open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.07.2012  № 540

Про реорганізацію Учбово-оперативного воєнізованого гірничорятувального загону

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", враховуючи звернення Центрального штабу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості (далі - ЦШ ДВГРС) від 12.04.2012 № 02/361 та від 29.05.2012 № 10/497, НАКАЗУЮ:

1. Припинити діяльність Учбово-оперативного воєнізованого гірничорятувального загону (далі - Учбово-оперативний ВГРЗ), місцезнаходження: 83048, м. Донецьк, вул. Артема, 157, код ЄДРПОУ 13475495, шляхом його реорганізації - приєднання до Оперативного воєнізованого гірничорятувального загону (далі - ОВГРЗ), місцезнаходження: 83048, м. Донецьк, пров. Ніколенка, 7.

2. Утворити комісію з припинення діяльності Учбово-оперативного ВГРЗ у складі:

- Запольський Анатолій Анатолійович, командир Учбово-оперативного ВГРЗ, голова комісії (за згодою);

Члени комісії:

- Чубатюк Олена Михайлівна - головний бухгалтер Учбово-оперативного ВГРЗ (за згодою);

- Чіжевська Надія Володимирівна - головний бухгалтер ОВГРЗ (за згодою);

- Волков Сергій Миколайович - юрисконсульт Учбово-оперативного ВГРЗ (за згодою);

- Бєликов Ігор Борисович - перший заступник начальника ЦШ ДВГРС (за згодою);

3. Голові комісії з припинення діяльності Учбово-оперативного ВГРЗ Запольському А.А. у встановленому чинним законодавством порядку:

3.1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи та подати документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідних записів.

3.2. Забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням юридичної особи відповідних повідомлень про припинення діяльності та порядок і терміни заявлення вимог кредиторами.

3.3. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення діяльності Учбово-оперативного ВГРЗ.

3.4. Попередити працівників Учбово-оперативного ВГРЗ про наступне вивільнення та забезпечити дотримання соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

3.5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 01.10.2012, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами з висновками комісії подати Міненерговугілля України на затвердження.

3.6. Передати, а командиру ОВГРЗ Єфіменку І.М. прийняти на баланс активи та пасиви Учбово-оперативного ВГРЗ відповідно до передавального акта.

3.7. Вжити інших заходів, пов'язаних із реорганізацією Учбово-оперативного ВГРЗ відповідно до чинного законодавства.

3.8. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України у триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення діяльності юридичної особи довідку з Єдиного державного реєстру про вилучення Учбово-оперативного ВГРЗ з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3.9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України про стан виконання цього наказу.

4. Начальнику ЦШ ДВГРС Смоланову С.М. та Командиру ОВГРЗ Єфіменку І.М. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим наказом.

5. Начальнику ЦШ ДВГРС Смоланову С.М. попередити командира Учбово-оперативного ВГРЗ Запольського А.А. про те, що його буде звільнено з посади відповідно до чинного законодавства.

6. Завершити до 31.12.2012 заходи з припинення діяльності Учбово-оперативного ВГРЗ.

7. Установити, що ОВГРЗ є правонаступником усіх прав та обов'язків Учбово-оперативного ВГРЗ.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С.М.

Міністр

Ю. Бойко

{Текст взято з сайту Міненерговугілля України http://mpe.kmu.gov.ua/}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: