Справа №638/8555/21
Провадження № 2/638/4531/21
У Х В А Л А
23 червня 2021 року м.Харків
Суддя Дзержинськогорайонного судум.Харкова Подус Г.С., розглянувши матеріали позовної заяви Керівника Київсько окружної прокуратури м. Харкова, який діє в інтересах Харківської міської ради (адреса: м. Харків,, пл. Конституції, буд. 7) до ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 ), ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа ТОВ "ФК "Надія Фінанс" про витребування нежитлових приміщень та скасування державної реєстрації права власності, -
встановив:
Керівника Київської окружної прокуратури м. Харкова, який діє в інтересах Харківської міської ради звернувся до Дзержинського районного суду м.Харкова із позовом до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,третя особа ТОВ "ФК "Надія Фінанс"" про витребування нежитлових приміщень та скасування державної реєстрації права власності .
Позовна заява відповідає вимогамстатей 175-177 ЦПК України.
Підстави, визначеністаттями 185-186 ЦПК України, для залишення позову без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Вказана справа не може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження відповідно до ч.4ст.274 ЦПК України, а тому її розгляд слід здійснювати за правилами загального позовного провадження.
З метою виконання вимог передбачених ч.1ст.189 ЦПК Українивважаю за необхідне розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання у справі.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.19,187 ЦПК України, суддя
постановив:
Прийняти до розгляду тавідкрити загальне позовне провадження у справі за позовною заявою Керівника Київсько окружної прокуратури м. Харкова, який діє в інтересах Харківської міської ради до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа ТОВ "ФК "Надія Фінанс" про витребування нежитлових приміщень та скасування державної реєстрації права власності.
Призначити підготовче судове засідання в приміщенні Дзержинського районного суду м.Харкова (м. Харків пр.Перемоги буд.52-В) на 14.09.2021 р. о 15.30 год.
Копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів, надіслати учасникам справи.
Визначити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогамст.178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.
Відповідно до вимог ч.4ст.178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч.8ст.178 ЦПК України).
Відповідно до ч.1ст.193 ЦПК Україниу строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьоїп`ятоїст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Інші учасники справи мають право надати свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив та заперечення до закінчення підготовчого провадження, якщо судом не встановлено інший строк.
Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьоїп`ятоїст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Про участь у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду учасник справи подає заяву, не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той саме строк надсилається іншим учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за вебадресою: http://http://dg.hr.court.gov.ua/sud2011/на Офіційному вебпорталі судової влади України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя