Про затвердження Порядку обміну інформацією між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження та кваліфікаційними організаціями
Відповідно до частини дев’ятої статті 11 Закону України “Про енергетичну ефективність” Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок обміну інформацією між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження та кваліфікаційними організаціями, що додається.
2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується через 12 місяців з дня набрання чинності Законом України “Про енергетичну ефективність”.
ПОРЯДОК
обміну інформацією між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження та кваліфікаційними організаціями
1. Цей Порядок визначає механізм обміну інформацією між Держенергоефективності та кваліфікаційними організаціями.
2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Законах України “Про енергетичну ефективність”, “Про інформацію”, “Про електронні довірчі послуги”, “Про електронні документи та електронний документообіг”.
3. Суб’єктами обміну інформацією, що здійснюється відповідно до цього Порядку, є Держенергоефективності та кваліфікаційні організації.
4. Кваліфікаційні організації протягом десяти робочих днів з дня прийняття рішення про видачу кваліфікаційного сертифіката енергетичного аудитора, анулювання зазначеного сертифіката або відмову у його видачі подають до Держенергоефективності в електронній формі інформацію про енергетичних аудиторів, які підлягають включенню до бази даних енергетичних аудиторів, у тому числі інформацію про відмову у видачі кваліфікаційного сертифіката енергетичного аудитора, його анулювання.
Порядок ведення та оприлюднення бази даних енергетичних аудиторів визначається Міненерго.
Інформація про енергетичних аудиторів подається до Держенергоефективності у вигляді заяви про створення облікового запису в базі даних енергетичних аудиторів за формою згідно з додатком.
5. Подання інформації про енергетичних аудиторів в електронній формі здійснюється відповідно до вимог Закону України “Про електронні документи та електронний документообіг”.
Дії кваліфікаційних організацій підтверджуються шляхом накладення електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа, відповідно до вимог Закону України “Про електронні довірчі послуги”.
6. Датою подання інформації про енергетичних аудиторів в електронній формі є дата, зафіксована автоматизованим чи іншим способом з підтвердженням дати і часу одержання цієї інформації одержувачем.
7. Кваліфікаційні організації забезпечують своєчасність, достовірність і повноту поданої інформації про енергетичних аудиторів.
8. У разі виникнення обставин, які унеможливлюють виконання цього Порядку, суб’єкти обміну інформацією зобов’язані у тижневий строк інформувати про це один одного.
9. Держенергоефективності надає кваліфікаційним організаціям організаційно-методичну підтримку щодо подання інформації про енергетичних аудиторів.
ЗАЯВА
про створення облікового запису в базі даних енергетичних аудиторів