П`ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
15 січня 2019 р.м.ОдесаСправа № 815/2636/18
П`ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегій суддів:
головуючого судді: Семенюк Г.В.
суддів Потапчука В.О., Шляхтицького О.І.,
заслухавши доповідь судді-доповідача про проведення підготовчих дій до апеляційного розгляду адміністративної справи за скаргою Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України на Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 14.11.2018р. по справі № 815/2636/18
позивач ОСОБА_1
відповідач Військова частина НОМЕР_1 , Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України
про визнання протиправними та скасування дисциплінарних стягнень та зобов`язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В :
У процесі підготовки справи до апеляційного розгляду з`ясовані питання та здійсненні підготовчі дії, передбачені ст.306 КАС України.
Відповідно до п.1 ч.1 ст.311 КАС України, враховуючи відсутність клопотаннь від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю, справа може бути призначена до розгляду в порядку письмового провадження.
Керуючись ст.ст. 306,307, п.1ч.1 ст.311 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В :
Підготовчі дії до розгляду апеляційної скарги Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, - закінчити.
Призначити справу до апеляційного розгляду у письмовому провадженні в приміщенні П`ятого апеляційного адміністративного суду у залі судового засідання № 9 на 19.02.19 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Семенюк Г.В.Судді Потапчук В.О. Шляхтицький О.І.