Про затвердження типових форм плану превентивної реструктуризації для суб’єктів мікропідприємництва та суб’єктів малого підприємництва і договору з адміністратором превентивної реструктуризації
Відповідно до частини другої статті 3 Кодексу України з процедур банкрутства, Закону України від 19 вересня 2024 року № 3985-IX «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства та деяких інших законодавчих актів України щодо імплементації Директиви Європейського парламенту та Ради Європейського Союзу 2019/1023 та запровадження процедур превентивної реструктуризації», підпункту 1 пункту 3, пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
1) Типову форму плану превентивної реструктуризації для суб’єктів мікропідприємництва та суб’єктів малого підприємництва;
2) Типову форму договору з адміністратором превентивної реструктуризації.
2. Типова форма плану превентивної реструктуризації для суб’єктів мікропідприємництва та суб’єктів малого підприємництва і типова форма договору з адміністратором превентивної реструктуризації встановлюють типові умови такого плану та договору, які можуть бути змінені / виключені / доповнені за домовленістю сторін.
3. Директорату правосуддя та кримінальної юстиції (Олійник О.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».
4. Цей наказ набирає чинності одночасно із набранням чинності Законом України від 19 вересня 2024 року № 3985-IX «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства та деяких інших законодавчих актів України щодо імплементації Директиви Європейського парламенту та Ради Європейського Союзу 2019/1023 та запровадження процедур превентивної реструктуризації», але не раніше дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції України Васильчук В.
Віце-прем’єр-міністр |
|
План превентивної реструктуризації
для суб’єктів мікропідприємництва та суб’єктів малого підприємництва
Типова форма
договору з адміністратором превентивної реструктуризації