Про затвердження Порядку стажування громадян із числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей
Відповідно до частини дев’ятої статті 48 Закону України «Про державну службу» та абзацу третього підпункту 1 пункту 4 Положення про Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 року № 891, Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Порядок стажування громадян із числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, що додається.
2. Департаменту методології разом з департаментом юридичного забезпечення в установленому законодавством порядку забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Департаменту документального забезпечення та організаційної роботи забезпечити оприлюднення цього рішення після його державної реєстрації.
4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову КРАІЛ Рудого І.Т.
ПОРЯДОК
стажування громадян із числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей
1. Цим Порядком визначено процедуру організації стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби в апараті Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.
2. У цьому Порядку термін «молодь» означає громадян України віком до 35 років, які є студентами закладів вищої освіти або здобули вищу освіту та не перебувають на посадах державної служби.
3. Стажування молоді здійснюється строком до 6 місяців у вільний від навчання (роботи) час у межах робочого часу посадових осіб апарату КРАІЛ а саме:
повний робочий день, відповідно до встановленого графіка роботи КРАІЛ;
неповний робочий день передбачає роботу стажиста не менше ніж 4 години у робочі дні.
4. Допуск на стажування та визначення строку проходження стажування здійснюються на підставі заяви особи (додаток 1), яка має намір пройти стажування в апараті КРАІЛ (далі - стажист), і згоди керівника відповідного структурного підрозділу КРАІЛ, що оформлюється наказом керівника апарату КРАІЛ (у разі відсутності керівника апарату КРАІЛ - особи, яка виконує його обов’язки).
Стажування молоді в апараті КРАІЛ здійснюється з ініціативи керівника апарату КРАІЛ (особи, яка виконує його обов’язки), керівників вищих навчальних закладів, молодіжних громадських формувань та осіб, які бажають пройти стажування.
5. На період стажування в апараті КРАІЛ за стажистом закріплюється керівник стажування із числа керівників структурних підрозділів КРАІЛ.
6. Зміст стажування визначається індивідуальним планом стажування (додаток 2).
Індивідуальний план стажування визначає участь стажиста у вирішенні перспективних і поточних завдань, які ставить йому керівник стажування (вирішення організаційних питань, підготовка аналітичних, інформаційних довідок, проєктів розпорядчих і нормативних документів).
Поставлені завдання мають бути чіткими та зрозумілими.
Завдання і доручення мають бути з кінцевою датою їхнього виконання.
складає та затверджує індивідуальний план стажування;
забезпечує умови, необхідні для проходження стажування;
забезпечує стажисту можливість ознайомитися з організацією роботи структурного підрозділу;
залучає стажиста до діяльності структурного підрозділу, підготовки проєктів службових документів (крім документів, які містять інформацію з обмеженим доступом).
зобов’язаний у повному обсязі та своєчасно виконувати завдання, передбачені індивідуальним планом стажування, вказівки та доручення керівника стажування;
зобов’язаний дотримуватися правил, інструкцій, рекомендацій, розпорядчих документів КРАІЛ, тощо з питань внутрішнього службового розпорядку КРАІЛ, етики та культури поведінки;
зобов’язаний дотримуватися правил, інструкцій, рекомендацій, розпорядчих документів КРАІЛ тощо щодо користування технікою, матеріально-технічними засобами та програмним забезпеченням що використовується у роботі КРАІЛ;
може брати участь у роботі структурного підрозділу та бути присутнім на нарадах такого структурного підрозділу, готувати проєкти документів;
має право отримувати інформацію для виконання покладених на нього завдань та індивідуального плану стажування.
у разі закінчення строку проведення стажування;
у разі порушення стажистом вимог цього Порядку;
Рішення про припинення стажування з підстав, передбачених абзацами третім, четвертим цього пункту, оформлюється наказом керівника апарату КРАІЛ (у разі відсутності керівника апарату КРАІЛ - особи, яка виконує його обов’язки).
10. За 10 робочих днів до закінчення стажування стажист надає керівнику стажування підсумковий звіт у довільній формі про виконання індивідуального плану стажування та засвідчує його своїм підписом.
11. Керівник стажування після подання стажистом підсумкового звіту готує висновок про результати стажування, що містить або негативну, або позитивну, або відмінну оцінку виконання стажистом індивідуального плану стажування (додаток 3) та її обґрунтування.
12. Документи про проходження стажування зберігаються у службі управління персоналом КРАІЛ.
13. КРАІЛ не несе зобов’язань щодо відшкодування стажистам витрат на проїзд до місця стажування і назад, добових за час перебування в дорозі та найм житла тощо.
14. За проходження стажування оплата стажисту та керівнику стажування КРАІЛ не проводиться.
Додаток 1 |
Додаток 2 |