Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення сучасної клінічної бази для лікування онкологічних захворювань у Національному інституті раку
Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення сучасної клінічної бази для лікування онкологічних захворювань у Національному інституті раку, що додається.
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення сучасної клінічної бази для лікування онкологічних захворювань у Національному інституті раку
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Створення сучасної клінічної бази для лікування онкологічних захворювань у Національному інституті раку” (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОЗ.
3. Замовником створення сучасної клінічної бази для лікування онкологічних захворювань у Національному інституті раку та одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство “Укрмедпроектбуд”, яке відповідає критеріям одержувача бюджетних коштів згідно з Порядком складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414).
4. Бюджетні кошти спрямовуються на реконструкцію будівлі радіологічного комплексу, будівлі клінічного корпусу № 1, переходу з клінічного корпусу № 1 до поліклініки, будівництво клінічного корпусу № 3, інженерних будівель та споруд, комунікаційних переходів між корпусами, інженерних мереж за напрямами:
дослідження та розроблення проекту з урахуванням проектування за чергами, у тому числі предпроектні роботи, збір вихідних даних для проектування, інженерно-технічні вишукування та обстеження;
оплата послуг, пов’язаних із погодженням, експертизою, затвердженням проектної документації;
устаткування, обладнання, меблі та інвентар (у тому числі послуги (роботи) із транспортування, монтажу, встановлення та налагодження устаткування, обладнання, меблів та інвентарю);
оплата послуг, пов’язаних із підготовкою до виконання робіт, їх виконанням та введенням об’єктів в експлуатацію (у тому числі кошти на оплату послуг, що пов’язані з приєднанням об’єкта будівництва до діючих мереж);
авторський нагляд, технічний нагляд, науково-технічний супровід, захоронення будівельних відходів, підготовка до формування страхового фонду документації тощо;
5. Бюджетні зобов’язання за спеціальним фондом державного бюджету беруться виключно в межах відповідних фактичних надходжень спеціального фонду бюджету.
6. Видатки, пов’язані з фінансуванням об’єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 “Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва” (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374), постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1070 “Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 2, ст. 64).
7. Затвердження проектів будівництва та проведення їх експертизи здійснюється відповідно до вимог Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1674).
8. Прийняття об’єктів в експлуатацію здійснюється відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 “Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1359; 2015 р., № 78, ст. 2599).
9. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних із використанням бюджетних коштів, здійснюється в установленому законодавством порядку.
10. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.
11. Відображення в первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи здійснюється в установленому законодавством порядку.
12. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюється в установленому законодавством порядку.
13. МОЗ подає щокварталу Мінфіну звіт про використання бюджетних коштів.