open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Нечинний

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.03.2014  № 80

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної казначейської служби № 38 від 07.02.2018}

Щодо внесення змін до наказу Державної казначейської служби України від 13.02.2012 № 53

З метою приведення Інструкції про складання Державною казначейською службою України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя у відповідність до наказу Міністерства фінансів України від 14.03.2014 № 231 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 грудня 2011 року № 1774", НАКАЗУЮ:

1. Унести до Інструкції про складання Державною казначейською службою України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 13.02.2012 № 53, такі зміни:

1) підпункти 2.2.3 та 2.2.4 пункту 2.2 розділу II доповнити абзацом такого змісту:

"Інформація про виконання обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що є складовою державного фонду регіонального розвитку";

2) абзац другий пункту 3.24 розділу III викласти у новій редакції:

"У графі 3 "Затверджено Верховною Радою України на звітний рік з урахуванням змін" проставляються показники, затверджені у законі України про Державний бюджет України, з урахуванням змін, внесених протягом звітного періоду.";

3) розділ III доповнити пунктом 3.27 такого змісту:

"3.27. Інформація про виконання обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що є складовою державного фонду регіонального розвитку складається в розрізі адміністративно-територіальних одиниць на підставі інформації щодо фактично переданих коштів міжбюджетних трансфертів, отриманої від Управління міжбюджетних відносин та моніторингу видатків місцевих бюджетів Державної казначейської служби України.

Дані наведені у графі 3 "Затверджено Верховною Радою України на звітний рік з урахуванням змін" повинні відповідати показникам, затвердженим у законі України про Державний бюджет України з урахуванням змін, внесених протягом звітного періоду.

У графі 4 "Виконано за звітний період (рік)" проставляються суми субвенції, передані з початку звітного року з державного бюджету.".

2. Департаменту консолідованої звітності (Гізатуліна Л.В.) складати і подавати квартальну та річну звітність про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя з урахуванням внесених змін.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів апарату Державної казначейської служби України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

4. Департаменту інформаційних технологій, корпоративної телекомунікації та захисту інформації (Грубіян О.Є.) забезпечити доопрацювання прикладного програмного забезпечення з урахуванням вимог цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов’язків.

Перший заступник Голови

О.С. Даневич

{Текст взято з сайту Казначейства України http://www.treasury.gov.ua/}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: