open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.02.2013  № 84

Про затвердження Положення про Спартакіаду МВС з професійно-прикладних та інших видів спорту

Відповідно до статей 9 і 35 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" та з метою вдосконалення роботи з організації фізичної підготовки та активізації фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи серед працівників органів внутрішніх справ, курсантів навчальних закладів МВС та військовослужбовців внутрішніх військ, належної підготовки і проведення чемпіонатів МВС з професійно-прикладних та інших видів спорту, забезпечення успішної участі спортсменів Міністерства в міжнародних і національних змаганнях НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про Спартакіаду МВС з професійно-прикладних та інших видів спорту (далі - Положення), що додається.

2. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізницях, начальникові ГУВВ - командувачу внутрішніх військ генерал-майору Шуляку С.М., ректорам вищих навчальних закладів МВС забезпечити:

2.1. Організацію і проведення змагань з професійно-прикладних та інших видів спорту відповідно до вимог Положення.

2.2. Належну підготовку та участь збірних команд з різних видів спорту в чемпіонатах МВС.

2.3. Проведення відповідних інструктажів учасників змагань з питань дотримання ними службової дисципліни і спортивної етики, а також заходів безпеки під час поводження зі зброєю та набоями перед відрядженням їх на змагання.

2.4. Прибуття працівників на спортивні змагання в установленій формі за сезоном.

2.5. Ужиття заходів щодо реконструкції та облаштування спортивних баз, створення сучасних умов для подальшого вдосконалення фізичної підготовки працівників органів внутрішніх справ і військовослужбовців внутрішніх військ, забезпечення ефективності фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, а також розвитку професійно-прикладних та інших видів спорту.

3. Уважати такими, що втратили чинність, накази МВС від 16.05.2011 № 189 "Про затвердження Положення про Спартакіаду МВС з професійно-прикладних та інших видів спорту" та від 25.05.2009 № 228 "Про затвердження Положення про огляд-конкурс з визначення кращої організації фізкультурно-масової та спортивної роботи у МВС".

4. У розділі Прикладна стрільба Регламенту проведення чемпіонатів Міністерства внутрішніх справ України за програмою XXII Спартакіади МВС України з професійно-прикладних та інших видів спорту, затвердженого наказом МВС України від 28 грудня 2012 № 1211, речення: "У спортивному складі команд третьої групи має бути заявлено до участі в змаганнях не більше 2 спортсменів з числа постійного складу, з яких 1 - автоматник, а 1 - пістолетник" виключити.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Лекаря С.І.

Міністр
генерал внутрішньої
служби України





В.Ю. Захарченко



ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС
04.02.2013 № 84

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Спартакіади МВС з професійно-прикладних та інших видів спорту

1. Мета та завдання

Спартакіада МВС з професійно-прикладних та інших видів спорту (далі - Спартакіада) проводяться з метою:

- підвищення рівня спортивної майстерності, фізичної загартованості працівників ОВС та військовослужбовців внутрішніх військ;

- виявлення кращих команд та спортсменів у чемпіонатах Спартакіади з різних видів спорту;

- пропаганда фізичної культури та спорту серед працівників та військовослужбовців МВС;

- підбиття підсумків та визначення стану спортивної роботи в головних управліннях, управліннях МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізницях (далі - ГУМВС, УМВС, УМВС на залізницях), управліннях територіальних командувань внутрішніх військ та у відомчих вищих навчальних закладах.

2. Програма, організація та керівництво змаганнями Спартакіади

2.1. Змагання Спартакіади проводяться в три етапи: перший - змагання на першість міськрайлінорганів, курсів, факультетів вищих навчальних закладів, підрозділів, військових частин та з'єднань внутрішніх військ; другий - змагання на першість ГУМВС, УМВС, УМВС на залізницях, відомчих вищих навчальних закладів, управлінь територіальних командувань внутрішніх військ з професійно-прикладних та інших видів спорту; третій - фінальні змагання Спартакіади.

Проведення змагань за програмою Спартакіади у взводах, ротах, батальйонах, полках, бригадах, міськрайлінорганах, на курсах, факультетах закінчується не пізніше ніж за 5 днів до початку обласних змагань, змагань на першість навчального закладу та управління територіального командування внутрішніх військ.

Чемпіонати Спартакіади ГУМВС, УМВС, УМВС на залізницях, управлінь територіального командування внутрішніх військ та відомчих вищих навчальних закладів закінчується не пізніше ніж за 10 днів до початку чемпіонату МВС, а з видів єдиноборств - не пізніше ніж за 30 днів.

2.2. До програми третього етапу Спартакіади входять змагання з наступних видів спорту:

- багатоборства груп захоплення;

- багатоборства кінологів;

- багатоборства снайперів;

- офіцерського триборства;

- легкоатлетичного кросу;

- боротьби самбо;

- прикладної стрільби;

- рукопашного бою;

- гирьового спорту;

- міні-футболу (4 група);

- боротьби дзюдо (4 група).

2.3. Чемпіонати МВС (далі - чемпіонати), які входять до програми Спартакіади, проводяться відповідно до чинних Правил змагань.

2.4. Змагання Спартакіади та підготовка до них проводиться із звільненням працівників та військовослужбовців, які беруть у них участь, від служби і фінансуються за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів у межах кошторисів за встановленими нормами.

2.5. Види спорту, строки і місце проведення змагань усіх етапів Спартакіади визначаються на початку кожного року планом-календарем спортивно-масових заходів на поточний рік.

Планом-календарем визначається і перспективний план проведення спортивних заходів МВС на наступний рік.

2.6. Загальне керівництво організацією та проведенням чемпіонатів МВС України здійснюють:


- з багатоборства снайперів міліції

ДКЗ, ДГБ, ГУБОЗ, ГУВВ МВС;


- з багатоборства груп захоплення

ДКЗ, ДКР, ГУБОЗ, ГУВВ МВС;


- з багатоборства кінологів

ДКЗ, Кінологічна служба МВС;


- з прикладної стрільби, боротьби самбо та дзюдо, рукопашного бою, офіцерського триборства, легкоатлетичного кросу та інших видів спорту

ДКЗ, ГУВВ

У випадку реорганізації структурного підрозділу центрального апарату Міністерства визначені функції переходять до правонаступників.

2.7. Безпосередню роботу з організації, підготовки і проведення третього етапу Спартакіади з окремих видів спорту на місцях здійснюють ГУМВС, УМВС та відомчі вищі навчальні заклади, у внутрішніх військах - Спортивний комітет та управління територіальних командувань, які на підставі плану-календаря спортивно-масових заходів МВС на поточний рік створюють організаційні комітети в складі голови оргкомітету (не нижче заступника начальника ГУМВС, УМВС, управління територіального командування, проректора (заступника начальника) навчального закладу) та членів оргкомітету (8 - 10 осіб з числа керівного (командного), інспекторського або викладацького складів).

Організаційний комітет:

- за попереднім узгодженням з керівництвом управління професійної підготовки ДКЗ МВС призначає головну суддівську колегію та інших посадових осіб відповідно до правил змагань з виду спорту;

- затверджує мандатну комісію у складі голови комісії, заступника головного судді змагань з питань медичного забезпечення та членів комісії (2 - 3 особи), а також організовує її роботу;

- затверджує апеляційну комісію, до складу якої включає 2 фахівців, що мають кваліфікаційний рівень не нижче судді 1-ї категорії з відповідних видів змагань;

- складає кошторис витрат на проведення спортивних заходів та затверджує його в керівництва ГУМВС, УМВС, ГУВВ, управління територіального командування, ректора (начальника) вищого навчального закладу;

- готує місця проведення змагань, стрільбища, тири, смуги перешкод та інше обладнання, передбачене правилами змагань з видів спорту, а також нагородну атрибутику і призи для нагородження переможців змагань, забезпечує роботу автотранспорту;

- розробляє регламент проведення змагань та сценарій церемонії їх урочистого відкриття і закриття, а також складає програму культурних заходів для учасників змагань;

- забезпечує зберігання та видачу зброї, боєприпасів, медичне обслуговування, прийом, розміщення та відправлення учасників змагань до місць їх постійної дислокації;

- створює необхідні умови для якісної роботи суддівської колегії та проведення змагань на високому організаційному і спортивному рівні;

- забезпечує висвітлення перебігу та результатів змагань у засобах масової інформації.

Головний суддя чемпіонатів Спартакіади серед команд четвертої групи призначається наказом командувача внутрішніх військ МВС.

2.8. Від МВС в обов'язковому порядку призначається інспектор змагань, який очолює апеляційну комісію.

Інспектор змагань здійснює контроль за підготовчою роботою оргкомітету, перевірку готовності спортивної бази та її обладнання. Під час змагань слідкує за послідовністю та об'єктивністю проведення змагань, сприяє забезпеченню їх високого організаційного рівня.

У разі виявлення під час змагань грубих помилок чи порушень у суддівстві або з боку учасників заходу інспектор змагань має право:

- робити заміни у складі головної суддівської колегії та бригади суддів;

- скасовувати рішення головної суддівської колегії під час розгляду спірних питань чи протестів, якщо прийняте рішення є необ'єктивним або не відповідає чинному положенню чи правилам змагань, про що ставить до відома головну суддівську колегію;

- оголошувати дискваліфікацію учаснику (учасникам) змагань на певний період або на весь час змагань, залежно від ступеня виявленого порушення, про що ставить до відома головну суддівську колегію.

2.9. Для контролю за якістю організації та проведення змагань у четвертій групі призначається представник від Спортивного комітету внутрішніх військ.

2.10. Апеляційна комісія в межах своєї компетенції розглядає спірні питання, пов'язані з регламентом проведення змагань та дотриманням учасниками Правил і Положення про порядок проведення змагань, а також протести, у тому числі на рішення головної суддівської колегії. Під час розгляду цих питань апеляційна комісія з метою отримання необхідної інформації має право залучати для проведення консультацій відповідних фахівців.

Рішення апеляційної комісії приймається більшістю голосів, є остаточним і повторному перегляду не підлягає. Прийняте рішення оформлюється письмово, затверджується головою комісії та подається до секретаріату змагань і доводиться до відома керівництва організаційного комітету та головного судді змагань.

3. Учасники змагань

3.1. Учасниками змагань уважаються спортсмени, судді (арбітри), представники (керівники) і тренери команд, а також інші учасники, які залучаються до їх проведення відповідно до цього Положення та Правил змагань.

3.2. До участі в чемпіонатах Спартакіади допускаються збірні команди ГУМВС, УМВС, УМВС на залізницях, управлінь територіальних командувань внутрішніх військ та вищих навчальних закладів МВС.

3.3. Змагання з видів спорту Спартакіади проводиться спільно серед збірних команд першої, другої груп і окремо серед команд третьої і четвертої груп.

Спортсменам однієї групи забороняється виступати на змаганнях у складі збірних команд іншої групи.

Спортсменам Академії внутрішніх військ та факультету внутрішніх військ Київського національного університету дозволяється брати участь у змаганнях Спартакіади серед команд четвертої групи.

3.4. До участі в чемпіонатах допускаються тільки працівники (курсанти) з числа осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, вищих навчальних закладів, військовослужбовці внутрішніх військ МВС, які мають спортивну кваліфікацію не нижче II спортивного розряду з того виду спорту, з якого беруть участь у змаганнях.

3.5. Збірні команди ГУМВС, УМВС, УМВС на залізницях та вищих навчальних закладів МВС, які минулого року посіли перші місця на особисто-командних чемпіонатах Міністерства, за попереднім узгодженням з управлінням професійної підготовки ДКЗ МВС можуть виступати двома складами команд, з яких один - заліковий. Зазначене правило не поширюється на змагання з видів єдиноборств.

3.6. За окремим викликом (запрошенням) ДКЗ у змаганнях можуть брати участь окремі спортсмени, збірні команди інших центральних органів виконавчої влади України, а також збірні команди поліції (міліції) зарубіжних країн.

Дозволяється брати участь у змаганнях Спартакіади 1-ї, 2-ї та 3-ї груп збірним командам центрального апарату Міністерства.

До програми чемпіонатів з професійно-прикладних та інших видів спорту можуть бути включені також змагання серед жінок.

Конкретні умови участі в змаганнях окремих працівників та команд визначаються щорічним планом-календарем спортивно-масових заходів.

Організаційні питання участі в змаганнях Спартакіади для команд четвертої групи визначаються згідно з вимогами наказу внутрішніх військ МВС України "Про організацію спортивної роботи у внутрішніх військах на поточний рік".

3.7. Кількість суддів, які запрошуються на суддівство чемпіонатів МВС з професійно-прикладних та інших видів спорту, визначається щорічним планом-календарем спортивно-масових заходів МВС на поточний рік. Судді повинні мати суддівське посвідчення та одяг, що відповідає чинним правилам змагань.

3.8. Учасники-спортсмени, представники команд 1-ї, 2-ї, 3-ї груп, судді прибувають на змагання в повсякденній формі одягу відповідно до сезону. На урочистих заходах з відкриття та закриття змагань усі спортсмени збірних команд мають бути в єдиному форменому одязі.

3.9. Офіцери та військовослужбовці військової служби за контрактом внутрішніх військ для участі в змаганнях у складі 4-ї групи прибувають на змагання в повсякденній формі одягу, військовослужбовці строкової служби - у парадно-вихідній. На параді відкриття, закриття та в ході змагань учасники збірних команд повинні бути в одноманітній спортивній формі одягу з емблемою відповідного управління територіального командування (крім змагань з прикладної стрільби та багатоборства груп захоплення, на яких форма одягу - польова).

4. Порядок і терміни подання заявок на участь у змаганнях

4.1. ГУМВС, УМВС, УМВС на залізницях, управління територіальних командувань внутрішніх військ, вищі навчальні заклади МВС зобов'язані за тиждень до початку чемпіонату МВС направити до організації, яка його проводить, попереднє підтвердження про участь у змаганнях.

Поіменні заявки, завірені лікарем і печаткою медичного закладу, а також керівником ГУМВС, УМВС, УМВС на залізниці, управління територіального командування, ректором (начальником) вищого навчального закладу, подаються до мандатної комісії в день прибуття команди на змагання за встановленою формою (додаток 1).

Одночасно з поіменною заявкою подаються:

- службове посвідчення;

- військовий квиток;

- посвідчення про відрядження;

- паспорт громадянина України;

- паспорт спортсмена Національної федерації рукопашного бою України із заповненим розділом, у якому ведеться облік нокаутів та нокдаунів (для рукопашного бою), а за відсутності паспорта - завірена лікарем і печаткою медичного закладу довідка про відсутність у спортсмена нокаутів і нокдаунів протягом останніх шести місяців;

- звіт про проведення змагань другого етапу Спартакіади (додаток 2);

- свідоцтво на право керування автомобілем (на змаганнях з автомобільного багатоборства);

- ветеринарні картки на службових собак (на змаганнях з багатоборства кінологів);

- рапорт про проведення інструктажу спортсменів збірної команди щодо заходів безпеки при поводженні на вогневому рубежі, з вогнепальною зброєю і боєприпасами (додаток 3);

- особисті картки снайперів (на змаганнях з багатоборства снайперів) (додаток 4).

4.2. Недотримання вимог щодо оформлення документів, які зазначені в підрозділі 4.1, або відсутність будь-якого з перелічених вище позбавляє спортсмена або команду права на участь у змаганнях.

4.3. Кожна команда обов'язково проходить мандатну комісію змагань у повному складі. Рішення про допуск до змагань команди та спортсмена оформлюється протоколом мандатної комісії (додаток 5).

5. Витрати та умови прийому команд - учасниць спортивних заходів

5.1. Перед проведенням чемпіонату організатором складається і затверджується кошторис витрат.

5.2. Витрати, пов'язані з проведенням чемпіонатів, несуть ГУМВС, УМВС, УМВС на залізницях, ГУВВ, управління територіальних командувань внутрішніх військ та вищі навчальні заклади, які визначені планом-календарем спортивно-масових заходів МВС на поточний рік та перспективним планом-календарем на наступний рік.

5.3. Виїзд на змагання збірних команд, окремих спортсменів і суддів здійснюється на підставі виклику ДКЗ МВС, а також згідно з цим Положенням та планом-календарем спортивно-масових заходів МВС на поточний рік.

5.4. Витрати, пов'язані з відрядженням учасників на змагання (проїзд в обох напрямках та добові), їх проживанням у готелі та харчуванням під час змагань несуть ГУМВС, УМВС, УМВС на залізницях, ГУВВ, управління територіальних командувань внутрішніх військ та вищі навчальні заклади, які відряджають цих учасників, відповідно до чинних норм.

5.5. Учасники прибувають на змагання зі зброєю та боєприпасами, якщо цими спортивними заходами передбачено виконання стрілецьких вправ.

Перевезення зброї і боєприпасів здійснюється відповідно до вимог чинних наказів та інструкцій з даного питання.

5.6. Органи і підрозділи внутрішніх справ, вищі навчальні заклади, які направляють збірні команди на чемпіонати, повинні не пізніше ніж за 5 днів повідомити організаційний комітет чемпіонату про кількісний склад команди, час прибуття (за можливістю - вид транспорту, номер поїзда та вагона, маршрут руху).

5.7. ГУМВС, УМВС та вищі навчальні заклади, на яких покладено проведення чемпіонату:

- організовують розміщення учасників для проживання на весь період змагань;

- забезпечують спортивною базою (з оплатою оренди), на якій проводитимуться змагання;

- надають приміщення для собак на весь період проведення змагань з багатоборства кінологів;

- забезпечують автотранспортом для перевезення учасників під час змагань та мішенями для стрільби з усіх видів спорту, програмою змагань яких передбачено виконання стрілецьких вправ.

5.8. Забезпечення витрат на оренду місць проведення змагань, організаційно-господарські та культурно-масові заходи для четвертої групи здійснюється за рахунок цільових коштів, згідно з організаційними наказами командувача внутрішніх військ, які виділяються за попередньою заявкою (не пізніше ніж за 2 місяці до початку змагань) начальника управління територіального командування (командира військової частини), на якого покладено відповідальність за проведення чемпіонату МВС.

5.9. При проведенні змагань у четвертій групі харчування учасників змагань, придбання нагороджувальної атрибутики, цінних подарунків, фармакологічних відновлювальних засобів, вітамінних і білково-глюкозних препаратів, пально-мастильних матеріалів для перевезення учасників змагань проводиться за місцем проведення змагань за рахунок цільових коштів згідно з організаційними наказами командувача внутрішніх військ.

6. Порядок визначення місць у Спартакіаді

6.1. Підбиття підсумків у комплексному заліку Спартакіади проводиться окремо серед команд першої, другої, третьої та четвертої груп:


з/п

Перша група
(ГУМВС, УМВС)

Друга група
(УМВС, УМВС на залізницях)

Третя група
(вищі навчальні заклади)

Четверта група
(управління територіальних командувань ВВ)

1.

ГУМВС в Автономній Республіці Крим

УМВС у Черкаській області

КНУВС

Управління Західного ТрК

2.

ГУМВС у Донецькій області

УМВС у Чернігівській області

ХНУВС

Управління Східного ТрК

3.

ГУМВС у Запорізькій області

УМВС у Волинській області

ДДУВС

Управління Південного ТрК

4.

ГУМВС у місті Києві

УМВС у Житомирській області

ЛДУВС

Управління Кримського ТрК

5.

ГУМВС у Київській області

ГУМВС у Закарпатській області

ЛьвДУВС

Управління Центрального ТрК

6.

ГУМВС у Львівській області

УМВС в Івано-Франківській області

ОДУВС

Управління Північного ТрК

7.

ГУМВС в Одеській області

УМВС у Кіровоградській області

Академія ВВ

Академія внутрішніх військ (за згодою)

8.

ГУМВС у Полтавській області

УМВС у Рівненській області

Донецький юридичний інститут ЛДУВС


9.

ГУМВС у Харківській області

УМВС у Тернопільській області

Запорізький юридичний інститут ХНУВС


10.

УМВС у Вінницькій області

УМВС у Херсонській області

Прикарпатський юридичний інститут ЛьвДУВС


11.

ГУМВС у Дніпропетровській області

УМВС у Хмельницькій області

Кіровоградський юридичний інститут ХНУВС


12.

ГУМВС у Луганській області

УМВС у Чернівецькій області

Херсонський юридичний інститут ХНУВС


13.

УМВС у Миколаївській області

УМВС у місті Севастополі

Кримський юридичний інститут ОДУВС


14.

УМВС у Сумській області

УМВС на залізницях



6.1. Командні місця з видів спорту Спартакіади визначаються в чемпіонатах серед команд першої, другої груп та окремо в третій і четвертій групах.

6.2. Для команд першої та другої груп за перше командне місце в чемпіонатах у залік Спартакіади нараховується 65 очок, за друге - 61, третє - 58, четверте - 55, п'яте - 53, шосте - 51, сьоме - 49, восьме - 47, дев'яте - 45, десяте - 43, одинадцяте - 41, далі за кожне наступне місце нараховується на одне очко менше.

Для команд третьої групи за перше командне місце в чемпіонатах у залік Спартакіади нараховується 40 очок, за друге - 35, третє - 30, четверте - 27, п'яте - 25, шосте - 23, сьоме - 21, восьме - 19, далі за кожне наступне місце нараховується на одне очко менше.

6.3. За зайняті місця спортсменами ГУМВС, УМВС, УМВС на залізницях, вищих навчальних закладів у змаганнях Спартакіади нараховуються очки згідно з наведеною нижче таблицею:


з/п

Назва змагань

Нарахування очок за

Участь у змаганнях

1-е місце

2-е місце

3-є місце

4-е місце

5-е місце

6-е місце

7-е місце

8-е місце


Спартакіада МВС

-

8

7

6

5

4

3

2

1

Загальна кількість очок, набраних спортсменами за зайняті місця, включається до комплексного заліку Спартакіади.

6.4. Загальнокомандне місце в комплексному заліку визначається окремо в першій, другій (перша група вважається сильнішою) та третій групах за найбільшою сумою набраних очок командами та нарахованих очок за зайняті місця спортсменами в усіх видах спорту Спартакіади.

Нарахування очок та підбиття підсумків Спартакіади здійснюється Департаментом кадрового забезпечення МВС на підставі протоколів чемпіонатів Спартакіади.

6.5. Краще загальнокомандне місце в Спартакіаді серед команд четвертої групи визначається за найменшої сумою місць, зайнятими збірними командами в чемпіонатах з видів спорту.

При однаковій сумі місць у двох та більше команд їх командне місце визначається за більшою кількістю перших, других і т.д. місць у видах спорту, далі - за кращим результатом команди з рукопашного бою, прикладної стрільби.

6.6. Для команд четвертої групи, які не брали участі у чемпіонаті, зараховується останнє місце у змаганнях з даного виду спорту і додається два штрафних очки.

Якщо команда не виставила учасника в одній із вправ (віковій групі, ваговій категорії) виду спорту відповідно до програми змагань, то йому зараховується останнє місце в тій вправі (віковій групі, ваговій категорії) даного виду спорту, у якій бере участь найбільша кількість учасників і додається два штрафних очки.

6.7. Перезалік учасникам у змаганнях Спартакіади не дозволяється.

6.8. ГУМВС, УМВС, УМВС на залізницях, вищий навчальний заклад штрафується в комплексному заліку Спартакіади в разі:

- відмови від проведення чемпіонату третього етапу Спартакіади, визначеного планом-календарем МВС, - на 30 очок;

- неучасті збірної команди в змаганні третього етапу за програмою Спартакіади - на 25 очок.

7. Нагородження переможців

7.1. Команда, яка посіла перше місце в комплексному заліку Спартакіади, відповідно в першій, другій, третій або четвертій групах, нагороджується перехідним кубком та дипломом МВС I ступеня. Команди, які посіли друге і третє місця, нагороджуються відповідно дипломами МВС II і III ступенів.

7.2. Команда, яка посіла перше місце в чемпіонаті Спартакіади МВС нагороджується пам'ятним кубком та дипломом МВС I ступеня. Команди, які посіли друге і третє місця, нагороджуються пам'ятними кубками та дипломами МВС відповідного ступеня.

7.3. Спортсмени, які стали переможцями та призерами чемпіонатів МВС в особистій першості, нагороджуються дипломами МВС, медалями відповідного ступеня та пам'ятними призами.

8. Програма та умови проведення змагань

8.1. Багатоборство груп захоплення

8.1.1. Програма змагань:

1-й день - приїзд учасників, проходження мандатної комісії, відкриття чемпіонату;

2-й день - швидкісна стрільба з пістолета (вправа ПМ-4), подолання смуги перешкод;

3-й день - рукопашний бій (поєдинки в групах) за умовами другого туру;

4-й день - рукопашний бій (півфінальні та фінальні поєдинки), підрахунок та оголошення результатів змагань, закриття чемпіонату, від'їзд учасників.

8.1.2. Склад команди: 6 осіб, у тому числі 4 спортсмени, 1 тренер та 1 представник.

8.1.3. Особисте місце визначається за найбільшою сумою очок у багатоборстві. У разі однакової кількості очок, перевага надається учаснику, який має кращий результат з рукопашного бою, потім зі стрільби. Командне місце визначається за найбільшою сумою очок, набраних усіма учасниками команди. У разі однакової кількості очок перевага віддається команді, яка має краще особисте місце.

8.2. Багатоборство кінологів

8.2.1. Програма змагань:

1-й день - приїзд учасників, проходження мандатної комісії;

2-й день - відкриття чемпіонату, подолання спеціальної смуги перешкод, виконання комплексу вправ загальної підготовки розшукових собак;

3-й день - виконання комплексу вправ спеціальної підготовки розшукових собак;

4-й день - службовий біатлон, підрахунок та оголошення результатів змагань, закриття чемпіонату, від'їзд учасників.

8.2.2. Склад команди: 3 особи, у тому числі 2 спортсмени з 2 собаками та 1 тренер-представник.

8.2.3. Особисте місце визначається за найбільшою сумою очок у багатоборстві. Командне місце визначається за найбільшою сумою очок, набраних усіма учасниками команди. У разі однакової кількості очок перевага віддається команді, яка має краще особисте місце.

8.3. Багатоборство снайперів

8.3.1. Програма змагань:

1-й день - приїзд учасників, проходження мандатної комісії, відкриття чемпіонату;

2-й день - стрільба із снайперських гвинтівок калібру 5,6 мм (вправа № 3), снайперської гвинтівки калібру 7,62 мм (вправа № 5);

3-й день - дуельна стрільба;

4-й день - виконання вправи з пістолета (за умовами вправи ПМ-4), підрахунок та оголошення результатів змагань, закриття чемпіонату, від'їзд учасників.

8.3.2. Склад команди: 6 осіб, у тому числі 4 спортсмени, з яких три виконують вправу з малокаліберної снайперської гвинтівки і один із снайперської гвинтівки калібру 7,62 мм (поєднання не дозволяється), 1 тренер та 1 представник.

У змаганнях із дуельної стрільби беруть участь 4 спортсмени. Стартовий склад команди 3 стрілки.

8.3.3. Особисті та командні місця визначаються згідно з Правилами змагань з багатоборства снайперів.

8.4. Офіцерське триборство

8.4.1. Програма змагань:

1-й день - приїзд учасників, проходження мандатної комісії;

2-й день - відкриття чемпіонату, виконання стрілецької вправи з пістолета за умовами вправи ПМ-3 або ПМ-1 для всіх вікових груп (дозволяється використовувати пістолет "Форт-12" або "Форт-17");

3-й день - плавання вільним стилем на дистанцію 100 м для IV вікової групи, 200 м - для II та III вікових груп, 300 м - для I вікової групи або дистанція 100 м для всіх вікових груп;

4-й день - біг на дистанцію 1000 м для IV вікової групи, 2000 м - для II і III вікових груп, 3000 м - для I вікової групи, підрахунок та оголошення результатів змагань, закриття чемпіонату, від'їзд учасників.

8.4.2. Склад команди для 1-ї, 2-ї, 3-ї груп: 6 осіб, у тому числі 4 спортсмени, 1 тренер та 1 представник.

Змагання проводяться в чотирьох вікових групах, у яких два спортсмени виступають у I віковій групі та по одному - в інших вікових групах.

Склад команди для 4-ї групи: 7 спортсменів та 1 представник. По два спортсмени в кожній віковій категорії, крім IV, де виступає 1 спортсмен.

До участі в змаганнях не допускаються військовослужбовці строкової служби.

Вік учасника визначається на день проведення змагань.

Вікові групи:

I - до 30 років;

II - від 30 до 35 років;

III - від 35 до 40 років;

IV - від 40 років і старше.

8.4.4. Для команд четвертої групи змагання проводяться згідно з чинними Правилами ОТ-1. Залік кожному учасникові змагань зараховується за нормативами не нижче 1-го спортивного розряду. Учасникам старших вікових груп дозволяється брати участь у змаганнях молодших вікових груп, крім першої.

8.4.3. Особиста першість визначається за найбільшою кількістю залікових очок, нарахованих згідно з таблицею нарахування очок у вправах з офіцерського триборства, відповідно до чинних Правил змагань. Нарахування очок спортсмену здійснюється за умови, якщо в змаганнях з плавання він подолав дистанцію не менше 100 м. Командні місця визначаються за найбільшою сумою залікових очок, набраних у змаганнях усіма учасниками команди. У разі однакової суми залікових очок в особистій або командній першості перевага віддається: для визначення особистої першості - за кращим особистим місцем у стрільбі, а для визначення командної першості - за кращим особистим місцем у змаганнях.

8.5. Легкоатлетичний крос

8.5.1. Програма змагань:

1-й день - приїзд учасників, проходження мандатної комісії;

2-й день - відкриття чемпіонату, крос на дистанції 1 км, 3 км, 5 км;

3-й день - крос на дистанцію 12 км, підрахунок та оголошення результатів змагань, закриття чемпіонату, від'їзд учасників.

8.5.2. Склад команди для першої, другої та третьої груп: 9 осіб, у тому числі 7 спортсменів, з яких обов'язково 1 жінка (дистанція 1 км), а також 1 тренер та 1 представник. У всіх дистанціях беруть участь по два спортсмени, а на дистанції 12 км - один. Жінкам дозволяється брати участь у забігах на 3,5 або 12 км.

У разі неучасті учасника змагань на будь-якій дистанції команді зараховується останнє особисте місце на цій дистанції та нараховується два штрафних очки. У разі набрання командами однакової суми місць перевага віддається команді, яка має краще особисте місце.

8.5.4. Склад команди для четвертої групи: 9 спортсменів та один представник. На всіх дистанціях бере участь по 2 чоловіка від команди, крім того, на дистанції 1 км бере участь 1 жінка.

Змагання проводяться згідно з чинними Правилами для проведення змагань з кросу на 1 км, 3 км, 5 км та 12 км.

8.5.5. Особиста першість на кожній дистанції визначається за кращим результатом. Кожний спортсмен має право брати участь у кросі тільки на одній будь-якій дистанції.

8.5.6. Командна першість визначається за найменшою сумою місць, які посіли учасники команди на всіх дистанціях. При однаковій сумі місць за більшою кількістю 1-х, 2-х, 3-х і т.д. особистих місць, далі - за кращим результатом з бігу на 12 км.

8.5.7. За погодженням з організаційним комітетом змагань і представниками команд програма змагань може бути скорочена до двох днів.

8.6. Самбо

8.6.1. Програма змагань:

1-й день - приїзд учасників, проходження мандатної комісії зважування спортсменів;

2-й день - відкриття чемпіонату, попередні поєдинки;

3-й день - попередні та півфінальні поєдинки;

4-й день - фінальні поєдинки, підрахунок та оголошення результатів змагань, закриття чемпіонату, від'їзд учасників.

8.6.2. Склад команди: 10 осіб, у тому числі 8 спортсменів, 1 тренер та 1 представник.

Учасники команди мають бути заявлені не менше, ніж у семи вагових категоріях. Здвоєння дозволяється лише в одній ваговій категорії.

Змагання проводяться у вагових категоріях до 57 кг, до 62 кг, до 68 кг, до 74 кг, до 82 кг, до 90 кг, до 100 кг, понад 100 кг.

8.6.3. Особисті та командні місця визначаються згідно з Правилами змагань із самбо.

8.7. Прикладна стрільба

8.7.1. Програма змагань:

1-й день - приїзд учасників, проходження мандатної комісії, відкриття чемпіонату;

2-й день - виконання вправ АК-3, ПМ-3;

3-й день - виконання вправ АК-4, ПМ-2 (жінки), для четвертої групи вправа СГД-3;

4-й день - вправа ПМ-5 (жінки), ПМ-4, підрахунок та оголошення результатів змагань, закриття чемпіонату, від'їзд учасників.

При виконанні стрілецьких вправ за умовами ПМ учасникам змагань дозволяється використовувати пістолет "Форт - 12" або "Форт-17".

Жінкам дозволяється брати участь у вправах АК-3, АК-4.

8.7.2. Склад команди: 7 осіб, у тому числі 5 спортсменів (3 пістолетника, з яких одна жінка, 2 автоматника та один учасник для виконання вправи СГД-3 для команд 4-ї групи), 1 представник та 1 тренер.

8.7.2. Особисті місця в змаганнях визначаються за найбільшою кількістю вибитих очок. Командна першість визначається за найменшою сумою особистих місць, зайнятих усіма учасниками команди в усіх вправах. У разі неучасті учасника в будь-якому виді програми команді зараховується останнє місце в цьому виді та нараховується 2 штрафні очка. У разі набрання командами однакової суми місць перевага віддається команді, яка має краще особисте місце.

8.8. Рукопашний бій

8.8.1. Програма змагань:

1-й день - приїзд учасників, проходження мандатної комісії;

2-й день - зважування спортсменів, відкриття чемпіонату, демонстрація техніки виконання прийомів рукопашного бою (I тур), попередні поєдинки (II тур);

3-й день - попередні та півфінальні поєдинки (II тур);

4-й день - фінальні поєдинки, підрахунок та оголошення результатів змагань, закриття чемпіонату, від'їзд учасників.

8.8.2. Склад команди: 8 осіб, у тому числі 6 спортсменів, 1 тренер та 1 представник.

8.8.3. Змагання проводяться за умовами дозованого контакту із зупинкою часу, за системою з вибуванням після двох поразок.

Учасники команди мають бути заявлені в усіх вагових категоріях.

Змагання проводяться у вагових категоріях до 65 кг, до 70 кг, до 75 кг, до 80 кг, до 85 кг, понад 85 кг.

Здвоєння дозволяється лише для команд 1-ї та 2-ї груп в одній ваговій категорії.

8.8.3. Особисті та командні місця визначаються згідно з Правилами змагань з рукопашного бою.

8.9. Гирьовий спорт

8.9.1. Програма змагань:

1-й день - приїзд учасників, проходження мандатної комісії, зважування спортсменів;

2-й день - відкриття чемпіонату, змагання у вагових категоріях до 60 кг, до 65 кг, до 70 кг, до 75 кг, підрахунок та оголошення результатів;

3-й день - змагання у вагових категоріях до 80 кг, до 90 кг, понад 90 кг, підрахунок та оголошення результатів змагань, закриття чемпіонату, від'їзд учасників.

8.9.2. Склад команди: 9 осіб, у тому числі 7 спортсменів, 1 тренер та 1 представник.

8.9.3. Змагання проводяться з гирями вагою 32 кг за програмою двоборства (поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією та другою рукою). На виконання кожної вправи двоборства учасникові дається 10 хвилин. Кількість спортсменів команди в одній ваговій категорії не обмежена.

Змагання проводяться за міжнародними правилами з гирьового спорту.

8.9.4. Особиста першість у кожній ваговій категорії визначається за найбільшою сумою очок (підйомів) у вправах двоборства. Командні результати визначаються за найменшою сумою особистих місць учасників команди у вагових категоріях.

У випадку участі команди в змаганнях у неповному складі їй зараховується за кожного невиставленого спортсмена останнє особисте місце в категорії, у якій брала участь найбільша кількість учасників та нараховується два штрафні очки.

У разі набрання командами однакової суми особистих місць перевага віддається команді, яка має краще особисте місце.

8.10. Міні-футбол

8.10.1. Склад команди - 8 спортсменів та один представник.

8.10.2. Усі команди розподіляються на підгрупи згідно із жеребкуванням (можливе розсіювання команд по підгрупам за результатами змагань минулого року).

Ігри в підгрупах проводяться згідно з чинними Правилами за круговою системою. Тривалість гри - 2 тайми по 20 хвилин.

8.10.3. Переможець змагань у підгрупах визначається за більшою сумою очок: перемога - 3 очки; нічия - 1 очко; поразка - 0 очок. У разі однакової кількості очок переможець визначається за результатом особистої зустрічі цих команд, у разі нічиєї - за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів, далі - за більшою кількістю забитих м'ячів. У фінальній частині, у разі нічиєї в основний час, призначається додатково 2 тайми по 5 хвилин, далі - по п'ять штрафних ударів. У випадку нічиєї - штрафні удари до першого промаху.

Команди, які посідають перші та другі місця в підгрупах, складають фінальну частину змагань. Команда - переможець у підгрупі зустрічається з командою, яка посіла друге місце в іншій підгрупі. Переможці розігрують перше та друге місце. Команди, які програли, розігрують 3-є та 4-е місця.

Команди, які посіли треті місця у підгрупах, розігрують 5-є та 6-е місця. Сьоме місце посідає команда, яка зайняла 4-е місце в підгрупі.

8.11. Боротьба дзюдо

8.11.1. Склад команди - 7 спортсменів та один представник.

8.11.2. Змагання проводяться згідно з чинними Правилами у вагових категоріях: до 60 кг, до 66 кг, до 73 кг, до 81 кг, до 90 кг, до 100 кг та понад 100 кг. Здвоювання учасників дозволяється в одній із вагових категорій.

8.11.3. Командна першість визначається за найменшою сумою місць, які зайняли учасники команди, при однаковій сумі місць - за більшою кількістю 1-х, 2-х, 3-х і т.д. особистих місць; далі - за кращим результатом у ваговій категорії понад 100 кг.

Особиста першість у вагових категоріях визначається згідно з Правилами змагань.

Начальник Департаменту
кадрового забезпечення МВС
генерал-майор міліції





В.О. Криволапчук



Додаток 1
до п. 2.4 Положення
про Спартакіаду МВС України
з професійно-прикладних
та інших видів спорту

КЛАСИФІКАЦІЯ
навчально-тренувальних зборів


з/п

Мета навчально-тренувального збору

Організатор збору

Тривалість збору

Спортивна кваліфікація учасників (спортсменів)

Кількість учасників (спортсменів)

1

Навчально-тренувальні збори збірних команд МВС України для підготовки до міжнародних, національних та всеукраїнських змагань

МВС України

21 доба

Не нижче I спортивного розряду

Не більш ніж подвійний склад спортсменів, які мають узяти участь у змаганнях, а у видах єдиноборств - не більше потрійного складу

2

Тренування, міжсезонні та оздоровчі збори команд МВС України

МВС України

18 діб

Не нижче I спортивного розряду

15 спортсменів

3

Навчально-тренувальні збори команд ГУМВС, УМВС, вищих навчальних закладів, внутрішніх військ МВС України, структурних підрозділів центрального апарату МВС України для підготовки до міжнародних, національних та всеукраїнських змагань, чемпіонатів і першостей МВС України та ЦР ФСТ "Динамо" України й інших змагань

Головні управління, управління МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, вищі навчальні заклади, внутрішні війська МВС України, центральний апарат МВС України

15 - 30 діб

Не нижче I спортивного розряду

Не більш полуторного складу спортсменів, які мають узяти участь у змаганнях, а у видах єдиноборств - не більш подвійного складу

__________
Примітка.



Навчально-тренувальні збори проводяться протягом року залежно від потреби. (СТР. 16)



Додаток 2
до п. 4.1 Положення
про Спартакіаду МВС України
з професійно-прикладних
та інших видів спорту


ЗАТВЕРДЖУЮ
Начальник (Ректор) ______________
_______________________________


М.П.


____ __________________ 20__ року

ЗАЯВКА

на участь збірної команди ____________ у _______________
з ___ по ___ ____________ 20__ м. ________________


з/п

Звання

П.І.Б.

Посада

Дата народження

Спортивне звання, розряд

Вид програми (вагова, вікова категорія)

Припис, печатка лікаря









До участі в змаганнях допущено _____________________ осіб.

Лікар ________________________________________________
(прізвище, підпис, печатка медичного закладу)

Представник команди __________________________________
(прізвище, підпис)



Додаток 3
до п. 4.1 Положення
про Спартакіаду МВС України
з професійно-прикладних
та інших видів спорту

ЗВІТ

про проведення _______________________________________________________________

1. Дата і місце проведення ______________________________________________________

2. Кількість команд ____________________________________________________________

3. Загальна кількість учасників _________________________________

4. Кваліфікація учасників: МСМК _________________________ МС ___________________
КМС ___________________ I розряд _____________________ II розряд ________________

5. Показали нормативи МСКМ, МС, КМС, I р., II р. _________________________________

6. Загальна кількість суддів _________________; міжнародної категорії _______________;
національної категорії _____________________; I категорії ___________________________

7. Переможці та призери в особистій та командній першості _________________________
_____________________________________________________________________________

8. Кількість протестів та їх характер. Рішення щодо протестів ________________________
_____________________________________________________________________________

9. Зауваження щодо організації та суддівства змагань _______________________________
_____________________________________________________________________________

10. Загальна кількість отриманих травм та їх характер _______________________________
_____________________________________________________________________________

11. Пропозиції щодо покращення організації та проведення змагань ___________________
_____________________________________________________________________________

Головний суддя
суддя _______ категорії ________



_____________________
(підпис, прізвище, ініціали)

Головний секретар
суддя _______ категорії ________



_____________________
(підпис, прізвище, ініціали)

__________
Примітка.



До звіту додаються зведені протоколи результатів змагань (особистих і командних)



Додаток 4
до п. 4.1 Положення
про Спартакіаду МВС України
з професійно-прикладних
та інших видів спорту

ОСОБИСТА КАРТКА СНАЙПЕРА

______________________________________________________________________
(найменування органу)

1. Загальні відомості

1. Прізвище, ім'я та по батькові __________________________________________________
_____________________________________________________________________________

2. Дата народження ____________________________________________________________

3. Військове або спеціальне звання _______________________________________________

4. Посада _____________________________________________________________________

5. Стаж служби в органах внутрішніх справ ________________________________________

6. Спортивне звання (розряд) зі стрільби __________________________________________

7. Закріплена снайперська зброя _________________________________________________

8. Домашня адреса _____________________________________________________________

2. Проходження навчально-тренувальних зборів


з/п

Дата і місце

Характер збору

Організатор збору

Тривалість

Примітка







3. Участь у спеціальних операціях


з/п

Дата і місце

Характер подій

Характер дій і результат

Примітка







_______________________________________
(підпис, П.І.Б. начальника органу)

___ ____________ 20__ року

М.П.



Додаток 5
до п. 4.1 Положення
про Спартакіаду МВС України
з професійно-прикладних
та інших видів спорту


До суддівської колегії чемпіонату МВС України

РАПОРТ

Доповідаю, що з членами збірної команди _______________________

Прізвище та ініціали

Відмітка про ознайомлення із заходами безпеки

Підпис учасника

Дані про особу, яка проводила інструктаж


Ознайомлений



проведено інструктаж і прийнято заліки із заходів безпеки і правил поводження зі зброєю
та боєприпасами під час проведення спортивних змагань з __________________________
_____________________________________________________________________________.

Представник команди

_____________________
(підпис)


___________________
(прізвище, ініціали)

___ ___________ 20__ року



Додаток 6
до п. 4.3 Положення
про Спартакіаду МВС України
з професійно-прикладних
та інших видів спорту


ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова мандатної комісії
________________________________
(найменування спортивних змагань, П.І.Б.)



____________
(підпис)


___ ____________ 20__ року

ПРОТОКОЛ МАНДАТНОЇ КОМІСІЇ

Команда

__________________________________________________________________
(найменування підрозділу, який команда представляє)

допущена до змагань

_______________________________________________________,
(найменування спортивних змагань)

які проводяться в м. ________________ з ___ ____________ до ___ __________ 20__ року,

у кількості

__________________________________________
(прописом)

осіб у наступному складі:


з/п

Прізвище, ім'я та по батькові

Військове, спеціальне звання, посада

Дата народження

Спортивний розряд

Представництво в команді

Серія і номер службового посвідчення, військового квитка

Особливі висновки (за потребою) ________________________________________________
_____________________________________________________________________________

Секретар мандатної комісії

____________
(підпис)

____________________
(П.І.Б.)

Члени комісії:

____________
(підпис)

____________________
(П.І.Б.)


____________
(підпис)

____________________
(П.І.Б.)


____________
(підпис)

____________________
(П.І.Б.)



___________ 20__ року


  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: