Справа № 761/18983/18
Провадження № 2-во/761/129/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 липня 2019 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Піхур О.В.,
за участю:
секретаря судового засідання Буцан Р.О.,
розглянувши заяву представника відповідача ТОВ «Парфумерно-виробнича компанія «Авалон+» про виправлення описки в рішенні Шевченківського районного суду м. Києва від 24.06.2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ТОВ «Парфумерно-виробнича компанія «Авалон+» про дострокове припинення дії свідоцтва на знак для товарів і послуг, зобов`язання вчинити дії, -
в с т а н о в и в:
Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 24.06.2019 року позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ТОВ «Парфумерно-виробнича компанія «Авалон+» про дострокове припинення дії свідоцтва на знак для товарів і послуг, зобов`язання вчинити дії - задоволено.
19.07.2019 року до Шевченківського районного суду м. Києва подано заяву представником відповідача ТОВ «Парфумерно-виробнича компанія «Авалон+» про виправлення описки в рішенні, в якому помилково вказано ТОВ «Парфумерно-виробнича компанія «Авалон+» як третя особа.
Суд вважає, що питання про виправлення описки не підлягає задоволенню виходячи із наступного.
У відповідності зі ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Як вбачається з матеріалів справи, ухвалою суду від 26.06.2019 року виправлено вищевказану описку, зазначивши вірно ТОВ «Парфумерно-виробнича компанія «Авалон+» у якості співвідповідача у справі.
Заявник в своїй заяві вказує, що в повному тексті рішення описку не виправлено, але ж відповідно до ст. 269 ЦПК України описка виправляється шляхом винесення ухвали, а не фізичного виправлення в тексті рішення описки.
Враховуючи вищевикладене, відсутні підстави для задоволення заяви.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд,
у х в а л и в :
У задоволенні вимог заяви представника відповідача ТОВ «Парфумерно-виробнича компанія «Авалон+» про виправлення описки в рішенні Шевченківського районного суду м. Києва від 24.06.2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ТОВ «Парфумерно-виробнича компанія «Авалон+» про дострокове припинення дії свідоцтва на знак для товарів і послуг, зобов`язання вчинити дії - відмовити.
Ухвалу може бути оскаржено шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Відповідно до п. 15.5 Перехідних положень ЦПК України (в редакції від 03.10.2017 року) : до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи: апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу, а саме, відповідно до ч.1 ст. 296 ЦПК України : апеляційна скарга подається апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя