адреса встановлення: м. Львів, вул. Промислова 50/52; м. Ужгород, вул. Міксата, 15; м. Чернівці, вул. Миколаївська, 51-д; м. Вінниця, Хмельницьке Шосе, 145

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

163.

Комутатори серії ZXR10 5900E моделей ZXR10 5928E, ZXR10 5952E, версія ПЗ - V3.00.11.B27

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0090487-15 від 06.11.2015 до 05.11.2016

"ZTE Corporation", Китай

Можуть застосовуватись в ТМЗК оператором телекомунікацій ПрАТ "МТС-Україна" для підключення контролерів базових станцій ZTE BSC та системи управління до транспортної мережі ПрАТ "МТС Україна" з використанням інтерфейсів: 10/100/1000BASE-T, (протоколи TCP, UDP, IPv4/6, OSPF). Адреса встановлення: м. Київ, вул. Зрошувальна, 5; м. Львів, вул. Промислова 50/52; м. Ужгород, вул. Міксата, 15; м. Чернівці, вул. Миколаївська, 51-д; м. Вінниця, Хмельницьке Шосе, 145

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

164.

Комплекс обладнання пакетного передавання даних системи стільникового зв'язку GSM 900/1800 та IMT-2000 (UMTS)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0093470-15 від 16.11.2015 до 31.05.2016

"Alcatel-Lucent International", Франція

Може застосовуватися в ТМЗК в системі стільникового зв'язку GSM 900/1800 (GPRS) та IMT-2000 (UMTS) оператором телекомунікацій ПрАТ "МТС Україна", з обмеженням функції законного перехоплення інформації, з використанням інтерфейсів Ethernet: 100BASE-FX, 1000BASE-TX, 1000BASE-SX/LX/LH/ZX, 10GBASE-LR/SR (протоколи IP, TCP, UDP, SIGTRAN (M3UA, SCTP), SCCP, TCAP, MAP, RANAP, BSSGP, GTP, RADIUS, SNMP, FTP)

165.

Модеми (станційні) ОЛТ SHDSL моделей: M-SA-E1, M-2E1-Eth-2DSLbis, M-Eth-2DSLbis, МП-4Eth-4DSL та M-4DSLbis з регенератором RGN-2DSLbis

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0089760-15 від 04.11.2015 до 03.11.2016

Приватне підприємство "КОМПАНІЯ "КРОКУС-КОМ.", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК з використанням інтерфейсів SHDSL, E1 (2048 кбіт/с), Ethernet: 10BASE-T, 100BASE-TX

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

166.

Контролер базових станцій BSC6910 (GSM) версія ПЗ - V100R016

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.283.0132/1-15 від 12.11.2015 до 11.11.2016

"Huawei Technologies Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися у ТМЗК для формування та передавання даних у системах стільникового зв'язку GSM з використанням інтерфейсу Ethernet: 1000BASE-T (протоколи: IP, UDP, SCTP, M3UA, SCCP, BSSAP, DTAP, BSSMAP, GTP, RTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

167.

Контролер базових станцій BSC6910 (UMTS) версія ПЗ - V100R016

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.283.0132/2-15 від 12.11.2015 до 11.11.2016

"Huawei Technologies Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися у ТМЗК для формування та передавання даних у системах стільникового зв'язку UMTS з використанням інтерфейсів Ethernet: 10GBASE-LR, 1000BASE-LX10 (протоколи IP, UDP, SCTP, M3UA, SCCP, RANAP, GTP, RTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

168.

Комплекс первинної синхронізації (PRC) - опорне джерело синхронізації (PRS) TimeProvider 5000 та блок синхронізації (SSU) TimeProvider 1000

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності 1О094.003408-15 від 13.11.2015 до 12.11.2016

"Microsemi", США

Може застосовуватись в ТМЗК для формування та передавання сигналів синхронізації з використанням інтерфейсів E1 (2048 кбит/с) та Ethernet: 10 BASE-T, 100BASE-TX (протокол PTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

169.

Кабель телефонний марок ТППэп Xx4xY, ТППэпЗ Xx4xY, ТПппП Xx4xY, ТПппЗП Xx4xY (де X - кількість четвірочних скруток, Y - діаметр однієї жили)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0089650-15 від 04.11.2015 до 04.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в кабельну каналізацію електрозв'язку, по зовнішніх стінах будівель, колекторах, а також для підвішування на опорах ліній зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

170.

Кабель телефонний марок ТППэпБбШп Xx4xY, ТППэпЗБбШп Xx4xY, ТПппПБбШп Xx4xY, ТПппЗПБбШп Xx4xY (де X - кількість четвірочних скруток, Y - діаметр однієї жили)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0089650-15 від 04.11.2015 до 04.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для прокладання в ґрунт

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

171.

Кабель телефонний марки ТППэпт Xx4xY (де X - кількість четвірочних скруток, Y - діаметр однієї жили)

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.030.0089650-15 від 04.11.2015 до 04.06.2018

ПАТ "Одеський кабельний завод "Одескабель", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для підвішування на опорах ліній зв'язку

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

172.

Система управління обладнанням передавання даних моделі NSM4000, версія ПЗ - Junos 12.2

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0100009-15 від 01.12.2015 до 31.11.2016

"Juniper Networks, Inc.", США

Може застосовуватись в ТМЗК з використанням інтерфейсів Ethernet: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-TX (протоколи IP, TCP, SNMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 21.12.2015 № 785

173.

Автоматизована система розрахунків за телекомунікаційні послуги "Cubic", версія ПЗ HEAD 2015.11.23 10:47

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0101257-15 від 03.12.2015 до 02.12.2016

ТОВ "Телесвіт", Україна

Може застосовуватися в ТМЗК провайдером телекомунікацій ТОВ "Воля-кабель" для забезпечення попередньої обробки вихідної інформації та автоматизації розрахунків за телекомунікаційні послуги при отриманні первинних даних від зовнішнього телекомунікаційного обладнання. Адреса встановлення: м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 13-б, м. Київ, вул. Кіквідзе, 1/ 2

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 21.12.2015 № 785

174.

Комплекс обладнання і програмного забезпечення MSC Server, версія ПЗ - 15A, MSC Server Blade Cluster, версія ПЗ - 15A, M-MGw, версія ПЗ - 15A

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.283.0107/1-15 від 11.12.2015 до 01.07.2016

"Ericsson AB", Швеція

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ТОВ "Астеліт" в центрах комутації систем стільникового зв'язку GSM та UMTS, а також як ОПТС з функцією АМТС, з обмеженням функції законного перехоплення інформації, з використанням інтерфейсів: - - E1 (2048 кбіт/с), STM1 (155 Мбіт/с), система сигналізації СКС 7 (підсистеми MTP2, MTP3, ISUP, SCCP, BSSAP, МАР); - E1 (2048 кбіт/с) система сигналізація АЦСС-1 (PRI-доступ); - Ethernet: 10 Base-T, 100Base-TX, 1000Base - TX, 1000Base - SX/LX, 10GBase - SR/LR/LRM (протоколи IP, TCP, ICMP, UDP, SIGTRAN (SCTP, M2UA, M3UA), RANAP, GCP, RTP, BICC, SIP, SIP-I)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 21.12.2015 № 785

175.

Комплекс обладнання і програмного забезпечення MSC Server, версія ПЗ - 15A, M-MGw, версія ПЗ - 15A

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA.283.0107/2-15 від 11.12.2015 до 01.07.2016

"Ericsson AB", Швеція

Може застосовуватися в ТМЗК оператором телекомунікацій ТОВ "Астеліт" в центрах комутації систем стільникового зв'язку GSM та UMTS, а також як ОПТС з функцією АМТС та МЦК, з обмеженням функції законного перехоплення інформації, з використанням інтерфейсів: - E1 (2048 кбіт/с), STM1 (155 Мбіт/с), система сигналізації СКС 7 (підсистеми MTP2, MTP3, ISUP, SCCP, МАР); - E1 (2048 кбіт/с) система сигналізації АЦСС-1 (PRI-доступ); - Ethernet: 10 Base-T, 100Base-TX, 1000Base-TX, 1000Base - SX/LX, 10GBase - SR/LR/LRM (протоколи IP, TCP, ICMP, UDP, SIGTRAN (SCTP, M2UA, M3UA), RANAP, GCP, RTP, BICC, SIP, SIP-I)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 21.12.2015 № 785

176.

Станція телефонна автоматична цифрова "ЄС-11" в конфігурації установчо-виробничої АТС (УВАТС) (конструктивне виконання - "ЄС-11/240", "ЄС-11/330", "ЄС-11/480", "ЄС-11/700", "ЄС-11/1000") ємністю до 1000 номерів, версія ПЗ - МЕТА-Т

складання декларації не передбачено Сертифікат відповідності UA1.161.0105897-15 від 17.12.2015 до 16.12.2016

ТзОВ "Прикарпатське виробниче підприємство зв'язку" Завод цифрових АТС", Україна

Може застосовуватись в ТМЗК для забезпечення функцій УВАТС з використанням інтерфейсів цифрових з'єднувальних ліній (ЗЛ) зі швидкістю 2048 кбіт/с із сигналізацією СКС 7 (підсистеми MTP2, MTP3, ISUP в обсязі функцій кінцевого пункту сигналізації)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 25.01.2016 № 45

177.

Комплекс обладнання пакетного передавання даних системи стільникового зв'язку GSM 900/1800 та IMT-2000 (UMTS)

Сертифікат відповідності № UA1.161.0001168-16 від 15.01.2016 до 31.05.2016

"Alcatel-Lucent International", Франція

Може застосовуватися в ТМЗК в системі стільникового зв'язку GSM 900/1800 (GPRS) та IMT-2000 (UMTS) оператором телекомунікацій ПрАТ "МТС Україна", з обмеженням функції законного перехоплення інформації, з використанням інтерфейсів Ethernet: 100BASE-FX, 1000BASE-TX, 1000BASE-SX/LX/LH/ZX, 10GBASE-LR/SR (протоколи IP, TCP, UDP, SIGTRAN (M3UA, SCTP), SCCP, TCAP, MAP, RANAP, BSSGP, GTP, RADIUS, SNMP, FTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 25.01.2016 № 45

178.

Кабель зв'язку оптичний торговельної марки Corning типів U-BQ(ZN)BH, U-DQ(ZN)BH, U-DQ(ZN)(SR)H CT

Сертифікат відповідності UA1.030.0105182-15 від 16.12.2015 до 15.12.2016

"Corning Optical Communications GmbH & Co.KG", Німеччина

Може застосовуватись в ТМЗК для поодинокого прокладання всередині будівель.

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 25.01.2016 № 45

Телекомунікаційне кінцеве (термінальне) обладнання

Технічні засоби телекомунікацій

1

2

3

4

5

6

1.

Прилад приймально-контрольний моделей "Оріон - 4TI.2", "Оріон - 4T.2", "Оріон - 8TI.2", "Оріон - 8T.2", "Оріон - 16", "Оріон - 16T.2"

ТОВ "Тірас-12", Україна

ТОВ "Тірас-12", Україна

Може застосовуватися у складі систем охоронного призначення при підключенні до ТМЗК для передавання сигналів по двопроводовій аналоговій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

2.

Прилад приймально-контрольний "Оріон-8.128", версія ПЗ - or8.128-2

ТОВ "СБІ", Україна

ТОВ "СБІ", Україна

Може застосовуватися у складі систем охоронного призначення при підключенні до ТМЗК для передавання сигналів за інтерфейсами: Ethernet 10BaseT, Ethernet 100BaseTX (протоколи Ethernet, DHCP), двопроводова аналогова абонентська лінія

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

3.

Ретранслятор "Мост-64"

ТОВ "СБІ", Україна

ТОВ "СБІ", Україна

Може застосовуватись у складі систем охоронного призначення при підключенні до ТМЗК для передавання інформації за інтерфейсами: Ethernet 10BaseT, двопроводова аналогова абонентська лінія

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

4.

Пристрій сполучення пультовий "Пакт-2"

ТОВ "СБІ", Україна

ТОВ "СБІ", Україна

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для приймання сигналів від приладів приймально-контрольних охоронно-пожежних по двопроводовій аналоговій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.05.2014 № 260

5.

Точка доступу торговельної марки Aruba моделей APIN0204, APIN0205

"Aruba Networks, Inc.", США декларація від 30.05.2014

"Aruba Networks, Inc.", США

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000 Base-T (протоколи IP, UDP, TCP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

6.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Canon моделей MB2040, MB2340, MB5040, MB5340

ТОВ "КЕНОН УКРАЇНА", Україна декларація від 06.05.2014

"Canon Inc.", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

7.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Canon моделі i-SENSYS MF6180dw

ТОВ "КЕНОН УКРАЇНА", Україна декларація від 29.05.2014

"Canon Inc.", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

8.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Canon моделі i-SENSYS MF6140dn

ТОВ "КЕНОН УКРАЇНА", Україна декларація від 29.05.2014

"Canon Inc.", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

9.

Точка доступу торговельної марки Motorola моделей AP-7131 та AP-7131N

"Motorola Solutions, Inc.", США декларація від 26.05.2014

"Motorola Solutions, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, UDP, TCP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

10.

Точка доступу торговельної марки Motorola моделі AP-650 (код продукту P/№: AP-0650 та AP-6532)

"Motorola Solutions, Inc.", США декларація від 26.05.2014

"Motorola Solutions, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, UDP, TCP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

11.

Апарати телефонні торговельної марки Gigaset моделей Gigaset A420, Gigaset A420 DUO, Gigaset A420 Trio, Gigaset A420A

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина декларація від 27.05.2014

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

12.

Апарат телефонний торговельної марки Gigaset моделі Gigaset DA210

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина декларація від 27.05.2014

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

13.

Апарати телефонні торговельної марки Gigaset моделей Gigaset DA310, Gigaset DA410, Gigaset DA510, Gigaset DA610, Gigaset DA710

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина декларація від 27.05.2014

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

14.

Точка доступу торговельної марки ZyXEL моделі Keenetic DSL (версія ПЗ - 2.03) з ADSL розгалужувачем (сплітером) SP-316 (Annex A)

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 19.05.2014

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії з використанням технологій ADSL, ADSL2, ADSL2+ для забезпечення доступу до мережі передавання даних та за допомогою інтерфейсів Ethernet 10BaseT, Ethernet 100BaseTX (протоколи ARP, IP, TCP, UDP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

15.

Точка доступу з функцією маршрутизації торговельної марки ZyXEL моделі UAG4100 (версія ПЗ - V4.00)

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 19.05.2014

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10BaseT, Ethernet 100BaseTX, Ethernet 1000BaseT (протоколи ARP, DHCP, ICMP, IP, PPPoE, TCP, UDP, VLAN, NAT, RADIUS, SNMP, Telnet, GRE)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

16.

Модем ADSL2+ торговельної марки ZyXEL моделей P660HTN EE (Annex A) та P660HN Lite EE (Annex A) (версія ПЗ - 1.0)

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 02.04.2014

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії з використанням технологій ADSL, ADSL2, ADSL2+ для забезпечення доступу до мережі передавання даних та за допомогою інтерфейсів Ethernet 10BaseT, Ethernet 100BaseTX (протоколи IP, RIP, RIP v.2, IGMP, NAT, DHCP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

17.

Комутатор торговельної марки ZyXEL моделі MES3500-10 (версія ПЗ - VMES3500-10_4.00)

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 20.05.2014

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів Ethernet 10BaseT, Ethernet 100BaseTX, Ethernet 1000BaseT (протоколи ARP, RARP, DHCP, IP, TCP, UDP, VLAN, SNMP, IGMP, PPPoE, RSTP, RADIUS, ICMP, Telnet)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

18.

Екран міжмережний торговельної марки ZyXEL моделі USG100-PLUS (версія ПЗ - 3.00)

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 21.05.2014

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів Ethernet 10BaseT, Ethernet 100BaseTX, Ethernet 1000BaseT (протоколи ARP, DHCP, IP, L2TP, PPPoE, TCP, UDP, RIP, NAT, RADIUS, SNMP, Telnet, OSPF)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

19.

