Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 лютого 2015 року № 67
Відповідно до пункту 35.4 статті 35 розділу I Податкового кодексу України та підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, НАКАЗУЮ:
1. Внести зміни до форми інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13 лютого 2015 року № 67, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 лютого 2015 року за № 223/26668 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 24 жовтня 2018 року № 848) (зі змінами), виклавши її у новій редакції, що додається.
2. Затвердити Зміни до Порядку формування і оприлюднення інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами, та інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13 лютого 2015 року № 67, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 лютого 2015 року за № 223/26668 (зі змінами), що додаються.
3. Департаменту податкової політики в установленому порядку забезпечити:
подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою та покладаю на Голову Державної податкової служби України Любченка О. М.
ПОГОДЖЕНО: Голова Державної податкової служби України Перший заступник Міністра | О. Любченко
|
ЗМІНИ
до Порядку формування і оприлюднення інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами, та інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг
Пункти 4 і 5 Порядку викласти у такій редакції:
«4. Інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, складається з:
податкового номера (крім фізичних осіб - підприємців) суб’єкта господарювання;
найменування/прізвища, імені, по батькові суб’єкта господарювання;
податкового номера відокремленого підрозділу суб’єкта господарювання, договорів (угод), учасником (управителем) яких він є, та уповноважений виконувати обов’язки платника податків;
найменування відокремленого підрозділу суб’єкта господарювання, договорів (угод), учасником (управителем) яких він є, та уповноважений виконувати обов’язки платника податків;
прізвища, імені, по батькові керівника суб’єкта господарювання;
коду, найменування, власного імені та прізвища керівника податкового органу за місцем обліку податкового боргу;
коду та найменування платежу за класифікацією доходів бюджету;
загальної суми податкового боргу до зведеного бюджету (у тому числі до державного та місцевого бюджету).
5. Формування та оприлюднення інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами, здійснює Державна податкова служба України щомісяця не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним, та інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, - щодня. Інформація оприлюднюється на офіційному вебпорталі Державної податкової служби України.».
ЗАТВЕРДЖЕНО |
ІНФОРМАЦІЯ
щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг станом
на _________________________
(дата)
Суб’єкт господарювання | Податковий орган за місцем обліку податкового боргу | Платіж за класифікацією доходів бюджету | Податковий борг, грн | |||||||||
податковий номер1 | найменування/ прізвище, ім’я, по батькові | його відокремлений підрозділ, договір (угода), учасником (управителем) яких він є та уповноважений виконувати обов’язки платника податків | прізвище, ім’я, по батькові керівника | код | найменування | власне ім’я та прізвище керівника | код | найменування | зведений бюджет | у тому числі | ||
податковий номер2 | найменування2 | |||||||||||
державний бюджет | місцевий бюджет | |||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
__________
1 Не застосовується для фізичних осіб - підприємців.
2 Заповнюється у разі, якщо податковий борг обліковується за відокремленим підрозділом юридичної особи/договором про спільну діяльність/договором управління майном/угодою про розподіл продукції.