open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

30.01.2014  № 8гн-2

Про внесення змін і доповнень до наказу Генерального прокурора України від 11.02.2013 № 8гн "Про організацію роботи органів прокуратури України у галузі міжнародно-правового співробітництва" та затвердженої ним Інструкції про організаційно-протокольне забезпечення заходів міжнародного співробітництва, які здійснюються органами прокуратури України

{Наказ фактично втратив чинність у зв'язку з втратою чинності Наказу Генеральної прокуратури № 8гн від 11.02.1013, до якого вносились зміни}

У зв'язку зі структурними змінами у центральному апараті Генеральної прокуратури України та з метою подальшого удосконалення діяльності органів прокуратури України у галузі міжнародно-правового співробітництва, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", НАКАЗУЮ:

1. Внести такі зміни і доповнення до наказу Генерального прокурора України від 11.02.2013 № 8гн "Про організацію роботи органів прокуратури України у галузі міжнародно-правового співробітництва" та затвердженої ним Інструкції про організаційно-протокольне забезпечення заходів міжнародного співробітництва, які здійснюються органами прокуратури України:

1.1. У тексті наказу, затвердженій ним Інструкції та додатках назву структурного підрозділу Генеральної прокуратури України "Головне управління міжнародно-правового співробітництва та європейської інтеграції" у всіх відмінках замінити на "Головне управління міжнародно-правових зв'язків та європейської інтеграції" у відповідному відмінку.

1.2. У пункті 4 наказу слова "старших прокурорів і прокурорів" замінити словами "структурні підрозділи", слова "посади не введені" замінити словами "структурні підрозділи не створені".

1.3. Доповнити наказ пунктом 5.13 такого змісту:

"5.13. Здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів у діяльності Міністерства закордонних справ України, його представництв та закордонних дипломатичних установ України щодо забезпечення гарантованих Конституцією України та іншими законами, міжнародно-правовими актами прав і свобод громадян, економічної безпеки держави, виявлення та усунення порушень законодавства у сфері зовнішніх відносин України".

1.4. Доповнити наказ пунктом 7.8 такого змісту:

"7.8. Керівникам прокуратур обласного рівня у разі прийняття рішення про видачу особи з відстрочкою забезпечувати контроль за досудовим розслідуванням, судовим провадженням, відбуванням особою покарання, ходом її лікування, а також триманням під вартою. Про закінчення досудового розслідування, результати судового провадження, відбуття покарання та закінчення лікування, а також про звільнення особи з-під варти невідкладно інформувати Головне управління міжнародно-правових зв'язків та європейської інтеграції Генеральної прокуратури України. Забезпечувати негайне затримання такої особи та застосування до неї екстрадиційного арешту для здійснення її фактичної передачі запитуючій стороні".

У зв'язку з цим пункти 7.8 - 7.23 наказу вважати пунктами 7.9 - 7.24.

1.5. У пункті 7.19 наказу слова "старшими прокурорами (прокурорами)" замінити словами "структурними підрозділами".

1.6. Друге речення підпункту "ж" пункту 4.6 Інструкції викласти у такій редакції:

"У разі необхідності оформлення працівникам, які відряджаються, службових (дипломатичних) паспортів, до рапорту додаються відповідні копії належних їм паспортів громадянина України, 2 кольорові фотокартки паспортного формату (3,5 х 4,5), копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду та довідка з місця роботи, у якій указано займану посаду та класний чин".

1.7. Пункт 4.9 Інструкції викласти у такій редакції:

"4.9. У разі необхідності оформлення в'їзних віз працівники, що відряджаються, повинні заповнити відповідні візові анкети".

Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спеціалізованим прокурорам (на правах обласних), ректору Національної академії прокуратури України, прокурорам міст з районним поділом, міським, районним, міжрайонним та іншим прирівняним до них прокурорам, довести його до відома всіх прокурорсько-слідчих працівників.

Генеральний
прокурор України
державний радник
юстиції УкраїниВ. Пшонка

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: