open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Нечинна

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.07.2015  № 215

Про затвердження Змін до наказу Державного казначейства України від 28 листопада 2000 року № 119

З метою приведення системи електронного адміністрування у відповідність до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів (Додаток 1) та Зміни до Інструкції по застосуванню Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів (Додаток 2), затверджених наказом Державного казначейства України від 28 листопада 2000 року № 119 (зі змінами), що додаються.

2. Департаменту інформаційних технологій (Тіхановський М.В.) забезпечити доопрацювання прикладного програмного забезпечення.

3. Самостійним структурним підрозділам Державної казначейської служби України здійснити відповідні заходи щодо виконання вимог наказу.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків.

Голова

Т.Я. Слюз


Додаток 1 
до наказу Державної 
казначейської служби України 
29.07.2015   № 215

ЗМІНИ
до Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28 листопада 2000 року № 119

У 3 класі рахунків у розділі 37 "Рахунки інших клієнтів та банків" групу 375 "Інші спеціальні рахунки" доповнити новим рахунком:

"3752 П Рахунки з електронного адміністрування податку на додану вартість сільськогосподарських підприємств, що обрали спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість".

Директор Департаменту
методології з обслуговування
бюджетів, бухгалтерського
обліку, звітності та розвитку
Державної казначейської
служби УкраїниЛ.І. Литвиненко


Додаток 2 
до наказу Державної 
казначейської служби України 
29.07.2015   № 215

ЗМІНИ
до Інструкції по застосуванню Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженої наказом Державного казначейства України від 28 листопада 2000 року № 119

У 3 класі рахунків у розділі 37 "Рахунки інших клієнтів та банків" групу 375 "Інші спеціальні рахунки" викласти у такій редакції:

"3751 П Рахунки з електронного адміністрування податку на додану вартість

Призначення рахунку: для обліку руху сум податку на додану вартість, які сплачуються платниками податків

За кредитом рахунку проводиться зарахування сум податку на додану вартість, сплаченого платниками податків

За дебетом рахунку проводиться перерахування сум податку на додану вартість до державного бюджету або на поточні рахунки платників податку

3752 П Рахунки з електронного адміністрування податку на додану вартість сільськогосподарських підприємств, що обрали спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість

Призначення рахунку: для обліку руху сум податку на додану вартість, які сплачуються сільськогосподарськими підприємствами, що обрали спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість

За кредитом рахунку проводиться зарахування сум податку на додану вартість, сплаченого сільськогосподарськими підприємствами, що обрали спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість

За дебетом рахунку проводиться перерахування сум податку на додану вартість на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств, що обрали спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість".

Директор Департаменту
методології з обслуговування
бюджетів, бухгалтерського
обліку, звітності та розвитку
Державної казначейської
служби УкраїниЛ.І. Литвиненко

{Текст взято з сайту Казначейства України http://www.treasury.gov.ua/}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: