open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.01.2021  № 20


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 березня 2021 р.
за № 368/35990

Про внесення змін до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 05 січня 2016 року № 3

Відповідно до Законів України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України», пункту 10 Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 411, та з метою приведення нормативно-правового акта Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у відповідність із законодавством НАКАЗУЮ:

1. Внести до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 05 січня 2016 року № 3 «Про затвердження Інструкції про організацію забезпечення житловими приміщеннями військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і членів їх сімей», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 лютого 2016 року за № 172/28302 такі зміни:

заголовок наказу викласти в такій редакції:

«Про затвердження Інструкції про організацію забезпечення житловими приміщеннями особового складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і членів їх сімей»;

пункт 1 викласти в такій редакції:

«1. Затвердити Інструкцію про організацію забезпечення житловими приміщеннями особового складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і членів їх сімей, що додається.»;

пункт 4 викласти в такій редакції:

«4. У разі надходження житлової площі Департаменту забезпечення Держспецзв’язку:

забезпечити щорічне визначення обсягів службових житлових приміщень і житлових приміщень, що надаються військовослужбовцям для постійного проживання;

організувати систематичне висвітлення на офіційному вебсайті Держспецзв’язку відомостей про кількість житлових приміщень, що підлягають розподілу і розподілених.».

2. Затвердити Зміни до Інструкції про організацію забезпечення житловими приміщеннями військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і членів їх сімей, затвердженої наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 05 січня 2016 року № 3, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 02 лютого 2016 року за № 172/28302, що додаються.

3. Центральній житлово-побутовій комісії Держспецзв’язку, житлово-побутовим комісіям територіальних органів Адміністрації Держспецзв’язку та територіальних підрозділів Держспецзв’язку в двохмісячний строк провести інвентаризацію облікових справ та привести їх у відповідність до вимог цього наказу. Про виконані заходи письмово доповісти Департаменту забезпечення Держспецзв’язку.

4. Начальнику Департаменту забезпечення Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України відповідно до розподілу обов’язків.

Голова Служби
підполковник



Ю. Щиголь

ПОГОДЖЕНО:


Перший заступник
Міністра цифрової трансформації України


Виконавчий Віцепрезидент
Конфедерації роботодавців України


Голова Спільного представницького органу
об’єднань профспілок


Керівник Секретаріату
Спільного представницького органу
сторони роботодавців на національному рівні







О. Вискуб




О. Мірошниченко




Г. Осовий






Р. Іллічов


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Адміністрації
Державної служби
спеціального зв’язку
та захисту інформації України
15 січня 2021 року № 20


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 березня 2021 р.
за № 368/35990

ЗМІНИ
до Інструкції про організацію забезпечення житловими приміщеннями військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і членів їх сімей

1. Назву Інструкції викласти в такій редакції:

«ІНСТРУКЦІЯ
про організацію забезпечення житловими приміщеннями особового складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і членів сімей»

2. У розділі I:

1) у пункті 1:

в абзаці першому слова «та Державної спеціальної служби транспорту» замінити словами «, Державної спеціальної служби транспорту, Управління державної охорони та військовослужбовцям, відрядженим до Міністерства освіти і науки, Державного космічного агентства», а після слів і цифр «від 26 червня 2013 року № 450» доповнити словами «(далі - Порядок виплати грошової компенсації),»;

2) доповнити новим абзацом такого змісту:

«Державні службовці та інші працівники, які проходять службу (працюють) у Держспецзв’язку, забезпечуються житловими приміщеннями відповідно до вимог законодавства.»;

3) пункт 4 викласти в такій редакції:

«4. Військовослужбовці Держспецзв’язку та члени їх сімей, які проживають разом з ними (крім курсантів), за відсутності в них житла для постійного проживання в населених пунктах за місцем проходження військової служби та/або в безпосередній близькості від місця проходження військової служби, що дає змогу щодня своєчасно прибувати до місця проходження військової служби (далі - близько розташовані населені пункти), забезпечуються службовими житловими приміщеннями. Перелік таких населених пунктів для військовослужбовців Держспецзв’язку визначається наказом Адміністрації Держспецзв’язку.

У разі відсутності службового житла військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу в Держспецзв’язку за контрактом і не перебувають у шлюбі, можуть розміщуватися безоплатно в спеціально пристосованих приміщеннях у розташуванні підрозділу Держспецзв’язку, а сімейні - у сімейних гуртожитках. Житлово-побутові умови у зазначених приміщеннях повинні відповідати вимогам, які висуваються до гуртожитків, що призначені для проживання одиноких громадян.

У разі відсутності можливості розміщення зазначених військовослужбовців Держспецзв’язку у спеціально пристосованих приміщеннях у розташуванні підрозділів Держспецзв’язку та сімейних гуртожитках Адміністрація Держспецзв’язку (підрозділ Держспецзв’язку) орендує для таких військовослужбовців Держспецзв’язку та членів їх сімей, які проживають з військовослужбовцями, житлове приміщення або за бажанням військовослужбовців Держспецзв’язку виплачує грошову компенсацію за піднайом (найом) житлового приміщення.

Курсантам надається житлова площа в гуртожитках, а сімейним - в сімейних гуртожитках. У разі відсутності сімейних гуртожитків курсантам, які мають сім’ї, виплачується за місцем проходження військової служби грошова компенсація за піднайом (найом) житлового приміщення.»;

4) у пункті 6:

слова «участь у розподілі службового житлового приміщення» виключити;

після слів «житлово-побутові комісії» доповнити словами «(далі - ЖПК)»;

5) розділ I після пункту 6 доповнити новим пунктом 7 такого змісту:

«7. До одержання житлового приміщення військовослужбовці Держспецзв’язку та члени їх сімей, які не забезпечені житлом та не зареєстровані за місцем проходження військової служби, мають право зареєструватися за місцезнаходженням підрозділів Держспецзв’язку за місцем проходження військової служби в Держспецзв’язку. Військовослужбовці Держспецзв’язку, які проходять військову службу в Адміністрації Держспецзв’язку та підрозділах Держспецзв’язку, що розташовані у місті Києві, та члени їх сімей можуть бути зареєстровані за місцезнаходженням Департаменту забезпечення Держспецзв’язку.

Військовослужбовці Держспецзв’язку та члени їх сімей у разі забезпечення службовими жилими приміщеннями реєструють своє місце проживання за адресою розташування цього житла.

Особи, щодо яких прийнято рішення про забезпечення постійним житлом в іншому населеному пункті, мають право зареєструвати своє місце проживання за місцезнаходженням підрозділу Держспецзв’язку, в межах адміністративно-територіальної одиниці якого розташовано таке житло.

Реєстрація осіб, які потребують поліпшення житлових умов, зазначених у цьому пункті, здійснюється відповідно до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207.».

У зв’язку з цим пункт 7 вважати пунктом 8.

3. У розділі II:

1) пункти 1 і 2 викласти в такій редакції:

«1. В Адміністрації Держспецзв’язку та підрозділах Держспецзв’язку, що розташовані у місті Києві, із числа їх представників (за принципом рівного представництва) утворюється Центральна житлово-побутова комісія Держспецзв’язку (далі - ЦЖПК), яка підзвітна Голові Держспецзв’язку.

В інших підрозділах Держспецзв’язку із числа представників їх структурних підрозділів (за принципом рівного представництва) утворюються житлово-побутові комісії підрозділів Держспецзв’язку, які підзвітні начальникам відповідних підрозділів Держспецзв’язку.

У підрозділах Держспецзв’язку, що розташовані у межах одного населеного пункту, за рішенням Голови Держспецзв’язку можуть створюватися спільні ЖПК із числа представників зазначених підрозділів пропорційно їх чисельності.

2. Діяльність ЖПК щодо квартирного обліку, встановлення черговості на одержання житлових приміщень, а також їх розподілу у будинках житлового фонду здійснюється відкрито та з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».»;

2) пункти 4 та 5 викласти в такій редакції:

«4. З метою виконання завдань ЖПК:

1) організовує ведення квартирного обліку;

2) забезпечує розгляд рапортів (заяв) військовослужбовців Держспецзв’язку, звернень структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку щодо взяття на квартирний облік військовослужбовців Держспецзв’язку, внесення змін до квартирних справ, зняття з квартирного обліку, надання житлових приміщень, а також прийняття відповідних рішень за результатами їх розгляду;

3) розглядає питання про внесення військовослужбовців Держспецзв’язку пільгових категорій до списків осіб, які відповідно до законодавства мають право на першочергове або позачергове отримання житла, виключення осіб із зазначених списків, виключення осіб зі списків осіб, які перебувають на квартирному обліку, переведення осіб з однієї черги в іншу;

4) здійснює додаткове опрацювання матеріалів щодо правомірності перебування військовослужбовців Держспецзв’язку на квартирному обліку та перегляд рішень стосовно надання їм житла в порядку, установленому законодавством;

5) розглядає документи, які надають право на отримання житла, та забезпечує розподіл житлових приміщень для постійного проживання відповідно до вимог законодавства;

6) вносить пропозиції до Адміністрації Держспецзв’язку (підрозділів Держспецзв’язку) щодо звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які мають житловий фонд, з питання передачі Держспецзв’язку житлової площі в установленому законодавством порядку;

7) на підставі матеріалів юридичної служби опрацьовує питання щодо виконання судових рішень стосовно житлового забезпечення військовослужбовців Держспецзв’язку, а також їх перебування на квартирному обліку;

8) проводить обстеження житлових умов військовослужбовців Держспецзв’язку.

У своїй діяльності ЖПК взаємодіє з органами державної влади, органами місцевого самоврядування і громадськими організаціями відповідно до законодавства.

5. Склад ЖПК затверджується наказом Адміністрації Держспецзв’язку (підрозділу Держспецзв’язку).

Головою ЦЖПК є заступник Голови Держспецзв’язку.

Головою іншої ЖПК є заступник начальника підрозділу Держспецзв’язку.

Секретарем ЖПК є посадова особа Департаменту забезпечення Держспецзв’язку (підрозділу господарського забезпечення підрозділів Держспецзв’язку).

Заступником голови та членами ЦЖПК визначаються посадові особи з числа керівного складу структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку та підрозділів Держспецзв’язку, що розташовані в м. Києві.

Заступником голови та членами інших ЖПК визначаються посадові особи з числа керівного складу структурних підрозділів підрозділів Держспецзв’язку.».

4. У розділі III:

1) пункт 2 викласти в такій редакції:

«2. Для зарахування на квартирний облік військовослужбовець Держспецзв’язку подає на ім’я начальника підрозділу Держспецзв’язку рапорт за формою відповідно до додатка 1 до цієї Інструкції.

В Адміністрації Держспецзв’язку та підрозділах Держспецзв’язку, що розташовані у м. Києві, рапорт подається на ім’я Голови Держспецзв’язку.

У рапорті військовослужбовець Держспецзв’язку за наявності вказує підстави для позачергового або першочергового одержання житлового приміщення.

Рапорт підписує військовослужбовець Держспецзв’язку, який його подає, а також повнолітні члени його сім’ї, які проживають та бажають разом з ним перебувати на квартирному обліку.

До рапорту додаються:

довідки про реєстрацію місця проживання (перебування) військовослужбовця та членів його сім’ї, які потребують поліпшення житлових умов;

витяг з особової справи військовослужбовця про склад сім’ї;

довідка про те, чи перебувають члени сім’ї на квартирному обліку за місцем роботи (у виконавчих органах місцевих рад);

документи, що підтверджують право на першочергове та позачергове одержання житла, інші пільги.

Інші документи житлова комісія запитує у разі потреби через командира військової частини у відповідних державних органів, установ, організацій, громадян.

2) доповнити новими пунктами 16, 17 такого змісту:

«16. У разі розірвання шлюбу на обліку разом із військовослужбовцем Держспецзв’язку залишаються тільки члени його сім’ї, які згідно з рішенням суду залишилися з ним, а в разі, коли ці члени сім’ї повнолітні,- за їх письмовою згодою.».

«17. Члени сім’ї військовослужбовця Держспецзв’язку, які перебувають з ним на квартирному обліку і досягли повноліття, за бажанням залишитися на квартирному обліку у складі сім’ї цього військовослужбовця Держспецзв’язку подають до ЖПК відповідну заяву у довільній формі.».

5. У розділі IV:

1) у пункті 1:

абзац перший викласти в такій редакції:

«1. Військовослужбовці Держспецзв’язку та члени їх сімей, які проживають разом з ними, за відсутності у них за місцем проходження військової служби та/або в близько розташованих населених пунктах житлового приміщення для постійного проживання забезпечуються службовими житловими приміщеннями.»;

абзац другий виключити;

«У зв’язку з цим абзаци третій та четвертий вважати абзацами другим та третім відповідно»

в абзаці третьому слово «фонду» виключити;

2) пункт 3 викласти в такій редакції:

«3. Рішення про надання службового житлового приміщення приймається Головою Держспецзв’язку (начальником підрозділу Держспецзв’язку) на підставі мотивованого рапорту (додаток 11) начальника структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв’язку (підрозділу Держспецзв’язку), погодженого із заступником Голови Держспецзв’язку (начальника підрозділу Держспецзв’язку) відповідно до розподілу обов’язків, про що видається наказ Адміністрації Держспецзв’язку (підрозділу Держспецзв’язку), форма якого наведена у додатку 13 до цієї Інструкції.

До рапорту додаються:

довідка про реєстрацію місця проживання особи, яка пропонується на отримання службового житла, та кожного члена її сім’ї;

довідка за матеріалами особової справи військовослужбовця Держспецзв’язку про склад його сім’ї за формою, наведеною в додатку 12 до цієї Інструкції.

Рішення про надання службових житлових приміщень в м. Києві та близько розташованих до нього населених пунктах приймає Голова Держспецзв’язку.

Рішення начальників підрозділів Держспецзв’язку про надання службових житлових приміщень погоджується з Адміністрацією Держспецзв’язку.

Наказ (копія) або витяг з наказу про надання службового житлового приміщення у місячний строк подається Департаментом забезпечення Держспецзв’язку (господарським підрозділом підрозділу Держспецзв’язку) (далі - господарський підрозділ) до виконавчого органу.»;

3) пункт 9 викласти в такій редакції:

«9. Військовослужбовець Держспецзв’язку та члени його сім’ї зобов’язані вивільнити займане ними службове житлове приміщення у разі:

переміщення військовослужбовця Держспецзв’язку по службі, пов’язаного з переїздом до іншого населеного пункту, якщо інше не передбачено законодавством;

одержання або придбання ними житла для постійного проживання;

звільнення військовослужбовця Держспецзв’язку зі служби, якщо інше не передбачено законодавством.»;

4) у пункті 10:

абзац перший після слів «Підлягають виселенню» доповнити словами «у двомісячний строк»;

в абзаці третьому слова «, у двомісячний строк з дня розірвання шлюбу» виключити.

6. Розділ V викласти у такій редакції:

«V. Надання житлових приміщень для постійного проживання

1. Житлові приміщення для постійного проживання надаються військовослужбовцям Держспецзв’язку та особам, звільненим з військової служби в Держспецзв’язку (служби на посадах осіб рядового і начальницького складу Держспецзв’язку), які мають (мали на дату звільнення) вислугу на військовій службі (службі на посадах осіб рядового і начальницького складу Держспецзв’язку) 20 років і більше та перебувають на квартирному обліку в Держспецзв’язку, крім випадків, передбачених законодавством.

Разом із зазначеними в абзаці першому цього пункту особами житловими приміщеннями для постійного проживання забезпечуються члени сімей, визначені статтею 64 Житлового кодексу України, внесені в особову справу військовослужбовця Держспецзв’язку (особи, яка перебуває на квартирному обліку), які проживають та перебувають разом з такими особами на квартирному обліку в Держспецзв’язку.

2. У випадку загибелі (смерті) або визнання безвісно відсутнім військовослужбовця Держспецзв’язку (особи рядового чи начальницького складу Держспецзв’язку), який мав вислугу на військовій службі (службі на посадах осіб рядового і начальницького складу Держспецзв’язку) 20 років і більше та перебував на квартирному обліку в Держспецзв’язку, житловими приміщеннями для постійного проживання забезпечуються члени його сім’ї, які на цей момент проживали разом з військовослужбовцем Держспецзв’язку (особою рядового чи начальницького складу Держспецзв’язку) та перебували разом з ним на квартирному обліку в Держспецзв’язку.

У випадку смерті особи, звільненої з військової служби в Держспецзв’язку (служби на посадах осіб рядового і начальницького складу Держспецзв’язку), яка мала на дату звільнення вислугу на військовій службі (службі на посадах осіб рядового і начальницького складу Держспецзв’язку) 20 років і більше та перебувала на квартирному обліку в Держспецзв’язку, житловими приміщеннями для постійного проживання забезпечуються члени її сім’ї, які на цей момент проживали разом з такою особою та перебували разом з нею на квартирному обліку в Держспецзв’язку.

3. Житлове приміщення для постійного проживання надається згідно із чергою.

Черговість надання житлового приміщення для постійного проживання визначається за часом зарахування на облік (внесення до Списків).

4. У разі надходження, розподіл постійного житла між Списками здійснюється за рішенням Голови Держспецзв’язку (начальника підрозділу Держспецзв’язку) на підставі доповіді господарського підрозділу з обґрунтуванням такого розподілу та з урахуванням даних квартирного обліку.

5. Житлове приміщення для постійного проживання повинно бути благоустроєним щодо умов цього населеного пункту, відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам.

6. На підставі рішення про надання житлового приміщення для постійного проживання виконавчий орган видає ордер, який є єдиною підставою для вселення в надане житлове приміщення, безпосередньо особі, на ім’я якої він виписаний, або за її дорученням іншій особі. Ордер може бути виданий лише на вільне житлове приміщення.».

7. У розділі VI:

1) абзац шостий пункту 7 викласти в такій редакції:

«


В0

-

гранична вартість 1 кв. метра загальної площі житла для визначення розміру грошової компенсації, яка не повинна перевищувати опосередковану вартість будівництва житла за регіонами України, затверджену в установленому законодавством порядку, для мм. Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова, збільшену в 1,75 раза, для міст - обласних центрів, а також міст обласного значення з населенням понад 300 тис. осіб - в 1,5 раза, для міст обласного значення з населенням від 100 тис. до 300 тис. - в 1,25 раза, для інших населених пунктів - опосередковану вартість у відповідній області.

»;

3) у пункті 10:

абзац третій викласти у такій редакції:

«довідка про реєстрацію місця проживання на особу, яка подає рапорт та кожного члена її сім’ї;»;

абзац десятий після слів «підтверджує невикористання» доповнити словами «або використання».

8. У розділі VII:

1) абзац перший пункту 1 викласти у такій редакції:

«1. У разі відсутності можливості розміщення військовослужбовців Держспецзв’язку у службовому житловому приміщенні або спеціально пристосованих казармах у розташуванні підрозділів Держспецзв’язку та сімейних гуртожитках Адміністрація Держспецзв’язку (підрозділ Держспецзв’язку) орендує житлові приміщення (квартири в житлових будинках квартирного типу різної поверховості, житлові будинки садибного типу, кімнати або ліжко-місця в гуртожитках та інші житлові приміщення усіх форм власності, що відповідають встановленим санітарним і технічним вимогам) для військовослужбовців Держспецзв’язку та членів їхніх сімей. До таких членів сім’ї військовослужбовця Держспецзв’язку належать особи, які проживають разом з ним: дружина (чоловік) військовослужбовця, їхні неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства I та II групи або особами з інвалідністю I групи, непрацездатні батьки, особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням військовослужбовця.»;

2) абзац перший пункту 2 викласти у такій редакції:

«2. Житлові приміщення орендуються за місцем проходження військової служби військовослужбовцем Держспецзв’язку та/або в близько розташованих населених пунктах.»;

3) пункт 5 викласти в такій редакції:

«5. Для здійснення оренди житлового приміщення військовослужбовець Держспецзв’язку подає рапорт на ім’я Голови Держспецзв’язку (начальника підрозділу Держспецзв’язку) із зазначенням членів сім’ї.

До рапорту додаються:

копії паспортів громадянина України військовослужбовця Держспецзв’язку та повнолітніх членів його сім’ї;

копії свідоцтв про народження дітей військовослужбовця Держспецзв’язку (за наявності);

копії свідоцтв про шлюб військовослужбовця Держспецзв’язку та членів його сім’ї (за наявності);

довідка про реєстрацію місця проживання особи;

довідка за матеріалами особової справи військовослужбовця Держспецзв’язку про склад його сім’ї за формою, наведеною в додатку 12 до цієї Інструкції;

У разі проходження дружиною (чоловіком) військовослужбовця Держспецзв’язку військової служби або служби за контрактом в інших органах державної влади додатково додається інформація з державного органу, де дружина (чоловік) проходить військову службу або службу за контрактом, про незабезпечення дружини (чоловіка) орендованим житловим приміщенням і не призначення їй (йому) грошової компенсації за піднайом (найом, оренду) житлового приміщення за рахунок органу, в якому проходить службу дружина (чоловік).».

9. У розділі VIII:

1) назву розділу викласти в такій редакції:

«VIII. Виплата грошової компенсації військовослужбовцям Держспецзв’язку за піднайом (найом) житлового приміщення»;

2) пункти 1 і 2 викласти в такій редакції:

«1. У разі відсутності можливості розміщення військовослужбовців Держспецзв’язку у службовому житловому приміщенні або спеціально пристосованих казармах у розташуванні підрозділів Держспецзв’язку та сімейних гуртожитках за бажанням військовослужбовця Держспецзв’язку Адміністрація Держспецзв’язку (підрозділ Держспецзв’язку) виплачує військовослужбовцю Держспецзв’язку грошову компенсацію за піднайом (найом) ним житлового приміщення (далі - грошова компенсація).

Грошова компенсація виплачується:

військовослужбовцям Держспецзв’язку, якщо вони не забезпечені житловими приміщеннями за місцем проходження військової служби в Держспецзв’язку, не отримали за рахунок держави грошової компенсації за належне їм для отримання житлове приміщення, а також якщо Адміністрація Держспецзв’язку (підрозділ Держспецзв’язку) не орендує для них та членів їх сімей житлове приміщення;

курсантам, які мають сім’ї, у разі ненадання їм житлової площі в сімейних гуртожитках, відсутності таких гуртожитків та житлового приміщення за місцем навчання в Держспецзв’язку.

2. Грошова компенсація військовослужбовцям Держспецзв’язку (курсантам, які мають сім’ї) виплачується щомісяця (у поточному місяці за попередній) у розмірі, який не перевищує:

у м. Києві - двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року;

у мм. Сімферополі, Севастополі та обласних центрах - півтора розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року;

в інших населених пунктах - одного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.

При цьому військовослужбовцям Держспецзв’язку за наявності в них трьох і більше членів сім’ї зазначені розміри грошової компенсації збільшуються в 1,5 раза. До таких членів сім’ї військовослужбовця належать особи, які проживають разом з ним: дружина (чоловік) військовослужбовця, їхні неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства I та II групи або особами з інвалідністю I групи, непрацездатні батьки, особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням військовослужбовця.

Конкретний розмір грошової компенсації встановлюється щороку наказом Адміністрації Держспецзв’язку в межах кошторисних призначень на відповідний рік.»;

3) у пункті 4:

в абзаці третьому слова «особам офіцерського складу» замінити словами «військовослужбовцям Держспецзв’язку»;

в абзаці четвертому слова «- за місцем проходження військової служби (навчання)» замінити словами «які мають сім’ї,- за місцем навчання»;

4) пункти 5-7 викласти в такій редакції:

«5. Для отримання грошової компенсації військовослужбовець (курсант, який має сім’ю) Держспецзв’язку щороку подає рапорт на ім’я Голови Держспецзв’язку (начальника підрозділу Держспецзв’язку) із зазначенням членів сім’ї. До таких членів сім’ї військовослужбовця належать особи, які проживають разом з ним: дружина (чоловік) військовослужбовця, їхні неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства I та II групи або особами з інвалідністю I групи, непрацездатні батьки, особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням військовослужбовця.

До рапорту додаються:

копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України військовослужбовця Держспецзв’язку та членів його сім’ї;

копії документів, що засвідчують реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті) військовослужбовця Держспецзв’язку та членів його сім’ї;

інформацію (витяг, інформаційна довідка) з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та бюро технічної інвентаризації про нерухоме майно, яке належить військовослужбовцю Держспецзв’язку та членам його сім’ї;

копії довідок про реєстрацію місця проживання (перебування), видані органом реєстрації військовослужбовцю Держспецзв’язку та кожному члену його сім’ї, який проживає разом з ним (військовослужбовці підрозділів Держспецзв’язку, які дислокуються в населених пунктах у зоні проведення ООС, подають довідку про склад сім’ї, видану начальником підрозділу Держспецзв’язку);

копії свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану (про шлюб, розірвання шлюбу, про народження тощо), інших документів, що підтверджують родинні стосунки;

належним чином завірену копію довідки про забезпечення житлом з попереднього місця проходження військової служби, видану квартирно-експлуатаційним органом (службою) Міністерства оборони України, Національної гвардії України, відповідним підрозділом Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної спеціальної служби транспорту, Міністерства освіти і науки України, Державного космічного агентства України, Управління державної охорони України (крім осіб, які прибули з тимчасово окупованої території України та населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження).

Оригінал інформації (витягу, інформаційної довідки) з бюро технічної інвентаризації подається одноразово. У подальшому при поданні рапорту про отримання грошової компенсації військовослужбовець Держспецзв’язку надає власноруч засвідчену копію раніше поданої інформації (витягу, інформаційної довідки) з бюро технічної інвентаризації.

Рапорт перед доповіддю Голові Держспецзв’язку (начальнику підрозділу Держспецзв’язку) попередньо погоджується в межах компетенції господарським підрозділом, підрозділом фінансового забезпечення, підрозділом (уповноваженою особою) з питань запобігання та виявлення корупції та юридичною службою.

Посадові особи вказаних підрозділів перевіряють наявність необхідних додатків до рапорту, а також підстав, за яких грошова компенсація не виплачується.

З метою перевірки таких підстав використовується інформація та документи, отримані разом з рапортом військовослужбовця Держспецзв’язку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а також довідка (додаток 12 до цієї Інструкції), отриманої у кадровому підрозділі за матеріалами особової справи військовослужбовця Держспецзв’язку, та витяг з послужного списку військовослужбовця Держспецзв’язку.

У випадку наявності всіх необхідних додатків до рапорту та відсутності підстав, за яких грошова компенсація не виплачується, після погодження, рапорт з додатками доповідається Голові Держспецзв’язку (начальнику підрозділу Держспецзв’язку) керівником структурного підрозділу, в якому проходить військову службу військовослужбовець Держспецзв’язку, який подав рапорт, після чого реєструється та передається до господарського підрозділу для підготовки відповідного проєкту наказу.

6. Військовослужбовці (курсанти, які мають сім’ї) Держспецзв’язку повинні шляхом подання рапорту у триденний строк повідомити Голову Держспецзв’язку (начальника підрозділу Держспецзв’язку) про забезпечення житловими приміщеннями їх або членів їх сімей, зміни у складі сімей або інші обставини, що впливають на виплату грошової компенсації чи її розмір.

7. Виплата грошової компенсації припиняється з дня, наступного за днем настання визначених у пункті 7 Порядку виплати грошової компенсації обставин, що обумовлюють припинення її виплати.

Якщо військовослужбовець Держспецзв’язку (курсант, який має сім’ю) не повідомив про настання обставин, за яких грошова компенсація не виплачується або виплачується у меншому розмірі, він зобов’язаний добровільно (самостійно чи за повідомленням господарського підрозділу) повернути суму безпідставно отриманої ним після настання таких обставин грошової компенсації у тридцятиденний строк.

У випадку відмови військовослужбовця Держспецзв’язку від повернення суми отриманих коштів вони стягуються в судовому порядку.».

10. У тексті Інструкції слова «Департамент логістики Адміністрації Держспецзв’язку» в усіх відмінках замінити словами «Департамент забезпечення Держспецзв’язку» у відповідних відмінках.

11. У додатку 2 до Інструкції слова «секретар Центральної житлово-побутової комісії» замінити словами «керівник структурного підрозділу Адміністрації».

12. Додаток 11 викласти в новій редакції, що додається.

13. Після додатка 11 доповнити новим додатком 12, що додається.

У зв’язку з цим додатки 12-16 вважати відповідно додатками 13-17.

У тексті Інструкції посилання на додатки 12-16 вважати відповідно посиланнями на додатки 13-17.

14. Викласти додаток 13 у новій редакції, що додається.

Начальник
Департаменту забезпечення
Держспецзв’язку





В. Мокренко


Додаток 11
до Інструкції про організацію
забезпечення житловими приміщеннями
військовослужбовців
Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
і членів їх сімей
(пункт 3 розділу IV)

РАПОРТ


Додаток 12
до Інструкції про організацію
забезпечення житловими приміщеннями
військовослужбовців
Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
і членів їх сімей
(пункт 3 розділу IV)

ДОВІДКА


Додаток 13
до Інструкції про організацію
забезпечення житловими приміщеннями
військовослужбовців
Державної служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
і членів їх сімей
(пункт 3 розділу IV)

НАКАЗ

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: