open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Чинна

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.02.2014  № 10

Про декларування доходів державних службовців апарату Держкомтелерадіо України та посадових осіб підвідомчих організацій за 2013 рік

Відповідно до статті 13 Закону України "Про державну службу", статті 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" та Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 16, НАКАЗУЮ:

1. Державним службовцям апарату Державного комітету телебачення і радіомовлення України:

до 26 березня 2014 року подати до відділу кадрової роботи та державної служби Держкомтелерадіо України декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік у порядку, встановленому чинним законодавством.

Звернути увагу на відповідальність державного службовця за неподання або подання неправдивих відомостей про майно, доходи та зобов'язання фінансового характеру згідно із вимогами нормативно-правових актів України.

2. Керівникам підвідомчих організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України, які одержують заробітну плату за рахунок державного бюджету:

організувати роботу щодо подання посадовими особами організацій декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік у порядку, встановленому чинним законодавством;

до 14 квітня 2014 року подати до відділу кадрової роботи та державної служби Держкомтелерадіо України копії особистих декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік та звіт про результати декларування доходів за 2013 рік посадовими особами підвідомчих організацій за формою, що додається.

3. Семенюку В. І., головному спеціалісту з питань запобігання і виявлення корупції, забезпечити контроль виконання вимог Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", про що до 25 квітня 2014 року письмово доповісти Голові Держкомтелерадіо України.

4. Відділу кадрової роботи та державної служби (Трижичинський І. М.) до 28 квітня 2014 року подати до Національного агентства України з питань державної служби у встановленому порядку звіт про результати декларування доходів за 2013 рік державними службовцями апарату Держкомтелерадіо України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Мураховського А. Л., першого заступника Голови Держкомтелерадіо України.

Голова
Держкомтелерадіо УкраїниО.В. КурдіновичДодаток
до наказу Держкомтелерадіо України
07.02.2014  № 10

ІНФОРМАЦІЯ
щодо подання працівниками підвідомчих установ та організацій, що належать до сфери управління Державного комітету телебачення і радіомовлення України, декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік

Назва органу державної влади

Кількість осіб, які знаходяться у трудових відносинах

Кількість осіб, які подали декларацію

Кількість осіб, які не подали декларацію

Кількість осіб, стосовно яких надіслано повідомлень правоохоронним органам про неподання декларацій**

Відношення кількості осіб, що подали декларації, до кількості осіб, що знаходяться у трудових відносинах (%)

Всього

у тому числі з причин

Перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною

Тимчасової непрацездатності

Перебування за межами України

Перебування під вартою

Інші причини*

Примітка:

__________
* - вказати конкретні причини неподання декларації по кожній особі.
** - вказати інформацію по кожній особі.

Керівник підприємства,
установи або організації

___________
(підпис)

________________________
(прізвище та ініціали)

{Форми декларації та звіту не наводяться}

{Текст взято з сайту Держкомтелерадіо України http://comin.kmu.gov.ua/}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: