Про затвердження Методичних рекомендацій застосування критеріїв визначення ефективності управління об'єктами державної власності
Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2007 № 832 "Про затвердження Порядку здійснення контролю за виконанням функцій з управління об'єктами державної власності та критеріїв визначення ефективності управління об'єктами державної власності", з метою приведення у відповідність своїх нормативно-правових актів із Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та підвищення якості управління об'єктами державної власності НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Методичні рекомендації застосування критеріїв визначення ефективності управління об'єктами державної власності, що додаються.
2. Установити, що проведення єдиного моніторингу ефективності управління об'єктами державної власності і подання відповідних звітів до Кабінету Міністрів України, а також інформації до контролюючих органів забезпечує департамент відносин власності.
3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економіки України від 20.09.2007 № 314 "Про затвердження Методичних рекомендацій застосування критеріїв визначення ефективності управління об'єктами державної власності".
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
застосування критеріїв визначення ефективності управління об'єктами державної власності
1.1. Методичні рекомендації розроблено з метою здійснення контролю за виконанням функцій з управління об'єктами державної власності та підвищення рівня ефективності функціонування державного сектору економіки.
1.2. Контроль за виконанням функцій з управління об'єктами державної власності здійснюється шляхом проведення єдиного моніторингу ефективності управління об'єктами державної власності (далі - моніторинг) щодо:
оцінки ефективності управління;
показників фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання;
стану виконання суб'єктами господарювання фінансових планів та їх платоспроможності;
додержання законності щодо використання та збереження державного майна;
виконання суб'єктами управління обов'язків відповідно до законодавства.
Завданням моніторингу є збір, накопичення та аналіз інформації про виконання суб'єктами управління функцій з управління об'єктами державної власності; своєчасне виявлення низькорентабельних підприємств; унесення обґрунтованих пропозицій, спрямованих на підвищення ефективності управління державним сектором економіки.
1.3. Моніторинг ефективності управління об'єктами державної власності здійснюється на трьох рівнях:
а) суб'єктами господарювання щодо об'єктів державної власності;
б) суб'єктами управління щодо суб'єктів господарювання;
в) Мінекономрозвитку щодо здійснення контролю за виконанням функцій з управління об'єктами державної власності суб'єктами управління.
1.4. Суб'єктами управління об'єктами державної власності є:
міністерства та інші органи виконавчої влади (далі - уповноважені органи управління);
Фонд державного майна України;
органи, що забезпечують діяльність Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України;
органи, які здійснюють управління державним майном відповідно до повноважень, визначених окремими законами;
державні господарські об'єднання, державні холдингові компанії, інші державні господарські організації (далі - господарські структури);
Національна академія наук України, галузеві академії наук.
1.5. Об'єктами державної власності, щодо яких застосовуються ці Методичні рекомендації, є суб'єкти господарювання державного сектору економіки (далі - суб'єкт господарювання).
1.6. Моніторинг здійснюється на основі застосування відповідних критеріїв визначення ефективності управління об'єктами державної власності, а також критеріїв оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання.
1.7. Критерії визначення ефективності управління об'єктами державної власності, а також критерії оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання - це сукупність показників, що надають можливість оцінити результати фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання та інші критерії, що характеризують діяльність суб'єктів управління.
1.8. Критерії визначення ефективності управління об'єктами державної власності, а також критерії оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання встановлюються з метою оцінки ефективності виконання за звітний період суб'єктом управління своїх функцій, визначених відповідно до законодавства.
1.9. Критерії визначення ефективності управління об'єктами державної власності, а також критерії оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання базуються на даних фінансової та статистичної звітності, показниках, розрахованих за загальноприйнятими методами, та інформації щодо виконання суб'єктами управління обов'язків, визначених відповідно до законодавства.
1.10. Інформаційною базою для проведення розрахунків оцінки ефективності управління об'єктами державної власності є показники фінансових планів, дані фінансової та статистичної звітності:
форма № 1, наведена в додатку до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 "Баланс", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 № 87, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.06.99 за № 397/3689 (зі змінами);
форма № 2, наведена в додатку до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99 № 87, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.06.99 за № 397/3690 (зі змінами);
форма № 1-м та форма № 2-м, наведені в додатку до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25.02.2000 № 39, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.03.2000 за № 161/4382 (зі змінами);
форма № 1-ПВ (місячна) "Звіт з праці", затверджена наказом Державного комітету статистики України від 29.06.2011 № 163.
1.11. Звітним періодом для проведення моніторингу є календарний рік та квартал. Проміжна (квартальна) звітність, яка охоплює певний період, складається наростаючим підсумком з початку звітного року.
1.12. Інформаційно-аналітичні матеріали для проведення моніторингу подаються суб'єктами управління до Мінекономрозвитку в терміни:
до 15 квітня року, наступного за звітним (звіт за попередній рік);
до 15 травня поточного року (звіт за I квартал);
до 15 серпня поточного року (звіт за перше півріччя);
до 15 листопада поточного року (звіт за 9 місяців).
1.13. Результати моніторингу можуть бути основою для розроблення та здійснення заходів щодо підвищення ефективності функціонування як окремих об'єктів моніторингу, так і державного сектору економіки в цілому, оптимізації його структури.
