open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


ПРОТОКОЛ № 11
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 300 від 16.05.2013}

13.05.2013

м. Київ

Присутні члени Комісії:

Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);

Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;

Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;

Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар Комісії);

Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу організації контролю на державному кордоні Управління державного контролю на автомобільному транспорті.


Залучені фахівці:

Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень, радник ВГО УТС;

Дробот Ю.С.

-

Головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень Секретаріату АсМАП України;

Лукіна Л.В.

-

Виконавчий директор ВГО ВААП;

Іванов О.П.

-

начальник відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс";

Якущенко О.В.

-

заступник начальника відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово заступника голови Комісії Ткаченка О.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд Комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: заступника голови Комісії Ткаченка О.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: прийняти до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЧЕРНІВЦІ - МОСКВА: ПКП "ДЕНИСІВКА ПЛЮС" з паритетним партнером ТОВ "Європа Транс-Тур".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЧЕРНІВЦІ - МОСКВА (час відправлення з м. Чернівці (09-00) - Москва (16-00)) терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЛУГАНСЬК - МОСКВА: ФОП "Мазуленко В.М." з паритетним партнером ТОВ "Алексин Бус-Лайн".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЛУГАНСЬК - МОСКВА (час відправлення з м. Луганськ (19-30) - Москва (22-00)) терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КРАСНИЙ ЛУЧ - РОСТОВ-НА-ДОНУ: ТДВ "АТП - 10911" з паритетним партнером ТОВ "Донавтотранс".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін в термін дії існуючого дозволу на регулярному міжнародному маршруті КРАСНИЙ ЛУЧ - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Красний Луч (06-45, 12-03) - Ростов-на-Дону (14-10, 06-45)) терміном відповідно діючого дозволу. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КРАСНОДОН - СВІСТТАЛЬ: ТОВ "Євроклуб" з паритетними партнерами "КВН ГмбХ" та "Евроклуб Бусрайзен ГмбХ".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін в термін дії існуючого дозволу на регулярному міжнародному маршруті КРАСНОДОН - СВІСТТАЛЬ (час відправлення з м. Краснодон (19-30) - Свістталь (02-40)) терміном відповідно діючого дозволу. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті БОЛГРАД - ТАРАКЛІЯ: СПД "Ільєва Т.М." з паритетним партнером "АТП 24", Молдова.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті БОЛГРАД - ТАРАКЛІЯ (час відправлення з м. Болград (06-40, 12-30) - Тараклія (08-30, 15-00)) терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Виконавчої агенції автомобільної адміністрації Республіки Болгарія стосовно видачі українських дозволів болгарським перевізникам "ДОРИС" ООД, "Шанс-Тур" ООД, "Рики-А-Тур" ЕООД, "Валерос" ЕООД.

ВИРІШИЛИ: прийняти до відома. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - КОБЛЕВО (час відправлення з м. Кишинів (10-30) - Москва (20-30)), претенденти SRL "Algalia", ПП "Морозан В. В.", стосовно продовження дії дозволу.

ВИРІШИЛИ: що ПП "Морозан В.В." необхідно подати документи на проходження експертизи. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ОДЕСА (час відправлення з м. Кишинів (21-50) - Одеса (14-30)), претенденти SRL "Algalia", ЗАО "ЧТК", стосовно продовження дії дозволу.

ВИРІШИЛИ: що ЗАО "ЧТК" необхідно подати документи на проходження експертизи. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - БЕЛГОРОД (час відправлення з м. Кишинів (11-45) - Белгород (14-50)), претенденти SRL "Algalia", ИП "Думанов Б. А.", стосовно видачі українських транзитних дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи терміном дії відповідно до дозволів Молдови та Росії. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КАХУЛ - МОСКВА (час відправлення з м. Кахул (10-05) - Москва (10-05)), претенденти SRL "Nevilen Tur", ООО "Автокомбінат № 45", стосовно видачі українських транзитних дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи терміном дії відповідно до дозволів Молдови та Росії. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту БЕЛЬЦИ - ОДЕСА (час відправлення з м. Бельци (22-30) - Одеса (22-15)), претенденти SA "Parkul de Autobuze din Balti", ТОВ "Євро-Люкс", стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: що ТОВ "Євро-Люкс" необхідно подати документи на проходження експертизи. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КАХУЛ - СОЧІ (час відправлення з м. Кахул (09-15) - Сочі (06-45), претенденти SRL Sarvaltech-Auto, ООО "ПАТП-5", стосовно видачі українських транзитних дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи терміном дії відповідно до дозволів Молдови та Росії. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

Комісія прийняла рішення щодо прийнятих позитивних рішень, листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3.

Заступник голови Комісії Ткаченко О.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання Комісії.

ВИРІШИЛИ: наступне засідання Комісії провести 27 травня 2013 року.

За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

Заступник голови Комісії:

О.В. Ткаченко

Протокол вів:

О.П. Корнієнко

____________ А.Ю. Щербак

____________ В.А. Балін

____________ П.В. Кравченко

____________ О.П. Іванов

____________ О.В. Якущенко

____________ Л.В. Лукіна

____________ П.В. Главацький

____________ Ю.С. Дробот

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: