Слідчий суддя суду у 1-й інстанції: ОСОБА_1 Справа № 754/10882/17Доповідач: ОСОБА_2 Провадження №11-кп/991/6/22
АПЕЛЯЦІЙНА ПАЛАТА ВИЩОГО АНТИКОРУПЦІЙНОГО СУДУ
У Х В А Л А
І м е н е м У к р а ї н и
(резолютивна частина)
18 січня 2022 рокумісто Київ
Колегія суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду у складі:
головуючого судді ОСОБА_2 ,
суддів: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,
за участю:
секретарів судового засідання ОСОБА_5 , ОСОБА_6 ,
обвинуваченої ОСОБА_7 ,
захисників ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 ,
прокурорів ОСОБА_11 , ОСОБА_12 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду апеляційні скарги захисників ОСОБА_9 та ОСОБА_8 , подані на вирок Вищого антикорупційного суду від 03 червня 2021 року у кримінальному провадженні №52017000000000393 за обвинуваченням
ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,уродженки с. Чепелів Щорського району Чернігівської області, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимої, у вчиненні кримінального правопорушення,
передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України,
П О С Т А Н О В И Л А:
Апеляційні скарги захисників ОСОБА_8 та ОСОБА_9 залишити без задоволення.
Вирок Вищого антикорупційного суду від 03 червня 2021 року щодо ОСОБА_7 залишити без змін.
Відмовити прокурору у задоволенні його клопотання про зміну запобіжного заходу.
Копію цієї ухвали негайно після її проголошення вручити присутнім у судовому засіданні учасникам кримінального провадження.
Роз`яснити, що інші учасники судового провадження мають право отримати копію ухвали в суді. Учасникам, які не були присутні в судовому засіданні, відповідна копія не пізніше наступного дня після постановлення буде надіслана поштою.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та протягом трьох місяців може бути оскаржена до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.
Головуючий: ОСОБА_2
Судді: ОСОБА_3
ОСОБА_4
Повний текст ухвали оголосити 24 січня 2022 року об 11 годині 00 хвилин.