open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

24.07.2014  № 8

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної фіскальної служби № 256 від 07.11.2014}

Про встановлення простою у роботі

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної фіскальної служби
№ 142 від 25.09.2014}

У зв'язку із проведенням антитерористичної операції на території Луганської області, відповідно до Указу Президента України від 14 квітня 2014 року № 405/2014 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України", положень ст. 34 Кодексу законів про працю України, ст. 12 Закону України від 24 березня 1995 року № 108/95-ВР "Про оплату праці", ст. 6 Закону України від 14 жовтня 1992 року № 2694-XII "Про охорону праці" та з метою збереження життя і здоров'я працівників територіального органу Міндоходів, захисту їх законних прав та інтересів НАКАЗУЮ:

1. У підпункті 4.2 пункту 4 наказу Міндоходів від 08.07.2014 № 381 "Про встановлення простою у роботі територіальних органів Міндоходів" слова "Державну податкову інспекцію у Жовтневому районі м. Луганська Головного управління Міндоходів у Луганській області" замінити словами "Старобільську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Луганській області".

{Роботу Державної податкової інспекції у м. Лисичанську Головного управління Міндоходів у Луганській області відновлено згідно з Наказом Державної фіскальної служби № 142 від 25.09.2014}

2. Встановити простій у роботі Державної податкової інспекції у Лутугинському районі Головного управління Міндоходів у Луганській області, Державної податкової інспекції у Слов'яносербському районі Головного управління Міндоходів у Луганській області, Державної податкової інспекції у м. Лисичанську Головного управління Міндоходів у Луганській області та Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Луганська Головного управління Міндоходів у Луганській області (далі - ДПІ у Лутугинському районі, ДПІ у Слов'яносербському районі, ДПІ у м. Лисичанську та ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська).

3. Визнати встановлений п. 2 цього наказу простій у роботі ДПІ у Лутугинському районі, ДПІ у Слов'яносербському районі, ДПІ у м. Лисичанську та ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська таким, що виник не з вини працівників та зумовлений загрозою їх життю і здоров'ю.

4. Визначити строком дії простою період з дня видання цього наказу до закінчення дії обставин, які створюють загрозу життю і здоров'ю працівників ДПІ у Лутугинському районі, ДПІ у Слов'яносербському районі, ДПІ у м. Лисичанську та ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська.

5. У період простою:

5.1. виконання функціональних обов'язків з обслуговування платників податків, які перебувають на обліку у ДПІ у Лутугинському районі, ДПІ у Слов'яносербському районі, ДПІ у м. Лисичанську та ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська покласти на Старобільську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Луганській області;

5.2. дозволити працівникам ДПІ у Лутугинському районі, ДПІ у Слов'яносербському районі, ДПІ у м. Лисичанську та ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська не перебувати за основним місцем роботи до закінчення простою;

5.3. залучати до роботи працівників, які підпадають під дію простою, виключно у разі крайньої необхідності та за умов гарантування безпечних умов роботи;

5.4. зберегти у межах кошторису середній заробіток для працівників, які підпадають під дію простою;

5.5. керівництву ДПІ у Лутугинському районі, ДПІ у Слов'яносербському районі, ДПІ у м. Лисичанську та ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська вжити усіх можливих заходів для збереження державного майна, що перебуває в управлінні (користуванні) ДПІ у Лутугинському районі, ДПІ у Слов'яносербському районі, ДПІ у м. Лисичанську та ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська;

5.6. виконання функцій, закріплених відповідно до наказу Міндоходів від 30.12.2013 № 888 "Про функціональні повноваження структурних підрозділів територіальних органів Міндоходів" за структурними підрозділами ДПІ у Лутугинському районі, ДПІ у Слов'яносербському районі, ДПІ у м. Лисичанську та ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська, покласти на Старобільську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Луганській області.

6. Департаменту розвитку IT, електронних сервісів та обліку платників (Калєніченко Н.Г.) забезпечити працівникам ДПІ у Лутугинському районі, ДПІ у Слов'яносербському районі, ДПІ у м. Лисичанську та ДПІ у Жовтневому районі м. Луганська доступ до ІС "Податковий блок" у нових місцях дислокації.

7. Координаційно-моніторинговому департаменту (Притула Є.М.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітності і статистичної інформації Міністерства доходів і зборів України, затвердженого наказом Міндоходів від 06.09.2013 № 448.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова

І.О. Білоус

{Текст взято з сайту Міндоходів України http://minrd.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: