Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15 липня 2020 року № 533
Відповідно до абзацу четвертого пункту 9 розділу XIX «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про електронні комунікації», абзацу третього пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади», з метою приведення нормативно-правового акта у відповідність до законодавства України НАКАЗУЮ:
1. У заголовку та пункті 1 наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15 липня 2020 року № 533 «Про затвердження Інструкції з формування та ведення інформаційної підсистеми «Дорожньо-транспортна пригода» інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 липня 2020 року за № 726/35009, слова «інформаційно-телекомунікаційної» замінити словами «інформаційно-комунікаційної».
2. Затвердити Зміни до Інструкції з формування та ведення інформаційної підсистеми «Дорожньо-транспортна пригода» інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України», затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15 липня 2020 року № 533, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 липня 2020 року за № 726/35009, що додаються.
3. Департаменту взаємодії з Національною поліцією України Міністерства внутрішніх справ України (Мозгова В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
ПОГОДЖЕНО: |
|
ЗМІНИ
до Інструкції з формування та ведення інформаційної підсистеми «Дорожньо-транспортна пригода» інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України»
1. У заголовку Положення слова «інформаційно-телекомунікаційної» замінити словами «інформаційно-комунікаційної».
2. У розділі I:
1) у пункті 1 слова «інформаційно-телекомунікаційної» замінити словами «інформаційно-комунікаційної»;
2) в абзаці четвертому пункту 2 слова «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» замінити словами «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах».
3. У пункті 5 розділу III слова «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» замінити словами «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах».