ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про виправлення описок у судовому рiшеннi
12 грудня 2023 рокум. Ужгород№ 260/344/23
Закарпатський окружний адміністративний суд у складі головуючої судді Калинич Я.М., розглянувши в порядку письмового провадження питання про внесення виправлень в судове рішення по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та військової частини НОМЕР_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача 1 Міністерство оборони України, про визнання рішення протиправними та зобов`язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 через представника адвоката Глаголу Галину Петрівну, звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправними та скасування наказів, зобов`язання вчинити дії.
Справу призначено до підготовчого засідання на 14 грудня 2023 року на 15:00 год.
08 грудня 2023 року від представника відповідача 2 до суду надійшло клопотання про проведення судового засідання, призначеного на 14 грудня 2023 року на 15:00 год у режимі відеоконференції у Городнянському районному суді Чернігівської області.
Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 11.12.2023 року задоволено клопотання представника відповідача 2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, та встановлено участь представника відповідача 2 у підготовчому засіданні 14 грудня 2023 року на 15 год. 00 хв. в режимі відеоконференції у Городнянському районному суді Чернігівської області (вул. Незалежності, буд. 67, м. Городня, Чернігівська область, 15101).
Проте, при виготовленні ухвали допущено описку в ухвалі, а саме невірно зазначено суд, який позивач просить забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції, а саме: «Семенівський районний суд Чернігівської області» замість вірного «Городнянський районний суд Чернігівської області».
Суд зазначає, що зазначена описка є технічною помилкою, а тому підлягає виправленню.
Відповідно до частини 1 статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Згідно частини 2 статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України, питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що в ухвалі Закарпатського окружного адміністративного суду від 11.12.2023 року по справі №260/344/23 необхідно виправити допущену описку.
Відповідно до частини 4 статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України, ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.
Керуючись статтями 241, 243, 253, 256, 294, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В :
Виправити описку в ухвалі Закарпатського окружного адміністративного суду від 11.12.2023 року по справі №260/344/23 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та військової частини НОМЕР_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача 1 Міністерство оборони України, про визнання рішення протиправними та зобов`язання вчинити певні дії, шляхом зазначення в ухвалі Закарпатського окружного адміністративного вірної назви суду, який позивач просить забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції, а саме: «Городнянський районний суд Чернігівської області» замість невірного «Семенівський районний суд Чернігівської області».
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Восьмого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя Я. М. Калинич