open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


ПРОТОКОЛ № 10
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури № 299 від 16.05.2013}

26.04.2013

м. Київ

Присутні члени Комісії:

Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);

Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);

Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;

Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;

Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар Комісії);

Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адміністративних послуг та ведення реєстру Управління ліцензування та адміністративних послуг Укртрансінспекції України;

Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу організації контролю на державному кордоні Управління державного контролю на автомобільному транспорті Укртрансінспекції України;


Залучені фахівці:

Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень радник ВГО УТС;

Дробот Ю.С.

-

головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень Секретаріату АсМАП України;

Лукіна Л.В.

-

виконавчий директор ВГО ВААП;

Іванов О.П.

-

начальник відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс";

Якущенко О.В.

-

заступник начальника відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови Комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалам представлених маршрутів на розгляд Комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову Комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: прийняли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - ЯРЦЕВО: ПАТ "АІТ" з паритетним партнером ПП "Куліков М.А.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - ЯРЦЕВО (час відправлення з м. Київ (07-00) - Ярцево (05-30)) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЧЕРНІГІВ - РИГА: ПАТ "АІТ" з паритетним партнером ТОВ "ОЛІМП".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЧЕРНІГІВ - РИГА (час відправлення з м. Чернігів (08-00) - Рига (14-45)) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - БЕЛЬЦИ: Підприємство "АДК-Крим" з паритетними партнерами ТОВ "Ві-Авто" та ТОВ "Дак-Транс-Сервіс".

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту ЯЛТА - БЕЛЬЦИ (час відправлення з м. Ялта (16-00) - Бельци (12-15)) у зв'язку з тим, що перевізник надав не повний пакет документів. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ - ХЕЛМ: ПрАТ "Володимир-Волинське АТП-10707" з паритетним партнером - підприємець пан Здіслав Дзієдзік.

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ - ХЕЛМ (час відправлення з м. Володимир-Волинський (08-45, 10-20, 11-30, 13-30) - Хелм (16-00, 19-20, 07-00, 09-00)) у зв'язку з порушенням вимог до організації міжнародних перевезень та систематичним порушенням перевізником законодавства про автомобільний транспорт. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - КОНІН: ТОВ СУАП "Східно-Європейська подорож" з паритетним партнером "Євролайнс Польща".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - КОНІН (час відправлення з м. Київ (16-00) - Конін (00-50)) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЛУЦЬК - ДЖОЯ-ДЕЛЬ-КОЛЛЕ: ТОВ "БУХТА" з паритетними партнерами "SABATO VIAGGI DI SABATO MICHELLE" та "INTERBUS S. p. A.".

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту ЛУЦЬК - ДЖОЯ-ДЕЛЬ-КОЛЛЕ (час відправлення з м. Луцьк  (06-00) - Джоя-дель-Колле (03-15)) у зв'язку з тим, що перевізник надав не повний пакет документів. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ДОНЕЦЬК - МОСКВА ТОВ СУТП "Шеріф Тур LTD".

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту ДОНЕЦЬК - МОСКВА (час відправлення з м. Донецьк (11-30) - Москва (16-00)) у зв'язку з тим, що перевізник надав не повний пакет документів. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ДОНЕЦЬК - МОСКВА: ТОВ "Люкс-Експрес" з паритетним партнером ТОВ "Сатурн Тревел".

ВИРІШИЛИ: відмовити у продовженні терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ДОНЕЦЬК - МОСКВА (час відправлення з м. Донецьк (13-45) - Москва (19-00)) у зв'язку з тим, що перевізник надав не повний пакет документів. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ: ТОВ "Українські лінії" з паритетним партнером ТОВ "Амрон".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (час відправлення з м. Київ (12-00) - Санкт-Петербург (19-40)) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ: ТОВ "Українські лінії" з паритетним партнером ТОВ "Амрон".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (час відправлення з м. Одеса (15-15) - Санкт-Петербург (12-20)) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - МОСКВА: СП ТОВ "Шлях ГмбХ" з паритетним партнером ТОВ "Сатурн Тревел".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - МОСКВА (час відправлення з м. Києва (15-00) - Москва (17-00)) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ: ФОП "Ларіна О.В." з паритетним партнером ТОВ "Граніт".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Севастополь (09-00) - Ростов-на-Дону (09-00)) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - РОСТОВ-НА-ДОНУ: ФОП "Ларіна О.В." з паритетним партнером ТОВ "Граніт".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Ялта (21-00) - Ростов-на-Дону (21-00)) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЛЬВІВ - БУРГАС: ПП "Пасічник В.О." з паритетним партнером "РІКІ-А-ТУР" ЕООД.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЛЬВІВ - БУРГАС (час відправлення з м. Львів (05-00) - Бургас (14-00)) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

15. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - БЕЛЬЦИ: ТОВ "Тавртранс" з паритетним партнером ТОВ "Дак-Транс-Сервис".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - БЕЛЬЦИ (час відправлення з м. Ялта (16-00) - Бельци (12-15)) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

16. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ВАРНА: ТОВ "Кий Гранд А" з паритетним партнером ООД "Доріс".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ВАРНА (час відправлення з м. Київ (04-00) - Варна (17-00)) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

17. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ТДВ "Денисівка" стосовно видачі дозволів на регулярному міжнародному маршруті ЧЕРНІВЦІ - БРЕСТ (час відправлення з м. Чернівці (15-30) - Брест (18-40)).

ВИРІШИЛИ: що перевізнику необхідно подати документи для проходження експертизи. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

18. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Департаменту автомобільного транспорту Республіки Чехія стосовно маршруту ПРАГА - ЧЕРНІВЦІ претенденти Nikolo s. r. o. (Чехія), Janosik Sp. zp. o (Польща) та ПП "Прикарпатський Експрес", стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

19. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Посольства Республіки Болгарія до Виконавчої агенції автомобільної адміністрації стосовно видачі українських дозволів болгарським перевізникам "ДОРИС" ООД, "Шанс-Тур" ООД, "Рики-А-Тур ЕООД", "Валерос" ЕООД.

ВИРІШИЛИ: прийняти до відома. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

20. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Виконавчої агенції автомобільної адміністрації Республіки Болгарія стосовно маршруту БУРГАС - ЧЕРНІВЦІ - КИЇВ, претенденти "Сервіс-Тур" ООД, "Фенікс-Тревел" ООД, СПД "Мірчев А. Г.", ТОВ "Комфорт Авто", стосовно видачі дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

21. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - МОСКВА (час відправлення з м. Кишинів (09-15) - Москва (13-30)), претендент SRL "Transelegant-Tur", SRL "Gal Transervice", ООО "Евротранс-Тур", стосовно видачі транзитних дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

22. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ОДЕСА (час відправлення з м. Кишинів (23-45, 23-55) - Одеса (09-00, 09-20)), претендент SRL "Saliudan Com", стосовно видачі українських дозволів без паритету.

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту КИШИНІВ - ОДЕСА, оскільки відповідно до Протоколу засідання Змішаної українсько-молдовської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень пасажирів і вантажів (4 - 5 червня 2009 року м. Кишинів, Республіка Молдова) діє мораторій на відкриття нових маршрутів з території Республіки Молдова, кінцевими/початковими пунктами яких являються міста Київ, Одеса. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

23. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Кишинів (11-00) - Ростов-на-Дону (11-00)), претенденти SRL "Altur-Impex", ООО "Алан Транс", стосовно видачі українських транзитних дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

24. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ІЗМАЇЛ (час відправлення з м. Кишинів (07-20) - Ізмаїл (08-20)), претендент SRL "Aric AFS", стосовно продовження строку дії та видачі українських дозволів для обслуговування маршруту без паритету з урахуванням досягнутих домовленостей під час засідання Змішаної українсько-молдовської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень (11 - 12 листопада 2010 року).

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

25. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ОДЕСА (час відправлення з м. Кишинів (23-40) - Одеса (10-00)), претендент SRL "Orizontul", стосовно видачі українських дозволів без паритету.

ВИРІШИЛИ: відмовити у видачі українських дозволів без паритету. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

26. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ВІЛКОВО (час відправлення з м. Кишинів (07-20) - Вілково (08-20)), претендент SRL Aric AFS, стосовно заміни на ПП Бесарабська та зміни часу відправлення з Кишинів (06-30), видачі українських дозволів без паритету.

ВИРІШИЛИ: відмовити у видачі українських дозволів без паритету. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

27. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ПРИМОРСЬКЕ (час відправлення з м. Кишинів (23-30) - Приморське (16-00)), претендент SRL "Aric AFS", стосовно видачі українських дозволів без паритету.

ВИРІШИЛИ: відмовити у видачі українських дозволів без паритету. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

28. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту БЕЛЬЦИ - ЯЛТА (час відправлення з м. Бельци (12-15) - Ялта (16-00)), претенденти SRL "Dac-Trans-Service", SRL "V-Avto", ТОВ "Тавртранс", стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

29. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту БЕЛЬЦИ - СЕРГІЇВКА (час відправлення з м. Бельци (07-50) - Сергіївка (09-30)), претендент SA "Parcul de Autobuze din Balti", стосовно видачі українських дозволів без паритету.

ВИРІШИЛИ: відмовити у видачі українських дозволів без паритету. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

30. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ОДЕСА (час відправлення з м. Кишинів (23-56) - Одеса (10-50)), претенденти SRL "Beschi Trans", ТОВ "Сервіс-транс-юг", стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: ТОВ "Сервіс-транс-юг" подати документи на експертизу. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

31. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Федерального відомства вантажних перевезень Німеччини стосовно маршруту КИЇВ - АНЖЕ, претенденти ПП "Східно-Європейська подорож", інформують, що видали транзитні дозволи.

ВИРІШИЛИ: прийняти до відома. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

32. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Федерального відомства вантажних перевезень Німеччини стосовно маршруту КИЇВ - БРЕМЕН, претенденти "Беккер Райзен" ГмбХ, КП "Київпастранс", СПД "Шевченко С.М.", стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: українська сторона розглянула дане звернення та прийняла до відома. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

33. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ЗАТОКА (час відправлення з м. Кишинів (05-30) - Затока (23-30)), претендент II "Jolnaci Alexandru", стосовно внесення змін і продовження строку дії та видачі українських дозволів для обслуговування маршруту без паритету з урахуванням досягнутих домовленостей під час засідання Змішаної українсько-молдовської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень (11 - 12 листопада 2010 року).

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

34. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Виконавчої агенції автомобільної адміністрації Республіки Болгарія стосовно маршруту БУРГАС - ЛЬВІВ, претенденти ТОВ "Алба-Сервіс", "Валерос" ЕООД, стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

35. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення СПД "Шевченко С. М." стосовно арешту автобуса.

ВИРІШИЛИ: прийняти до відома. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

36. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ДНІПРОПЕТРОВСЬК (час відправлення з м. Кишинів (07-00) - Дніпропетровськ (07-00)), претенденти ООО "Пастеферум", ТОВ ІІ "Євробус", стосовно відмови видачі молдовських дозволів та вилучення українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: винести питання на чергове засідання Змішаної українсько-молдавської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень пасажирів і вантажів. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

Комісія прийняла рішення щодо прийнятих позитивних рішень, листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3.

Голова Комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання Комісії. Присутні члени Комісії обговорили зазначене питання з урахуванням святкових днів та перенесених робочих днів у травні місяці 2013 року.

ВИРІШИЛИ: наступне засідання Комісії провести 13 травня 2013 року. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

Голова Комісії:

Д.В. Петухов

Заступник голови Комісії

О.В. Ткаченко

Протокол вів:

О.П. Корнієнко

____________ А.Ю. Щербак

____________ В.А. Балін

____________ П.В. Кравченко

____________В.М. Ігнатенко

____________ О.П. Іванов

____________ О.В. Якущенко

____________ П.В. Главацький

____________ Ю.С. Дробот

____________ Л.В. Лукіна

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: