{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства соціальної політики № 192 від 05.07.2022}
Про затвердження Порядку проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) громадськими об'єднаннями осіб з інвалідністю, які отримують фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів
{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
соціальної політики
№ 589 від 13.10.2021}
Відповідно до абзацу четвертого пункту 8 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об'єднань осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 року № 166 (зі змінами), НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) громадськими об'єднаннями осіб з інвалідністю, які отримують фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, що додається.
2. Директорату соціального захисту прав осіб з інвалідністю (Полякова О.Ю.) забезпечити подання в установленому порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Музиченка В.В.
ПОГОДЖЕНО: |
|
ПОРЯДОК
проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) громадськими об'єднаннями осіб з інвалідністю, які отримують фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів
1. Цей Порядок визначає механізм організації та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) громадськими об'єднаннями осіб з інвалідністю (далі - громадське об'єднання), для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою 2507020 "Фінансова підтримка громадських об'єднань осіб з інвалідністю" (далі - бюджетна програма).
2. Моніторинг - комплекс взаємопов'язаних заходів організаційного та технічного характеру щодо отримання, аналізу, порівняння, зберігання та використання інформації про виконання (реалізацію) програми (проекту, заходу), результативних показників, на основі яких проводиться аналіз виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) громадськими об'єднаннями та бюджетної програми.
3. Основними завданнями моніторингу є:
отримання об'єктивної інформації про результативність виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), а також прогнозування подальшого використання результатів;
забезпечення ефективного використання бюджетних коштів, наданих громадським об'єднанням - переможцям конкурсу;
забезпечення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю (далі - Фонд) статистичною та аналітичною інформацією про виконання (реалізацію) програми (проекту, заходу).
{Абзац четвертий пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства соціальної політики № 589 від 13.10.2021}
4. Моніторинг проводиться працівниками Фонду шляхом:
відвідування представниками Фонду та його територіальних відділень заходів, що проводяться під час виконання (реалізації) програм (проектів), анкетування учасників та організаторів програми (проекту, заходу);
аналізу фінансового та підсумкового звітів про виконання договору про виконання (реалізацію) програми (проекту, заходу) та обсяг використаних бюджетних коштів, інформаційних матеріалів, інформації у засобах масової інформації.
5. До участі у проведенні моніторингу також можуть залучатися (за згодою):
члени конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій, а також результатів моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) (далі - конкурсна комісія), утвореної Фондом відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 194);
представники громадських об'єднань.
6. За результатами моніторингу Фондом складається моніторинговий звіт за формою, встановленою згідно із додатком до цього Порядку, для подальшого подання його конкурсній комісії.
У разі необхідності до моніторингового звіту додаються висновки, рекомендації чи зауваження щодо результативності виконання (реалізації) програм (проектів, заходів).
7. На основі моніторингу визначаються:
позитивні результати виконання (реалізації) програм (проектів, заходів);
причини неефективного виконання бюджетної програми (пропонуються заходи, необхідні для поліпшення організації її виконання).
8. Результати моніторингу враховуються під час конкурсного відбору програм (проектів, заходів), для виконання яких надається державна підтримка, на наступний рік.
Додаток |
{Додаток із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства соціальної політики № 589 від 13.10.2021}