Екран міжмережний торговельної марки ZyXEL моделі ZyWALL 110 (версія ПЗ - 3.10)

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 20.05.2014

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів Ethernet 10BaseT, Ethernet 100BaseTX, Ethernet 1000BaseT (протоколи ARP, DHCP, IP, L2TP, PPPoE, TCP, UDP, RIP, NAT, RADIUS, SNMP, Telnet, OSPF)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

20.

Екран міжмережний торговельної марки ZyXEL моделей ZyWALL 310 та ZyWALL 1100 (версія ПЗ - 3.10)

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 22.05.2014

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів Ethernet 10BaseT, Ethernet 100BaseTX, Ethernet 1000BaseT (протоколи DHCP, L2TP, IP, RIP, OSPF, NAT, TCP, SNMP, RADIUS, ARP, UDP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

21.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Окі моделей MB491dn та ES4191dn

Представництво "Окі Юроп Лімітед", Україна декларація від 10.06.2014

"OKI Data Corporation", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

22.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Окі моделей MC342dnw, MC562dnw, ES5462dnw

Представництво "Окі Юроп Лімітед", Україна декларація від 10.06.2014

"OKI Data Corporation", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

23.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Окі моделей MC342dn, MC362dn

Представництво "Окі Юроп Лімітед", Україна декларація від 10.06.2014

"OKI Data Corporation", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 01.07.2014 № 314

24.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Xerox моделей Work Centre 3225DNI, Work Centre 3025NI, Work Centre 3025BI

ТОВ "Ксерокс (Україна) Лтд", Україна декларація від 01.07.2014

"Xerox Limited", Великобританія

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

25.

Апарат телефонний торговельної марки ТЕХЕТ моделей TX-D6605A, TX-D7605A, TX-D8405A

ТОВ "Високий сезон", Україна декларація від 06.06.2014

ЗАО "Электронные системы "Алкотел", Росія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

26.

Модем ADSL торговельної марки ZTE моделі ZXHN H108N

Представництво "ЗТЄ Корпорейшн" в Україні декларація від 14.05.2014 № ZTE.UKR.679-1/14

"ZTE Corporation", Китай

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії з використанням технологій ADSL, ADSL G.Lite, ADSL2, ADSL2+ для забезпечення доступу до мережі передавання даних та за допомогою інтерфейсів Ethernet 10BaseT, Ethernet 100BaseTX (протоколи Ethernet, UDP, IP, TCP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

27.

Апарат телефонний IP торговельної марки Cisco моделей SPA525G та SPA525G2

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 08.07.2014 № 34-У/14

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК з використанням інтерфейсу Ethernet 10/100/1000Base-T (протоколи SIP 2.0, TCP, UDP, IP, HTTP, RTP, RTCP, SRTP, ARP, ICMP, DHCP, TFTP, SNTP, кодеки G.711a, G.711u, G.722, G.729ab)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

28.

Апарат телефонний IP торговельної марки Cisco типу Cisco Unified IP Phone 9971 моделей CP-9971-C-K9=, CP-9971-CL-K9=, CP-9971-W-K9=, CP-9971-WL-K9=

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 08.07.2014 № 31-У/14

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК з використанням інтерфейсу Ethernet 10/100/1000Base-T (протоколи SIP 2.0, TCP, UDP, IP, HTTP, RTP, RTCP, SRTP, ARP, ICMP, DHCP, TFTP, SNTP, кодеки G.711a, G.711u, G.722, G.729ab)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 31.07.2014 № 365

29.

Установчо-виробнича АТС (УВАТС) "МиниКом DX-500" ємністю до 1000 абонентських номерів, версія ПЗ - 3.3

ТОВ "ТЕЛЕ- КОМПЛЕКС", Україна декларація від 08.07.2014 № 162/1

ЗАО "Информтехника и связь", Росія

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: - цифрових ЗЛ ISDN PRI із сигналізацією АЦСС № 1; - двопроводової абонентської лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

30.

Установчо-виробнича АТС (УВАТС) торговельної марки Sonus моделі SBC 1000 Unified Exchange, ємністю до 1000 абонентських номерів, версія ПЗ - 3

ТОВ "Нормакон-Україна", Україна декларація від 22.07.2014 № Sonus-07/1

Sonus Networks, Inc., США

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК як УВАТС або конвертор протоколів і сигналізації (SIP/DSS1) за допомогою інтерфейсів: - цифрових ЗЛ ISDN PRI із сигналізацією АЦСС № 1; - цифрових ЗЛ ISDN BRI із сигналізацією АЦСС № 1; - двопроводової абонентської лінії (сигналізація двотональна багаточастотна (DTMF)); - Ethernet 10/100/1000 BASE-T (протоколи: SIP, RTP, RTCP, кодеки: G.711 G.723.1, G.729)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

31.

Установчо-виробнича АТС (УВАТС) торговельної марки Sonus моделі SBC 2000 Unified Exchange, ємністю до 1000 абонентських номерів, версія ПЗ - 3

ТОВ "Нормакон-Україна", Україна декларація від 22.07.2014 № Sonus-07/2

Sonus Networks, Inc., США

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК як УВАТС або конвертор протоколів і сигналізації (SIP/DSS1) за допомогою інтерфейсів: - цифрових ЗЛ ISDN PRI із сигналізацією АЦСС № 1; - Ethernet 10/100/1000 BASE-T (протоколи: SIP, RTP, RTCP, кодеки: G.711 G.723.1, G.729)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

32.

Установчо-виробнича АТС (УВАТС) моделі eMG-80, ємністю до 1000 абонентських номерів, версія ПЗ - 1.0

"Ericsson-LG Enterprise Co., Ltd", Корея декларація від 28.07.2014 № UKR2014_11

"Ericsson-LG Enterprise Co., Ltd", Корея

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: - цифрових ЗЛ ISDN PRI із сигналізацією АЦСС № 1; - цифрових ЗЛ ISDN BRI із сигналізацією АЦСС № 1; - двопроводової абонентської лінії; - Ethernet 10/100 BASE-T (протокол SIP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

33.

Установчо-виробнича АТС (УВАТС) серії iPECS-UCP моделей UCP100, UCP600 і UCP2400, ємністю до 1000 абонентських номерів, версія ПЗ - 1.0

"Ericsson-LG Enterprise Co., Ltd", Корея декларація від 28.07.2014 № UKR2014_10

"Ericsson-LG Enterprise Co., Ltd", Корея

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: - цифрових ЗЛ ISDN PRI із сигналізацією АЦСС № 1; - цифрових ЗЛ ISDN BRI із сигналізацією АЦСС № 1; - двопроводової абонентської лінії; - Ethernet 10/100 BASE-T (протокол SIP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

34.

IP-телефонний апарат моделей SPA501G, SPA502G, SPA504G, SPA508G, SPA509G, SPA512G, SPA514G

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 04.07.2014 № 37

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсу Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, SIP, кодеки: G.711a, G.711u, G.729a, G.729b, and G.729ab)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

35.

IP-телефонний апарат Cisco IP Phone 7800 Series моделей CP-7821-K9=, CP-7841-K9= та CP-7861-K9=

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 04.07.2014 № 38

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсу Ethernet 10/100/1000Base-T (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, SIP, кодеки: G.711a, G.711u, G.722, G.729ab)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

36.

IP-телефонний апарат Cisco Unified IP Phone 8900 Series моделей CP-8941-K9=, CP-8941-L-K9=, CP-8945-K9=, CP-8945-L-K9=, CP-8961-C-K9=, CP-8961-CL-K9=, CP-8961-W-K9=, CP-8961-WL-K9=

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 04.07.2014 № 41

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсу Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, SIP, кодеки: G.711a, G.711u, G.722, G.729ab)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

37.

IP-телефонний апарат Cisco Unified IP Phone 9900 Series моделей CP-9951-C-K9=, CP-9951-CL-K9=, CP-9951-W-K9=, CP-9951-WL-K9=

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 04.07.2014 № 42

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсу Ethernet 10/100/1000Base-T (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, SIP, кодеки: G.711a, G.711u, G.722, G.729ab)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

38.

IP-телефонний апарат Cisco Unified IP Phone 7900 Series моделей CP-7906G, CP-7911G, CP-7937G, CP-7942G, CP-7945G, CP-7962G, CP-7965G, CP-7975G

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 04.07.2014 № 39

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсу Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, SIP, кодеки: G.711a, G.711u, G.722, G.729ab)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

39.

IP-телефонний апарат Cisco Unified IP Phone 8800 Series моделей CP-8831-K9= та CP-8841-K9=

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 04.07.2014 № 49

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсу Ethernet 10/100/1000Base-T (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, SIP, кодеки: G.711a, G.711u, G.722, G.729ab)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

40.

Точка доступу торговельної марки Motorola моделі NCAP-500 (код продукту P/№: AP-0621-60010-WR, AP-6521-60010-WR, AP-0621-60020-WR, AP-6521-60020-WR)

"Motorola Solutions, Inc.", США, декларація від 10.07.2014 декларація від 17.07.2014

"Motorola Solutions, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

41.

Точка доступу торговельної марки Motorola моделі AP-0622 (код продукту P/№: AP 0622-66030-WR, AP 6562-66030-WR, AP-6522-66030-WR, AP-0622-66040-WR, AP-6522-66040-WR, AP 6562-66040-WR)

"Motorola Solutions, Inc.", США, декларація від 10.07.2014 декларація від 17.07.2014

"Motorola Solutions, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

42.

Точка доступу торговельної марки Motorola моделі AP-6511

"Motorola Solutions, Inc.", США, декларація від 10.07.2014

"Motorola Solutions, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

43.

Точка доступу торговельної марки Motorola моделі AP-7161

"Motorola Solutions, Inc.", США, декларація від 10.07.2014

"Motorola Solutions, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

44.

Точка доступу торговельної марки Motorola моделі AP-8132

"Motorola Solutions, Inc.", США, декларація від 10.07.2014

"Motorola Solutions, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

45.

Комутатор Ethernet торговельної марки Edge-Core серії ECS5 моделей ECS5510-24S, ECS5510-48S, ECS5610-52S, версія ПЗ - v2.0.0.23

ТОВ "НВК" РОМСАТ", декларація від 15.05.2014

"Edgecore Networks Corp.", Тайвань

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000 Base-SX/LX (протоколи STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

46.

Комутатор Ethernet торговельної марки Edge-Core серії ECS35 моделей ECS3510-10PD, ECS3510-26P, ECS3510-28T, ECS3510-52T, ECS3510-28F, версія ПЗ - v1.4.8.4

ТОВ "НВК" РОМСАТ", декларація від 15.05.2014

"Edgecore Networks Corp.", Тайвань

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000 Base-SX/LX (протоколи STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

47.

Комутатор Ethernet торговельної марки Edge-Core серії ES46 моделей ES4612, ES4626-SFP, ES4624-SFP, версія ПЗ - v1.1.0.0

ТОВ "НВК" РОМСАТ", декларація від 15.05.2014

"Edgecore Networks Corp.", Тайвань

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000 Base-SX/LX (протоколи STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

48.

Комутатор Ethernet торговельної марки Edge-Core серії ECS2000 моделей ECS2000-10P, ECS2000-18P, ECS2000-26P, ECS2000-50P, ECS2000-10T, ECS2000-18T, ECS2000-26T, ECS2000-50T, версія ПЗ - v1.1.0.0

ТОВ "НВК" РОМСАТ", декларація від 15.05.2014

"Edgecore Networks Corp.", Тайвань

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000 Base-SX/LX (протоколи STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

49.

Комутатор Ethernet торговельної марки Edge-Core серії ES45 моделей ES4528V, ES4524D, ES4548D, ES4524M-PoE, версія ПЗ - v1.2.2.6

ТОВ "НВК" РОМСАТ", декларація від 15.05.2014

"Edgecore Networks Corp.", Тайвань

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000 Base-SX/LX (протоколи STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

50.

Комутатор Ethernet торговельної марки Edge-Core серії ECS46 моделей ECS4610-26T, ECS4610-50T, ECS4610-24F, ECS4660-28F, ECS4620-28T, ECS4620-28P, ECS4620-28F, ECS4620-52T, ECS4620-52P, версія ПЗ - v1.1.2.0

ТОВ "НВК" РОМСАТ", декларація від 15.05.2014

"Edgecore Networks Corp.", Тайвань

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000 Base-SX/LX (протоколи STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

51.

Комутатор Ethernet торговельної марки Edge-Core серії ES35 моделей ES3528M-PoE, ES3528MF-PoE, ES3528M, ES3552M, ES3528M V2, ES3510MA, ES3528M-SFP, ES3510, ES3526XA V2, ES3510MA-DC, ES3528M V2-DC, версія ПЗ - v1.4.8.3

ТОВ "НВК" РОМСАТ", декларація від 15.05.2014

"Edgecore Networks Corp.", Тайвань

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000 Base-SX/LX (протоколи STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

52.

Комутатор Ethernet торговельної марки Edge-Core серії ECS45 моделей ECS4510-28T, ECS4510-28P, ECS4510-28F, ECS4510-52T, ECS4510-52P, ECS4510-12PD, версія ПЗ - v1.3.2.6

ТОВ "НВК" РОМСАТ", декларація від 15.05.2014

"Edgecore Networks Corp.", Тайвань

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000 Base-SX/LX (протоколи STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

53.

Комутатор Ethernet торговельної марки Edge-Core серії ECS4210 моделей ECS4210-12T, ECS4210-12P, ECS4210-28T, ECS4210-28P, версія ПЗ - v1.0.0.16

ТОВ "НВК" РОМСАТ", декларація від 15.05.2014

"Edgecore Networks Corp.", Тайвань

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000Base-T, 1000 Base-SX/LX (протоколи STP, RSTP, MSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.08.2014 № 427

54.

Обладнання оптичного мережного терміналу (ONU) торговельної марки BDCOM моделей: P1004C1, P1004C2, P1004R, P1501C1, P1501C2, P1501R, P1504C1, P1504C2

ТОВ "ДЕПС Україна", Україна декларація від 20.08.2014

SHANGHAI BAUD DATA COMMUNICATION CO., LTD, Китай

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК в пасивних оптичних мережах GEPON, спільно з обладнанням волоконно-оптичного лінійного закінчення (OLT) торговельної марки BDCOM, з використанням інтерфейсів 10/100/1000Base-TX, (протоколи Ethernet, IP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.09.2014 № 495

55.

Апарат телефонний торговельної марки Gigaset моделей Gigaset A130, Gigaset A130 Duo, Gigaset A230

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина декларація від 21.08.2014

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.09.2014 № 495

56.

Апарат телефонний торговельної марки Gigaset моделей Gigaset A415, Gigaset A415A, Gigaset A415 DUO, Gigaset A415A DUO

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина декларація від 21.08.2014

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.09.2014 № 495

57.

Апарат телефонний торговельної марки Gigaset моделей Gigaset C430, Gigaset C530, Gigaset C530A, Gigaset C530 Duo, Gigaset C530A Duo

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина декларація від 21.08.2014

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.09.2014 № 495

58.

Апарат телефонний торговельної марки Gigaset моделей Gigaset C620, Gigaset C620A

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина декларація від 21.08.2014

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.09.2014 № 495

59.

Апарат телефонний торговельної марки Gigaset моделей Gigaset E630, Gigaset E630A

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина декларація від 21.08.2014

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.09.2014 № 495

60.

Апарат телефонний торговельної марки Gigaset моделі Gigaset SL930A

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина декларація від 21.08.2014

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.09.2014 № 495

61.

Апарат телефонний торговельної марки Gigaset моделей Gigaset A540, Gigaset A540A

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина декларація від 08.09.2014

"Gigaset Communications GmbH", Німеччина

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.09.2014 № 495

62.

Факс-модем торгівельної марки Conexant моделі RD02-D330

ТОВ "Нормакон-Україна", Україна декларація від 27.08.2014

"Conexant Systems Taiwan Co., Ltd.", Китай

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.09.2014 № 495

63.

Установчо-виробнича АТС (УВАТС) моделей "Coral FlexiCom-200/400/R500/R800" та "Coral FlexiCom-R3000/R4000/5000/6000", ємністю до 1000 абонентських портів, версія ПЗ - 16.05

ТОВ "Телеком Логістика Сервіс", Україна декларація № 26-09/01 від 26.09.2014

"Tadiran Telecom (TTL) L.P.", Ізраїль

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: - цифрових ЗЛ із сигналізацією СКС №7 (підсистеми MTP2, MTP3, ISUP) для моделей "Coral FlexiCom-R3000/R4000/5000/6000"); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією 2ВСК (багаточастотний код "2 з 6" або декадний код); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією R2D; - цифрових ЗЛ ISDN PRI (сигналізація АЦСС-1); - цифрових ЗЛ ISDN BRI (сигналізація АЦСС-1); - фізичної трипроводової ЗЛ; - фізичної чотирипроводової ЗЛ (сигналізації: одночастотна (2100 Гц або 2600 Гц) або двочастотна (1200/1600 Гц або 600/750 Гц)); - двопроводової абонентської лінії; - Ethernet 10/100BASE-T (протоколи MGCP, SIP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

64.

Апарат цифровий системний телефонний (ЦСТА): - серія DKT моделі: DKT R1110, DKT R2320, DKT R2321, DKT R2322 з приставкою розширення DPEM; - серія FlexSet моделі: FlexSet R120D, FlexSet R120S, FlexSet R121S, FlexSet R280D, FlexSet R280S, FlexSet IP280S, FlexSet R281S з приставкою розширення FlexSet 40B; - серія T2xx моделі: T207S, T207M, T208S, T208M з приставкою розширення TEM; - серія T3xx моделі: T320, T320P, T322, T328 з приставкою розширення EXP39; - серія T4xx моделі: T41G, T46G з приставкою розширення EXP40; - модель VP530

ТОВ "Телеком Логістика Сервіс", Україна декларація № 26-09/02 від 26.09.2014

"Tadiran Telecom (TTL) L.P.", Ізраїль

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК через УВАТС моделей "Coral FlexiCom-200/400/R500/R800" та "Coral FlexiCom-R3000/R4000/5000/6000"

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

65.

Медіа-програвач типів Cisco Digital Media Player 4305G та Cisco Digital Media Player 4310G, версія ПЗ - 5

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 10.09.2014 № 49

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IPv4/6, TCP, UDP, RTP, RTSP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

66.

Адаптер телефонний VoIP моделей Cisco SPA112 та Cisco SPA122, версія ПЗ - 1.0

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 10.09.2014 № 48

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів: - Ethernet 10/100BASE-T (протоколи TCP, UDP, IPv4/6, RTP, RTCP, ARP, ICMP, SIP, SNTP, кодеки G.711, G.726, G.729 A), - двопроводової абонентської лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

67.

Обладнання волоконно-оптичного мережного закінчення (ONT) Alcatel-Lucent 7352 ISAM FTTB Multiple Dwelling Unit Optical Network Terminal (7352 ISAM FTTB MDU ONT) моделей O-00160E-Q, O-00240E-Q, O-16160E-Q, O-24240E-Q, версія ПЗ - R04.07.xx (де хх (літери та/або цифри) - змінна складова позначення версії ПЗ, яка не впливає на наведені умови застосування)

"Alcatel-Lucent International", Франція декларація № 0810/14-1 від 08.10.2014

"Alcatel-Lucent International", Франція

Може застосовуватись для забезпечення доступу до ТМЗК з використанням технології GPON за допомогою інтерфейсів: - Ethernet 10/100BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, SIP); - двопроводових абонентських ліній

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

68.

Точка доступу торговельної марки Aruba моделей APIN0214, APIN0215

"Aruba Networks Inc.", США декларація від 04.08.2014 декларація від 04.08.2014

"Aruba Networks Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

69.

Точка доступу торговельної марки Aruba моделі AP-134

"Aruba Networks Inc.", США декларація від 09.09.2014

"Aruba Networks Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

70.

Точка доступу торговельної марки Aruba моделі AP-135

"Aruba Networks Inc.", США декларація від 09.09.2014

"Aruba Networks Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

71.

Точка доступу торговельної марки Aruba моделі APIN0114

"Aruba Networks Inc.", США декларація від 26.09.2014

"Aruba Networks Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

72.

Точка доступу торговельної марки Aruba моделі APIN0115

"Aruba Networks Inc.", США декларація від 26.09.2014

"Aruba Networks Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

73.

Точка доступу торговельної марки Aruba моделі APIN0224

"Aruba Networks Inc.", США декларація від 02.09.2014

"Aruba Networks Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

74.

Точка доступу торговельної марки Aruba моделі APIN0225

"Aruba Networks Inc.", США декларація від 02.09.2014

"Aruba Networks Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

75.

Точки доступу торговельної марки Aruba моделей RAP-3WN та RAP-3WNP

"Aruba Networks Inc.", США декларація від 09.09.2014

"Aruba Networks Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

76.

Точка доступу торговельної марки Aruba моделі AP-105 (Aruba AP-105 Access Point)

"Aruba Networks Inc.", США декларація від 09.09.2014

"Aruba Networks Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 03.11.2014 № 592

77.

Точка доступу торговельної марки Cisco типу AIR-CAP1552 (коди замовлення: AIR-CAP1552C-E-K9, AIR-CAP1552CU-E-K9, AIR-CAP1552I-E-K9, AIR-CAP1552I-K-K9; AIR-CAP1552SA-E-K9, AIR-CAP1552SA-K-K9, AIR-CAP1552SD-E-K9, AIR-CAP1552SD-K-K9 AIR-CAP1552E-E-K9, AIR-CAP1552EU-E-K9, AIR-CAP1552E-K-K9, AIR-CAP1552EU-K-K9 AIR-CAP1552H-E-K9)

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 30.10.2014 № 47-У/14 декларація від 04.11.2014 № 48-У/14 декларація від 04.11.2014 № 49-У/14

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2014 № 649

78.

Комутатор Ethernet торговельної марки D-Link серії DES-1210/ME моделей DES-1210-10/ME, DES-1210-24/ME, DES-1210-28/ME

Представництво "Д-ЛІНК ІНТЕРНЕШНЛ ПТЕ ЛТД.", Україна, декларація від 17.10.2014

"D-Link Corporation Ltd.", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2014 № 649

79.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Canon моделей E484, MX494

ТОВ "КЕНОН УКРАЇНА", Україна, декларація від 05.11.2014

"Canon Inc.", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2014 № 649

80.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Canon моделей i-SENSYS MF217w, i-SENSYS MF229dw

ТОВ "КЕНОН УКРАЇНА", Україна, декларація від 11.11.2014

"Canon Inc.", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2014 № 649

81.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Canon моделей i-SENSYS MF216n, i-SENSYS MF226dn

ТОВ "КЕНОН УКРАЇНА", Україна, декларація від 11.11.2014

"Canon Inc.", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2014 № 649

82.

Модем SHDSL моделей UM-SFB, UM-S4, UM-S4FB, UM-S4FB/4W

ТОВ "ВПО ТЕХНОЛОГ", Україна декларація від 04.11.2014 № ТН.00013-14

"Dynamix Promotion Limited", Велика Британія

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК з використанням технології SHDSL для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100BASE-T (протоколи IP, TCP, UDP, DHCP, ARP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

83.

Установчо-виробнича АТС (УВАТС) NEC серії SV8000 моделей SV8100 і SV8300, ємністю до 1000 абонентських портів, версія ПЗ - 9

ТОВ "НАТЕК ТЕЛЕКОМ", Україна декларація від 04.12.2014 № 04-12/14-02

"NEC Corp.", Японія

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: - цифрових ЗЛ ISDN PRI (сигналізація АЦСС-1); - цифрових ЗЛ ISDN BRI (сигналізація АЦСС-1); - двопроводової абонентської лінії; - Ethernet 10BASE-T, 100BASE-TX (протокол SIP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

84.

Апарат цифровий системний телефонний (ЦСТА): - серія DT300 моделі: DTL-2E-1P(BK)TEL (DT310), DTL-6DE-1P(BK)TEL (DT310), DTL-12D-1P(BK)TEL (DT330), DTL-12D-1P(WH)TEL (DT330), DTL-24D-1P(BK)TEL (DT330), DTL-24D-1P(WH)TEL (DT330), DTL-32D-1P(BK)TEL (DT330) з консолями DCL-60-1P(BK) CONSOLE, DCL-60-1P(WH) CONSOLE; - серія DT700 моделі: ITL-2E-1P(BK)TEL (DT710), ITL-6DE-1P(BK)TEL (DT710), ITL-12D-1P(BK)TEL (DT730), ITL-12D-1P(WH)TEL (DT730), ITL-24D-1P(BK)TEL (DT730), ITL-24D-1P(WH)TEL (DT730), ITL-32D-1P(BK)TEL (DT730), ITL-320C-2P(BK)TEL (DT750)

ТОВ "НАТЕК ТЕЛЕКОМ", Україна декларація від 04.12.2014 № 04-12/14-01

"NEC Corp.", Японія

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК через УВАТС моделей SV8100 і SV8300

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

85.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Xerox моделі Work Centre 6027 NI

ТОВ "Ксерокс (Україна) Лтд", Україна декларація від 11.12.2014

"Xerox Limited", Велика Британія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

86.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Xerox моделі Work Centre 3215NI

ТОВ "Ксерокс (Україна) Лтд", Україна декларація від 09.12.2014

"Xerox Limited", Велика Британія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

87.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Brother моделей MFC-L2700DWR, MFC-L2720DWR, MFC-L2740DWR, MFC-9330CDW

Іноземне підприємство "МАТРІКС-ПРО", Україна декларація від 04.12.2014

"BROTHER INTERNATIONAL EUROPE Ltd.", Велика Британія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії, як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

88.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Brother моделі MFC-L9550CDW

Іноземне підприємство "МАТРІКС-ПРО", Україна декларація від 04.12.2014

"BROTHER INTERNATIONAL EUROPE Ltd.", Велика Британія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

89.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Brother моделі MFC-L8650CDW

Іноземне підприємство "МАТРІКС-ПРО", Україна декларація від 04.12.2014

"BROTHER INTERNATIONAL EUROPE Ltd.", Велика Британія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.12.2014 № 717

90.

Апарат телефонний торговельної марки TEXET моделей TX-201, TX-212, TX-225, TX-226

ТОВ "Високий сезон", Україна декларація від 26.12.2014

ЗАО "Электронные системы "Алкотел", Росія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

91.

Обладнання оптичного мережного терміналу (ONU) торговельної марки Netis моделі EP8101G

"Netis Systems CO., LTD.", Китай декларація від 17.12.2014

"Netis Systems CO., LTD. ", Китай

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК в пасивних оптичних мережах EPON, спільно з обладнанням волоконно-оптичного лінійного закінчення (OLT) торговельної марки Netis, за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10/100/1000Base-TX (протоколи IP, Ethernet)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

92.

Комутатор Ethernet моделі MGS-3712F, версія ПЗ - 3.9

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 12.01.2015

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10BaseT, 100BaseTX, 1000BaseT (протоколи ARP, DHCP, Ethernet, IGMP, IP, TCP, UDP, VLAN, RADIUS, SNMP, RSTP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

93.

Комутатор Ethernet моделі MGS3520-28, версія ПЗ - 4.10

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 12.01.2015

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10BaseT, 100BaseTX, 1000BaseT (протоколи ARP, DHCP, Ethernet, ICMP, IGMP, IP, TCP, UDP, VLAN, RADIUS, SNMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

94.

Комутатор Ethernet моделі GS1100-8HP

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 12.01.2015

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10BaseT, 100BaseTX, 1000BaseT (протоколи IP, Ethernet)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

95.

Комутатор Ethernet моделі GS1900-8, версія ПЗ - 2.00

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 12.01.2015

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10BaseT, 100BaseTX, 1000BaseT (протоколи ARP, IP, Ethernet, RSTP, VLAN, SNMP, RADIUS)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

96.

Комутатор Ethernet моделі GS1900-8HP, версія ПЗ - 1.0

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 12.01.2015

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10BaseT, 100BaseTX, 1000BaseT (протоколи ARP, IP, Ethernet, RSTP, VLAN, SNMP, RADIUS)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

97.

Комутатор Ethernet моделей GS1900-16, GS1900-24E, GS1900-48, GS1900-48HP, версія ПЗ - 2.00

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 21.01.2015

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10BaseT, 100BaseTX, 1000BaseT (протоколи ARP, DHCP, Ethernet, ICMP, IP, TCP, UDP, VLAN, RADIUS, SNMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

98.

Комутатор Ethernet моделей GS1900-24, GS1900-24HP, версія ПЗ - 1.00

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 21.01.2015

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10BaseT, 100BaseTX, 1000BaseT (протоколи ARP, DHCP, Ethernet, ICMP, IP, TCP, UDP, VLAN, RADIUS, SNMP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

99.

Комутатор Ethernet моделей GS1920-24, GS1920-24HP, GS1920-48, GS1920-48HP, версія ПЗ - 4.10

ТОВ "ЗАЙКСЕЛ УКРАЇНА" декларація від 22.01.2015

"ZyXEL Communications Corporation", Тайвань, Провінція Китаю

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК для забезпечення доступу до мережі передавання даних за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10BaseT, 100BaseTX, 1000BaseT (протоколи ARP, RARP, DHCP, Ethernet, IP, TCP, UDP, VLAN, SNMP, IGMP, PPPoE, RSTP, RADIUS, ICMP, Telnet)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.02.2015 № 96

100.

Маршрутизатор абонентський термінальний торговельної марки Cisco серії Cisco 886 моделей C886G-K9, C886GW-GN-E-K9, C886VAG+7-K9, C886VA-W-E-K9, C886W-GN-E-K9, версія ПЗ-15

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 05.02.2015 № 67-У/15

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів ADSL/ADSL2+, VDSL для забезпечення абонентського доступу за інтерфейсами: - ISDN BRI (сигналізація АЦСС-1); - Ethernet 10/100BASE-T (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, SIP, H.323, DHCP, RTP, RTCP, RIP, OSPF, BGP, кодеки: G.711a, G.729a, G.729b, G.729ab, G.723)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.03.2015 № 170

101.

Маршрутизатор абонентський термінальний торговельної марки Cisco серії Cisco 887 моделей C887G-K9, C887GW-GN-E-K9, C887MW-GN-E-K9, C887VAG+7-K9, C887VAGW+7-E-K9, C887VAM-W-E-K9, C887VA-V-W-E-K9, C887VA-WD-E-K9, C887VA-W-E-K9, C887VG-K9, C887VGW-GNE-K9, C887VW-GNE-K9, C887W-GN-E-K9, версія ПЗ-15

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 05.02.2015 № 68-У/15

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів ADSL/ADSL2+, VDSL для забезпечення абонентського доступу за інтерфейсами: - ISDN BRI (сигналізація АЦСС-1); - двопроводової абонентської лінії; - Ethernet 10/100BASE-T (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, SIP, H.323, DHCP, RTP, RTCP, RIP, OSPF, BGP, кодеки: G.711a, G.729a, G.729b, G.729ab, G.723)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.03.2015 № 170

102.

Маршрутизатор абонентський термінальний торговельної марки Cisco серії Cisco 888 моделей C888EG+7-K9, C888EW-GN-E-K9, C888G-K9, C888GW-G-NE-K9, C888SRSTW-GN-E-K9, C888W-GN-E-K9, версія ПЗ-15

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 05.02.2015 № 69-У/15

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів SHDSL для забезпечення абонентського доступу за інтерфейсами: - ISDN BRI (сигналізація АЦСС-1); - двопроводової абонентської лінії; - Ethernet 10/100BASE-T (протоколи: TCP, UDP, IP, ICMP, SIP, H.323, DHCP, RTP, RTCP, RIP, OSPF, BGP, кодеки: G.711a, G.729a, G.729b, G.729ab, G.723)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.03.2015 № 170

103.

Маршрутизатор абонентський термінальний торговельної марки Cisco серії Cisco 881 моделей C881G+7-K9, C881G-G-K9, C881G-K9, C881G-U-K9, C881GW+7-E-K9, C881GW-GN-E-K9, C881SRSTW-GN-E-K9, C881WD-E-K9, C881W-GN-E-K9, версія ПЗ-15

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 05.02.2015 № 70-У/15

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100BASE-T (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, SIP, H.323, DHCP, RTP, RTCP, RIP, OSPF, BGP, кодеки: G.711a, G.729a, G.729b, G.729ab, G.723) для забезпечення абонентського доступу за інтерфейсами: - двопроводової абонентської лінії; - двопроводової з'єднувальної лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.03.2015 № 170

104.

Маршрутизатор абонентський термінальний торговельної марки Cisco серії Cisco 860 моделей C861W-GN-E-K9, C866VAE-W-E-K9, C867VAE-W-E-K9, C867VAE-POE-W-A-K9, C867W-GN-E-K9, версія ПЗ-15

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 05.02.2015 № 71-У/15

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів ADSL/ADSL2+, VDSL для забезпечення абонентського доступу за інтерфейсами Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, DHCP, RTP, RTCP, RIP, OSPF, BGP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.03.2015 № 170

105.

Маршрутизатор абонентський термінальний торговельної марки Cisco серії Cisco 890 моделей C891W-AGN-A-K9, C892W-AGN-E-K9, C892FW-E-K9, C897VA-M-K9, C897VAM-W-E-K9, C897VAW-A-K9, C897VAW-E-K9, версія ПЗ-15

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 05.02.2015 № 72-У/15

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів ADSL/ADSL2+, VDSL, CWDM для забезпечення абонентського доступу за інтерфейсами Ethernet: 10/100/1000BASE-T, 100BASE-FX/LX/BX, 1000BASE-LH/SX/ZX/BX (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, DHCP, RTP, RTCP, RIP, OSPF, BGP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.03.2015 № 170

106.

Маршрутизатор абонентський термінальний торговельної марки Cisco серії Cisco 850 моделей C851W-G-E-K9, C857W G-E-K9, версія ПЗ-15

Представництво "Сіско Сістемз Менеджмент Б.В." в Україні декларація від 05.02.2015 № 73-У/15

"Cisco Systems, Inc.", США

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів ADSL/ADSL2+, VDSL для забезпечення абонентського доступу за інтерфейсами Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи TCP, UDP, IP, ICMP, DHCP, RTP, RTCP, RIP, OSPF, BGP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.03.2015 № 170

107.

Установчо-виробнича АТС (УВАТС) серії Meridian-1 моделей: 11C, 61C, 81C та серії CS 1000M(E) моделей: 1000M (Chassis Cabinet), 1000M SG, 1000M MG, 1000E, ємністю до 1000 абонентських номерів, версія ПЗ -7.5, 7.6, 7.65

"Avaya Inc.", США декларація від 17.03.2015 № 006-15TR-T

"Avaya Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією 2ВСК (багаточастотний код "2 з 6" або декадний код); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією R2D; - цифрових ЗЛ ISDN PRI (сигналізація АЦСС-1); - цифрових ЗЛ ISDN BRI (сигналізація АЦСС-1); - фізичної трипроводової ЗЛ; - двопроводової абонентської лінії; - Ethernet 10/100BASE-T (протоколи H.323, SIP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.04.2015 № 227

108.

Апарат цифровий системний телефонний (ЦСТА): - серія M39xx моделі: M3901, M3902, M3903, M3904, M3905 з модулем розширення M3900 Key-Based Expansion module; - серія 11xx моделі: 1110, 1120E, 1140E, 1150E, 1165E з модулем розширення Nortel Expansion Module for IP Phone 1100 Series; - серія 12xx моделі: 1210, 1220, 1230 з модулем розширення Nortel Expansion Module for IP Phone 1200 Series; - серія 20xx моделі: 2007, 2033; - модель M2250

"Avaya Inc.", США декларація від 17.03.2015 № 006-15TR-T

"Avaya Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК через УВАТС серії Meridian-1 моделей: 11C, 61C, 81C та серії CS 1000M(E) моделей: 1000M (Chassis Cabinet), 1000M SG, 1000M MG, 1000E

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.04.2015 № 227

109.

Обладнання термінальне відеоконференцзв'язку моделей: SCOPIA XT 240, SCOPIA XT 1200, SCOPIA XT 4200, SCOPIA XT 5000

Avaya Inc., США декларація від 21.05.2015 № 001-14TR-РТКО

Avaya Inc., США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК спільно з обладнанням відеоконференцзв'язку AVAYA SCOPIA ELITE за допомогою інтерфейсів Ethernet 10/100/1000BASE-T (протоколи: SIP, IP, DHCP, RTP, RTCP, кодеки: G.711, G.722, G.722.1, G.729, H.261, H.263, H.263+, H.264)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.06.2015 № 367

110.

Установчо-виробнича АТС (УВАТС) моделі "Бінотел-1000" ємністю до 1000 абонентських номерів версія ПЗ - "Бінотел-1000. Версія 2.0"

ТОВ "Бінотел", Україна, декларація від 15.05.2015.

ТОВ "Бінотел", Україна

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: Ethernet 10Base-T, 100Base-TX (протоколи IP, UDP, RTP, RTCP, TCP, Ethernet, SIP, ARP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.06.2015 № 367

111.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Окі моделей MB492dn, ES4192dn

Представництво "Окі Юроп Лімітед", Україна, декларація від 17.04.2015 № OEL-1501-2

"OKI Data Corporation", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.06.2015 № 367

112.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Окі моделей MB562dnw версія ПЗ - A01.06_0_5, MB472dnw версія ПЗ - A01.06_0_4, ES5162 dnw версія ПЗ - A01.06_0_5

Представництво "Окі Юроп Лімітед", Україна, декларація від 17.04.2015 № OEL-1501-1

"OKI Data Corporation", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.06.2015 № 367

113.

Пристрій багатофункціональний торговельної марки Canon моделей imageRUNNER C1225iF, imageRUNNER C1325iF, imageRUNNER C1335iF

ТОВ "КЕНОН УКРАЇНА", Україна декларація від 29.05.2015

"Canon Inc.", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 26.06.2015 № 367

114.

Прилад приймально-контрольний "Оріон NOVA 8+", версія ПЗ - V1.0

ТОВ "Тірас-12", Україна декларація від 03.08.2015

ТОВ "Тірас-12", Україна

Може застосовуватись у складі систем охоронного призначення при підключенні до ТМЗК для передавання сигналів за допомогою інтерфейсу Ethernet 10Base-T (протоколи ARP, Ethernet, IP, ICMP, TCP, UDP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.08.2015 № 486

115.

Установчо-виробнича АТС (УВАТС) серії "Coral FlexiCom" моделей UCx/-R200/-400/-R500/- R800/-R3000/-R4000/-5000/-6000, ємністю до 1000 абонентських портів, версія ПЗ-16.07

ТОВ "Телеком Логістика Сервіс", Україна декларація від 03.09.2015 № 087-15TR-T

"Tadiran Telecom (TTL) L.P.", Ізраїль

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією 2ВСК (БЧК, ДК) (для всіх моделей крім UCx); - цифрових ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (E1) із сигналізацією R2D (для всіх моделей крім UCx); - фізичних трипроводових ЗЛ (для всіх моделей крім UCx); - фізичних чотирипроводових ЗЛ (одночастотна (2100 Гц або 2600 Гц) та двочастотна сигналізація (1200/1600 Гц або 600/750 Гц) (для всіх моделей крім UCx); - цифрових ЗЛ ISDN BRI (сигналізація АЦСС-1) (для всіх моделей крім UCx); - цифрових ЗЛ ISDN PRI (сигналізація АЦСС-1); - двопроводових абонентських ліній; - 10/100BASE-T Ethernet (протоколи MGCP, SIP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

116.

Апарат цифровий системний телефонний (ЦСТА): - серія DKT: DKT R1110, DKT R2320, DKT R2321 з приставкою розширення DPEM, DKT R2322 з приставкою розширення DPEM; - серія FlexSet: FlexSet R120D, FlexSet R120S, FlexSet R121S, FlexSet R280D з приставкою розширення FlexSet 40B, FlexSet R280S, FlexSet IP280S, FlexSet R281S з приставкою розширення FlexSet 40B; - серія T1xx: T19P; - серія T2xx з приставкою розширення TEM: T207S, T207M, T208S, T208M; - серія T3xx: T320, T320P, T322, T328 з приставкою розширення EXP39; - серія T4xx; T41G, T42G, T46G з приставкою розширення EXP40, T48G з приставкою розширення EXP40; - модель VP530

ТОВ "Телеком Логістика Сервіс", Україна декларація від 03.09.2015 № 087-15TR/1-T

"Tadiran Telecom (TTL) L.P. ", Ізраїль

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК через УВАТС серії "Coral FlexiCom" моделей UCx/-R200/-400/-R500/-R800/- R3000/-R4000/-5000/-6000

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 29.09.2015 № 589

117.

Пристрій багатофункціональний торгової марки "OKI" моделей MC853dn, MC853dnct, MC853dnv, MC873dn, MC873dnct, MC873dnv, ES8453dn, ES8453dnct, ES8453dnv, ES8473dn, ES8473dnct, ES8473dnv

Представництво "Окі Юроп Лімітед", Україна, декларація від 13.10.2015

"OKI Data Corporation", Японія

Може застосовуватись при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії як апарат факсимільний групи 3

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

118.

Пульт централізованого спостереження моделі Гермес у складі систем охоронного призначення

ТОВ "ІНТЕГРЕЙТЕД ТЕКНІКАЛ ВІЖН ЛТД", Україна декларація від 07.10.2015

ТОВ "ІНТЕГРЕЙТЕД ТЕКНІКАЛ ВІЖН ЛТД", Україна

Може застосовуватись у складі систем охоронного призначення при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії та за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10BASE-T, 100BASE-TX (протоколи ARP, TCP, UDP, IP)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 30.10.2015 № 658

119.

Установчо-виробничі АТС (УВАТС) "IP Office" моделей IP406, IP412, IP500 та IP500v2, версії ПЗ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

"AVAYA Inc.", США декларація № 025-15TR-T від 09.11.2015

"AVAYA Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: - цифрова ЗЛ ISDN PRI (сигналізація АЦСС-1); - цифрова ЗЛ ISDN BRI (сигналізація АЦСС-1); - двопроводова абонентська лінія; - Ethernet: 10BASE-T, 100BASE-TX (протоколи SIP, H.323)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

120.

Апарат цифровий системний телефонний (ЦСТА) моделей: - 1403, 1408, 1416; - 1603 IP, 1608 IP, 1616 IP; - 5402, 5410, 5420; - 5601, 5602, 5610, 5621; - 9504, 9508; - 9610 IP, 9620 IP, 9630 IP, 9640 IP, 9650 IP, 9670 IP; - E129 IP, E159 IP, E169 IP

"AVAYA Inc., США декларація № 025-15TR-T від 09.11.2015

"AVAYA Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК через УВАТС "IP Office"

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

121.

Установчо-виробничі АТС (УВАТС) серії Avaya Aura ® Communication Manager, моделей: - Avaya Definity CSI, Avaya Definity SI, Avaya Definity R; - Avaya S8300 Media Server, Avaya S8400 Media Server, Avaya S8500 Media Server, Avaya S8510 Media Server, Avaya S8710 Media Server, Avaya S8720 Media Server, Avaya S8730 Media Server, Avaya S8800 Media Server, версія ПЗ - AVAYA Communication Manager version 6 та 7, ємністю до 1000 номерів

"AVAYA Inc.", США декларація № 095-15TR-T від 09.11.2015

"AVAYA Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: - цифрова з'єднувальна лінія (ЗЛ) зі швидкістю 2048 кбіт/с, сигналізація 2ВСК (БК, ДК); - цифрова ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с, сигналізація R2D; - цифрова ЗЛ ISDN PRI, сигналізація АЦСС-1; - цифрова ЗЛ ISDN BRI, сигналізація АЦСС-1; - фізична трипроводова ЗЛ; - фізична чотирипроводова ЗЛ; - двопроводова абонентська лінія; - Ethernet: 10Base-T, 100Base-TX (протоколи SIP, H.323)

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

122.

Апарат цифровий системний телефонний (ЦСТА) моделей: - 1408, 1416; - 1603 IP, 1608 IP, 1616 IP, 1692 IP; - 2402, 2410, 2420; - 4602 IP, 4610 IP, 4621 IP; - 6402D, 6408D, 6416D, 6424D; - 9404, 9408; - 9610 IP, 9620 IP, 9630 IP, 9640 IP, 9650 IP, 9670 IP, 9601 IP, 9608 IP, 9608G IP, 9611G IP, 9621G IP, 9641G IP, 9641GS IP, 9641G IP W/O FCPLT, 9641GS IP W/O FCPLT; - B149, B159, B169, B179 IP, B189 IP; - E129 IP, E159, E169 IP; - H120 IP, H125 IP, H130 IP, H145 IP, H175 IP

"AVAYA Inc.", США декларація № 095-15TR-T від 09.11.2015

"AVAYA Inc.", США

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК через УВАТС серії Avaya Aura ® Communication Manager

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

123.

Апарат телефонний торговельної марки ALCATEL моделі E132 RU

ТОВ "МТІ", Україна декларація № UA.032.D.00707-15 від 03.11.2015

"ATLINKS Asia Ltd.", Китай

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

124.

Апарат телефонний торговельної марки ALCATEL моделі T56 RU

ТОВ "МТІ", Україна декларація № UA.032.D.00706-15 від 03.11.2015

"ATLINKS Asia Ltd.", Китай

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК по двопроводовій абонентській лінії

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 27.11.2015 № 726

125.

Комутатори серії EX2200-C моделей: EX2200-C-12T-2G, EX2200-C-12P-2G, версія ПЗ - Junos 12.3

"ФОП Антоненко Ю. П.", Україна декларація від 08.12.2015 № 114-15TR-T

"Juniper Networks, Inc.", США

Можуть застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів Ethernet: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-TX, 100BASE-FX, 1000BASE-LX/SX/LH (протоколи IP, TCP, UDP, ICMP, ARP, IGMP, DHCP, RIPv1/2, OSPF).

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 21.12.2015 № 785

126.

Станція телефонна автоматична цифрова "ЄС-11" в конфігурації установчо-виробничої АТС (УВАТС) (конструктивне виконання - "ЄС-11/240", "ЄС-11/330", "ЄС-11/480", "ЄС-11/700", "ЄС-11/1000") ємністю до 1000 номерів, версія ПЗ - МЕТА-Т

ТзОВ "Прикарпатське виробниче підприємство зв'язку" Завод цифрових АТС", Україна декларація від 23.12.2015 № З/070

ТзОВ "Прикарпатське виробниче підприємство зв'язку" Завод цифрових АТС", Україна

Може застосовуватися при підключенні до ТМЗК за допомогою інтерфейсів: - цифрової ЗЛ зі швидкістю 2048 кбіт/с (сигналізація R2D); - цифрової ЗЛ ISDN PRI (сигналізація АЦСС-1).

Наказ Адміністрації Держспецзв'язку від 25.01.2016 № 45

Заступник
директора департаменту -
начальник 2 управління
ДТРЧР Адміністрації
Держспецзв'язку









О.О. Майорніков

{Текст взято з сайту Держспецзв’язку України http://www.dstszi.gov.ua}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: