open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Чинна

РАДА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

15.03.2012  № Р-5-9

Про нагрудний знак Федерації профспілок України "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей"

З метою покращення якості оздоровлення та відпочинку дітей та заохочення за значні досягнення в цій сфері Рада Федерації професійних спілок України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити нагрудний знак Федерації профспілок України "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей".

2. Затвердити:

- Положення про нагрудний знак "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей" (додаток 1);

- опис нагрудного знака Федерації профспілок України "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей" (додаток 2);

- малюнок нагрудного знака Федерації профспілок України "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей" (додаток 3);

- зразок посвідчення до нагрудного знака Федерації профспілок України "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей" (додаток 4).

Голова ФПУ

Ю.М. КуликДодаток 1
до постанови Ради ФПУ
15.03.2012 № Р-5-9

ПОЛОЖЕННЯ
про нагрудний знак Федерації профспілок України "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей"

1. Нагрудний знак Федерації профспілок України "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей" (далі - нагрудний знак) заснований для відзначення профспілкових активістів, працівників профспілкових органів, підвідомчих профспілкам організацій та установ, керівників підприємств і організацій, керівників та працівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, громадських діячів, представників державних органів влади та соціальних партнерів ФПУ, які активно сприяють розвитку галузі оздоровлення дітей або безпосередньо займаються організацією оздоровчого процесу.

2. Нагородження нагрудним знаком здійснюється за конкретні досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей, значний особистий внесок, плідну багаторічну (не менше 10 років) працю, як правило, за умови попереднього нагородження Грамотою ФПУ за організацію оздоровлення та відпочинку дітей, іншими нагородами за організацію оздоровчого процесу.

3. Нагородження нагрудним знаком здійснюється Президією ФПУ один раз на рік за рішенням журі Всеукраїнського огляду профспілок і трудових колективів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей (далі - Огляд) за підсумками оздоровчої кампанії та поданням виборного органу членської організації ФПУ за формою, визначеною у додатку до цього Положення, та рішенням про підтримку клопотання виборного органу відповідного регіонального профоб'єднання або відповідної всеукраїнської профспілки.

4. Подання про відзначення нагрудним знаком вносяться в установленому порядку на розгляд оргкомітету і журі Всеукраїнського огляду профспілок і трудових колективів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей разом з матеріалами огляду відповідно до Положення про Огляд.

У разі відхилення подання про нагородження членська організація повідомляється про причини відмови.

5. Голова ФПУ, його заступники, голова журі Всеукраїнського огляду профспілок і трудових колективів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей можуть виступати з власною ініціативою (поданням) про нагородження нагрудним знаком.

6. Нагрудний знак вручається разом з посвідченням до нього відповідно до затвердженого зразка, яке має реєстраційний номер.

7. Нагороджені нагрудним знаком не можуть бути представлені до цієї нагороди вдруге. Облік і реєстрацію нагороджень нагрудним знаком веде Управління з гуманітарних питань та роботи з молоддю апарату ФПУ.

8. До нагрудного знака виплачується грошова винагорода за рахунок коштів ФПУ, розмір якої встановлюється Президією ФПУ.

Виплата винагороди здійснюється членською організацією, яка подає кандидатуру для нагородження з подальшим перерахуванням коштів ФПУ.

9. З метою забезпечення впорядкованості процесу нагородження нагрудним знаком Президія ФПУ може встановлювати щорічні квоти для членських організацій, виходячи із загальної кількості нагород по ФПУ, яка становить до 10 нагрудних знаків на рік.

В окремих випадках можливе нагородження понад встановлену квоту за умови виплати грошової винагороди за рахунок членської організації.

10. Згідно з рішенням відповідного профоргану особам, нагородженим нагрудним знаком, може встановлюватись надбавка до посадового окладу або застосовуватись інша форма матеріального заохочення.

11. Вручення нагрудного знака проводиться в урочистій атмосфері.

12. Нагрудний знак носиться на правому боці грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України.

13. Утрачені нагрудний знак або посвідчення до нього повторно не видаються.Додаток
до Положення

ПОДАННЯ ДО НАГОРОДЖЕННЯ
нагрудним знаком ФПУ "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей"

1. Прізвище, ім'я, по батькові.

2. Посада та місце роботи.

3. Стисла характеристика конкретного внеску у розвиток галузі оздоровлення та відпочинку дітей, досягнення в організації оздоровчого процесу, нагороди, отримані за цю діяльність.

4. Питання представлення ____________________________ до нагороди розглянуто на засіданні _______________________ (назва профоргану чи виконавчого органу підвідомчої організації) "____" ____________ 20__ р., протокол № ______.

Погоджено з _________________________________________________________.

М.П.


Посада

Підпис керівника

"___" ______________ 20__ р.
Додаток 2
до постанови Ради ФПУ
15.03.2012 № Р-5-9

ОПИС
нагрудного знака Федерації профспілок України "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей"

Нагрудний знак Федерації профспілок України "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей" має форму стилізованого кола, створеного золотаво-срібними променями. У центрі - жовто-блакитна стрічка з написом "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей". Над стрічкою розміщено логотип ФПУ.

Нагрудний знак виготовляється зі сплаву кольорових металів з використанням кольорових емалей, лаку. Має розмір у діаметрі 52,00 мм.Додаток 3
до постанови Ради ФПУ
15.03.2012 № Р-5-9

МАЛЮНОК
нагрудного знака Федерації профспілок України "За досягнення в організації оздоровлення та відпочинку дітей"Додаток 4
до постанови Ради ФПУ
15.03.2012 № Р-5-9

ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

ПОСВІДЧЕННЯ

до нагрудного знака ФПУ
"ЗА ДОСЯГНЕННЯ В ОРГАНІЗАЦІЇ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ"

ПОСВІДЧЕННЯ

____________________________________
____________________________________

нагороджений нагрудним знаком
Федерації профспілок України
"За досягнення в організації оздоровлення
та відпочинку дітей"

№ ______

Постанова Президії ФПУ
від _______________ № ____

М.П.

{Текст взято з сайту ФПУ http://www.fpsu.org.ua/}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: