ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
__________________________________________________________________
У Х В АЛ А
22 березня 2021 року м. Харків
Справа № 626/1751/20
Провадження № 22-ц/818/2453/21
Харківський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Головуючого Кругової С.С.,
суддів Пилипчук Н.П., Тичкової О.Ю.,
заслухав суддю-доповідача по виконанню вимог ст. 365 ЦПК України по підготовці апеляційного розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 доТовариства зобмеженоювідповідальністю«Хайлон ойлсервісіінжиніринг юкрейн» про скасування наказу про звільнення та відновлення на роботі, з виплатою середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, за апеляційною скаргою ОСОБА_2 , яка не була залучена до участі у розгляді справи, на ухвалу Красноградського районного суду Харківської області від 1 лютого 2021 року,-
в с т а н о в и в :
При підготовці апеляційного розгляду справи проведені такі дії:
- З`ясовано питання про склад учасників судового процесу;
- Визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює;
- З`ясовані обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень;
- З`ясовані, які обставини визнаються чи заперечуються учасники справи;
Також проведено інші дії, що пов`язані з забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Враховуючи, що по справі за апеляційною скаргою ОСОБА_2 , яка не була залучена до участі у розгляді справи, на ухвалу Красноградського районного суду Харківської області від 1 лютого 2021 року підготовчі дії проведено повно, колегія суддів знаходить їх достатніми для закінчення підготовки апеляційного розгляду справи і призначення до розгляду з повідомленням (викликом) учасників справи.
Керуючись ст. ст. 365, 366, 369 ЦПК України, суд ,-
у х в а л и в :
Закінчити підготовку апеляційного розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 доТовариства зобмеженоювідповідальністю«Хайлон ойлсервіс іінжинірингюкрейн» про скасування наказу про звільнення та відновлення на роботі, з виплатою середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, за апеляційною скаргою ОСОБА_2 , яка не була залучена до участі у розгляді справи, на ухвалу Красноградського районного суду Харківської області від 1 лютого 2021 року.
Призначити справу до розгляду апеляційним судом в приміщенні Харківського апеляційного суду на 10 год. 45 хв. 31 травня 2021 року, з повідомленням (викликом) учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями, в силу ст. 389 ЦПК України оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий С.С. Кругова
Судді Н.П. Пилипчук
О.Ю. Тичкова