ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ
19 липня 2017 року |
Справа № 808/2156/17
м. Запоріжжя |
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Садовий Ігор Вікторович, перевіривши матеріали адміністративного позову
за позовною заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю «Норма»
до: Головного управління ДФС у Запорізькій області
про: скасування податкового повідомлення-рішення №0004681201 від 24.04.2017
та на виконання вимог ст.ст. 105, 106 КАС України,
ВСТАНОВИВ:
18.07.2017 Товариство з обмеженою відповідальністю «Норма» (далі – позивач) звернулося до Запорізького окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління ДФС у Запорізькій області (далі – відповідач) про скасування податкового повідомлення-рішення №0004681201 від 24.04.2017 про зменшення суми грошового зобов’язання за платежем податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) на загальну суму 61762 грн.
За правилами ст.107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, чи належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Спір виник із публічно – правових відносин, у яких відповідач є суб’єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно із ст.17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатися у порядку адміністративного судочинства.
Судом встановлено, що позивачем був дотриманий передбачений строк звернення до суду, визначений ст.99 КАС України. Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
За наслідками розгляду матеріалів позовної заяви, суд дійшов висновку про необхідність закінчення підготовчого провадження, відкриття провадження в адміністративній справі та призначення її до судового розгляду.
Керуючись ст.ст. 107, 160, 165 КАС України, суддя
УХВАЛИВ:
1.Відкрити провадження в адміністративній справі №808/2156/17 за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Норма» до Головного управління ДФС у Запорізькій області про скасування податкового повідомлення-рішення №0004681201 від 24.04.2017.
2.Закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду у судовому засіданні на 03 серпня 2017 року , яке відбудеться за адресою: м.Запоріжжя, вул. С. Синенка, 65-в в залі судових засідань № 11, о 11:00 год. Справа розглядатиметься одноособово суддею Садовим Ігорем Вікторовичем.
3.Зобов’язати позивача надати: довіреність на представника; уточнити позовні вимоги (дата спірного податкового повідомлення-рішення); всі документи, що досліджувались при перевірці; інші документи, що можуть бути використані як докази при розгляді справи; завірені копії документів, доданих до позовної заяви або оригінали для засвідчення копій в судовому засіданні; належним чином засвідчені копії документів, що будуть подані та доданих до позову документів надати у справу, оригінали – для огляду.
4.Запропонувати відповідачу надати: довіреність на представника; у разі невизнання адміністративного позову надати до 02.08.2017 заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень і в підтвердження правомірності прийнятого спірного податкового повідомлення – рішення; всі матеріали, що були або мали бути взяті до уваги при прийнятті оскаржуваного податкового повідомлення – рішення; належно засвідчені копії витребуваних документів надати у справу, оригінали – суду для огляду.
5.Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі. Відповідачу – копію позовної заяви з додатками.
6.В судове засідання викликати повістками осіб, які беруть участь у справі. Явку сторін у судове засідання визнати обов’язковою.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту постановлення.
Суддя І.В.Садовий
Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі (ст.49 КАС України).
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов’язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов’язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов’язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.