2. Організаційно-інформаційне забезпечення моніторингу
2.1. Суб'єкти управління щокварталу протягом 45 днів після закінчення звітного кварталу та за підсумками звітного року - до 15 квітня року, що настає за звітним (терміни визначені пунктом 1.12 цих Методичних рекомендацій), подають до Мінекономрозвитку інформаційно-аналітичні матеріали (пояснювальна записка та інформаційно-аналітичні таблиці згідно з додатками 2 - 12 до цих Методичних рекомендацій) про ефективність управління суб'єктами господарювання, а також про результати щорічних аудиторських перевірок суб'єктів господарювання, проведених відповідно до пункту 8 частини першої статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (копії аудиторських висновків).
2.2. У пояснювальній записці повинна міститися така інформація:
2.2.1. Загальна характеристика кількості та структури суб'єктів господарювання (за їх організаційно-правовою формою та статусом підприємств, зазначених у пункті 2.1 цих Методичних рекомендацій).
2.2.2. Аналіз показників фінансово-господарської діяльності та стану виконання фінансового плану та платоспроможності; дебіторської та кредиторської заборгованостей; кількості рентабельних підприємств та їх питомої ваги в загальній кількості підприємств; платоспроможності підприємств; суми заборгованості з виплати заробітної плати та її зміни порівняно з відповідним періодом попереднього року тощо.
2.2.3. Характеристика майнового стану суб'єктів господарювання (щодо вартості та збереження цілісності активів, у тому числі майна, що не ввійшло до статутних фондів підприємств під час їх корпоратизації та приватизації або залишилося після ліквідації підприємств чи організацій); стану основних фондів (їх первісна вартість та знос); забезпечення розвитку виробництва.
2.2.4. Аналіз прийнятих управлінських рішень з обґрунтуванням щодо їх доцільності стосовно:
а) створення, реорганізації, реструктуризації, ліквідації суб'єктів господарювання, заснованих на державній власності, згідно з вимогами Закону України "Про управління об'єктами державної власності" в частині прийняття рішень щодо реорганізації, реструктуризації підприємств, які не підлягають приватизації, погодження Кабінетом Міністрів України рішень щодо створення, реорганізації та ліквідації стратегічно важливих підприємств;
б) реорганізації та ліквідації заборонених до приватизації об'єктів з обов'язковим попереднім унесенням змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації";
в) прийняття рішення щодо майна, яке не ввійшло до статутних фондів господарських товариств; наявність укладених договорів зберігання зазначеного майна;
г) укладення договорів про спільну діяльність, інвестиційних договорів, договорів управління майном та стан виконання їх умов;
ґ) передачі державного майна в заставу з дотриманням вимог щодо погодження з органом управління та забезпечення проведення незалежної грошової оцінки;
д) отримання економічного ефекту від діяльності господарських товариств, до статутних фондів яких передане державне майно.
2.2.5. Виконання керівниками суб'єктів господарювання умов контракту.
2.2.6. Аналіз виконання критеріїв визначення ефективності управління об'єктами державної власності.
2.2.7. Пропозиції щодо підвищення ефективності управління об'єктами державної власності відповідно до пункту 6.7 цих Методичних рекомендацій.
2.3. Інформаційно-аналітичні матеріали, зазначені в пункті 2.1 цих Методичних рекомендацій, подаються на паперових носіях (в одному примірнику) та у вигляді файлів засобами електронного зв'язку.
3. Класифікація суб'єктів господарювання за групами
3.1. Оцінка результатів діяльності суб'єктів господарювання проводиться суб'єктами управління за групами суб'єктів господарювання згідно з Класифікацією організаційно-правових форм господарювання (КОПФГ):
державне підприємство - код 140;
казенне підприємство - код 145;
дочірнє підприємство - код 160 (заповнюється в разі, коли материнська компанія ліквідована (ліквідується) у встановленому порядку, а дочірнє підприємство продовжує фінансово-господарську діяльність);
публічне (відкрите) акціонерне товариство - код 231;
приватне (закрите) акціонерне товариство - код 232;
державна акціонерна компанія (товариство) - код 235;
товариство з обмеженою відповідальністю - код 240;
державна організація (установа, заклад) - код 425 (заповнюється в разі затвердження (погодження) для установи фінансового плану);
об'єднання підприємств (юридичних осіб), з них:
- інші об'єднання юридичних осіб - код 590.
3.2. Окремо зазначається інформація щодо таких підприємств:
стратегічно важливі підприємства (далі - С);
стратегічно важливі підприємства-монополісти (далі - СМ);
підприємства-монополісти (далі - М);
природні монополісти та підприємства, плановий розрахунковий розмір чистого прибутку яких перевищує 50 млн. гривень (далі - 50);
підприємства, що не підлягають приватизації (далі - НЕП);
підприємства (організації), які перебувають у процедурі банкрутства (далі - РМ, С, Л);
потенційно екологічно небезпечні підприємства (підприємства, вид економічної діяльності яких визначений як такий, що становить підвищену екологічну небезпеку, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.95 № 554 "Про перелік видів діяльності та об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку") (далі - ЕН);
суб'єкти господарювання, які є містоутворюючими в місті обласного або районного підпорядкування (далі - МУ);
малі підприємства (далі - МП).
4. Показники, які застосовуються для оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання
4.1. Для оцінки результатів діяльності суб'єктів господарювання застосовуються такі групи показників:
соціально-економічні показники;
показники фінансово-господарської діяльності та виконання фінансових планів;
показники стану активів, зносу основних засобів;
коефіцієнти фінансової стійкості, покриття, платоспроможності.
4.2. До соціально-економічних показників належать середньооблікова кількість штатних працівників та наявність заборгованості з виплати заробітної плати (порівняно з відповідним періодом попереднього року).
4.3. До показників фінансово-господарської діяльності та виконання фінансових планів належать обсяги (темпи зростання) чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), чистого прибутку (збитку), відрахувань частини чистого прибутку до державного бюджету (для державних підприємств), відрахувань до фонду на виплату дивідендів, нарахованих на акції (частки), що належать державі в статутному капіталі господарських товариств (для господарських товариств), капітальних інвестицій (порівняно з відповідним періодом попереднього року та затвердженими обсягами згідно з фінансовими планами суб'єктів господарювання).
4.4. До показників стану активів належать загальна вартість активів; вартість оборотних активів, власного капіталу; первісна вартість та ступінь зносу основних засобів (порівняно з показниками на початок звітного періоду).
4.5. Суб'єкт управління на основі бухгалтерської та фінансової звітності суб'єктів господарювання заповнює форми (у форматі Excel), наведені в додатках 2 - 12 до цих Методичних рекомендацій (крім додатка 9.2 та додатка 11), аналізує їх основні показники і відповідно до критеріїв оцінює результати фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання.
Додаток 9.2 заповнюється Фондом державного майна України, додаток 11 - Міністерством юстиції України.
4.6. Оцінка результатів діяльності не проводиться для суб'єктів господарювання, щодо яких розпочато процедуру реорганізації (реструктуризації) або ліквідації за рішенням суб'єкта управління або розпочато процедуру ліквідації за рішенням суду, а також для тих, які передані в оренду як цілісно-майнові комплекси.
5. Оцінка результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання
5.1. Оцінка результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання здійснюється суб'єктами управління на підставі критеріїв оцінки результатів фінансово-господарської діяльності.
5.2. Критерії оцінки результатів фінансово-господарської діяльності:
5.2.1. Відсутність (або зменшення) заборгованості з виплати заробітної плати.
5.2.2. Темп зміни розміру середньомісячної заробітної плати.
5.2.3. Виконання фінансового плану за показниками:
чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг);
частини чистого прибутку, що відраховується до державного бюджету (для державних підприємств);
частини чистого прибутку, що відраховується до фонду на виплату дивідендів, нарахованих на акції (частки), що належать державі в статутному капіталі господарських товариств (для господарських товариств);
5.2.4. Ступінь зносу основних засобів.
5.2.5. Зміна розміру чистого прибутку (збитку).
5.2.7. Коефіцієнт фінансової стійкості.
5.2.8. Коефіцієнт платоспроможності.
5.2.9. Результати аудиторського висновку (ураховується лише за результатами звітного року).
5.3. Для розрахунку оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання застосовуються 12 обов'язкових критеріїв.
5.4. У разі необхідності суб'єкт управління до кінця року, що передує звітному, залежно від особливостей фінансово-господарської діяльності суб'єкта господарювання може визначати додаткові критерії (показники), які будуть застосовуватися для оцінки діяльності відповідного суб'єкта господарювання протягом звітного (фінансового) року.
У цілому до окремого суб'єкта господарювання можуть застосовуватися не більше ніж 14 критеріїв (показників).
6. Застосування критеріїв оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання
6.1. Оцінка результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання може мати такі значення:
Оцінка результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання здійснюється за бальною системою згідно з додатком 1 до цих Методичних рекомендацій.
Підсумковий показник формується як сума балів, набраних за всіма критеріями. Максимальна кількість балів, що може бути нарахована:
за результатами річного звіту - 18;
за результатами квартального звіту - 16.
6.2. Ефективною визнається діяльність, якщо нараховано більше ніж 75 відсотків загальної кількості балів, набраних за обов'язковими критеріями:
за результатами річного звіту - від 14 до 18 балів;
за результатами квартального звіту - від 12 до 16 балів.
6.3. Задовільною визнається діяльність, якщо нараховано від 50 до 75 відсотків загальної кількості балів, набраних за обов'язковими критеріями:
за результатами річного звіту - від 9 до 13 балів;
за результатами квартального звіту - від 8 до 11 балів.
6.4. Неефективною визнається діяльність, якщо нараховано менше ніж 50 відсотків загальної кількості балів, набраних за обов'язковими критеріями:
за результатами річного звіту - 8 балів і менше;
за результатами квартального звіту - 7 балів і менше.
Неефективною також визнається діяльність непрацюючих суб'єктів господарювання та тих, щодо яких інформація стосовно їх діяльності відсутня або не надана.
6.5. Загальна інформація щодо оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання наводиться згідно з додатком 8 до цих Методичних рекомендацій.
6.6. Суб'єкти управління на підставі оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання визначають основні чинники, що позитивно та/або негативно впливали на функціонування галузі, а також наводять заходи, що здійснювалися ними та були спрямовані на підвищення ефективності управління об'єктами державної власності (додаток 10 до цих Методичних рекомендацій).
6.7. У разі коли діяльність окремих суб'єктів господарювання оцінено як задовільну або неефективну, суб'єкти управління аналізують причини, що призвели до такого стану, та подають Мінекономрозвитку відповідні пропозиції для узагальнення і подальшого подання Кабінетові Міністрів України та іншим органам державної влади відповідно до Порядку здійснення контролю за виконанням функцій з управління об'єктами державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2007 № 832, щодо:
6.7.1. Необхідності реорганізації чи реструктуризації безперспективних та стабільно збиткових підприємств.
6.7.2. Приватизації об'єктів, які втратили ознаки загальнодержавного значення або перебування яких у державній власності є неперспективним.
6.7.3. Перегляду переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, визначених Законом України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації".
6.7.4. Зміни суб'єкта управління з метою оптимізації управління суб'єктами господарювання.
6.7.5. Передачі в комунальну власність з метою зміцнення майнової бази територіальних громад.
6.7.6. Закріплення в державній власності пакетів акцій відкритих акціонерних товариств або їх відчуження.
6.7.7. Передачі в управління холдинговим компаніям корпоративних прав, які становлять понад 50 відсотків статутного капіталу.
6.7.8. Заходів, спрямованих на вдосконалення механізму запобігання банкрутству чи відновлення платоспроможності підприємств.
6.7.9. Доцільності проведення державного фінансового аудиту або інспектування певних суб'єктів господарювання.
6.7.10. Доцільності перевірки фактів порушень законодавства у сфері управління об'єктами державної власності посадовими особами, відповідальними за стан фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання, та уповноваженими особами, які виконують функції з управління корпоративними правами держави, тощо.
7. Оцінка ефективності управління об'єктами державної власності
7.1. Мінекономрозвитку на підставі поданих суб'єктами управління інформаційно-аналітичних матеріалів за відповідний період узагальнює їх та оцінює ефективність управління кожного суб'єкта управління.
7.2. Оцінка ефективності управління об'єктами державної власності може мати такі значення:
7.3. Для оцінки ефективності управління об'єктами державної власності застосовуються такі критерії:
7.3.1. Результати оцінки фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання.
7.3.2. Кількість затверджених (погоджених) фінансових планів працюючих суб'єктів господарювання.
7.3.3. Кількість укладених контрактів з керівниками працюючих суб'єктів господарювання.
7.3.4. Відсутність заборгованості з виплати заробітної плати.
7.4. Оцінка ефективності управління об'єктами державної власності здійснюється за бальною системою залежно від виконання критеріїв ефективності управління об'єктами державної власності. Бали нараховуються пропорційно, максимальна кількість балів не може перевищувати 50 балів:
результати оцінки фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання - діяльність 100% суб'єктів господарювання оцінено як ефективну - 20 балів; діяльність 100% суб'єктів господарювання оцінено як задовільну - 10 балів;
кількість затверджених (погоджених) фінансових планів працюючих суб'єктів господарювання - 100% суб'єктів господарювання працюють за затвердженими (погодженими) фінансовими планами - 10 балів;
кількість укладених контрактів з керівниками працюючих суб'єктів господарювання - суб'єктом управління укладено контракти з керівниками 100% працюючих суб'єктів господарювання - 10 балів;
відсутність заборгованості з виплати заробітної плати - 100% суб'єктів господарювання не мають заборгованості з виплати заробітної плати - 10 балів.
7.5. Загальний показник формується як сума балів, набраних за всіма критеріями.
7.6. Управління об'єктами державної власності визнається:
позитивним - якщо суб'єкту управління нараховано від 37,5 до 50 балів;
задовільним - якщо суб'єкту управління нараховано від 25 до 37,5 бала;
негативним - якщо суб'єкту управління нараховано менше ніж 25 балів.
7.7. Розрахунок оцінки ефективності управління об'єктами державної власності проводиться у такій послідовності.
Наприклад, суб'єкт управління за звітний період здійснював управління 50 суб'єктами господарювання, з них ті, що здійснювали фінансово-господарську діяльність (працюючі), були 40 суб'єктів господарювання.
Оцінка результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання, визначена згідно з розділом 5 цих Методичних рекомендацій, має такий вигляд:
ефективна діяльність - 20 суб'єктів господарювання;
задовільна діяльність - 15 суб'єктів господарювання;
неефективна діяльність - 15 суб'єктів господарювання.
Суб'єктом управління затверджені (погоджені) фінансові плани 35 суб'єктам господарювання, із керівниками 30 суб'єктів господарювання укладені контракти, 10 суб'єктів господарювання мають заборгованість із виплати заробітної плати.
Загальна кількість балів розраховується таким чином:
(20 / 50) х 20 + (15 / 50) х 10 + (15 / 50) х 0 + (35 / 40) х 10 + (30 / 40) х 10 + (40 / 50) х 10 = 8 + 3 + 0 + 8,75 + 7,5 + 8 = 35,25
Суб'єкт управління загалом отримав 35,25 бала. Згідно з пунктом 7.6 цих Методичних рекомендацій управління об'єктами державної власності такого суб'єкта управління визнається задовільним.
8. Порядок оприлюднення інформації про результати проведення єдиного моніторингу ефективності управління об'єктами державної власності
Мінекономрозвитку щокварталу оприлюднює інформацію про результати проведення єдиного моніторингу ефективності управління об'єктами державної власності (додаток 13) на своєму офіційному веб-сайті в терміни:
за перше півріччя - до 5 листопада;
Додаток 1 |
ПЕРЕЛІК
критеріїв оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання
№ | Найменування критерію | Порядок розрахунку | Нормативне значення | Кількість балів за виконання критерію |
1 | Відсутність заборгованості з виплати заробітної плати | х | відсутня | у разі відсутності заборгованості - 2 бали, у разі зменшення заборгованості - 1 бал, у разі наявності заборгованості - 0 балів |
2 | Темп зміни середньомісячної заробітної плати штатних працівників (порівняно з відповідним періодом минулого року) | середньомісячна заробітна плата за звітний період х 100 | тенденція до зростання | темп зміни більше ніж 100% - 1 бал, темп зміни менше ніж 100% - 0 балів |
3 | Виконання фінансового плану за показниками: | |||
3.1 | чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) | фактичне значення за звітний період х 100 | затверджено фінансовим планом | темп зміни більше або дорівнює 100% - 1 бал, темп зміни менше ніж 100% - 0 балів |
3.2 | чистого прибутку (збитку) | фактичне значення за звітний період х 100 | затверджено фінансовим планом | темп зміни більше або дорівнює 100% - 1 бал, темп зміни менше ніж 100% - 0 балів |
3.3 | частини чистого прибутку, що відраховується до державного бюджету (для державних підприємств) | фактичне значення за звітний період х 100 | затверджено фінансовим планом | темп зміни більше або дорівнює 100% - 1 бал, темп зміни менше ніж 100% - 0 балів |
3.4 | частини чистого прибутку, що відраховується до фонду на виплату дивідендів, нарахованих на акції (частки), що належать державі в статутному капіталі господарських товариств (для господарських товариств) | фактичне значення за звітний період х 100 | затверджено фінансовим планом | темп зміни більше або дорівнює 100% - 1 бал, темп зміни менше ніж 100% - 0 балів |
3.5 | капітальних інвестицій | фактичне значення за звітний період х 100 | затверджено фінансовим планом | темп зміни більше або дорівнює 100% - 1 бал, темп зміни менше ніж 100% - 0 балів |
4 | Зміна розміру чистого прибутку (збитку) | х | тенденція до зростання | чистий прибуток збільшився - 5 балів, чистий прибуток зменшився - 2 бали, чистий прибуток не змінився - 1 бал, чистий збиток зменшився - 3 бали, чистий збиток збільшився - 0 балів |
5 | Коефіцієнт покриття | оборотні активи | > 1 | коефіцієнт > 1 - 1 бал, коефіцієнт < 1 - 0 балів |
6 | Ступінь зносу основних засобів | знос основних засобів х 100 | < 70% | ступінь зносу < 70% - 1 бал, коефіцієнт > 70% - 0 балів |
7 | Коефіцієнт фінансової стійкості | власний капітал | > 1,0 | коефіцієнт > 1 - 1 бал, коефіцієнт < 1 - 0 балів |
8 | Коефіцієнт платоспроможності | власний капітал | > 0,5 | коефіцієнт > 0,5 - 1 бал, коефіцієнт < 1 - 0 балів |
9 | Аудиторський висновок* | х | результати висновку | аудиторський висновок містить позитивну оцінку - 2 бали, аудиторський висновок містить задовільну оцінку - 1 бал |
__________
* Застосовується лише за результатами звітного року.
Додаток 2 |
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
про суб'єкти господарювання, що належать до сфери управління ____________, за ____________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання* | Код за ЄДРПОУ | Загальна кількість, одиниць | Код виду економічної діяльності (КВЕД) | ||
працюючі (П) / непрацюючі (НП) | перебувають у процедурі банкрутства** | перебувають у стані реорганізації (ліквідації) за рішенням органу*** | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | х | |||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | |||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Місцезнаходження (адреса) суб'єкта господарювання | Код території (КОАТУУ) | Код організаційно-правової форми господарювання (КОПФГ) | Розмір державної частки (щодо господарських товариств), відсотків | Статус підприємства (позначення)**** | Земельна ділянка, гектарів | Примітка | ||
перебуває у власності | перебуває у користуванні | орендована | ||||||
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
х | х | х | х | х | х | |||
__________
* Наводиться повний перелік суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління органу згідно з Єдиним реєстром об'єктів державної власності Фонду державного майна (у разі якщо суб'єкт господарювання не звітує органу, у графі 4 вказується "інформація відсутня", а у графі 16 - причини відсутності інформації.
** РМ - розпорядження майном, С - санація, Л - ліквідація.
*** Дата прийняття рішення про реорганізацію (ліквідацію), номер нормативного документа.
**** С - стратегічно важливі підприємства; СМ - стратегічно важливі підприємства-монополісти; М - підприємства-монополісти; 50 - природні монополісти, підприємства, плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 млн. гривень; ЕН - потенційно екологічно небезпечні підприємства; НЕП - підприємства, що не підлягають приватизації; МУ - містоутворюючі підприємства, МП - малі підприємства. Характеристики статусу підприємства наводяться через кому.
