Деякі питання введення в обіг кисневих балонів
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 р. № 536 “Про затвердження Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 55, ст. 1921) зміну, що додається.
2. Установити, що вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2012 р. № 899 “Про порядок здійснення витрат суб’єктами господарювання державного сектору економіки у разі незатвердження (непогодження) річних фінансових планів у встановленому порядку” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 75, ст. 3027) в частині заборони здійснювати витрати, передбачені підпунктом 1 пункту 1 зазначеної постанови, на закупівлю кисневих балонів у кількості та з відповідними технічними характеристиками, запропонованими Міністерством охорони здоров’я, для використання їх під час лікування респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, не поширюються на акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”.
ЗМІНА,
що вноситься до постанови Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 р. № 536
Доповнити постанову пунктом 11 такого змісту:
“11. Установити, що до 31 січня 2021 р. введення в обіг кисневих балонів, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, дозволяється:
якщо вони відповідають вимогам затвердженого цією постановою Технічного регламенту; або
за наявності повідомлення Державної служби з питань праці про введення в обіг кисневих балонів, стосовно яких не виконані вимоги затвердженого цією постановою Технічного регламенту, але використання яких необхідне в інтересах охорони здоров’я.
При цьому дія затвердженого цією постановою Технічного регламенту не поширюється на кисневі балони, на які Державною службою з питань праці видано зазначене повідомлення.
Для введення в обіг на підставі повідомлення Державної служби з питань праці зазначених кисневих балонів заявник подає до Державної служби з питань праці заяву із зазначенням мети введення в обіг, інформації про виробника, назви виробу, номера партії або серійного номера, обсягу партії, призначення виробу та способу дії. До заяви додаються:
сертифікат відповідності кисневих балонів, виданий у державі - члені Європейською Союзу згідно з відповідним актом законодавства Європейською Союзу щодо гармонізації;
лист-підтвердження заявника про те, що оцінка відповідності кисневих балонів вимогам затвердженого цією постановою Технічного регламенту не проводилася.
За результатами опрацювання поданих заявником документів Державна служба з питань праці видає йому відповідне повідомлення. Розгляд документів та видача повідомлення здійснюються на безоплатній основі.”.