№ 5 5793 ск 16
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНи
Колегія суддів судової палати у кримінальних справах
Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у складі:
головуючого ОСОБА_1
суддів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
розглянула в судовому засіданні 12 вересня 2016 року в м. Києві касаційну скаргу засудженого ОСОБА_4 на вирок Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 16 січня 2016 року та вирок Апеляційного суду Тернопільської області від 27 липня 2016 року.
в с т а н о в и л а:
Вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 16 січня 2016 року ОСОБА_4 засуджено за ч. 1 ст. 189 КК України на 4 роки позбавлення волі.
Вироком Апеляційного суду Тернопільської області від 27 липня 2016 року вирок Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 16 січня 2016 року щодо ОСОБА_4 скасовано окрім вирішення питання про цивільний позов ОСОБА_5 , та стягнення судових витрат на проведення судових експертиз. Засуджено ОСОБА_4 за ч. 2 ст. 189 КК України на 4 роки позбавлення волі.
Засуджений у касаційній скарзі ставить питання про перевірку вироку місцевого суду та вироку апеляційного суду у касаційному порядку.
Скарга відповідає вимогам ст. 427 КПК України, подана належною особою та в строк, встановлений для касаційного оскарження судових рішень.
Керуючись ст.ст. 424 428 КПК України,
п о с т а н о в и л а :
Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою засудженого ОСОБА_4 на вирок Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 16 січня 2016 року та вирок Апеляційного суду Тернопільської області від 27 липня 2016 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.
С у д д і:
ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3