Додаток 3 |
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ
діяльності суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління _________, за ________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Середньооблікова кількість штатних працівників, осіб | ||
за звітний період (форма № 1-ПВ (термінова-місячна), рядок 1040, графа 2) | за відповідний період минулого року (форма № 1-ПВ (термінова-місячна), рядок 1040, графа 2) | темп зміни (графа 4 х 100 / графа 5) | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | |||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | ||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Середньомісячна заробітна плата, гривень* | Сума заборгованості з виплати заробітної плати, тис. гривень | ||||
за звітний період (форма № 1-ПВ (термінова-місячна), рядок 1070, графа 2 / рядок 1040, графа 2) | за відповідний період минулого року (форма № 1-ПВ (термінова-місячна), рядок 1070, графа 2 / рядок 1040, графа 2) | темп зміни (графа 7 х 100 / графа 8) | за звітний період (форма № 1-ПВ (термінова-місячна), рядок 2020, графа 1) | за відповідний період минулого року (форма № 1-ПВ (термінова-місячна), рядок 2020, графа 1) | темп зміни (графа 10 х 100 / графа 11) |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
__________
* У рядку "Усього" наводиться загальне значення фонду оплати праці всіх підприємств суб'єкта управління, поділене на середньооблікову кількість штатних працівників усіх підприємств. У разі складання квартальної звітності сума ділиться: на 3, на 6, на 9, а річної - на 12. Розрахунки здійснюються у гривнях.
Додаток 4 |
ПОКАЗНИКИ ВИКОНАННЯ ФІНАНСОВИХ ПЛАНІВ
суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління __________, за _________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Затверджено (погоджено) фінансових планів, так/ні | Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції | ||
план (рядок 006 звіту про виконання фінансового плану) | факт (рядок 006 звіту про виконання фінансового плану) | відсоток виконання (графа 6 х 100 / графа 5) | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | ||||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | |||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Чистий прибуток (збиток) | Відрахування частини чистого прибутку до державного бюджету | Відрахування до фонду на виплату дивідендів | Капітальні інвестиції | ||||||||
план (рядок 027/1 (027/2) звіту про виконання фінансового плану) | факт (рядок 027/1 (027/2) звіту про виконання фінансового плану) | відсоток виконання (графа 9 х 100 / графа 8) | план (рядок 028/1 (028/2) звіту про виконання фінансового плану) | факт (рядок 028/1 (028/2) звіту про виконання фінансового плану) | відсоток виконання (графа 12 х 100 / графа 11) | план (рядок 029/1 звіту про виконання фінансового плану) | план (рядок 029/1 звіту про виконання фінансового плану) | відсоток виконання (графа 15 х 100 / графа 14) | план (рядок 001 таблиці 2 звіту про виконання фінансового плану) | факт (рядок 001 таблиці 2 звіту про виконання фінансового плану) | відсоток виконання (графа 18 х 100 / графа 17) |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
__________
* У графах 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17 та 18 дані наводяться наростаючим підсумком (тобто сума відповідних граф фінансових планів підприємства з I кварталу по звітний).
Додаток 5 |
ПОКАЗНИКИ
стану активів суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління _________, за _________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Загальна вартість активів | Первісна вартість основних засобів | Знос основних засобів | |||
на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 280, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 280, графа 4) | на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 031, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 031, графа 4) | на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 032, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 032, графа 4) | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | ||||||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | |||||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Оборотні активи | Власний капітал | Дебіторська заборгованість | Кредиторська заборгованість | ||||||
на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 260, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 260, графа 4) | на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 380, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 380, графа 4) | на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 050 + 150 + 160 + 170 + 180 + 190 + 200 + 210, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 050 + 150 + 160 + 170 + 180 + 190 + 200 + 210, графа 4) | усього | у тому числі довгострокові зобов'язання | ||
на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 480 + 620, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 480 + 620, графа 4) | на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 480, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 480, графа 4) | ||||||
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
Додаток 6 |
ПОКАЗНИКИ
фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління _________, за __________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) | Собівартість реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг) | Валовий прибуток (збиток) | Чистий прибуток (збиток) | ||||
за звітний період (форма № 2, рядок 035, графа 3) | за відповідний період минулого року (форма № 2, рядок 035, графа 4) | за звітний період (форма № 2, рядок 040, графа 3) | за відповідний період минулого року (форма № 2, рядок 040, графа 4) | за звітний період (форма № 2, рядок 050 (055), графа 3) | за відповідний період минулого року (форма № 2, рядок 050 (055), графа 4) | за звітний період (форма № 2, рядок 220 (225), графа 3) | за відповідний період минулого року (форма № 2, рядок 220 (225), графа 4) | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | ||||||||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | |||||||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Додаток 7 |
КОЕФІЦІЄНТНИЙ АНАЛІЗ
діяльності суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління _________, за ________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Коефіцієнт покриття | Коефіцієнт фінансової стійкості | Коефіцієнт платоспроможності | Ступінь зносу основних засобів | ||||
на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 260, графа 3 / форма № 1, рядок 620, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 260, графа 4 / форма № 1, рядок 620, графа 4) | на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 380, графа 3 / форма № 1, рядок 480 + 620, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 380, графа 4 / форма № 1, рядок 480 + 620, графа 4) | на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 380, графа 3 / форма № 1, рядок 280, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 380, графа 4 / форма № 1, рядок 280, графа 4) | на початок звітного періоду (форма № 1, рядок 032 х 100, графа 3 / форма № 1, рядок 031, графа 3) | на кінець звітного періоду (форма № 1, рядок 032 х 100, графа 4 / форма №1, рядок 031, графа 4) | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | ||||||||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | |||||||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Додаток 8 |
ІНФОРМАЦІЯ
щодо оцінки результатів фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління _________, за __________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄРДПОУ | Заборгованість із виплати заробітної плати | Середньомісячна заробітна плата штатних працівників | Виконання фінансового плану | |||||||||||
чистий дохід (виручка) від реалізації | чистий прибуток (збиток) | відрахування частини чистого прибутку до державного бюджету | відрахування до фонду на виплату дивідендів | капітальні інвестиції | ||||||||||||
темп зміни, % | кількість балів** | темп зміни, % | кількість балів** | відсоток виконання | кількість балів** | відсоток виконання | кількість балів** | відсоток виконання | кількість балів** | відсоток виконання | кількість балів** | відсоток виконання | кількість балів** | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | ||||||||||||||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | |||||||||||||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Чистий прибуток (збиток) | Коефіцієнт покриття | Коефіцієнт фінансової стійкості | Коефіцієнт платоспроможності | Ступінь зносу основних засобів | Аудиторський висновок* | Сума набраних балів | Оцінка фінансово-господарської діяльності | ||||||||
темп зміни, % | кількість балів** | на кінець звітного періоду | кількість балів** | на кінець звітного періоду | кількість балів** | на кінець звітного періоду | кількість балів** | на кінець звітного періоду | кількість балів** | результати | кількість балів** | ефективна | задовільна | неефективна | |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 |
__________
* Заповнюється лише за підсумками звітного року.
** Кількість балів визначається відповідно до додатка 1.
Додаток 9.1 |
ІНФОРМАЦІЯ
про прийняті управлінські рішення стосовно відчуження державного майна суб'єкта управління _________ за _________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Дата прийняття рішення про надання згоди та погодження на відчуження майна | Дата отримання висновку про вартість майна | Дата погодження висновку про вартість майна | Дата проведення аукціону | Дата та номер договору купівлі-продажу |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | х | х | х | х | х | ||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | ||||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Об'єкти, за якими прийнято управлінські рішення | Вартість майна за результатами незалежної оцінки, тис. гривень | Вартість продажу, тис. гривень | Отримані кошти, тис. гривень | |||||
нерухоме майно (об'єкт) чи його частини | інше окреме індивідуально визначене майно | земельні ділянки | ||||||
назва об'єкта | балансова вартість, тис. гривень | назва об'єкта | балансова вартість, тис. гривень | гектарів | балансова вартість, тис. гривень | |||
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
х | х | |||||||
Додаток 9.2 |
ІНФОРМАЦІЯ
про приватизацію державного майна за _________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Об'єкти, за якими прийнято управлінські рішення | |||||
юридичні особи (у разі продажу цілісного майнового комплексу) | структурні підрозділи (цехи, виробництва, дільниці, інші підрозділи) | |||||||
балансова (залишкова) вартість об'єкта продажу, тис. гривень | вартість продажу, тис. гривень | отримані кошти, тис. гривень | балансова (залишкова) вартість об'єкта продажу, тис. гривень | вартість продажу, тис. гривень | отримані кошти, тис. гривень | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | ||||||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | |||||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Об'єкти, за якими прийнято управлінські рішення | |||||||||||
інше окреме індивідуально визначене майно | об'єкти незавершеного будівництва та законсервовані об'єкти | акції (частки, паї), що належать державі у майні господарських товариств та інших об'єднань | земельні ділянки, на яких розташовані об'єкти, що підлягають приватизації, гектарів | ||||||||
балансова (залишкова) вартість об'єкта продажу, тис. гривень | вартість продажу, тис. гривень | отримані кошти, тис. гривень | балансова (залишкова) вартість об'єкта продажу, тис. гривень | вартість продажу, тис. гривень | отримані кошти, тис. гривень | балансова (залишкова) вартість об'єкта продажу, тис. гривень | вартість продажу, тис. гривень | отримані кошти, тис. гривень | балансова (залишкова) вартість об'єкта продажу, тис. гривень | вартість продажу, тис. гривень | отримані кошти, тис. гривень |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
Додаток 9.3 |
ІНФОРМАЦІЯ
про прийняті управлінські рішення стосовно оренди державного майна суб'єкта управління ________ за _________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Об'єкти, які передано в оренду | ||||
юридичні особи (цілісні майнові комплекси) | структурні підрозділи (філії, цехи, дільниці) | ||||||
назва об'єкта | балансова вартість, тис. гривень | назва об'єкта | кв. метрів | балансова вартість, тис. гривень | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі: | х | х | |||||
1 | передано в оренду Фондом державного майна у звітному періоді (наростаючим підсумком) - усього, у тому числі щодо суб'єктів господарювання: | ||||||
2 | передано в оренду органом управління та суб'єктом господарювання у звітному періоді (наростаючим підсумком) - усього, у тому числі щодо суб'єктів господарювання: |
Об'єкти, які передано в оренду | Термін дії договору оренди | Надходження від оренди, тис. гривень | Прострочені орендні платежі, тис. гривень | ||||||||
нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) та їх площа | інше окреме індивідуально визначене майно | земельні ділянки | до державного бюджету | до суб'єкта господарювання | до суб'єкта управління | ||||||
назва об'єкта | кв. метрів | балансова вартість, тис. гривень | назва об'єкта | балансова вартість, тис. гривень | гектарів | балансова вартість, тис. гривень | |||||
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
х | х | х | |||||||||
Додаток 9.4 |
ІНФОРМАЦІЯ
про прийняті управлінські рішення стосовно передачі державного майна суб'єкта управління ____________ за ____________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Дата прийняття рішення* | Дата акта приймання-передачі | Об'єкти, які передано | |||||
до сфери управління іншого органу (самоврядним організаціям) | у комунальну власність | між юридичними особами органу управління | ||||||||
назва об'єкта | балансова вартість, тис. гривень | назва об'єкта | балансова вартість, тис. гривень | назва об'єкта | балансова вартість, тис. гривень | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | ||||||||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | |||||||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
__________
* Заповнюється в разі прийняття рішення щодо передачі Кабінетом Міністрів України.
Додаток 9.5 |
ІНФОРМАЦІЯ
про прийняті управлінські рішення щодо списання державного майна суб'єкта управління ____________ за ____________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Дата прийняття рішення | Списано | |
назва об'єкта | балансова вартість, тис. гривень | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | |||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | ||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Додаток 9.6 |
ІНФОРМАЦІЯ
про прийняті інші управлінські рішення стосовно державного майна суб'єкта управління ____________ за ____________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Перебуває в стані | Дата прийняття рішення | Дата початку процедури реорганізації (реструктуризації) або ліквідації | Інформація про хід процедури реорганізації (реструктуризації) / ліквідації | |
реорганізації (реструктуризації) за рішенням органу | ліквідації за рішенням органу | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | х | х | х | ||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | ||||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Додаток 10 |
ІНФОРМАЦІЯ
щодо здійснення суб'єктом управління ____________ заходів щодо вдосконалення умов господарювання та проведення державної політики в галузі за ____________ (період, рік)
№ | Найменування заходу | Зміст заходу | Позитивні чи негативні наслідки впровадження заходу. |
1 | 2 | 3 | 4 |
Додаток 11 |
ІНФОРМАЦІЯ
щодо суб'єктів господарювання державного сектору економіки, які станом на ____________ року перебувають у процедурі банкрутства
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Код виду економічної діяльності (КВЕД) | Код території (КОАТУУ) | Код організаційно-правової форми господарювання (КОПФГ) | Статус підприємства* | Дата порушення та N справи про банкрутство | Код ініціатора порушення справи | Процедура банкрутства | Реєстр вимог кредиторів, тис. гривень |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | х | х | х | х | х | х | х | |||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | х | х | х | х | х | х | х | ||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | х | х | х | х | х | х | х |
Заборгованість з виплати заробітної плати, тис. гривень | Припинено справу про банкрутство (дата) | Результат перевірки щодо ознак доведення до банкрутства, фіктивного банкрутства або прихованого банкрутства | Інформація про хід справи про банкрутство, ужиті заходи, оцінка ефективності арбітражного керуючого тощо | ||||
ліквідовано | відновлено платоспроможність | ||||||
шляхом санації | шляхом укладення мирової угоди | у зв'язку з виконанням боржником зобов'язань | інші випадки | ||||
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
х | |||||||
х | |||||||
__________
* Статус підприємства: стратегічно важливі підприємства - С; стратегічно важливі підприємства-монополісти - СМ; підприємства-монополісти - М; підприємства, що не підлягають приватизації, - НЕП; потенційно екологічно небезпечні підприємства - ЕН; містоутворюючі підприємства - МУ; малі підприємства - МП.
Додаток 12 |
ІНФОРМАЦІЯ
щодо призначення керівників суб'єктів господарювання за конкурсом та укладених контрактів ____________ за ____________ (період, рік)
№ | Повне найменування суб'єкта господарювання | Код за ЄДРПОУ | Керівник призначений за конкурсом (на звітну дату), так/ні | Проведено конкурс у звітному періоді | Укладено контракт з керівником (на звітну дату) | Виконання керівником умов контракту, так/ні | Розірвано контракт у звітному періоді, так/ні | |||
так/ні | дата проведення | призначено керівника за результатами конкурсу, так/ні | так/ні | термін дії контракту | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Усього щодо суб'єкта управління (1 + 2), у тому числі за групами підприємств: | ||||||||||
1 | державні підприємства - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: | |||||||||
2 | господарські товариства з державною часткою понад 50 відсотків - усього, у тому числі щодо окремих підприємств: |
Додаток 13 |
ІНФОРМАЦІЯ
про результати проведення єдиного моніторингу ефективності управління об'єктами державної власності за __________ (період, рік)
№ | Найменування суб'єкта управління | Кількість суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління | Чистий прибуток (збиток), тис. гривень | Дебіторська заборгованість, тис. гривень | Кредиторська заборгованість, тис. гривень | Загальна вартість активів, тис. гривень | Середньооблікова кількість штатних працівників, осіб | Середньомісячна заробітна плата, гривень | Сума заборгованості з виплати заробітної плати, тис. гривень | Оцінка ефективності управління | ||||
усього | з них: | |||||||||||||
працюючі | прибуткові - з числа працюючих | непрацюючі | інформація відсутня | |||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |