open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
15.06.2009 N 517

Про підсумки Всеукраїнських

учнівських олімпіад,

турнірів і конкурсів

2008/2009 навчального року

Відповідно до "Положення про Всеукраїнські учнівські
олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри,
конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової
майстерності", затвердженого наказом Міністерства освіти України
від 18 серпня 1998 року N 305 ( z0598-98 ), на виконання наказу
Міністерства освіти і науки України від 16 серпня 2007 року N 750
і спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Академії
педагогічних наук України від 6 березня 2009 року N 218/21
( v0218290-09 ) у 2008/2009 навчальному році були проведені
шкільні, районні (міські), обласні (в Автономній Республіці Крим -
республіканські, у містах Києві та Севастополі - міські)
олімпіади, турніри та конкурси з навчальних предметів, у яких
взяло участь понад 3 мільйони учнів. Заключний IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з
української мови і літератури, історії, основ правознавства,
іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької),
математики, фізики, хімії, географії, інформатики, основ
економіки, трудового навчання відбувся з 22 по 27 березня, з
біології з екологією - з 23 по 28 березня 2009 року: - з української мови і літератури - у м. Херсоні, у змаганнях
взяли участь 122 учні; - з історії - у м. Ужгороді, у змаганнях взяли участь 159
учнів; - з основ правознавства - у м. Черкасах, у змаганнях взяли
участь 120 учнів; - з англійської мови - у м. Білій Церкві Київської області, у
змаганнях взяли участь 123 учні; - з іспанської мови - у м. Білій Церкві Київської області, у
змаганнях взяли участь 68 учнів; - з німецької мови - у м. Донецьку, у змаганнях взяли участь
113 учнів; - з французької мови - у м. Донецьку, у змаганнях взяли
участь 112 учнів; - з математики - у м. Рівному, у змаганнях взяли участь 176
учнів; - з фізики - у м. Севастополі, у змаганнях взяли участь 168
учнів; - з хімії - у м. Одесі, у змаганнях взяли участь 157 учнів; - з біології з екологією - у м. Тернополі, у змаганнях взяли
участь 157 учнів; - з географії - у м. Запоріжжі, у змаганнях взяли участь 163
учні; - з інформатики - у м. Хмельницькому, у змаганнях взяли
участь 134 учні; - з основ економіки - у м. Алушті Автономної Республіки Крим,
у змаганнях взяли участь 125 учнів; - з трудового навчання - у м. Луганську, у змаганнях взяли
участь 90 учнів. XVII Всеукраїнський турнір юних фізиків відбувся у
м. Мукачевому Закарпатської області з 24 по 29 листопада 2008 р.,
у ньому взяли участь 66 учнів. XVI Всеукраїнський турнір юних хіміків відбувся у
м. Євпаторії Автономної Республіки Крим з 19 по 24 вересня
2008 р., у змаганнях взяли участь 102 учні. XI Всеукраїнський турнір юних математиків відбувся у
м. Луцьку з 15 по 19 жовтня 2008 р., у ньому взяли участь 117
учнів. XI Всеукраїнський турнір юних істориків відбувся у м. Луцьку
з 10 по 14 квітня 2009 р., у змаганнях взяли участь 158 учнів. XI Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів
відбувся у м. Чернігові з 5 по 10 грудня 2008 р., у змаганнях
взяли участь 68 учнів. VII Всеукраїнський турнір юних біологів відбувся у
м. Новгороді-Сіверському Чернігівської області з 27 по 31 жовтня
2008 р., у змаганнях взяли участь 90 учнів. VII Всеукраїнський турнір юних інформатиків відбувся у
м. Харкові з 11 по 16 листопада 2008 р., у ньому взяли участь 28
учнів. VI Всеукраїнський турнір юних правознавців відбувся у
м. Рівному з 25 по 29 жовтня 2008 р., у ньому взяли участь 95
учнів. V Всеукраїнський турнір юних журналістів відбувся у м. Сумах
з 10 по 14 квітня 2009 р., у ньому взяли участь 78 учнів. IV Всеукраїнський турнір юних географів відбувся у м. Полтаві
з 28 жовтня по 1 листопада 2008 р., у ньому взяли участь 79 учнів. IV Всеукраїнський турнір юних економістів відбувся у м. Сумах
з 25 по 30 жовтня 2008 р., у ньому взяли участь 88 учнів. Результати Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів,
конкурсів з навчальних предметів свідчать про високий рівень знань
учасників змагань. Більшість учнів успішно впоралися із
завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій,
продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на
практиці, обґрунтовувати одержані результати, робити узагальнення
та висновки, відстоювати власну думку. У 2008/2009 навчальному році 41 переможець Всеукраїнських
Інтернет-олімпіад взяв участь у IV етапі Всеукраїнських учнівських
олімпіад з математики, хімії, фізики, географії, економіки,
біології, інформатики понад рейтингову кількість учасників з
відповідних областей. Учні показали високий рівень знань: 34
учасники (82,9%) стали переможцями: 10 учнів нагороджено дипломами
І ступеня, 13 - дипломами II ступеня, 11 - дипломами III ступеня.
Досягнуті результати є свідченням високого рівня підготовки
учасників, кваліфікованого і якісного проведення Всеукраїнських
учнівських Інтернет-олімпіад. Загалом у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
найкращі результати показали команди Українського
фізико-математичного ліцею Київського національного університету
імені Тараса Шевченка, м. Києва, Донецької, Харківської,
Черкаської, Львівської, Івано-Франківської областей. В організації та проведенні олімпіад, турнірів і конкурсів
взяли активну участь учителі, методисти, викладачі, наукові
працівники закладів освіти України. Серед вищих навчальних
закладів найбільше уваги формуванню покоління майбутніх науковців
і практиків для різних галузей суспільного життя приділяється
вченими Київського національного університету імені Тараса
Шевченка, Харківського національного університету
ім. В.Н.Каразіна, Львівського національного університету імені
Івана Франка, Донецького національного університету та
Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара. На підставі спільних рішень оргкомітетів та журі IV етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів і фінальних етапів
турнірів
Н А К А З У Ю:
1. Затвердити підсумки IV етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад, фінальних етапів турнірів і Всеукраїнського конкурсу
учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (додатки
1-28).
2. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим,
начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та
Севастопольської міських державних адміністрацій:
2.1. Проаналізувати результати фінальних етапів
Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів і турнірів, зробити
висновки щодо поліпшення організаційного й науково-методичного
забезпечення проведення попередніх етапів цих змагань, відзначити
працівників закладів та установ освіти, які провели значну роботу
з організації й проведення відповідних інтелектуальних заходів.
2.2. Подати до Міністерства освіти і науки України до 20
липня 2009 року пропозиції щодо нагородження педагогічних
працівників і науковців за вагомий внесок в організацію та
проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських
інтелектуальних змагань й підготовку їх переможців.
2.3. Спланувати заходи щодо активізації роботи педагогічних
колективів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, колегіумів,
навчально-виховних комплексів, позашкільних навчальних закладів у
напрямку розвитку здібностей та творчого потенціалу учнів,
створення сприятливого середовища для самореалізації обдарованої
учнівської молоді та надання їй соціально-педагогічної підтримки.
2.4. Сприяти проведенню наукових досліджень з питань навчання
і виховання обдарованої молоді, підвищенню рівня професійної
компетентності педагогічних працівників, які з нею працюють,
розробці нових методик і програм роботи з талановитими дітьми,
розширенню мережі відповідних експериментальних закладів.
2.5. У проектах бюджетів відповідних навчальних закладів та
установ на 2010 рік передбачити кошти на проведення
інтелектуальних учнівських змагань, відрядження членів
оргкомітетів і журі Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів,
конкурсів.
3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти
(Удод О.А.) здійснювати науково-методичне забезпечення роботи з
обдарованою молоддю, організацію та проведення Всеукраїнських
учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів і забезпечити участь
команд школярів України у міжнародних інтелектуальних змаганнях
2009 року.
4. Ректорам вищих навчальних закладів при здійсненні прийому
абітурієнтів у 2009 році для надання пільг відповідно до Умов
прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом
Міністерства освіти і науки України від 02.09.2008 N 802
( z0892-08 ), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
24.09.2008 N 892/15583, користуватися цим наказом.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника
Міністра Полянського П.Б.
Міністр І.О.Вакарчук

Додаток N 1

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XXIII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з української мови і літератури
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Верещак Анна |Херсонська загальноосвітня школа I-III ступенів | |N 4 Херсонської міської ради Херсонської області | --------------+-------------------------------------------------| Рибченко Юлія |навчально-виховний комплекс "Школа гуманітарної | |праці" Херсонської обласної ради | --------------+-------------------------------------------------| Хіміч Андріана|Мукачівська загальноосвітня школа I-III ступенів | |N 11 Закарпатської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Жебель Наталя |середня загальноосвітня школа I-II ступенів- | |ліцей N 7 м. Вінниці | -----------------+----------------------------------------------| Кокоруз Марія |Калуська гімназія Івано-Франківської області | -----------------+----------------------------------------------| Настасієнко Ольга|Академічний ліцей при Херсонському державному | |університеті Херсонської області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Арнаут Катерина |навчально-виховний комплекс: середня | |загальноосвітня школа I-III ступенів - | |гімназія N 6 м. Вінниці | -----------------+----------------------------------------------| Каралкіна Наталія|Доробратівська загальноосвітня школа I-III | |ступенів Іршавського району Закарпатської | |області | -----------------+----------------------------------------------| Ковальська Яна |Кам'янець-Подільський ліцей Хмельницької | |області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Білокриницька Валентина|Черкаська гімназія N 31 | -----------------------+----------------------------------------| Бородкіна Наталія |Луцька гімназія N 21 імені Михайла | |Кравчука Луцької міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Іванчук Оксана |Чернівецька гімназія N 1 | -----------------------+----------------------------------------| Литвинюк Оксана |Микитинецька загальноосвітня школа I- | |III ступенів Івано-Франківської | |міської ради Івано-Франківської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Парандій Христина |Українська гімназія N 1 Івано- | |Франківської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Триль Юлія |Українська гімназія N 1 Івано- | |Франківської міської ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Берчун Ярослав |гімназія "Троєщина" м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Зінченко Катерина |загальноосвітній навчальний заклад I-III | |ступенів N 8 м. Мелітополя Запорізької | |області | --------------------+-------------------------------------------| Ковальчук Катерина |Херсонська спеціалізована загальноосвітня | |школа N 52 Херсонської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Лапенко Марія |Новоіванівська середня загальноосвітня | |школа Нікопольського району | |Дніпропетровської області | --------------------+-------------------------------------------| Поліщук Анастасія |Кролевецька загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 2 Сумської області | --------------------+-------------------------------------------| Чередниченко Євгенія|Ужгородська загальноосвітня спеціалізована | |школа-інтернат з поглибленим вивченням | |окремих предметів Закарпатської області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Голінко Вікторія |Український гуманітарний ліцей Київського | |національного університету імені Тараса | |Шевченка | ------------------+---------------------------------------------| Карпенко Юлія |Херсонська багатопрофільна гімназія N 20 | |ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Коваленко Катерина|Роменська спеціалізована загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 1 | |ім. П.І.Калнишевського Роменської міської | |ради Сумської області | ------------------+---------------------------------------------| Король Оляна |Український гуманітарний ліцей Київського | |національного університету імені Тараса | |Шевченка | ------------------+---------------------------------------------| Попадюк Тетяна |загальноосвітня школа I-III ступенів N 4 - | |ліцей з економічним та юридичним профілями | |навчання м. Могилева-Подільського Вінницької | |області | ------------------+---------------------------------------------| Узлова Ірина |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради Кіровоградської| |області | ------------------+---------------------------------------------| Чижик Катерина |Луцька гімназія N 21 імені Михайла Кравчука | |Луцької міської ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Алексенко Анна |Кобеляцька загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 2 Полтавської | |області | ------------------+---------------------------------------------| Ганус Катерина |Кременчуцький ліцей N 11 | |Полтавської області | ------------------+---------------------------------------------| Гасай Євгенія |Донецька спеціалізована гуманітарна | |школа I-III ступенів N 65 | ------------------+---------------------------------------------| Грабовець Наталія |Городнянська районна гімназія | |Чернігівської області | ------------------+---------------------------------------------| Єременко Катерина |технічний ліцей м. Дніпродзержинська | |Дніпропетровської області | ------------------+---------------------------------------------| Златєва Ірина |Білгород-Дністровський навчально- | |виховний комплекс "Загальноосвітня | |школа II ступеня - ліцей" Одеської | |області | ------------------+---------------------------------------------| Івасенко Юлія |Ямпільська районна загальноосвітня | |сільськогосподарська школа I-III ступенів | |с. Пороги Ямпільського району Вінницької | |області | ------------------+---------------------------------------------| Матвієць Олена |Запорізька гімназія N 93 | ------------------+---------------------------------------------| Румянцева Анна |середня загальноосвітня школа I- | |III ступенів N 3 м. Хмільника | |Вінницької області | ------------------+---------------------------------------------| Тарасюк Станіслав |навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа | |I-III ступенів-гімназія" смт. Стара | |Вижівка Волинської області | ------------------+---------------------------------------------| Цісаренко Софія |Іванівська загальноосвітня школа | |I-III ступенів Ставищенського | |району Київської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Вірста Ольга |Надвірнянська загальноосвітня школа I-III| |ступенів N 3 Івано-Франківської області | ----------------------+-----------------------------------------| Думич Марія |середня загальноосвітня школа N 72 | |м. Львова | ----------------------+-----------------------------------------| Заворотинська Вікторія|спеціалізована загальноосвітня | |школа N 3 | |імені Лесі Українки м. Ковеля | |Волинської області | ----------------------+-----------------------------------------| Закутня Юлія |загальноосвітня школа I-III | |ступенів с. Липини Луцького району | |Волинської області | ----------------------+-----------------------------------------| Лукінова Юлія |Кременчуцька гімназія N 6 | |Полтавської області | ----------------------+-----------------------------------------| Падалко Марина |Іванківська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 1 Київської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Півень Анастасія |загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 2 смт. Ратне Волинської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Прудивус Сергій |Устянська середня загальноосвітня | |школа I-III ступенів Бершадського | |району Вінницької області | ----------------------+-----------------------------------------| Стасюк Андрій |Рівненська українська гімназія | ----------------------+-----------------------------------------| Степаненко Дар'я |Черкаська гімназія N 9 імені | |О.М.Луценка Черкаської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Хмельова Ілона |Кловський ліцей N 77 м. Києва | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Асауленко Вікторія|Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса| |м. Миколаєва | ------------------+---------------------------------------------| Воровка Ольга |Мелітопольська гімназія N 5 Запорізької | |області | ------------------+---------------------------------------------| Гуменчук Андрій |Львівська лінгвістична гімназія | ------------------+---------------------------------------------| Завальна Світлана |Дашівська середня загальноосвітня школа I- | |III ступенів Іллінецького району Вінницької | |області | ------------------+---------------------------------------------| Корнейко Олександр|Луцька гімназія N 18 Луцької міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Ксьондзик Катерина|Радивилівський навчально-виховний комплекс | |"школа N 1 - гімназія" Рівненської області | ------------------+---------------------------------------------| Лаптєєва Юлія |Губиниська середня загальноосвітня школа N 1 | |Новомосковського району Дніпропетровської | |області | ------------------+---------------------------------------------| Лишко Маргарита |Полтавське навчально-виховне об'єднання N 14 | ------------------+---------------------------------------------| Петрушко Людмила |Заставнівська гімназія Чернівецької області | ------------------+---------------------------------------------| Радченко Анна |Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при | |Ніжинському державному університеті імені | |Миколи Гоголя Чернігівської області | ------------------+---------------------------------------------| Філенко Яна |Новотроїцька гімназія Херсонської області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Балакай Світлана |загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 33 м.Сімферополя | ----------------------+-----------------------------------------| Васильченко Даріна |Харківська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 80 Харківської | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Дєдушкіна Альона |Сумська спеціалізована школа I- | |III ступенів N 25 | ----------------------+-----------------------------------------| Дяків Надія |Заліщицька державна гімназія | |Тернопільської області | ----------------------+-----------------------------------------| Катеринич Петро |Любиковицька загальноосвітня | |школа I-III ступенів | |Сарненського району Рівненської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Кашперук Тетяна |Дубенська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 6 Рівненської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Козельська Анастасія |навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 2 - ліцей" м. | |Знам'янки Кіровоградської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Кондратюк Анастасія |ліцей "Наукова зміна" м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Кучерук Олексій |Головинська гімназія | |Черняхівського району | |Житомирської області | ----------------------+-----------------------------------------| Мартиненко Дар'я |комунальний заклад "Навчально-виховне | |об'єднання: "Спеціалізований | |загальноосвітній навчальний заклад | |I ступеня "Гармонія" - | |гімназія імені Тараса Шевченка - центр | |позашкільного виховання "Контакт" | |Кіровоградської міської ради | |Кіровоградської області | ----------------------+-----------------------------------------| Мороз Іван |навчально-виховний | |комплекс "Локачинська | |загальноосвітня школа I-III | |ступенів-гімназія" Волинської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Онуфрійчук Вікторія |середня загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 10 м. Сєвєродонецька | |Луганської області | ----------------------+-----------------------------------------| Осетрова Аліна |Севастопольська гімназія N 7 | |Севастопольської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Сахненко Сергій |Липовецька середня загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 2 Вінницької | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Сидорчук Марина |навчально-виховний комплекс N 2 | |м. Шепетівки Хмельницької | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Сорока Анастасія |Український гуманітарний ліцей | |Київського національного | |університету імені Тараса | |Шевченка | ----------------------+-----------------------------------------| Чайка Маріанна |Братківська середня загальноосвітня | |школа I-III ступенів Стрийського району | |Львівської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Бур'янова Катерина|Донецька гімназія N 18 | ------------------+---------------------------------------------| Возняк Віта |середня загальноосвітня школа I-III ступенів | |N 5 м. Волочиська Хмельницької області | ------------------+---------------------------------------------| Гришина Юлія |Млинівська гуманітарна гімназія Київської | |області | ------------------+---------------------------------------------| Єлісєєва Юлія |Севастопольська загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 37 з російською та | |українською мовами навчання Севастопольської | |міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Івасечко Вікторія |Тернопільська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 3 з поглибленим вивченням | |іноземних мов | ------------------+---------------------------------------------| Клименко Анастасія|Українська гімназія N 1 м. Іллічівська | |Одеської області | ------------------+---------------------------------------------| Климко Юлія |Горохівська загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 1 Волинської області | ------------------+---------------------------------------------| Колоденко Валерія |Одеська спеціалізована школа N 117 | ------------------+---------------------------------------------| Коренева Анна |Глухівська спеціалізована школа-інтернат I- | |III ступенів ім. М.І.Жужоми Сумської області | ------------------+---------------------------------------------| Кривов'яз Тетяна |Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат | ------------------+---------------------------------------------| Курганова Софія |навчально-виховний комплекс "Олександрійський| |колегіум - спеціалізована школа" | |Олександрійської міської ради Кіровоградської| |області | ------------------+---------------------------------------------| Ленюк Антоніна |Клішковецька гімназія Хотинського району | |Чернівецької області | ------------------+---------------------------------------------| Ліленкова Аліна |Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса| |м. Миколаєва | ------------------+---------------------------------------------| Осипенко Анастасія|навчально-виховний комплекс "Гімназія з | |поглибленим вивченням англійської мови N 8" | |м. Євпаторії Автономної Республіки Крим | ------------------+---------------------------------------------| Паламарчук Ольга |технічний ліцей м. Вінниці | ------------------+---------------------------------------------| Полянська Олена |Харківська загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 150 Харківської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Семянова Анастасія|гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни | |Чернігівської області | ------------------+---------------------------------------------| Урста Марія |гімназія м. Ужгорода | ------------------+---------------------------------------------| Хлюстіна Валерія |Одеська гімназія N 4 | ------------------+---------------------------------------------| Шевченко Дар'я |комунальний заклад "Луганський навчально- | |виховний комплекс: спеціалізована школа I-II | |ступенів-колегіум | |N 36" | ------------------+---------------------------------------------| Яремчук Ольга |Бердичівський загальноосвітній навчально- | |виховний комплекс N 4 Житомирської області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Абраменко Людмила |загальноосвітня школа I-III | |ступенів с. Малий Ходачків | |Тернопільського району | |Тернопільської області | -----------------------+----------------------------------------| Артюх Анастасія |комунальний заклад "Навчально-виховне | |об'єднання: "Спеціалізований | |загальноосвітній навчальний заклад | |I ступеня "Гармонія" - | |гімназія імені Тараса Шевченка - центр | |позашкільного виховання "Контакт" | |Кіровоградської міської ради | |Кіровоградської області | -----------------------+----------------------------------------| Багнюк Каріна |Лисичанська багатопрофільна | |гімназія Луганської області | -----------------------+----------------------------------------| Булат Наталія |загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 9 м. Котовська | |Одеської області | -----------------------+----------------------------------------| Вернигора Катерина |Одеська спеціалізована | |загальноосвітня школа N 40 | -----------------------+----------------------------------------| Гоголь Оксана |Дзвиняцька загальноосвітня школа I-III | |ступенів Богородчанської районної ради | |Івано-Франківської області | -----------------------+----------------------------------------| Городніченко Катерина |Лиманська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 2 | |Роздільнянського району Одеської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Грищенко Анна |Харківський навчально-виховний | |комплекс N 169 Харківської | |міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Данилова Ольга |Новокаховська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 1 ім. О.Довженка | |Херсонської області | -----------------------+----------------------------------------| Кравченко Ганна |Ялтинський навчально-виховний | |комплекс "Школа-ліцей" | |Автономної Республіки Крим | -----------------------+----------------------------------------| Кричковська Світлана |Тернопільська загальноосвітня школа I- | |III ступенів N 23 | -----------------------+----------------------------------------| Лисенко Марія |Кременчуцька гімназія N 5 | |Полтавської області | -----------------------+----------------------------------------| Порадовська Анна |Житомирський екологічний ліцей N 24 | -----------------------+----------------------------------------| Пунтікова Лоліта |Узинська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 1 | |Білоцерківського району | |Київської області | -----------------------+----------------------------------------| Соломко Ксенія |Миколаївський муніципальний | |колегіум | -----------------------+----------------------------------------| Солтис Ольга |Сторожинецький районний ліцей | |Чернівецької області | -----------------------+----------------------------------------| Терещенко Анастасія |Славутицький ліцей Київської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Тимочко Іоланна |обласна спеціалізована школа- | |інтернат "Фізико-технічний ліцей | |при Івано-Франківському | |національного технічному | |університеті нафти і газу" | |Івано-Франківської області | -----------------------+----------------------------------------| Федоренко Севастяна |Черкаський колегіум "Берегиня" | |Черкаської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Хвіщук Олександр |Нововолинська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 3 | |Волинської області | -----------------------+----------------------------------------| Чиркова Марія |Севастопольська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 57 з | |музично-хоровим профілем | |навчання Севастопольської | |міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Чуванова Ольга |Донецький загальноосвітній | |спеціалізований санаторний | |інтернатний заклад II-III | |ступенів "Ерудит" для | |обдарованих дітей | -----------------------+----------------------------------------| Шлихтюк Ольга |Рівненська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 8 | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 2

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517
Нагороджуються учасники IV етапу XXVIII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з англійської мови
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Мельничук Павло|гімназія N 4 м. Чернівців | ---------------+------------------------------------------------| Чечіль Віталій |Криворізький гуманітарно-технічний ліцей N 129 | |Криворізької міської ради Дніпропетровської | |області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Нечаєва Олександра|Ялтинська спеціалізована школа I-III ступенів| |N 12 Ялтинської міської ради Автономної | |Республіки Крим | ------------------+---------------------------------------------| Семененко Ірина |Харківська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 119 Харківської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Юта Михайло |Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс | |"Спеціалізована школа-колегіум Національного | |університету "Києво-Могилянська академія" | |Сєвєродонецької міської ради Луганської | |області | -----------------------------------------------------------------
11 клас

------------------------------------------------------------------ Андрущенко Микола|Харківський приватний ліцей "Професіонал" | -----------------+----------------------------------------------| Горіна Наталія |гімназія "Ерудит" м. Києва | -----------------+----------------------------------------------| Круглова Ольга |Миколаївська загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 22 Миколаївської міської ради | -----------------+----------------------------------------------| Шабо Христина |гімназія "Києво-Могилянський колегіум" | |м. Києва | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Бессарабов Євген |Миколаївська загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 22 Миколаївської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Білоус Андрій |Тернопільська класична гімназія | |Тернопільської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Величкіна Вікторія|Перша міська гімназія Черкаської | |міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Ковальський Микита|Кловський ліцей N 77 м. Києва | ------------------+---------------------------------------------| Лазоришин Соломія |Брошнів-Осадська загальноосвітня | |школа I-III ступенів Рожнятівської | |районної ради Івано-Франківської | |області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Ароцкер Олександр |спеціалізована школа N 57 з поглибленим | |вивченням англійської мови м. Києва | ------------------+---------------------------------------------| Казанська Інна |Рівненська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 15 Рівненської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Майгер Віталій |Одеський навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 2 - спеціалізована | |загальноосвітня школа I ступеня з поглибленим| |вивченням англійської мови" | ------------------+---------------------------------------------| Напраснікова Ольга|Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II-III ступенів| |"Ерудит" для обдарованих дітей | ------------------+---------------------------------------------| Олексів Оксана |гімназія N 4 м. Чернівців | ------------------+---------------------------------------------| Пасенко Анастасія |спеціалізована загальноосвітня середня школа | |N 1 з поглибленим вивченням іноземних мов | |Чернігівської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Смоланка Володимир|лінгвістична гімназія ім. Т.Г.Шевченка | |Ужгородської міської ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Бастов Антон |спеціалізована загальноосвітня середня школа | |N 1 з поглибленим вивченням іноземних мов | |Чернігівської міської ради | -----------------+----------------------------------------------| Білійчук Михайло |гімназія N 7 м. Чернівців | -----------------+----------------------------------------------| Куделя Оксана |Ватутінська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 1 Ватутінської міської ради | |Черкаської області | -----------------+----------------------------------------------| Литовченко Данііл|спеціалізована загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 2 з поглибленим вивченням | |іноземних мов м. Чернігова | -----------------+----------------------------------------------| Машакада Майкл |Ужгородська загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 3 з поглибленим вивчення | |англійської мови | -----------------+----------------------------------------------| Сукманюк Катерина|Український гуманітарний ліцей Київського | |національного університету ім. Тараса | |Шевченка | -----------------+----------------------------------------------| Шипіцина Дар'я |Олександрівська гімназія Сумської міської | |ради | -----------------+----------------------------------------------| Яковенко Валерія |Перша міська гімназія Черкаської міської ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Андрюхін Володимир |Клугіно-Башкирівська гімназія | |Чугуївської міської ради | |Харківської області | ---------------------+------------------------------------------| Бичковська Софія |Луцький навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 14" Луцької міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Горщинський Владислав|Маньківський навчально-виховний | |комплекс "Загальноосвітня школа | |I-III ступенів - гімназія" | |Маньківської районної ради | |Черкаської області | ---------------------+------------------------------------------| Грановська Вілена |Одеський навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 2 - спеціалізована | |загальноосвітня школа I ступеня з | |поглибленим вивченням англійської | |мови" | ---------------------+------------------------------------------| Матушко Марина |Лубенська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 6 Полтавської області | ---------------------+------------------------------------------| Матчук Яна |Луцька гімназія N 21 імені | |Михайла Кравчука Луцької міської | |ради | ---------------------+------------------------------------------| Музиченко Ольга |Запорізький багатопрофільний | |ліцей N 99 Запорізької міської | |ради | ---------------------+------------------------------------------| Пастух Світлана |середня загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 1 смт. Муровані Курилівці | |Мурованокуриловецького району | |Вінницької області | ---------------------+------------------------------------------| Шерман Андрій |Одеський навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 2 - спеціалізована | |загальноосвітня школа І ступеня з | |поглибленим вивченням англійської мови" | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Железняк Віталій |Одеська гімназія N 4 Одеської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Кравцова Юлія |Полтавський міський ліцей N 1 | |ім. П.Котляревського | --------------------+-------------------------------------------| Кривуляк Олена |Хирівська гімназія-інтернат | |Старосамбірського району Львівської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Лосєв Олександр |навчально-виховний комплекс: | |спеціалізована середня загальноосвітня | |школа І ступеня з поглибленим вивченням | |іноземних мов - гуманітарна гімназія N 1 | |імені М.І.Пирогова м. Вінниці | --------------------+-------------------------------------------| Мельник Микола |Черкаський гуманітарно-правовий ліцей | |Черкаської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Недожогіна Олена |Джанкойська загальноосвітня школа-комплекс | |I-III ступенів N 2 Джанкойської міської | |ради Автономної Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Олексієнко Анастасія|Харківський навчально-виховний комплекс | |N 169 Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Рогов Данило |спеціалізована школа N 57 з поглибленим | |вивченням англійської мови м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Степанець Ольга |Севастопольська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 3 з поглибленим вивченням | |англійської мови Севастопольської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Тропша Анастасія |Кловський ліцей N 77 м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Юхимович Світлана |Шепетівський навчально-виховний комплекс | |N 1 у складі: "Загальноосвітня школа I-II | |ступенів та ліцей" Хмельницької області | --------------------+-------------------------------------------| Яцків Ольга |Луцька гімназія N 48 Луцької міської ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Бастов Денис |спеціалізована загальноосвітня | |середня школа N 1 з поглибленим | |вивченням іноземних мов | |Чернігівської міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Бібко Ольга |Здолбунівський навчально- | |виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I | |ступеня - гімназія" Рівненської | |області | ------------------------+---------------------------------------| Бурдикіна-Желобнюк Аліса|Ялтинська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 12 Автономної | |Республіки Крим | ------------------------+---------------------------------------| Горбатенко Олена |Миколаївська гімназія N 41 | |Миколаївської міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Гринишин Михайло |Луцька гімназія N 18 Луцької | |міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Дросенко Антон |спеціалізована загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 9 м. Фастова | |Київської області | ------------------------+---------------------------------------| Каспрук Олександра |гімназія N 4 м. Чернівців | ------------------------+---------------------------------------| Логінова Марія |Херсонський Академічний ліцей | |при Херсонському державному | |університеті Херсонської | |міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Ляхович Іванна |Калуська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 6 Калуської | |міської ради Івано-Франківської | |області | ------------------------+---------------------------------------| Минциковська Марина |спеціалізована школа N 57 з | |поглибленим вивченням | |англійської мови м. Києва | ------------------------+---------------------------------------| Полякіна Анастасія |Одеський навчально-виховний | |комплекс "Гімназія N 2 - | |спеціалізована загальноосвітня | |школа I ступеня з поглибленим | |вивченням англійської мови" | ------------------------+---------------------------------------| Філоненко Віктор |середня загальноосвітня школа N 84 | |Львівської | |міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Хан Юліана |Краснодонська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 1 імені | |О.М.Горького Краснодонської | |міської ради Луганської області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Борис Ганна |Херсонська гімназія N 6 Херсонської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Галкіна Катерина |Керченська спеціалізована | |загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 19 з | |поглибленим вивченням | |англійської мови Керченської | |міської ради Автономної | |Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Дацюк Наталія |навчально-виховний комплекс | |"Рівненський обласний ліцей- | |інтернат" | --------------------+-------------------------------------------| Козловська Віра |комунальний заклад "Алчевська середня | |спеціалізована школа N 22 з поглибленим | |вивченням предметів фізико-математичного | |циклу при Донбаському державному | |технічному університеті" Луганської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Коршун Олександр |Сумська спеціалізована школа I-III ступенів| |N 1 ім. В.Стрельченка | --------------------+-------------------------------------------| Країнський Олег |Оброшинська загальноосвітня школа I-III | |ступенів ім. Л.Шанковського | |Пустомитівського району Львівської області | --------------------+-------------------------------------------| Медвідь Юлія |гімназія-інтернат м. Хуста | |Закарпатської області | --------------------+-------------------------------------------| Палутов Владислав |Житомирський міський ліцей при | |Житомирському державному | |технологічному університеті | |Житомирської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Переняк Анастасія |Тлумацька гімназія Тлумацької | |районної ради Івано- | |Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Сидорук Анастасія |навчально-виховний комплекс N 7 | |м. Хмельницького | --------------------+-------------------------------------------| Трикур Валерія |гімназія м. Ужгорода | --------------------+-------------------------------------------| Фам Ха Тху |Чернігівська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 7 | --------------------+-------------------------------------------| Шакуро Ольга |Севастопольська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 22 ім. М.О.Острякова | |Севастопольської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Шеремет Анастасія |Новоукраїнська гімназія N 7 | |Новоукраїнської районної державної | |адміністрації Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Шишовська Юлія |Одеський навчально-виховний | |комплекс "Гімназія N 2 - | |спеціалізована загальноосвітня | |школа I ступеня з поглибленим | |вивченням англійської мови" | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Віскушенко Тетяна |гуманітарна гімназія N 5 м. Коростишева | |Житомирської області | --------------------+-------------------------------------------| Гриньків Ольга |Коломийська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 1 ім. В.Стефаника | |з поглибленим вивченням англійської мови | |Коломийської міської ради | |Івано-Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Кірдан Ігор |Євпаторійський навчально-виховний | |комплекс | |"Гімназія з поглибленим вивченням | |англійської мови N 8" Євпаторійської | |міської ради Автономної Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Корпан Христина |Підгаєцька гімназія Підгаєцької | |районної ради Тернопільської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Коцарь Олена |загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 4 м. Фастова | |Київської області | --------------------+-------------------------------------------| Кривич Анна |Конотопська гімназія | |Конотопської міської ради | |Сумської області | --------------------+-------------------------------------------| Лакатош Єлізавета |Ужгородська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 3 з поглибленим | |вивчення англійської мови | --------------------+-------------------------------------------| Маковійчук Ольга |гімназія N 4 м. Чернівців | --------------------+-------------------------------------------| Михальчишина Олена |Житомирська міська гуманітарна | |гімназія N 23 | |ім. М.Й.Очерета Житомирської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Мохарева Марія |спеціалізована загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 12 з поглибленим | |вивченням іноземних мов | |ім. С.Ковальчука м. Житомира | --------------------+-------------------------------------------| Мяшкур Олена |гімназія N 9 Сімферопольської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Пилипчук Анна |ліцей "Інтелект" м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Попович Лілія |Івано-Франківська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 1 з поглибленим | |вивченням англійської мови Івано- | |Франківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Романова Анастасія |Академічний ліцей при | |Херсонському державному | |університеті Херсонської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Фортунатов Роман |Чернігівська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 3 | |Чернігівської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Цупрова Вікторія |Запорізька гімназія N 11 | |Запорізької міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Чубенко Вадим |Баштанська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 1 | |Баштанської районної ради | |Миколаївської області | --------------------+-------------------------------------------| Шамрай Вікторія |Рівненська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 15 Рівненської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Шостак Марія |Луцька гімназія N 4 Луцької | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Щербина Мадіна |Долинська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 4 Долинської | |районної державної | |адміністрації Кіровоградської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Ярославська Марина |комунальний заклад освіти | |навчально-виховний комплекс | |N 100 "Загальноосвітній | |навчальний заклад I-II ступенів - | |ліцей" м. Дніпропетровська | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Алібекова Марія |Миргородська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 5 Полтавської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Безверхня Юлія |спеціалізована загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 1 м. Хмельницького | --------------------+-------------------------------------------| Бондар Ольга |Луцький навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 14" Луцької міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Гаврилюк Анна |навчально-виховний комплекс | |"Кіровоградський колегіум - | |спеціалізований загальноосвітній | |навчальний заклад I-III ступенів - | |дошкільний навчальний заклад - центр | |естетичного виховання" | |Кіровоградської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Гайсенюк Оксана |гімназія N 4 м. Чернівців | --------------------+-------------------------------------------| Долгова Дарія |Обухівська спеціалізована | |загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 5 з поглибленим | |вивченням іноземних мов | |Київської області | --------------------+-------------------------------------------| Дудка Олександр |Керченська спеціалізована | |загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 19 з | |поглибленим вивченням | |англійської мови Керченської | |міської ради Автономної | |Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Зінченко Анна |Донецький загальноосвітній | |спеціалізований санаторний | |інтернатний заклад II-III | |ступенів "Ерудит" для | |обдарованих дітей | --------------------+-------------------------------------------| Іваницька Віталія |гімназія м. Ужгорода | --------------------+-------------------------------------------| Кудіна Юлія |навчально-виховний комплекс: | |спеціалізована середня | |загальноосвітня школа І ступеня | |з поглибленим вивченням | |іноземних мов - гуманітарна | |гімназія N 1 імені М.І.Пирогова | |м. Вінниці | --------------------+-------------------------------------------| Лавриненко Дар'я |Ялтинська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 12 Автономної | |Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Майська Альона |Харківська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 156 | |Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Макарцева Богдана |навчально-виховний комплекс | |"школа-гімназія N 5" | |ім. І.Франка м. Феодосії | |Автономної Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Малих Катерина |Євпаторійський навчально-виховний | |комплекс "Гімназія з поглибленим | |вивченням англійської мови N 8" | |Євпаторійської міської ради Автономної | |Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Мохаммад Каміла |загальноосвітньої школи I-III | |ступенів N 13 | |м. Нікополя Дніпропетровської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Наумчик Катерина |Севастопольська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 3 з | |поглибленим вивченням | |англійської мови | |Севастопольської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Пилипенко Софія |Харківський навчально-виховний | |комплекс N 169 Харківської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Поливян Дар'я |Єнакієвська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 2 | |Донецької області | --------------------+-------------------------------------------| Работа Наталія |Запорізька гімназія N 71 з поглибленим | |вивченням | |іноземної мови Запорізької міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Регейло Оксана |Чортківська гімназія імені | |Маркіяна Шашкевича | |Тернопільської області | --------------------+-------------------------------------------| Сухецький Нестор |Уманська міська гімназія | |Уманської міської ради | |Черкаської області | --------------------+-------------------------------------------| Харичева Маргарита |навчально-виховний комплекс | |"Українська школа-гімназія | |Сімферопольської міської ради | |Автономної Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Шилюк Вероніка |Бердичівська спеціалізована | |загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 15 з | |поглибленим вивченням окремих | |предметів та курсів | |Бердичівської міської ради | |Житомирської області | --------------------+-------------------------------------------| Шкуропат Катерина |гімназія N 11 м. Дніпродзержинська | |Дніпропетровської | |області | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 3

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517
Нагороджуються учасники IV етапу XXVIII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з іспанської мови
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Маханькова Наталія|спеціалізована школа N 64 м. Києва | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Огоновський Олег |навчально-виховний комплекс "Школа - садок | |"Софія" м. Львова | -----------------+----------------------------------------------| Петракова Ганна |комунальний заклад "Луганський ліцей іноземних| |мов" | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Гузнер Христина |навчально-виховний комплекс "Школа - садок | |"Софія" м. Львова | | | ----------------+-----------------------------------------------| Кравчук Катерина|Рівненська загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 11 Рівненської міської ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Васильєва Олеся |Іванківський районний ліцей Київської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Дяченко Вікторія |Перша міська гімназія Черкаської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Сотело Рамірес Ольга|спеціалізована школа N 64 м. Києва | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Кальчук Надія |Севастопольська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 45 з поглибленим вивченням | |іспанської мови Севастопольської міської ради | -----------------+----------------------------------------------| Нікієнко Дарія |спеціалізована школа N 64 м. Києва | -----------------+----------------------------------------------| Свириденко Марина|Іванківський районний ліцей Київської області | -----------------+----------------------------------------------| Хірвоніна Ксенія |Перша міська гімназія Черкаської міської ради | -----------------+----------------------------------------------| Шибаліна Катерина|Криворізька спеціалізована школа I-III | |ступенів N 71 Криворізької міської ради | |Дніпропетровської області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Дворнікова Альона |Криворізька спеціалізована школа I-III | |ступенів N 71 Криворізької міської ради | |Дніпропетровської області | -------------------+--------------------------------------------| Пономарчук Світлана|Бучанська Українська гімназія Київської | |області | -------------------+--------------------------------------------| Цоцоріна Людмила |Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської | |міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Шевченко Ірина |Перша міська гімназія Черкаської міської | |ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Касянчук Лінда |Хмельницька спеціалізована середня | |загальноосвітня школа I-III ступенів N 1 | --------------------+-------------------------------------------| Кравчук Олексій |Рівненська загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 11 Рівненської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Нетудихата Анастасія|спеціалізована школа N 64 м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Паляниця Тарас |навчально-виховний комплекс "Школа- садок | |"Софія" м. Львова | --------------------+-------------------------------------------| Хомяк Ольга |навчально-виховний комплекс "Школа - садок | |"Софія" м. Львова | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Жеребкіна Ірина |Севастопольська спеціалізована школа I- | |III ступенів N 45 з поглибленим вивченням| |іспанської мови Севастопольської міської | |ради | ----------------------+-----------------------------------------| Жмурко Ірина |Севастопольська спеціалізована школа I- | |III ступенів N 45 | |з поглибленим вивченням іспанської мови | |Севастопольської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Кудін Микита |Криворізька спеціалізована школа | |I-III ступенів N 71 Криворізької | |міської ради Дніпропетровської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Лавріненко Катерина |Харківська гімназія N 6 | |Харківської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Хтей Олена |загальноосвітня школа N 1 м. | |Нововолинська Волинської області | ----------------------+-----------------------------------------| Шкарпінець Яніна |навчально-виховний комплекс "Школа - | |садок "Софія" м. Львова | ----------------------+-----------------------------------------| Яковлєва Ксенія |Академічний ліцей при | |Херсонському державному | |університеті Херсонської міської | |ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Жигальцова Анастасія |комунальний заклад "Луганський ліцей | |іноземних мов" | -----------------------+----------------------------------------| Ладовчина Марія |спеціалізована школа N 64 м. Києва | -----------------------+----------------------------------------| Паланська Катерина |спеціалізована школа N 64 м. Києва | -----------------------+----------------------------------------| Сазонова Аліна |Харківська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 17 Харківської | |міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Чорна Тетяна |Севастопольська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 45 з поглибленим | |вивченням іспанської мови | |Севастопольської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Шундик Тетяна |ліцей "Інтелект" м. Києва | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Козюк Валерія |Жовтоводська гуманітарна гімназія | |ім. Л.Українки Дніпропетровської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Нетьосов Фелікс |комунальний заклад "Луганський ліцей | |іноземних мов" | ---------------------+------------------------------------------| Сисоєва Анна |Одеська гімназія N 4 | ---------------------+------------------------------------------| Сінілова Яна |Одеська гімназія N 4 | ---------------------+------------------------------------------| Слухай Аліна |Вознесенська гімназія N 1 | |Вознесенської міської ради | |Миколаївської області | ---------------------+------------------------------------------| Харьковська Ольга |Перша міська гімназія Черкаської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Хмельницький Олег |Бердичівська міська гуманітарна | |гімназія N 2 Житомирської області | ---------------------+------------------------------------------| Шликов Олег |Бердичівська міська гуманітарна | |гімназія N 2 Житомирської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Ветряк Анастасія |Одеський навчально-виховний | |комплекс "Гімназія N 2 - | |спеціалізована загальноосвітня | |школа I ступеня з поглибленим | |вивченням англійської мови" | ----------------------+-----------------------------------------| Вишнева Сюзанна |комунальний заклад "Луганський ліцей | |іноземних мов" | ----------------------+-----------------------------------------| Гаврилейченко Ксенія |комунальний заклад "Луганський ліцей | |іноземних мов" | ----------------------+-----------------------------------------| Каренко Олексій |Одеський навчально-виховний | |комплекс "Гімназія N 2 - | |спеціалізована загальноосвітня | |школа І ступеня з поглибленим | |вивченням англійської мови" | ----------------------+-----------------------------------------| Пархомчук Ольга |загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 1 | |м. Нововолинська Волинської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Римська Олена |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | |Херсонської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Салабай Олександр |Бердичівська міська гуманітарна | |гімназія N 2 Житомирської області | ----------------------+-----------------------------------------| Самчук Віталій |Острозький обласний ліцей- | |інтернат з посиленою військово- | |фізичною підготовкою | |Рівненської області | ----------------------+-----------------------------------------| Семенов Данііл |Запорізька гімназія N 2 ім. Лесі | |Українки Запорізької міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Сєдова Юлія |загальноосвітня школа I-III ступенів | |N 1 м. Нововолинська Волинської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Соловей Ганна |Бучанська Українська гімназія | |Київської області | ----------------------+-----------------------------------------| Тутова Марина |Севастопольська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 45 з поглибленим | |вивченням іспанської мови | |Севастопольської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Федоров Олександр |загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 10 | |Світловодської міської ради | |Кіровоградської області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Анісюткіна Юлія |Дніпропетровська спеціалізована | |школа N 7 з поглибленим вивченням | |іноземних мов Дніпропетровської міської | |ради | -------------------+--------------------------------------------| Випенко Ганна |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті Херсонської | |міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Волкова Софія |спеціалізована школа N 64 м. Києва | -------------------+--------------------------------------------| Горєлая Наталія |комунальний заклад "Луганський ліцей | |іноземних мов" | -------------------+--------------------------------------------| Гудзенка Дмитра |Бердичівська міська гуманітарна | |гімназія N 2 Житомирської області | -------------------+--------------------------------------------| Данилишин Соломія |навчально-виховний комплекс "Школа - | |садок "Софія" м. Львова | -------------------+--------------------------------------------| Капелюшна Млада |навчально-виховний комплекс "Гімназія - | |загальноосвітня школа I-III ступенів N 4" | |Світловодської міської ради | |Кіровоградської області | -------------------+--------------------------------------------| Карпенко Вікторія |Перша міська гімназія | |Черкаської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Киреєва Ольга |Севастопольська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 45 з поглибленим | |вивченням іспанської мови | |Севастопольської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Семенова Олена |Херсонська спеціалізована | |загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 54 | |Херсонської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Смотрова Юлія |Запорізька гімназія N 2 ім. Лесі Українки | |Запорізької міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Шишова Марія |Краснодонська міська гімназія | |Луганської області | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 4

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XXVIII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з німецької мови
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Мідяний Михайло|Львівська академічна гімназія | ---------------+------------------------------------------------| Попфалуші Діана|Приборжавська загальноосвітня школа I-II | |ступенів Іршавського району Закарпатської | |області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Ляпіна Віра |спеціалізована загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 24 з поглибленим вивченням німецької | |мови м. Сімферополя | | | --------------+-------------------------------------------------| Руснак Олена |Чернівецька гімназія N 1 Чернівецької міської | |ради | --------------+-------------------------------------------------| Стариша Сергій|загальноосвітня школа I-III ступенів N 36 | |м. Вінниці | --------------+-------------------------------------------------| Химинець Ольга|спеціалізована школа N 53 м. Києва | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Григанська Яна |спеціалізована школа N 53 м. Києва | ---------------+------------------------------------------------| Луцька Ольга |спеціалізована школа I-III ступенів N 5 з | |поглибленим вивченням німецької мови м. Івано- | |Франківська | ---------------+------------------------------------------------| Панченко Юліана|Кременчуцька спеціалізована школа I-III ступенів| |N 10 з поглибленим вивченням англійської мови | |Полтавської області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Борд Роман |ліцей інформаційних технологій | |м. Дніпропетровська | ---------------------+------------------------------------------| Гуменюк Крістіна |гімназія N 167 м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Лисак Мирослава |спеціалізована школа I-III ступенів N 5 з | |поглибленим вивченням німецької мови | |м. Івано-Франківська | ---------------------+------------------------------------------| Присяжна Владлена |гімназія N 167 м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Ступка Наталія-Тетяна|середня спеціалізована загальноосвітня | |школа N 8 з поглибленим вивченням | |німецької мови м. Львова | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Галімов Ельдар |перша міська гімназія Черкаської міської ради | ----------------+-----------------------------------------------| Гапей Віталій |Старобросківська загальноосвітня школа I-III | |ступенів Сторожинецького району Чернівецької | |області | ----------------+-----------------------------------------------| Лук'яненко Яніна|гімназія N 167 м. Києва | ----------------+-----------------------------------------------| Никитенко Надія |загальноосвітня школа N 19 з поглибленим | |вивченням іноземних мов м. Донецька | ----------------+-----------------------------------------------| Озарко Ірина |спеціалізована загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 5 з поглибленим вивченням | |німецької мови м. Івано-Франківська | ----------------+-----------------------------------------------| Туркіна Катерина|Одеський навчально-виховний комплекс N 90 | |ім. О.С.Пушкіна "Спеціалізована | |загальноосвітня школа I-III ступенів з | |поглибленим вивченням німецької, англійської | |мов - дошкільний заклад" | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Баранник Євген |фінансово-економічний ліцей | |м. Дніпропетровська | ------------------+---------------------------------------------| Борисенко Вероніка|Рівненська спеціалізована загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 15 | ------------------+---------------------------------------------| Ігнатова Аліна |спеціалізована школа N 138 м. Києва | ------------------+---------------------------------------------| Мошинський Павло |Харківська гімназія N 23 Харківської міської | |ради | ------------------+---------------------------------------------| Попович Габріелла |загальноосвітня школа I-III ступенів N 7 | |м. Мукачевого Закарпатської області | ------------------+---------------------------------------------| Якобан Надія |гімназія N 1 м. Чернівців | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Ворков Євген |гімназія N 167 м. Києва | ------------------+---------------------------------------------| Доскалюк Богдана |спеціалізована школа I-III ступенів N 5 з | |поглибленим вивченням німецької мови | |м. Івано-Франківська | ------------------+---------------------------------------------| Єрмакова Олена |Луцька гімназія N 18 Луцької міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Зубік Катерина |гімназія N 1 м. Чернівців | ------------------+---------------------------------------------| Кулагіна Єлізавета|Севастопольська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 35 з поглибленим вивченням | |німецької мови Севастопольської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Поляков Максим |Харківська гімназія N 116 Харківської | |міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Циганок Олександра|Шосткинська гімназія Шосткинської міської | |ради Сумської області | ------------------+---------------------------------------------| Чайко Павло |навчально-виховний комплекс "Олександрійський| |колегіум-спеціалізована школа" м. Олександрії| |Кіровоградської області | ------------------+---------------------------------------------| Шло Олександр |приватна гімназія "Мрія" м. Одеси | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Бойко Анастасія |Бориспільський ліцей "Дизайн-освіта" | |ім. П.Чубинського Київської області | -------------------+--------------------------------------------| Дашкевич Олена |Криворізька спеціалізована загальноосвітня | |школа N 20 з поглибленим вивченням | |німецької мови Дніпропетровської області | -------------------+--------------------------------------------| Дубікова Владислава|міський ліцей м. Маріуполя Донецької | |області | -------------------+--------------------------------------------| Здебська Альона |гімназія N 31 м. Запоріжжя | -------------------+--------------------------------------------| Книгницька Юлія |Миколаївська гімназія N 2 Миколаївської | |міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Олексяк Анна |середня спеціалізована загальноосвітня | |школа N 8 | |з поглибленим вивченням німецької мови | |м. Львова | -------------------+--------------------------------------------| Павличенко Микола |лінгвістична гімназія ім. Т.Г.Шевченка | |м. Ужгорода | -------------------+--------------------------------------------| Субота Іван |Луцька гімназія N 4 Луцької міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Ткач Вікторія |гімназія N 167 м. Києва | -------------------+--------------------------------------------| Цюрпіта Назарій |Завалівська загальноосвітня школа I-III | |ступенів Підгаєцького району Тернопільської | |області | -------------------+--------------------------------------------| Юрчишин Олександра |спеціалізована загальноосвітня школа I-III | |ступенів | |N 5 з поглибленим вивченням німецької мови | |м. Івано-Франківська | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Бакастова Олександра|Севастопольська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 35 з поглибленим вивченням | |німецької мови Севастопольської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Карпенко Вікторія |середня загальноосвітня школа I-II | |ступенів-ліцей N 7 м. Вінниці | --------------------+-------------------------------------------| Компанець Ольга |Шосткинська гімназія Шосткинської міської | |ради Сумської області | --------------------+-------------------------------------------| Корнюшин Василь |спеціалізована школа N 53 м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Кравцова Ольга |Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради | |Чернігівської області при Ніжинському | |державному університеті ім. М.Гоголя | --------------------+-------------------------------------------| Пугачова Ксенія |Житомирська спеціалізована загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 16 з поглибленим | |вивченням іноземних мов | --------------------+-------------------------------------------| Самсонова Катерина |навчально-виховний комплекс "Школа- | |гімназія" N 5 ім. І.Франка м. Феодосії | |Автономної Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Сапункова Анастасія |загальноосвітня школа I-III ступенів N 19 | |з поглибленим вивченням іноземних мов | |м. Донецька | --------------------+-------------------------------------------| Сергеєва Євгенія |спеціалізована загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 24 з поглибленим вивченням | |німецької мови м. Сімферополя | --------------------+-------------------------------------------| Шах Богдана |Семидубський аграрний ліцей Дубенського | |району Рівненської області | --------------------+-------------------------------------------| Швайка Ольга |спеціалізована середня загальноосвітня | |школа N 8 | |з поглибленим вивченням німецької мови | |м. Львова | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Андросов Олександр |Вінницька приватна гімназія | |"Дельфін" | ----------------------+-----------------------------------------| Бєловол Руслан |гімназія N 46 м. Запоріжжя | ----------------------+-----------------------------------------| Бойко Юлія |Ніжинська гімназія N 3 Ніжинської | |міської ради Чернігівської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Бучинська Лілія |Тернопільська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 17 з | |поглибленим вивченням іноземних | |мов | ----------------------+-----------------------------------------| Журавчак Іванна |спеціалізована школа I-III | |ступенів N 5 з поглибленим | |вивченням німецької мови | |м. Івано-Франківська | ----------------------+-----------------------------------------| Кашуба Ліна |ліцей Галицького інституту | |ім. В.Чорновола Тернопільської області | ----------------------+-----------------------------------------| Ковтун Дарина |спеціалізована загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 6 м. Хмельницького | ----------------------+-----------------------------------------| Козік Юлія |Семидубський аграрний ліцей і | |загальноосвітня школа I-II | |ступенів Дубенського району | |Рівненської області | ----------------------+-----------------------------------------| Козіков Ілля |комунальний заклад "Луганський ліцей | |іноземних мов" | ----------------------+-----------------------------------------| Костюк Едуард |Броварська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 5 Броварської | |міської ради Київської області | ----------------------+-----------------------------------------| Мартинова Віта |Цюрупинська спеціалізована | |загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 4 Цюрупинської | |районної ради Херсонської області | ----------------------+-----------------------------------------| Панкєєва Катерина |Полтавська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 13 | ----------------------+-----------------------------------------| Савічева Олена |загальноосвітня школа I-III ступенів N 12| |м. Бердичева Житомирської області | ----------------------+-----------------------------------------| Седлецька Євгенія |Перша міська гімназія Черкаської | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Харенко Яна |Щербанівська загальноосвітня | |школа I-III ступенів ім. М.М.Рябошапки | |Вознесенської районної ради Миколаївської| |області | ----------------------+-----------------------------------------| Швецова Тетяна |Одеська гімназія N 4 | ----------------------+-----------------------------------------| Шелегеда Дар'я |Полтавська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 13 | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Абрамов Дмитро |спеціалізована загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 6 | |м. Хмельницького | -----------------------+----------------------------------------| Бандура Марина |Гощанська районна державна гімназія | |Рівненської області | -----------------------+----------------------------------------| Васильцов Ігор |Ніжинський ліцей при Ніжинському | |державному університеті | |ім. М.Гоголя Ніжинської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Величко Лада |Кременчуцька спеціалізована | |школа I-III ступенів N 10 з | |поглибленим вивченням | |англійської мови Полтавської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Довгаль Владислав |Харківська гімназія N 23 | |Харківської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Довмат Катерина |Соснівський навчально-виховний | |комплекс "Гімназія- | |загальноосвітня школа I | |ступенів" Березнівського району | |Рівненської області | -----------------------+----------------------------------------| Ковінько Марта |спеціалізована середня | |загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 28 м. Львова | -----------------------+----------------------------------------| Костікова Вікторія |Севастопольська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 35 з | |поглибленим вивченням німецької | |мови Севастопольської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Кроква Катерина |Шосткинська гімназія | |Шосткинської міської ради | |Сумської області | -----------------------+----------------------------------------| Лаврінчук Наталія |загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 12 | |м. Бердичева Житомирської області | | | -----------------------+----------------------------------------| Макєєва Катерина |Свердловський ліцей N 1 | |Свердловської міської ради | |Луганської області | -----------------------+----------------------------------------| Міщерякова Олександра |Миргородська гімназія ім. Т.Г.Шевченка | |Полтавської області | -----------------------+----------------------------------------| Нагорняк Оксана |навчально-виховний комплекс | |"Олександрійський колегіум- | |спеціалізована школа" м. Олександрії | |Кіровоградської області | -----------------------+----------------------------------------| Пінчученко Зорина |Чернігівська спеціалізована | |загальноосвітня школа N 1 | |з поглибленим вивченням іноземних мов | -----------------------+----------------------------------------| Радик Віталій |Івано-Франківська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 1 з | |поглибленим вивченням англійської мови | -----------------------+----------------------------------------| Реп'ях Наталія |Сумська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 1 ім. В.Стрельченка | -----------------------+----------------------------------------| Саражинська Анастасія |гімназія N 1 м. Білої Церкви | |Київської області | -----------------------+----------------------------------------| Сігута Юлія |Шосткинська гімназія | |Шосткинської міської ради | |Сумської області | -----------------------+----------------------------------------| Темнюк Руслан |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | -----------------------+----------------------------------------| Чараєва Наталія |спеціалізована загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 24 з | |поглибленим вивченням німецької | |мови м. Сімферополя | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Бистранівська Марія |Уманська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 4 Уманської | |міської ради Черкаської області | -------------------------+--------------------------------------| Білокриницький Віталій |навчально-виховне об'єднання N 5 | |м. Хмельницького | -------------------------+--------------------------------------| Бодасюк Ірина |Тернопільська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 17 з | |поглибленим вивченням іноземних | |мов | -------------------------+--------------------------------------| Воробець Олександр |Первомайська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 4 Первомайської | |міської ради Миколаївської області | -------------------------+--------------------------------------| Гненна Алевтина |Академічний ліцей при | |Херсонському державному | |університеті | -------------------------+--------------------------------------| Дацюк Світлана |Шосткинська гімназія | |Шосткинської міської ради | |Сумської області | -------------------------+--------------------------------------| Золотоверх Леся |спеціалізована школа N 53 | |м. Києва | -------------------------+--------------------------------------| Йовик Марія |Луцька гімназія N 4 Луцької | |міської ради | -------------------------+--------------------------------------| Костяк Іван |Тересвянська загальноосвітня | |школа I-III ступенів Тячівського | |району Закарпатської області | -------------------------+--------------------------------------| Кралько Тетяна |комунальний заклад "Луганський | |ліцей іноземних мов" | -------------------------+--------------------------------------| Кулікова Анна |багатопрофільний ліцей N 99 | |м. Запоріжжя | -------------------------+--------------------------------------| Мазуренко Андрій |Ірпінська спеціалізована | |загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 12 з вивченням | |іноземних мов (школа лінгвістики) | |Ірпінської міської ради Київської | |області | -------------------------+--------------------------------------| Меренич Софія |лінгвістична гімназія | |ім. Т.Г.Шевченка м. Ужгорода | -------------------------+--------------------------------------| Осельська Юліана |Тернопільська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 17 з | |поглибленим вивченням іноземних | |мов | -------------------------+--------------------------------------| Репенчук Андрій |спеціалізована середня | |загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 28 м. Львова | -------------------------+--------------------------------------| Сем'ян Ольга |спеціалізована школа N 53 м. Києва | -------------------------+--------------------------------------| Сидор Леся |спеціалізована середня | |загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 28 м. Львова | -------------------------+--------------------------------------| Ус Дмитро |Харківська гімназія N 23 | |Харківської міської ради | -------------------------+--------------------------------------| Фотіхов Максим |Одеська загальноосвітня школа N 65 | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 5

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XXVIII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з французької мови
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Кіт Аліна |загальноосвітня школа I-III ступенів N 81 | |м. Дніпропетровська | -----------------+----------------------------------------------| Радько Катерина |Перша міська гімназія Черкаської міської ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Бегуненко Антон |гімназія N 92 м. Донецька | --------------------+-------------------------------------------| Лозовицька Анна |Нововолинський колегіум Волинської області | --------------------+-------------------------------------------| Старовойтова Валерія|Перша міська гімназія Черкаської міської | |ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Балкова Марія |спеціалізована школа N 49 м. Києва | --------------+-------------------------------------------------| Павлова Карина|загальноосвітня школа I-III ступенів N 81 | |м. Дніпропетровська | --------------+-------------------------------------------------| Юрчак Наталія |спеціалізована школа N 125 м. Києва | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Лозинський Іван |гімназія N 92 м. Донецька | ----------------+-----------------------------------------------| Перун Анастасія |гімназія N 3 м. Чернівців | ----------------+-----------------------------------------------| Пишко Юлія |Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів | |N 15 | ----------------+-----------------------------------------------| Цвіркун Катерина|гімназія N 92 м. Донецька | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Батир Богдана |спеціалізована загальноосвітня середня школа | |N 126 з поглибленим вивченням французької | |мови м. Дніпропетровська | | | ------------------+---------------------------------------------| Бенько Анастасія |Запорізька гімназія N 31 | ------------------+---------------------------------------------| Волкова Влада |Харківська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 109 Харківської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Костилєва Наталія |спеціалізована школа N 49 м. Києва | ------------------+---------------------------------------------| Левченко Анастасія|спеціалізована школа N 49 м. Києва | ------------------+---------------------------------------------| Полевич Олеся |Харківська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 109 Харківської міської ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас

------------------------------------------------------------------ Балашова Тетяна |Харківська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 109 Харківської міської ради | -----------------+----------------------------------------------| Гілевська Ірина |спеціалізована школа N 49 м. Києва | -----------------+----------------------------------------------| Кисельова Валерія|ліцей при Донецькому національному | |університеті | -----------------+----------------------------------------------| Коваленко Ольга |спеціалізована школа N 49 м. Києва | -----------------+----------------------------------------------| Нискоклон Дмитро |середня загальноосвітня школа I-II ступенів- | |ліцей N 7 м. Вінниці | -----------------+----------------------------------------------| Осіпа Віталія |спеціалізована школа N 49 м. Києва | -----------------+----------------------------------------------| Хрустова Ангеліна|гімназія N 3 м. Чернівців | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Губенко Олена |спеціалізована школа N 49 м. Києва | -----------------+----------------------------------------------| Загорський Роман |спеціалізована школа I-III ступенів N 1- | |колегіум м. Нововолинська Волинської області | -----------------+----------------------------------------------| Лех Наталія |Житомирський обласний педагогічний ліцей | -----------------+----------------------------------------------| Мамченко Вероніка|спеціалізована загальноосвітня середня школа | |N 126 з поглибленим вивченням французької | |мови м. Дніпропетровська | -----------------+----------------------------------------------| Олійник Вікторія |Запорізький класичний ліцей Запорізької | |міської ради | -----------------+----------------------------------------------| Чепова Анастасія |Севастопольська білінгвальна гімназія N 2 | |Севастопольської міської ради | -----------------+----------------------------------------------| Шевченко Ганна |спеціалізована школа N 49 м. Києва | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Виклюк Ірина |Нововолинський колегіум | |Волинської області | ----------------------+-----------------------------------------| Вовк Наталія |Перша міська гімназія Черкаської | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Гуменна Крістіна |загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 20 м. Житомира | ----------------------+-----------------------------------------| Єлісєєва Ольга |спеціалізована школа N 49 м. Києва | | | ----------------------+-----------------------------------------| Жихорєва Людмила |Харківська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 109 | |Харківської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Кашук В'ячеслав |Конотопська спеціалізована школа | |II-III ступенів N 2 Конотопської | |міської ради Сумської області | ----------------------+-----------------------------------------| Кобзиста Дар'я |спеціалізована школа N 49 м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Кравченко Надія |Перша міська гімназія Черкаської | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Лошицька Владислава |спеціалізована школа N 49 | |м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Стерніцька Катерина |спеціалізована школа I-III ступенів N 10 | |з поглибленим вивченням французької мови | |імені льотчиків-космонавтів | |Г.Т.Добровольського та Г.С.Шоніна | |м. Одеси | ----------------------+-----------------------------------------| Ходякова Наталія |Миколаївська гімназія N 2 | |Миколаївської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Черновол Анастасія |загальноосвітня школа I-III ступенів | |N 20 м. Житомира | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Годзь Поліна |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 45 "Академічна гімназія" Харківської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Гутнєва Аліса |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 45 "Академічна гімназія" Харківської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Касьяненко Катерина |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | --------------------+-------------------------------------------| Коваль Владислав |спеціалізована загальноосвітня середня | |школа N 126 з поглибленим вивченням | |французької мови м. Дніпропетровська | --------------------+-------------------------------------------| Мокрушина Наталія |Перша міська гімназія Черкаської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Недашківський Микола|гімназія N 3 м. Житомира | --------------------+-------------------------------------------| Нестерова Маргарита |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | --------------------+-------------------------------------------| Пилипишина Марина |Кіровоградська спеціалізована | |загальноосвітня | |школа N 6 Кіровоградської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Редікульцева Юлія |спеціалізована загальноосвітня середня | |школа N 126 з поглибленим вивченням | |французької мови м. Дніпропетровська | --------------------+-------------------------------------------| Саченок Нелля |Чернігівська спеціалізована загальноосвітня| |середня школа N 1 з поглибленим вивченням | |іноземних мов | --------------------+-------------------------------------------| Семенова Анастасія |Севастопольська білінгвальна гімназія N 2 | |Севастопольської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Щеглова Анна |Ватутінська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 1 Ватутінської міської ради | |Черкаської області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Бобак Галина |Українська гімназія ім. І.Франка | |м. Тернополя | -----------------------+----------------------------------------| Боду Жан Жакович |Перша українська гімназія ім. М.Аркаса | |Миколаївської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Боровська Інна |Старокривотульська загальноосвітня | |школа I-III ступенів Тисменицької | |районної ради Івано-Франківської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Вторенко Інна |Севастопольська білінгвальна гімназія | |N 2 Севастопольської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Гавришкевич Роксолана |спеціалізована середня | |загальноосвітня школа N 37 | |м. Львова | -----------------------+----------------------------------------| Глущенко Андрій |Перша міська гімназія Черкаської | |міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Дудар Юлія |спеціалізована школа I-III ступенів N 10| |з поглибленим вивченням французької мови| |імені льотчиків-космонавтів | |Г.Т.Добровольського та Г.С.Шоніна | |м. Одеси | -----------------------+----------------------------------------| Жукова Дарина |Алчевська спеціалізована середня | |школа N 1 з поглибленим вивченням | |іноземної мови з 1-го класу імені | |Христини Алчевської Луганської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Літковець Юлія |Нововолинський обласний ліцей- | |інтернат Волинської обласної | |ради | -----------------------+----------------------------------------| Петренко Дар'я |Криворізька спеціалізована | |загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 4 з поглибленим | |вивченням іноземних мов | |Дніпропетровської області | -----------------------+----------------------------------------| Степаненко Дмитро |Кременчуцька гімназія N 5 | |ім. Т.Г.Шевченка Полтавської області | | | -----------------------+----------------------------------------| Уварова Олена |Херсонська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 12 | |з поглибленим вивченням | |французької мови Херсонської | |міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Удут Іштван |загальноосвітня школа I-III ступенів | |N 1 ім. А.Волошина м. Хуста | |Закарпатської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Бабійчук Ірина |Ягільницька загальноосвітня школа | |I-III ступенів Чортківського району | |Тернопільської області | ---------------------+------------------------------------------| Бойко Ірина |Сутиськівська загальноосвітня школа | |I-III ступенів Тиврівського району | |Вінницької області | ---------------------+------------------------------------------| Булавська Анастасія |Рівненська українська гімназія | ---------------------+------------------------------------------| Бурдейна Інна |гімназія N 3 м. Чернівців | ---------------------+------------------------------------------| Волкова Катерина |спеціалізована школа N 1 | |ім. Д.Карбишева з поглибленим вивченням | |французької мови м. Феодосії Автономної | |Республіки Крим | ---------------------+------------------------------------------| Дрижак Анастасія |Чернігівська спеціалізована | |загальноосвітня середня школа N 1 | |з поглибленим вивченням іноземних мов | ---------------------+------------------------------------------| Дроганов Олексій |спеціалізована загальноосвітня | |середня школа N 126 з поглибленим | |вивченням французької мови | |м. Дніпропетровська | ---------------------+------------------------------------------| Кваша Тетяна |спеціалізована загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 13 з поглибленим | |вивченням французької мови | |м. Білої Церкви Київської області | ---------------------+------------------------------------------| Ковач Сільвіа |Мукачівська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 2 ім. Т.Г.Шевченка | |Закарпатської області | ---------------------+------------------------------------------| Кугук Євгенія |Сумська спеціалізована школа I-III | |ступенів N 9 | ---------------------+------------------------------------------| Матяш Світлана |Полтавська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 13 | ---------------------+------------------------------------------| Мироненко Анастасія |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | ---------------------+------------------------------------------| Тарантул Олена |Кіровоградська спеціалізована | |загальноосвітня школа N 6 Кіровоградської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Таутієва Людмила |комунальний заклад: "Луганський | |навчально-виховний комплекс: | |спеціалізована школа I ступеня- | |гімназія N 30" | ---------------------+------------------------------------------| Топер Євгенія |навчально-виховний комплекс "Гімназія з | |поглибленим вивченням англійської мови | |N 8" м. Євпаторії Автономної Республіки | |Крим | ---------------------+------------------------------------------| Тунь Максим |гімназія N 3 м. Чернівців | ---------------------+------------------------------------------| Турчин Соломія |Тернопільська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 3 з поглибленим | |вивченням іноземних мов | | | ---------------------+------------------------------------------| Федоряк Ксенія |спеціалізована загальноосвітня | |середня школа N 126 з поглибленим | |вивченням французької мови | |м. Дніпропетровська | ---------------------+------------------------------------------| Хайсарова Карина |спеціалізована загальноосвітня | |школа N 6 Кіровоградської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Цюпер Ольга |Старокривотульська загальноосвітня школа | |I-III ступенів Тисменицької районної | |ради Івано-Франківської області | ---------------------+------------------------------------------| Шозда Христина |спеціалізована школа I-III ступенів N 15 | |з поглибленим вивченням англійської та | |французької мов м. Львова | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Баришева Анастасія |спеціалізована школа N 1 ім. Д.Карбишева | |з поглибленим вивченням французької мови | |м. Феодосії Автономної Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Буличова Катерина |міський ліцей м. Маріуполя | |Донецької області | --------------------+-------------------------------------------| Вакульчук Віталій |спеціалізована школа I-III ступенів | |N 1-колегіум м. Нововолинська Волинської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Волкова Анастасія |комунальний заклад "Луганський ліцей | |іноземних мов" | --------------------+-------------------------------------------| В'юнова Вікторія |Тернопільська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 3 з поглибленим | |вивченням іноземних мов | --------------------+-------------------------------------------| Гонсіровська Ірина |Тлумацька гімназія Івано-Франківської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Дякун Тарас |Бучацька гімназія ім. В.М.Гнатюка | |Тернопільської області | --------------------+-------------------------------------------| Карпенко Мирослава |Українська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 1 Обухівського | |району Київської області | --------------------+-------------------------------------------| Князик Христина |Львівська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 69 | --------------------+-------------------------------------------| Крайнюк Юлія |спеціалізована школа I-III ступенів | |N 10 з поглибленим вивченням | |французької мови імені льотчиків- | |космонавтів Г.Т.Добровольського та | |Г.С.Шоніна м. Одеси | --------------------+-------------------------------------------| Кушнір Світлана |Рівненська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 15 | --------------------+-------------------------------------------| Левіна Марія |спеціалізована школа N 1 ім. Д.Карбишева | |з поглибленим вивченням французької мови | |м. Феодосії Автономної Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Мунтян Лілія |міський ліцей м. Маріуполя Донецької | |області | --------------------+-------------------------------------------| Панькович Наталія |Мукачівська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 2 ім. Т.Г.Шевченка | |Закарпатської області | | | --------------------+-------------------------------------------| Портна Маргарита |Севастопольська білінгвальна | |гімназія N 2 Севастопольської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Сологуб Лілія |Полтавський міський ліцей N 1 | |ім. І.П.Котляревського | --------------------+-------------------------------------------| Степанова Валерія |спеціалізована школа I-III ступенів N 10 | |з поглибленим вивченням французької мови | |імені льотчиків-космонавтів | |Г.Т.Добровольського та Г.С.Шоніна | |м. Одеси | --------------------+-------------------------------------------| Тітова Ксенія |Запорізька гімназія N 31 | |Запорізької міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Черкас Еліна |спеціалізована загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 4 м. Городка | |Хмельницької області | --------------------+-------------------------------------------| Шабан Ольга |Олександрівська гімназія м. Сум | --------------------+-------------------------------------------| Шевельова Марина |гімназія N 3 м. Житомира | --------------------+-------------------------------------------| Шевченко Марина |Миколаївська гімназія ім. М.Аркаса | |Миколаївської міської ради | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 6

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XIV Всеукраїнської
учнівської олімпіади з історії
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Мошенець Ігор |загальноосвітня школа I-III ступенів N 8 | |м. Львова | --------------------+-------------------------------------------| Різніченко Володимир|Миргородська гімназія ім. Т.Г.Шевченка | |Полтавської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Степанюк Ярослав |Колківська загальноосвітня школа I-III | |ступенів Дубровицького району Рівненської | |області | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Брич Ярослав |Білківська загальноосвітня школа I-III ступенів | |N 2 Іршавського району Закарпатської області | -------------+--------------------------------------------------| Копач Михайло|Чайковицька загальноосвітня школа I-III ступенів | |Самбірського району Львівської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас

------------------------------------------------------------------ Демещук Анатолій |Державний ліцей м. Білої Церкви Київської | |області | -----------------+----------------------------------------------| Павлюк Наталі |Севастопольська гімназія N 1 ім. О.С.Пушкіна | |Севастопольської міської ради | -----------------+----------------------------------------------| Ситковецька Ірина|Уманська загальноосвітня школа I-III ступенів | |N 3 Уманської міської ради Черкаської області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Басакін Олексій |Свердловський ліцей N 1 | |Свердловської міської ради | |Луганської області | --------------------+-------------------------------------------| Паска Богдан |Саджавська загальноосвітня школа I-III | |ступенів Надвірнянської районної ради | |Івано-Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Стецькович Святослав|Новояворівська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 3 Яворівського | |району Львівської області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Гальчевська Ольга |навчально-виховний комплекс N 1 | |м. Шепетівки Хмельницької області | ----------------------+-----------------------------------------| Джунь Семен |Сумська загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 4 | ----------------------+-----------------------------------------| Куц Єва |загальноосвітня школа I-III ступенів N 15| |м. Ужгорода | ----------------------+-----------------------------------------| Савчук Соломія |Коломийська гімназія ім. Михайла | |Грушевського Івано-Франківської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Скоробогатов Микола |Криворізька загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 110 Дніпропетровської | |області | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Дутка Радислав |Українська гімназія N 1 Івано-Франківської | |міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Кучер Маріна |загальноосвітня школа I-III ступенів N 1 | |1 м. Нетішина Хмельницької області | -------------------+--------------------------------------------| Ларіонов Микита |загальноосвітня школа I-III ступенів N 6 | |ім. В.Гренджі-Донського м. Ужгорода | -------------------+--------------------------------------------| Малярчук Ігор |Житомирський обласний | |педагогічний ліцей | -------------------+--------------------------------------------| Ревко Ігор |Рівненська загальноосвітня школа I- | |III ступенів N 11 | -------------------+--------------------------------------------| Циганок Димитрий |Конотопська гімназія Сумської | |області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Буштин Олександр |навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей" | |N 3 ім. А.С.Макаренка м. Сімферополя | ------------------+---------------------------------------------| Киливник Катерина |Рогозівська загальноосвітня школа I-III | |ступенів Бориспільського району Київської | |області | ------------------+---------------------------------------------| Кухта Василь |загальноосвітня школа I-III ступенів N 6 | |ім. В.Гренджі-Донського м. Ужгорода | ------------------+---------------------------------------------| Мартиненко Михайло|Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" м.Києва | ------------------+---------------------------------------------| Мєлєкєсцев Кирило |Донецька гімназія N 72 | ------------------+---------------------------------------------| Сав'як Роман |Українська гімназія N 1 Івано-Франківської | |міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Слабко Тетяна |Сумська спеціалізована школа I-III ступенів | |N 7 | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Барабаш Тетяна |загальноосвітня школа I-III ступенів | |N 4 м. Костянтинівки Донецької області | ---------------------+------------------------------------------| Бєлєсков Микола |Лебединська спеціалізована школа | |I-III ступенів N 7 Лебединської | |міської ради Сумської області | |(учень 10 класу) | ---------------------+------------------------------------------| Дірєєва Наталя |загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 2 м. Судака | |Автономної Республіки Крим | ---------------------+------------------------------------------| Михайлишин Василь |Рівненська гуманітарна гімназія | ---------------------+------------------------------------------| Процевський В'ячеслав|спеціалізована економіко - правова | |школа Харківського гуманітарного | |університету "Народна українська | |академія" | ---------------------+------------------------------------------| Ратушняк Ігор |Ужгородська загальноосвітня | |спеціалізована школа - інтернат з | |поглибленим вивченням окремих | |предметів Закарпатської обласної | |ради | ---------------------+------------------------------------------| Чапля Сергій |загальноосвітня школа I-III ступенів | |N 16 м. Житомира | ---------------------+------------------------------------------| Чистотіна Ольга |Харківська гімназія N 163 | |Харківської міської ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Думанський Володимир|навчально- виховний комплекс "Рівненський | |обласний ліцей - інтернат" | --------------------+-------------------------------------------| Кириченко Роман |Кіндратівська загальноосвітня школа I-III | |ступенів Сумської районної ради Сумської | |області (учень 7 класу) | --------------------+-------------------------------------------| Лук'янова Ірина |Березанська загальноосвітня школа I-III | |ступенів Миколаївської області | --------------------+-------------------------------------------| Матков Роман |Луцька гімназія N 4 Луцької міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Найдіна Вікторія |Маріупольський міський ліцей Донецької | |області | --------------------+-------------------------------------------| Сафтюк Валерія |загальноосвітній навчальний заклад N 25 | |м. Чернівців | --------------------+-------------------------------------------| Хворостінко Руслан |Харківський ліцей N 161 "Імпульс" | |Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Чайка Марія |загальноосвітня школа I-III ступенів N 6 | |м. Орджонікідзе Дніпропетровської області | --------------------+-------------------------------------------| Ягнич Олександр |Гніванська загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 2 Тиврівського району Вінницької| |області | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Білусяк Андрій |Миколаївський юридичний ліцей | |Миколаївської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Гірєва Євгенія |Криворізька гімназія N 127 | |Дніпропетровської області | ---------------------+------------------------------------------| Коваль Олеся |навчально-виховний комплекс: Гайсинська | |загальноосвітня школа I-III ступенів- | |гімназія Вінницької області | ---------------------+------------------------------------------| Сидоренко Марина |Цюрупинська гімназія Херсонської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Солоненко Оксана |Борочичівська загальноосвітня | |школа I-III ступенів Горохівського | |району Волинської області | ---------------------+------------------------------------------| Судинович Сергій |Володарський ліцей Київської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Тараненко Людмила |Яснозірська загальноосвітня школа | |I-III ступенів Черкаської міської | |ради | ---------------------+------------------------------------------| Фірсов Олексій |Донецький ліцей N 12 | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Аврамчук Олександр |Житомирський обласний | |педагогічний ліцей | ----------------------+-----------------------------------------| Беззуб Денис |Дебальцівська середня | |загальноосвітня школа | |Васильківського району | |Дніпропетровської області | ----------------------+-----------------------------------------| Гула Володимир |Бурштинська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 1 Галицької | |районної ради Івано-Франківської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Гуменний Віктор |Тернопільська спеціалізована школа I- | |III ступенів N 29 з поглибленим | |вивченням іноземних мов | ----------------------+-----------------------------------------| Дещенко Юлія |Глухівська спеціалізована школа - | |інтернат I-III ступенів Сумської обласної| |ради | ----------------------+-----------------------------------------| Луцький Михайло |Дрогобицький педагогічний ліцей | |Львівської області | ----------------------+-----------------------------------------| Муровцев Кирило |Криворізька загальноосвітня школа | |I-III ступенів | |N 50 Дніпропетровської області | ----------------------+-----------------------------------------| Пахачук Юлія |Грудківська загальноосвітня школа | |I-III ступенів Камінь - | |Каширського району Волинської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Радченко Дмитро |Харківський університетський | |ліцей Харківської обласної ради | ----------------------+-----------------------------------------| Чепеленко Максим |Миколаївський юридичний ліцей | |Миколаївської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Щербаков Максим |Черкаська гімназія N 31 | |Черкаської міської ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Бараненко Іван |Черкаський гуманітарно - правовий | |ліцей Черкаської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Гайнетдінов Дмитро |Полтавська спеціалізована | |загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 3 | ----------------------+-----------------------------------------| Зуєв Єгор |Краматорська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 3 | |Донецької області | ----------------------+-----------------------------------------| Козар Богдан |Бучацька гімназія Тернопільської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Кондратюк Ігор |Чернігівська загальноосвітня | |школа I-III ступенів N 27 | |Чернігівської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Лехнюк Роман |загальноосвітня школа I-III | |ступенів N 62 м. Львова | ----------------------+-----------------------------------------| Мочкін Сергій |Липинська загальноосвітня школа | |I-III ступенів Луцького району | |Волинської області | ----------------------+-----------------------------------------| Попова Наталія |загальноосвітній навчальний | |заклад N 16 м. Чернівців | ----------------------+-----------------------------------------| Потриваєв Олександр |Миколаївський юридичний ліцей | |Миколаївської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Салогуб Олександра |навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа | |I-III ступенів з поглибленим вивченням | |окремих предметів - центр довузівської | |підготовки" Новгородківської районної | |ради Кіровоградської області | ----------------------+-----------------------------------------| Смольницька Надія |Івано-Франківська спеціалізована | |школа I-III ступенів N 1 з | |поглибленим вивченням англійської | |мови Івано-Франківської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Тахтаров Артем |Курахівський навчально-виховний | |комплекс Мар'їнського району | |Донецької області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Авдєєнко Злата |Перша міська гімназія Черкаської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Андрєєва Ольга |Українська гімназія N 1 м. Іллічівська | |Одеської області | --------------------+-------------------------------------------| Вівтоненко Алла |навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей" | |N 3 ім. А.С.Макаренка м. Сімферополя | --------------------+-------------------------------------------| Гісем Ольга |спеціалізована школа N 172 м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Іванченко Анна |гімназія м. Білої Церкви Київської області | --------------------+-------------------------------------------| Коненко Остап |навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей | |"Оріяна" м. Львова | --------------------+-------------------------------------------| Кривко Антон |гімназія N 6 м. Запоріжжя | --------------------+-------------------------------------------| Кривцун Микола |Криворізький гуманітарно-технічний ліцей | |N 129 Дніпропетровської області | --------------------+-------------------------------------------| Лазар Діана |Тернопільська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 29 з поглибленим вивченням | |іноземних мов | --------------------+-------------------------------------------| Нартікоєв Алан |Севастопольська спеціалізована школа I - | |III ступенів N 58 Севастопольської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Павлюк Вікторія |Новоград-Волинський міський колегіум | |Житомирської області | --------------------+-------------------------------------------| Пивоварова Катерина |Курахівський навчально-виховний комплекс | |Мар'їнського району Донецької області | --------------------+-------------------------------------------| Пономарьова Лілія |Сєверодонецький багатопрофільний ліцей | |Луганської області | --------------------+-------------------------------------------| Різник Юлія |Рогатинська гімназія ім.Володимира Великого| |- колегіум НаУКМА Рогатинської районної | |ради Івано-Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Рілов Роман |Прилуцька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 6 з поглибленим вивченням | |інформаційних технологій Прилуцької міської| |ради Чернігівської області | --------------------+-------------------------------------------| Танчин Тетяна |Перша міська гімназія Черкаської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Усіков Олександр |Макіївський міський ліцей Донецької | |області | --------------------+-------------------------------------------| Харламенкова Олена |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Шамаріна Надія |гімназія N 257 " Синьоозерна" м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Шачнєв Євген |загальноосвітня школа I - III ступенів N 4 | |м. Красноперекопська Автономної Республіки | |Крим | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Амзаєв Тимур |гімназія N 11 ім. К.А.Треньова | |м. Сімферополя | --------------------+-------------------------------------------| Близнюк Дмитро |Полтавський обласний ліцей-інтернат при | |Кременчуцькому педагогічному училищі | |ім. А.С.Макаренка | --------------------+-------------------------------------------| Гайдаржи Олена |Городненська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Болградського району Одеської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Гордійчук Олеся |Міліївський загальноосвітній навчальний | |заклад Вижницького району Чернівецької | |області | --------------------+-------------------------------------------| Дубровко Ніна |багатопрофільний ліцей N 99 м. Запоріжжя | --------------------+-------------------------------------------| Кубай Данило |Димитрівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 Донецької області | --------------------+-------------------------------------------| Могаричов Костянтин |гімназія N 1 ім. К.Д.Ушинського | |м. Сімферополя | --------------------+-------------------------------------------| Пашинський Анатолій |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 169 Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Рудик Андрій |Підгородненська середня загальноосвітня | |школа N 2 Дніпропетровського району | |Дніпропетровської області | --------------------+-------------------------------------------| Семенов Максим |Український гуманітарний ліцей Київського | |національного університету імені Тараса | |Шевченка | --------------------+-------------------------------------------| Симисенко Ігор |багатопрофільна гімназія м. Алчевська | |Луганської області | --------------------+-------------------------------------------| Сіліна Альбіна |Севастопольська загальноосвітня школа | |I-III ступенів N 30 ім. Г.О.Рубцова | |Севастопольської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Скуба Максим |Раковецька загальноосвітня школа I - II | |ступенів Збаразького району Тернопільської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Стефурак Ярослав |Городенківська спеціалізована | |загальноосвітня школа I - III ступенів N 1 | |з поглибленим вивченням англійської мови | |Городенківської районної ради Івано- | |Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Чепела Аліна |Липоворізька загальноосвітня школа I - II | |ступенів Ніжинської районної ради | |Чернігівської області | --------------------+-------------------------------------------| Шевченко Дарія |навчально виховне об'єднання | |"Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка-| |загальноосвітня школа I - II | |ступенів - школа мистецтв" Олександрійської| |міської ради Кіровоградської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Андрейко Євген |спеціалізована загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 24 м. Херсона | -------------------+--------------------------------------------| Верещако Світлана |Щорська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 Щорської міської ради | |Чернігівської області | -------------------+--------------------------------------------| Гайда Роман |Чернігівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Чернігівської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Галас Юрій |гімназія-інтернат м. Хуста Закарпатської | |області | -------------------+--------------------------------------------| Глушанков Євген |загальноосвітня школа I - III ступенів N 16 | |м. Костянтинівки Донецької області | -------------------+--------------------------------------------| Григорян Марина |Баштанська гімназія Миколаївської області | -------------------+--------------------------------------------| Завтур Віктор |спеціалізована школа I - III ступенів N 117 | |м. Одеси | -------------------+--------------------------------------------| Кабаєва Аліна |Семенівський навчально-виховний комплекс N 1| |Полтаської області | -------------------+--------------------------------------------| Калинич Тарас |загальноосвітня школа I - III ступенів N 27 | |м. Чернівців | -------------------+--------------------------------------------| Каштанов Кирило |Харківська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 119 Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Краснякова Юлія |комунальний заклад "Станично-Луганська | |загальноосвітня школа I - III ступенів N 2" | |Луганської області | -------------------+--------------------------------------------| Лавочнікова Тетяна |Український гуманітарний ліцей Київського | |національного університету імені Тараса | |Шевченка | -------------------+--------------------------------------------| Міхеєв Андрій |ліцей при Донецькому національному | |університеті | -------------------+--------------------------------------------| Муц Юлія |багатопрофільний ліцей N 99 м. Запоріжжя | -------------------+--------------------------------------------| Піх Ярина |гімназія "Діалог" м. Києва | -------------------+--------------------------------------------| Полтавець Катерина |навчально-виховне об'єднання | |"Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка | |- загальноосвітня школа I - II ступенів - | |школа мистецтв" Олександрійської міської | |ради Кіровоградської області | -------------------+--------------------------------------------| Резніков Юрій |гімназія N 2 м. Хмельницького | -------------------+--------------------------------------------| Семчук Світлана |навчально-виховний комплекс: СЗШ I - III | |ступенів - гімназія N 30 ім. Тараса Шевченка| |м. Вінниці | -------------------+--------------------------------------------| Скокова Надія |навчально-виховний комплекс "Рівненський | |обласний ліцей-інтернат" | -------------------+--------------------------------------------| Хмельницький Роман |гімназія м. Білої Церкви Київської області | -------------------+--------------------------------------------| Чирка Наталія |Біловодська гімназія Луганської області | -------------------+--------------------------------------------| Юркевич Анастасія |Жовтневий навчально-виховний комплекс | |Решетилівського району Полтавського області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Андрієнко Дарія |загальноосвітня школа I - III ступенів | |Дослідного поля Синельниківського району | |Дніпропетровської області | ---------------------+------------------------------------------| Бондар Вадим |Харківська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 35 Харківської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Ворожбит Ірина |Варвинська районна гімназія Чернігівської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Євчук Марія |Івано-Франківська спеціалізована | |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 11 з поглибленим вивченням англійської | |мови Івано-Франківської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Жусов Володимир |ліцей при Донецькому національному | |університеті | ---------------------+------------------------------------------| Забабуріна Анастасія |Севастопольська спеціалізована школа I - | |III ступенів N 45 з поглибленим вивченням | |іспанської мови Севастопольської міської | |ради | ---------------------+------------------------------------------| Зубрицький Олександр |Українська гімназія N 1 Івано-Франківської| |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Зубченко Альона |Вишнівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 4 Києво-Святошинського району | |Київської області | ---------------------+------------------------------------------| Камінська Яна |Український гуманітарний ліцей Київського | |національного університету імені Тараса | |Шевченка | ---------------------+------------------------------------------| Кобельський Дмитро |навчально-виховний комплекс: середня | |загальноосвітня школа I - III ступенів- | |гімназія N 30 ім. Тараса Шевченка | |м. Вінниці | ---------------------+------------------------------------------| Кухтик Тетяна |Гірська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Бориспільського району Київської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Лебедєва Ольга |багатопрофільний ліцей N 99 м. Запоріжжя | ---------------------+------------------------------------------| Надієвець Олександр |Острозький обласний ліцей-інтернат з | |посиленою військово-фізичною підготовкою | |Рівненської області | ---------------------+------------------------------------------| Нещадімов Максим |Одеський навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 2" | ---------------------+------------------------------------------| Павлишин Вадим |Чемеровецький навчально-виховний комплекс | |"Ліцей економіки і права" Хмельницької | |області | ---------------------+------------------------------------------| Перерва Анна |гімназія N 11 м. Дніпродзержинська | |Дніпропетровської області | ---------------------+------------------------------------------| Писаревський Дмитро |Баштанська гімназія Миколаївської області | ---------------------+------------------------------------------| Плахотня Дарина |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | ---------------------+------------------------------------------| Пріцак Іван |багатопрофільний ліцей "Інтелект" - | |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 11 м. Ужгорода | ---------------------+------------------------------------------| Тимохова Юлія |спеціалізована загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 1 ім. В.Дубініна м. Керчі | |Автономної Республіки Крим | ---------------------+------------------------------------------| Тодорюк Олеся |Тростянецька спеціалізована школа I - III | |ступенів N 1 Сумської області | ---------------------+------------------------------------------| Фомич Анна |багатопрофільний ліцей N 99 м. Запоріжжя | ---------------------+------------------------------------------| Шатілова Ельвіра |Краснодонська міська гімназія Луганської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Шостак Ольга |Великомежиріцький навчально-виховний | |комплекс "Школа I ступеня - гімназія" | |Корецького району Рівненської області | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 7

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XVII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з основ правознавства
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Коваль Юлія |загальноосвітня школа I - III ступенів N 86 | |м. Одеси | ------------------+---------------------------------------------| Лінінг В'ячеслав |Перша міська гімназія Черкаської міської | |ради | ------------------+---------------------------------------------| Черкасов Денис |Костянтинівська загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 4 Костянтинівської міської ради | |Донецької області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Кокош Родіон |Ренінський навчально-виховний комплекс "Школа | |I - III ступенів - ліцей" Одеської області | ----------------+-----------------------------------------------| Колівошко Анна |середня загальноосвітня школа I - II ступенів -| |ліцей N 7 м. Вінниці | ----------------+-----------------------------------------------| Процюк Марія |Житомирський обласний педагогічний ліцей | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Кравченко Юлія |Миколаївський юридичний ліцей Миколаївської | |міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Рожкова Марія |Український гуманітарний ліцей Київського | |національного університету імені Тараса | |Шевченка | -------------------+--------------------------------------------| Ткаченко Олег |Запорізька суспільна-гуманітарна гімназія | |N 27 Запорізької міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Чернякова Валерія |загальноосвітня школа-комплекс N 2 | |м. Джанкоя Автономної Республіки Крим | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Аміров Віктор |Кременчуцький ліцей N 4 Полтавської області | -----------------+----------------------------------------------| Вихровська Юлія |Млинівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 Рівненської області | -----------------+----------------------------------------------| Давиденко Віктор |Дівочківська загальноосвітня школа I - II | |ступенів Черняхівського району Житомирської | |області | -----------------+----------------------------------------------| Павлюков Ігор |Костянтинівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 4 Констянтинівської міської ради | |Донецької області | -----------------+----------------------------------------------| Федчишин Ганна |загальноосвітня школа I - III ступенів N 48 | |м. Львова | -----------------+----------------------------------------------| Шумейко Іван |Запорізька гімназія N 6 Запорізької міської | |ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Гвоздецький Андрій |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Гуртовська Віталія |Долинський природничо-математичний ліцей | |Долинської районної ради Івано-Франківської| |області | --------------------+-------------------------------------------| Захаренко Марія |Артемівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 12 Артемівської міської ради | |Донецької області | --------------------+-------------------------------------------| Коток Юрій |навчально-виховний комплекс "Рівненський | |обласний ліцей-інтернат" | --------------------+-------------------------------------------| Кравець Вікторія |Українська гімназія N 1 Івано-Франківської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Кучеренко Юлія |технічний багатопрофільний ліцей | |м. Хмельницького | --------------------+-------------------------------------------| Лазуткіна Ольга |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | --------------------+-------------------------------------------| Марцева Ірина |Луцький навчально-виховний комплекс N 9 | |Луцької міської ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Дмитренко Андрій |ліцей N 100 "Поділ" м. Києва | -------------------+--------------------------------------------| Дяченко Олександр |Миколаївський юридичний ліцей Миколаївської | |міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Качанова Марія |Перша міська гімназія Черкаської міської | |ради | -------------------+--------------------------------------------| Кривецька Олеся |середня загальноосвітня школа I - II | |ступенів - ліцей N 7 м. Вінниці | -------------------+--------------------------------------------| Москаленко Дарина |Богуславецький навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I - III ступенів - | |дошкільний навчальний заклад" | |ім. М.О.Максимовича Золотоніської районної | |ради Черкаської області | -------------------+--------------------------------------------| Муха Сергій |Конотопська гімназія Конотопської міської | |ради Сумської області | -------------------+--------------------------------------------| Пузікова Євгенія |Курахівський навчально-виховний комплекс | |Мар'їнського району Донецької області | -------------------+--------------------------------------------| Сірук Оксана |Миколаївський юридичний ліцей Миколаївської | |міської ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Білоусов Андрій |навчально-виховний комплекс N 2 | |м. Хмельницького | ------------------+---------------------------------------------| Довгаль Катерина |Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної| |ради | ------------------+---------------------------------------------| Іваницька Ольга |загальноосвітня школа I - III ступенів N 1 | |м. Ніжина Чернігівської області | ------------------+---------------------------------------------| Козаченко Артем |Конотопська гімназія Конотопської міської | |ради Сумської області | ------------------+---------------------------------------------| Мосора Михайло |Рогатинська гімназія імені Володимира | |Великого - колегіуму НаУКМА Рогатинської | |районної ради Івано-Франківської області | ------------------+---------------------------------------------| Павловська Ганна |Севастопольська гімназія N 7 Севастопольської| |міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Таран Вікторія |Миколаївський юридичний ліцей Миколаївської | |міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Терещенко Ксенія |Запорізька суспільно-гуманітарна гімназія | |м. 27 Запорізької міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Удовицька Олена |ліцей N 100 м. Дніпропетровська | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Горак Анна |ліцей N 100 "Поділ" м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Дудник Вікторія |Краснодонська міська гімназія Луганської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Запорожець Олена |Миколаївський юридичний ліцей | |Миколаївської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Кирик Анна |Рівненська українська гімназія | ---------------------+------------------------------------------| Ларіна Єлизавета |Запорізька суспільно-гуманітарна гімназія | |N 27 Запорізької міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Нащокін Сергій |Криворізька гімназія N 127 | |Дніпропетровської області | ---------------------+------------------------------------------| Тесля Родіон |Артемівська загальноосвітня профільна | |школа I - III ступенів N 11 ім. Артема | |Артемівської міської ради Донецької | |області | ---------------------+------------------------------------------| Чайковська Вікторія |середня загальноосвітня школа I - II | |ступенів - ліцей N 7 м. Вінниці | ---------------------+------------------------------------------| Чернявська Богдана |Запорізька гімназія N 6 Запорізької | |міської ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Барікова Анна |Кловський ліцей N 77 м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Баришполець Марина |загальноосвітня школа I - III ступенів N 6 | |м. Чернігова | --------------------+-------------------------------------------| Касянчук Марія |навчально-виховний комплекс "Рівненський | |обласний ліцей-інтернат" | --------------------+-------------------------------------------| Краснощок вікторія |Запорізька гімназія N 6 Запорізької міської| |ради | --------------------+-------------------------------------------| Мозгова Марина |Одеський економічний ліцей | --------------------+-------------------------------------------| Моргосліп Олена |Свердловський ліцей N 1 Свердловської | |міської ради Луганської області | --------------------+-------------------------------------------| Мотайло Євгенія |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | --------------------+-------------------------------------------| Петренко Анатолій |Український колеж ім. В.О.Сухомлинського | |м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Романчук Анна |спеціалізована школа N 172 м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Хопта Тетяна |спеціалізована загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 7 м. Броварів Київської | |області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Бугайко Юлія |навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I - III ступенів | |- гімназія N 23" м. Вінниці | -----------------------+----------------------------------------| Варава Людмила |навчально-виховний комплекс "Бобринецька| |гімназія - загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 1" Бобринецької районної ради| |Кіровоградської області | -----------------------+----------------------------------------| Гуртова Аліна |Нікопольська спеціалізована школа N 5 | |Дніпропетровської області | -----------------------+----------------------------------------| Долгушина Тетяна |Курахівський навчально-виховний комплекс| |Мар'їнського району Донецької області | -----------------------+----------------------------------------| Заверуха Володимир |Васильківська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 9 Київської області | -----------------------+----------------------------------------| Задорожна Анастасія |Харківська гімназія N 47 Харківської | |міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Іванішвілі Микола |Рівненський економіко-правовий ліцей | -----------------------+----------------------------------------| Каширська Дар'я |Миколаївська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 3 Миколаївської міської | |ради | -----------------------+----------------------------------------| Корякіна Марія |Запорізький ліцей "Логос" Запорізької | |міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Малахова Наталія |Луганський обласний багатопрофільний | |ліцей | -----------------------+----------------------------------------| Недзельський Віталій |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 1 м. Березівки Одеської області | -----------------------+----------------------------------------| Нестерова Вероніка |Кривенська загальноосвітня школа I - II | |ступенів Підволочиського району | |Тернопільської області | -----------------------+----------------------------------------| Нікіпольська Кристина |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | -----------------------+----------------------------------------| Саббагх Джулія |Недобоївська загальноосвітня школа I - | |III ступенів Хотинського району | |Чернівецької області | -----------------------+----------------------------------------| Струнський Олександр |Сімферопольська юридична гімназія | -----------------------+----------------------------------------| Хандра Іванна |Луківська загальноосвітня школа I - II | |ступенів Іршавського району | |Закарпатської області | -----------------------+----------------------------------------| Цаль Марина |Літківська загальноосвітня школа I - III| |ступенів ім. М.П.Стельмаха | |Броварського району Київської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Бринь Аліна |Хотинська гімназія Чернівецької області | ----------------------+-----------------------------------------| Денисенко Юлія |Запорізький ліцей "Логос" Запорізької | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Євлаш Світлана |Одеський юридичний ліцей | ----------------------+-----------------------------------------| Єрмакова Маргарита |Криворізький гуманітарно-технічний ліцей | |N 129 Дніпропетровської області | ----------------------+-----------------------------------------| Зінченко Ольга |Миколаївський юридичний ліцей | |Миколаївської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Ісірова Катерина |Славутицький ліцей Київської області | ----------------------+-----------------------------------------| Коваль Катерина |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 14 м. Прилук Чернігівської області | ----------------------+-----------------------------------------| Кононкова Інна |Сімферпольська юридична гімназія | ----------------------+-----------------------------------------| Криницький Костянтин |Полтавська гімназія N 6 | ----------------------+-----------------------------------------| Кушнірик Володимир |Більче-Золотецька загальноосвітня школа | |I - III ступенів Борщівського району | |Тернопільської області | ----------------------+-----------------------------------------| Ляшенко Наталія |Куп'янська гімназія N 2 Куп'янської | |міської ради Харківської області | ----------------------+-----------------------------------------| Морозюк Наталія |навчально-виховне об'єднання | |"Олександрійська гімназія | |ім. Т.Г.Шевченка - загальноосвітній | |навчальний заклад I - II ступенів - | |школа мистецтв" Олександрійської міської | |ради Кіровоградської області | ----------------------+-----------------------------------------| Павліченко Світлана |Обухівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Київської області | ----------------------+-----------------------------------------| Павліш Богдан |Червоноградська гімназія Львівської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Правдіна Валерія |Тростянецька спеціалізована школа I - III| |ступенів N 2 Тростянецької районної ради | |Сумської області | ----------------------+-----------------------------------------| Ревунова Тетяна |Сімферопольська гімназія N 11 | |ім. К.А.Треньова | ----------------------+-----------------------------------------| Рябокрис Вероніка |Севастопольська гімназія N 8 | |Севастопольської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Саханчук Наталія |Бугринський агротехнічний ліцей | |Гощанського району Рівненської області | ----------------------+-----------------------------------------| Фречка Марина |ліцей м. Мукачевого Закарпатської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Химинець Олексій |лінгвістична гімназія ім. Т.Г.Шевченка | |м. Ужгорода | ----------------------+-----------------------------------------| Худа Аліна |Гніванська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 2 Тиврівського району | |Вінницької області | ----------------------+-----------------------------------------| Цимбалішина Ганна |Тростянецька спеціалізована школа I - III| |ступенів N 2 Тростянецької районної ради | |Сумської області | ----------------------+-----------------------------------------| Ярошевська Яна |гімназія N 11 м. Дніпродзержинська | |Дніпропетровської області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Андрійчук Ігор |Гранітнянська загальноосвітня школа I - III| |ступенів Малинського району Житомирської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Анісімова Інеса |Полтавська гімназія N 32 | --------------------+-------------------------------------------| Березко Олена |Царичанська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Дніпропетровської області | --------------------+-------------------------------------------| Богаченко Наталя |загальноосвітня школа I - III ступенів N 2 | |м. Білгорода-Дністровського Одеської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Булах Наталія |Харківська гімназія N 1 Харківської міської| |ради | --------------------+-------------------------------------------| Ганчева Поліна |Севастопольська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 29 Севастопольської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Гаф'як Мар'яна |Долинська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 6 Івано-Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Гладкоскок Микола |загальноосвітня школа I - III ступенів N 6 | |м. Гайсина Вінницької області | --------------------+-------------------------------------------| Гнатенко Анна |Новоукраїнська гімназія N 7 Новоукраїнської| |районної державної адміністрації | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Голікова Яна |Куп'янська гімназія N 2 Куп'янської міської| |ради Харківської області | --------------------+-------------------------------------------| Дзиндра Мар'яна |Миколаївська гімназія Миколаївської | |районної ради Львівської області | --------------------+-------------------------------------------| Доротюк Ірина |Лановецька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 Тернопільської області | --------------------+-------------------------------------------| Кальба Тарас |Підгаєцька гімназія Тернопільської області | --------------------+-------------------------------------------| Лагановська Ольга |Волинський ліцей-інтернат Волинської | |обласної ради | --------------------+-------------------------------------------| Новосьолова Альона |Криворізька Центрально-міська гімназія | |Дніпропетровської області | --------------------+-------------------------------------------| Сосуля Марк |Сімферопольська гімназія N 11 | |ім. К.А.Треньова | --------------------+-------------------------------------------| Тимочко Максим |Павлоградська загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 19 Дніпропетровської області | --------------------+-------------------------------------------| Халус Юлія |Чернівецький міський ліцей N 2 | --------------------+-------------------------------------------| Харкава Олеся |ліцей м. Кам'янця-Подільського Хмельницької| |області | --------------------+-------------------------------------------| Чеховська Дар'я |Бучанська Українська гімназія Київської | |області | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 8

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XLIX Всеукраїнської
учнівської олімпіади з математики
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Гулін Всеволод |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 45 "Академічна гімназія" Харківської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Ківва Богдан |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Матвєєвський Дмитро |Харківський фізико-математичний ліцей N 27| |Харківської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Фатенко Владислав |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Лійко Вікторія |Харківський фізико-математичний ліцей N 27 | |Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Мулярчик Кирило |фізико-математичний ліцей N 208 м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Софронов Олександр |Харківський фізико-математичний ліцей N 27 | |Харківської міської ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Дудкін Олександр |Харківський фізико-математичний ліцей N 27| |Харківської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Кравченко Олександр |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 45 "Академічна гімназія" Харківської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Чорний Максим |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Веклич Богдан |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" м. Києва| |(учень 10 класу) | ------------------+---------------------------------------------| Кузьменко Дмитро |Комунальний заклад освіти "Дніпропетровський | |обласний ліцей-інтернат фізико-математичного | |профілю" | ------------------+---------------------------------------------| Сенін Віталій |фізико-математичний ліцей N 208 м. Києва | ------------------+---------------------------------------------| Сердюк Назар |фізико-математичний ліцей N 208 м. Києва | -----------------------------------------------------------------

ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Бондар Євген |загальноосвітня школа з профільним | |навчанням I - III ступенів N 35 | |м. Донецька | ---------------------+------------------------------------------| Дудоладов Олександр |Євпаторійський навчально-виховний комплекс| |"Загальноосвітня фізико-математична школа | |I - III ступенів N 6 - дошкільний | |навчальний заклад N 31" | ---------------------+------------------------------------------| Кульчицький Юрій |фізико-математичний ліцей N 208 м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Мітрущєнкова Анна |навчально-виховний комплекс N 1 | |м. Донецька | ---------------------+------------------------------------------| Руденко Олександр |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Чаудхарі Максим |фізико-математичний ліцей N 208 м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Черновол Дмитро |навчально-виховний комплекс N 114 | |м. Донецька | ---------------------+------------------------------------------| Щеглов Микита |фізико-математичний ліцей N 208 м. Києва | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Афанасьєв Євгеній |Харківський ліцей N 161 "Імпульс" | |Харківської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Здомський Іван |Чорнопотоківська загальноосвітня школа I -| |III ступенів Надвірнянської районної ради | |Івано-Франківської області | ---------------------+------------------------------------------| Кіслінський Олексій |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 45 "Академічна гімназія" Харківської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Лисичкін Сергій |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 45 "Академічна гімназія" Харківської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Тєплова Дар'я |Харківський фізико-математичний ліцей N 27| |Харківської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Хрущов Тимур |Харківський фізико-математичний ліцей N 27| |Харківської міської ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Васін Олексій |навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей" | |N 3 ім. А.С.Макаренка м. Сімферополя | --------------------+-------------------------------------------| Голіцин Володимир |Харківський фізико-математичний ліцей N 27 | |Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Грувер Євгеній |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | --------------------+-------------------------------------------| Жениленко Вячеслав |Харківський фізико-математичний ліцей N 27 | |Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Лавинська Тетяна |Харківський фізико-математичний ліцей N 27 | |Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Черненко Іван |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Жигулін В'ячеслав |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | ---------------------+------------------------------------------| Калашник Владислав |Харківський фізико-математичний ліцей N 27| |Харківської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Кудла Ігор |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Лисакевич Анастасія |Харківський фізико-математичний ліцей N 27| |Харківської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Соболєв Дмитро |Харківська гімназія N 47 Харківської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Шульга Олександр |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | ---------------------+------------------------------------------| Щедріна Дар'я |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | ---------------------+------------------------------------------| Яницький Анатолій |спеціалізована школа I - III ступенів N 5 | |з поглибленим вивченням окремих предметів | |м. Маріуполя Донецької області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Будіченко Владислав |комунальний заклад освіти | |Дніпропетровський ліцей інформаційних | |технологій при Дніпропетровському | |національному університеті | ------------------------+---------------------------------------| Калиняк Володимир |Львівський фізико-математичний ліцей | |при Львівському національному | |університеті ім. І.Франка | ------------------------+---------------------------------------| Липовецький Ян |Харківський фізико-математичний ліцей | |N 27 Харківської міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Марковіченко Олександр |Херсонська спеціалізована школа I - III| |ступенів N 24 із поглибленим вивченням | |математики, фізики та англійської мови | |Херсонської міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Мірінець Роман |комунальний заклад "Луганський | |навчально-виховний комплекс | |спеціалізована школа I ступеня-гімназія| |N 42" | ------------------------+---------------------------------------| Мосенко Оксана |Черкаський фізико-математичний ліцей | |(ФІМЛІ) Черкаської міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Нестеренко Максим |Полтавська гімназія N 30 | ------------------------+---------------------------------------| Павлюк Марія |фізико-математичний ліцей N 208 | |м. Києва | ------------------------+---------------------------------------| Палій Олена |загальноосвітня спеціалізована школа I-| |III ступенів фізико-математичного | |профілю N 12 м. Чернігова | ------------------------+---------------------------------------| Придій Ріхард |Чернівецький ліцей N 1 математичного та| |економічного профілів | ------------------------+---------------------------------------| Сівак Володимир |навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I - III | |ступенів, гімназія" м. Славута | |Хмельницької області | ------------------------+---------------------------------------| Ткачов Андрій |загальноосвітня спеціалізована школа I-| |III ступенів фізико-математичного | |профілю N 12 м. Чернігова | ------------------------+---------------------------------------| Хопта Олександра |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Білий Роман |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ------------------+---------------------------------------------| Єгоров Віктор |комунальний заклад освіти "Дніпропетровський | |ліцей інформаційних технологій при | |Дніпропетровському національному | |університеті" | ------------------+---------------------------------------------| Ігнатов Андрій |Донецький багатопрофільний ліцей N 124 | ------------------+---------------------------------------------| Кадець Борис |Харківський навчально-виховний комплекс N 45 | |"Академічна гімназія" Харківської міської | |ради | ------------------+---------------------------------------------| Кицмей Павло |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ------------------+---------------------------------------------| Крока Леонід |Головинська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Костопільського району Рівненської | |області | ------------------+---------------------------------------------| Михаленич Микола |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ------------------+---------------------------------------------| Пугач Антон |комунальний заклад освіти "Дніпропетровський | |обласний ліцей-інтернат фізико-математичного | |профілю" | ------------------+---------------------------------------------| Родіонов Георгій |Харківський фізико-математичний ліцей N 27 | |Харківської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Шарманський Ігор |обласна спеціалізована школа-інтернат | |"Фізико-технічний ліцей при Івано- | |Франківському національному технічному | |університеті нафти і газу" | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Абкерімов Ремзі |Республіканський навчальний заклад | |"Кримська гімназія-інтернат для | |обдарованих дітей МОН АРК" | ---------------------+------------------------------------------| Бантиш Олег |Калуська гімназія Калуської міської ради | |Івано-Франківської області | ---------------------+------------------------------------------| Габідуліна Надія |Севастопольська гімназія N 1 імені | |О.С.Пушкіна Севастопольської міської ради| ---------------------+------------------------------------------| Грінчук Олег |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | ---------------------+------------------------------------------| Дозірців Володимир |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ---------------------+------------------------------------------| Козиненко Олександр |комунальний заклад освіти | |"Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат| |фізико-математичного профілю" | ---------------------+------------------------------------------| Любінець Володимир |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ---------------------+------------------------------------------| Оніщук Олександр |Житомирський міський ліцей при | |Житомирському державному технологічному | |університеті | ---------------------+------------------------------------------| Расщектаєв Антон |Чернівецький ліцей N 1 математичного та | |економічного профілів | ---------------------+------------------------------------------| Смагін Ігор |комунальний заклад освіти | |"Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат| |фізико-математичного профілю" | ---------------------+------------------------------------------| Якимов Денис |Запорізька гімназія N 28 Запорізької | |міської ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Власюк Олександр |спеціалізована загальноосвітня школа I - | |III ступенів з поглибленим вивченням | |математики та фізики N 34 м. Вінниці | ---------------------+------------------------------------------| Горбань Віталій |Білоцерківська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 17 Київської області | ---------------------+------------------------------------------| Деркач Арсеній |Севастопольська білінгвальна гімназія N 2 | |Севастопольської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Дудар Вячеслав |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | ---------------------+------------------------------------------| Лисичкін Владислав |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 45 "Академічна гімназія" Харківської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Лоєвець Андрій |загальноосвітня спеціалізована школа I - | |III ступенів фізико-математичного профілю | |N 12 м. Чернігова | ---------------------+------------------------------------------| Макаров Микита |фізико-математичний ліцей N 208 м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Маренець Олеся |Шосткинський навчально-виховний комплекс: | |спеціалізована школа I - II ступенів - | |ліцей Шосткинської міської ради Сумської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Нємцева Тетяна |Бутівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Старобільської районної ради | |Луганської області | ---------------------+------------------------------------------| Павлик Богдан |фізико-математичний ліцей N 208 м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Погребняк Юрій |Рівненська гуманітарна гімназія | |Рівненської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Сердечнюк Володимир |Херсонський ліцей Херсонської обласної | |ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Багнюк Роман |Новоодеська гуманітарна гімназія | |Миколаївської області | -----------------------+----------------------------------------| Вартузова Марія |Рівненська українська гімназія | |Рівненської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Гаврилюк Галина |Тернопільська Українська гімназія | |ім. І.Франка | -----------------------+----------------------------------------| Гетало Станіслав |Сумська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 10 ім. Героя Радянського | |Союзу О.А.Бутка | -----------------------+----------------------------------------| Долинний Олександр |Запорізький багатопрофільний ліцей N 99 | |Запорізької міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Драчук Владислав |Черкаська гімназія N 9 імені | |О.М.Луценка Черкаської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Євтифєєв Валерій |Миколаївська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 30 Миколаївської міської | |ради | -----------------------+----------------------------------------| Керечанін Даніїл |Севастопольська спеціалізована школа I -| |III ступенів N 3 з поглибленим вивченням| |англійської мови Севастопольської | |міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Койда Василь |спеціалізований загальноосвітній | |навчальний заклад I - III ступенів N 3 | |м. Долинської Кіровоградської області | -----------------------+----------------------------------------| Кохан Максим |ліцей N 15 м. Чернігова | -----------------------+----------------------------------------| Крисинський Олександр |Миколаївський муніципальний колегіум | -----------------------+----------------------------------------| Линець Олександр |Васильківська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 3 Київської області | -----------------------+----------------------------------------| Максимчук Василь |Луцька гімназія N 4 Луцької міської | |ради | -----------------------+----------------------------------------| Молдован Костянтин |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 14 м. Сєверодонецька | |Луганської області | -----------------------+----------------------------------------| Опачко Іван |гімназія м. Ужгорода | -----------------------+----------------------------------------| Паршакова Тетяна |Луцька гімназія N 4 Луцької міської | |ради | -----------------------+----------------------------------------| Сарана Анна |ліцей N 25 ім. М.О.Щорса м. Житомира | -----------------------+----------------------------------------| Свердан Іван |Калуська гімназія Калуської міської ради| |Івано-Франківської області | -----------------------+----------------------------------------| Сомик Дмитро |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Столяр Олег |Бориславська державна гімназія | |Львівської області | -----------------------+----------------------------------------| Ткачук Андрій |Полтавська гімназія N 17 | -----------------------+----------------------------------------| Токарєв Микита |Славутицький ліцей Київської області | -----------------------+----------------------------------------| Чернега Кирило |Одеська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 27 | -----------------------+----------------------------------------| Шувар Наталія |Львівський фізико-математичний ліцей при| |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | -----------------------+----------------------------------------| Шурміль Марина |Запорізький ліцей N 34 Запорізької | |міської ради | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Боровик Вадим |Житомирський обласний педагогічний ліцей | |Житомирської обласної ради | ----------------------+-----------------------------------------| Войцишен Сергій |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | ----------------------+-----------------------------------------| Главацька Олена |Хмельницька гімназія N 1 ім. Володимира | |Красицького | ----------------------+-----------------------------------------| Глузман Марк |Євпаторійський навчально-виховний | |комплекс: "Загальноосвітня фізико- | |математична школа N 6 - дошкільний | |навчальний заклад N 31" м.Євпаторії | |Автономної Республіки Крим | ----------------------+-----------------------------------------| Григоренко Владислав |Черкаський фізико-математичний ліцей | |(ФІМЛІ) Черкаської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Квіцинський Євген |Новоолексіївська загальноосвітня школа I-| |III ступенів N 2 Генічеської районної | |ради Херсонської області | ----------------------+-----------------------------------------| Мельник Вадим |Чигиринський навчально-виховний комплекс | |"Дошкільний навчальний заклад- | |спеціалізована школа I - III ступенів | |N 2" Чигиринської міської ради Черкаської| |області | ----------------------+-----------------------------------------| Мельник Оксана |Сумська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 10 ім. Героя Радянського Союзу| |О.А.Бутка | ----------------------+-----------------------------------------| Мучичка Сергій |Ужгородська загальноосвітня | |спеціалізована школа-інтернат з | |поглибленим вивченням окремих предметів | ----------------------+-----------------------------------------| Назаренко Єгор |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | ----------------------+-----------------------------------------| Науменко Ігор |Явкінська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Баштанської районної ради | |Миколаївської області | ----------------------+-----------------------------------------| Пальонний Микола |спеціалізований загальноосвітній | |навчальний заклад I - III ступенів N 3 | |м. Долинської Кіровоградської області | ----------------------+-----------------------------------------| Плющ Діана |Сосницька гімназія ім. О.П.Довженка | |Чернігівської області | ----------------------+-----------------------------------------| Сковлюк Дарія |ліцей N 25 ім. М.О.Щорса м. Житомира | ----------------------+-----------------------------------------| Сорочан Олександр |Чернівецька гімназія N 1 Чернівецької | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Хемій Олена |Підволочиська загальноосвітня школа I - | |III ступенів Підволочиського району | |Тернопільської області | ----------------------+-----------------------------------------| Чебан Костянтин |навчально-виховний комплекс "Школа I - II| |ступенів - ліцей" м. Бєлгорода- | |Дністровського Одеської області | ----------------------+-----------------------------------------| Шевченко Наталія |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 10 м.Сєверодонецька Луганської| |області | ----------------------+-----------------------------------------| Шуміліна Уляна |Первомайська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 4 Первомайської міської | |ради Миколаївської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Гуйван Богдан |Дусинська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Свалявського району | |Закарпатської області | ----------------------+-----------------------------------------| Дембіцький Володимир |Підгаєцька гімназія Тернопільської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Дяченко Олексій |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Кондратьєв Ігор |комунальний заклад "Навчально-виховне | |об'єднання ліцей-школа-дошкільний | |навчальний заклад "Вікторія-П" | |Кіровоградської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Корнієнко Ярослав |комунальний заклад "Луганська | |спеціалізована школа I - III ступенів | |N 1" | ----------------------+-----------------------------------------| Кузнєцов Євген |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | ----------------------+-----------------------------------------| Малий Валентин |Херсонський ліцей Херсонської обласної | |ради | ----------------------+-----------------------------------------| Нгуєн Хак Туан |Рішельєвський ліцей м. Одеси | ----------------------+-----------------------------------------| Недужий Євгеній |Конотопська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 12 Конотопської міської ради | |Сумської області | ----------------------+-----------------------------------------| Оборкін Микола |Севастопольська гімназія N 1 імені | |О.С.Пушкіна Севастопольської міської ради| ----------------------+-----------------------------------------| Онищенко Ганна |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 7 м. Прилук Чернігівської області | ----------------------+-----------------------------------------| Онищук Валентин |навчально-виховний комплекс "Рівненський | |обласний ліцей-інтернат" | ----------------------+-----------------------------------------| Рагімова Дарина |Запорізький багатопрофільний ліцей N 99 | |Запорізької міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Руснак Ігор |Кам'янець-Подільський ліцей Хмельницької | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Сидорчук Михайло |навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I - III ступенів -| |гімназія" N 2 м. Каменя-Каширського | |Волинської області | ----------------------+-----------------------------------------| Сівоглазов Максим |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | ----------------------+-----------------------------------------| Ткаченко Павло |комунальний заклад освіти | |"Дніпропетровський обласний ліцей- | |інтернат фізико-математичного профілю" | ----------------------+-----------------------------------------| Усенко Ніна |Полтавська гімназія N 30 | ----------------------+-----------------------------------------| Фейло Віталій |Миколаївський економічний ліцей N 2 | ----------------------+-----------------------------------------| Шишак Анастасія |Сєверодонецький багатопрофільний ліцей | |Сєверодонецької міської ради Луганської | |області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Астаф'єв Ярослав |Запорізький багатопрофільний ліцей N 99 | |Запорізької міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Бикова Владлена |комунальний заклад освіти | |"Дніпропетровський ліцей інформаційних | |технологій при Дніпропетровському | |національному університеті" | ---------------------+------------------------------------------| Гасанова Олександра |Хмельницький ліцей N 17 | ---------------------+------------------------------------------| Запара Олексій |загальноосвітня школа N 35 м. Краматорська| |Донецької області | ---------------------+------------------------------------------| Івасюк Дмитро |обласна спеціалізована школа-інтернат | |"Фізико-технічний ліцей при Івано- | |Франківському національному технічному | |університеті нафти і газу" | ---------------------+------------------------------------------| Ізюмченко Олександр |комунальний заклад "Педагогічний ліцей | |Кіровоградської міської ради | |Кіровоградської області" | ---------------------+------------------------------------------| Ільчишина Ольга |Житомирська міська гуманітарна гімназія | |N 23 ім. М.Й.Очерета | ---------------------+------------------------------------------| Каламбет Тетяна |Сєверодонецький багатопрофільний ліцей | |Сєверодонецької міської ради Луганської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Корзун Юрій |Житомирський обласний педагогічний ліцей | |Житомирської обласної ради | ---------------------+------------------------------------------| Лазарович Олег |обласна спеціалізована школа-інтернат | |"Фізико-технічний ліцей при Івано- | |Франківському національному технічному | |університеті нафти і газу" | ---------------------+------------------------------------------| Любецький Ярослав |Запорізька гімназія N 28 | ---------------------+------------------------------------------| Маховський Іван |Мукачівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 6 Мукачівської міської ради | |Закарпатської області | ---------------------+------------------------------------------| Мельниковець Дмитро |Українська гімназія N 1 Івано-Франківської| |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Нікітін Владислав |ліцей "Приморський" м. Одеси | ---------------------+------------------------------------------| Новікова Ольга |Севастопольська гімназія N 24 | |Севастопольської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Остапчук Маргарита |Луцький навчально-виховний комплекс N 9 | |Луцької міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Райновський Ігор |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім.І.Франка | ---------------------+------------------------------------------| Стульківська Ольга |Тернопільська Українська гімназія | |ім. І.Франка | ---------------------+------------------------------------------| Ткаченко Дмитро |Полтавська гімназія N 28 | ---------------------+------------------------------------------| Товмасян Емілія |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | ---------------------+------------------------------------------| Харламов Іван |Черкаська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 17 Черкаської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Шелест Антон |Євпаторійський навчально-виховний комплекс| |"Загальноосвітня фізико-математична школа | |I - III ступенів N 6 - дошкільний | |навчальний заклад N 31" Автономної | |Республіки Крим | ---------------------+------------------------------------------| Щукін Костянтин |Южноукраїнська гімназія N 1 | |Южноукраїнської міської ради Миколаївської| |області | ---------------------+------------------------------------------| Яковлєв Ігор |Чернівецький ліцей N 1 математичного та | |економічного профілів | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 9

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XLVI Всеукраїнської
учнівської олімпіади з фізики
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Биков Всеволод |Києво-Печерський ліцей "Лідер" N 171 м. Києва | ---------------+------------------------------------------------| Мазур Андрій |Миколаївський морський ліцей ім. професора | |М.Александрова Миколаївської міської ради | ---------------+------------------------------------------------| Піпіч Артем |ліцей інформаційних технологій | |м. Дніпропетровська | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Мішин Олександр |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені| |Тараса Шевченка | --------------------+-------------------------------------------| Савицький Ростислав |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | --------------------+-------------------------------------------| Юдаєв Андрій |технічний ліцей N 1 м. Дніпродзержинська | |Дніпропетровської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Керечанін Ярослав |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченка | ------------------+---------------------------------------------| Рибалка Денис |Києво-Печерський ліцей "Лідер" N 171 м. Києва| | | ------------------+---------------------------------------------| Царан Вячеслав |Херсонський фізико-технічний ліцей при | |Херсонському національному технічному | |університеті та Дніпропетровському | |національному університеті | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Антонова Анастасія |Маріупольський міський ліцей Донецької | |області | -------------------+--------------------------------------------| Соболь Олександр |Фурсівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Білоцерківського району Київської | |області | -------------------+--------------------------------------------| Тузенко Леонід |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченка (учень 10 класу) | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Аббасов Тимур |Запорізький технічний ліцей Запорізької | |міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Видро Роман |Харківський фізико-математичний ліцей N 27 | |Харківської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Ільницький Іван |Долинський природничо-математичний ліцей | |Івано-Франківської області (учень 7 класу) | ------------------+---------------------------------------------| Луценко Євген |Севастопольська гімназія N 1 | |ім. О.С.Пушкіна Севастопольської міської ради| ------------------+---------------------------------------------| Санчин Михайло |загальноосвітня школа I - III ступенів N 24 | |Івано-Франківської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Чернявський Євген |Рішельєвський ліцей м. Одеси | ------------------+---------------------------------------------| Шаравара Віктор |ліцей інформаційних технологій | |м. Дніпропетровська | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Бойчук Назарій |Буштинська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Закарпатської області | ------------------+---------------------------------------------| Демкович Ігор |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ------------------+---------------------------------------------| Пастушенко Андрій |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ------------------+---------------------------------------------| Петрович Дмитро |Миколаївський морський ліцей ім. професора | |М.Александрова Миколаївської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Рубанов Дмитро |Харківська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 160 Харківської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Шірінян Артур |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Банін Сергій |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | -----------------+----------------------------------------------| Буличова Олена |Харківський фізико-математичний ліцей N 27 | |Харківської міської ради | -----------------+----------------------------------------------| Горпинчук Богдан |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | -----------------+----------------------------------------------| Мєшков Олександр |Херсонський фізико-технічний ліцей при | |Херсонському національному технічному | |університеті та Дніпропетровському | |національному університеті | -----------------+----------------------------------------------| Побойко Ігор |Харківський навчально-виховний комплекс N 45 | |"Академічна гімназія" Харківської міської | |ради | -----------------+----------------------------------------------| Пришляк Василь |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | -----------------+----------------------------------------------| Пядик Юрій |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | -----------------+----------------------------------------------| Степанов Микола |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченка | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Лучко Іван |Калуська гімназія Калуської міської ради Івано-| |Франківської області | ----------------+-----------------------------------------------| Ляшик Андрій |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченка | ----------------+-----------------------------------------------| Оганесян Віктор |гімназія N 1 ім. О.С.Пушкіна м. Севастополя | ----------------+-----------------------------------------------| Радченко Ігор |Черкаський фізико-математичний ліцей Черкаської| |міської ради | ----------------+-----------------------------------------------| Трінчук Данило |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченка | ----------------+-----------------------------------------------| Тузенко Микола |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченка (учень 10 класу) | ----------------+-----------------------------------------------| Цокуров Олексій |комунальний заклад "Луганська спеціалізована | |школа I - III ступенів N 57" | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Бихун Олексій |Києво-Печерський ліцей "Лідер" N 171 | |м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Гала Олександр |гімназія м. Мукачевого Закарпатської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Герасименко Ярослав |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Гошилик Олександр |Долинський природничо-математичний ліцей | |Івано-Франківської області | ----------------------+-----------------------------------------| Гудзенко Ілля |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | ----------------------+-----------------------------------------| Дяченко Владислав |спеціалізована загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 9 м. Фастова Київської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Кіріченко Олександр |комунальний заклад "Луганська | |спеціалізована школа I - III ступенів | |N 1" | ----------------------+-----------------------------------------| Мелкумян Ігор |комунальний заклад "Луганський навчально-| |виховний комплекс спеціалізована школа I | |ступеня - гімназія N 42" | ----------------------+-----------------------------------------| Охріменко Анна |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 45 "Академічна гімназія" Харківської | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Сівоглазова Анастасія |Надвірнянський ліцей Івано-Франківської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Ярош Антон |гімназія ім. П.Куліша м. Борзни | |Чернігівської області | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Баган Олександр |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | ------------------+---------------------------------------------| Вєрінов Олександр |Енергодарська багатопрофільна гімназія | |"Гармонія" м. Енергодара Запорізької області | ------------------+---------------------------------------------| Дрозд Василь |Копанківська загальноосвітня школа I - II | |ступенів Калуської районної ради Івано- | |Франківської області | ------------------+---------------------------------------------| Орел Інна |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | ------------------+---------------------------------------------| Посівнич Галина |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ------------------+---------------------------------------------| Ранський Роман |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченка | ------------------+---------------------------------------------| Редько Ігор |Запорізький технічний ліцей Запорізької | |міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Тара Андрій |Українська гімназія N 1 Івано-Франківської | |міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Шемеляк Роман |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Барнишев Дмітрій |навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей" | |N 3 ім. А.С.Макаренка м. Сімферополя | --------------------+-------------------------------------------| Бобаріко Євген |Запорізька гімназія N 28 Запорізької | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Буник Олексій |обласна спеціалізована школа-інтернат | |"Фізико-технічний ліцей при Івано- | |Франківському національному технічному | |університеті нафти і газу" | --------------------+-------------------------------------------| Востріков Олексій |навчально-виховний комплекс "Технічний | |ліцей - загальноосвітня школа I - II | |ступенів" м. Маріуполя Донецької області | --------------------+-------------------------------------------| Герасимчук Євген |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені| |Тараса Шевченка | --------------------+-------------------------------------------| Каменєв Олег |технічний ліцей N 1 м. Дніпродзержинська | |Дніпропетровської області | --------------------+-------------------------------------------| Мельник Андрій |Запорізька гімназія N 28 Запорізької | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Неклюдов Кирило |гімназія N 1 ім. О.С.Пушкіна | |м. Севастополя | --------------------+-------------------------------------------| Рогушков Михайло |Севастопольська гімназія N 7 | |Севастопольської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Сатановський Дмитро |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені| |Тараса Шевченка | --------------------+-------------------------------------------| Швець Ростислав |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Богдан Василь |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | ----------------------+-----------------------------------------| Денисюк Денис |загальноосвітня спеціалізована школа | |фізико-математичного профілю N 12 | |м. Чернігова | ----------------------+-----------------------------------------| Ісаєв Михайло |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 29 м. Севастополя | ----------------------+-----------------------------------------| Кисиличин Дмитро |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ----------------------+-----------------------------------------| Клочков Віктор |Херсонський фізико-технічний ліцей при | |Херсонському національному технічному | |університеті та Дніпропетровському | |національному університеті | ----------------------+-----------------------------------------| Марушкевич Дмитро |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Маслечко Анастасія |навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа II ступеня - | |ліцей" м. Білгорода-Дністровського | |Одеської області | ----------------------+-----------------------------------------| Савєнков Євген |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | ----------------------+-----------------------------------------| Сандурський Станіслав |Херсонський фізико-технічний ліцей при | |Херсонському національному технічному | |університеті та Дніпропетровському | |національному університеті | ----------------------+-----------------------------------------| Усачов Андрій |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Білецький Павло |навчально-виховний комплекс "Рівненський | |обласний ліцей-інтернат" | --------------------+-------------------------------------------| Білоконь Олександр |Житомирський міський ліцей при | |Житомирському державному технологічному | |університеті | --------------------+-------------------------------------------| Величко Тарас |ліцей N 3 м. Чернівців | --------------------+-------------------------------------------| Гнітій Сергій |Полтавська гімназія N 2 | --------------------+-------------------------------------------| Гуцкалов Ілля |загальноосвітня школа I - III ступенів N 6 | |м. Нововолинська Волинської області | --------------------+-------------------------------------------| Денисенко Олександр |міський ліцей м. Маріуполя Донецької | |області | --------------------+-------------------------------------------| Дяченко Михайло |навчально-виховний комплекс м.Нетішина | |Хмельницької області | --------------------+-------------------------------------------| Єрмакова Вікторія |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 109 Запорізької міської ради Запорізької | |області | --------------------+-------------------------------------------| Кайда Олександр |Севастопольський ліцей N 1 Севастопольської| |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Кузь Ірина |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | --------------------+-------------------------------------------| Огир Владислав |спеціалізована загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 6 Кіровоградської міської | |ради Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Ревенко Вероніка |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | --------------------+-------------------------------------------| Руда Ольга |Великомостівський навчально-виховний | |комплекс "Загальноосвітня школа I - III | |ступенів - ліцей" Львівської області | --------------------+-------------------------------------------| Рудницьких Дмитро |Сєверодонецький багатопрофільний ліцей | |Луганської області | --------------------+-------------------------------------------| Савчук Дмитро |навчально-виховний комплекс "Гімназія з | |поглибленим вивченням англійської мови" N 8| |м. Євпаторії Автономної Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Сакуров Павло |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Скрипченко Дмитро |Сумська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 15 ім. Д.І.Турбіна | --------------------+-------------------------------------------| Трубачова Ксенія |загальноосвітня школа I - III ступенів N 2 | |м. Енергодара Запорізької області | --------------------+-------------------------------------------| Туряниця Михайло |лінгвістична гімназія м.Ужгорода | |Закарпатської області | --------------------+-------------------------------------------| Удод Тетяна |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | --------------------+-------------------------------------------| Чеверда Дмитро |загальноосвітня школа I - III ступенів | |с. Яблунів Гусятинського району | |Тернопільської області | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Ажнюк Галина |Українська гімназія ім. І.Франка | |м. Тернополя | ---------------------+------------------------------------------| Борейко Максим |спеціалізована фізико-математична школа | |N 17 м. Донецька | ---------------------+------------------------------------------| Вавілов Андрій |Харківська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 150 Харківської міської ради | |Харківської області | ---------------------+------------------------------------------| Голованова Вікторія |Одеський ліцей N 53 | ---------------------+------------------------------------------| Гуліта Анна |Нововолинський ліцей-інтернат Волинської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Дубина Микола |спеціалізована школа I - III ступенів N 7 | |м. Сум | ---------------------+------------------------------------------| Жданов Дмитро |спеціалізована загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 12 м. Житомира | ---------------------+------------------------------------------| Захаров Ілля |Києво-Святошинська районна класична | |гімназія Київської області | ---------------------+------------------------------------------| Іванько Тетяна |Бахмацька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 5 Чернігівської області | ---------------------+------------------------------------------| Коваль Іван |Рішельєвський ліцей м. Одеси | ---------------------+------------------------------------------| Мельник Василь |ліцей N 1 м. Чернівців | ---------------------+------------------------------------------| Музиченко Ірина |обласний загальноосвітній навчально- | |виховний комплекс гуманітарно-естетичного | |профілю (гімназія-інтернат - школа | |мистецтв) Кіровоградської області | ---------------------+------------------------------------------| Пушніцин Дмитро |Розкішнянська спеціалізована школа I - III| |ступенів Лутугинської районної ради | |Луганської області | ---------------------+------------------------------------------| Сідлецький Владислав |Рівненський природничо-математичний ліцей | |"Елітар" | ---------------------+------------------------------------------| Сухаревський Сергій |навчально-виховний комплекс м. Нетішина | |Хмельницької області | ---------------------+------------------------------------------| Сухонос Даніїл |Комсомольська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 4 з поглибленим вивченням | |англійської мови Полтавської області | ---------------------+------------------------------------------| Терсімонов Георгій |Донецька спеціалізована фізико-математична| |школи N 17 | ---------------------+------------------------------------------| Харчевник Михайло |Севастопольський ліцей N 1 | |Севастопольської міської ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Білинець Юлія |Доробратівська загальноосвітня школа I - | |III ступенів Іршавського району | |Закарпатської області | ---------------------+------------------------------------------| Бородін Євген |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 26 Полтавської області | ---------------------+------------------------------------------| Бринза Ірина |Рішельєвський ліцей м. Одеси | ---------------------+------------------------------------------| Власенко Віктор |Олександрівська гімназія м. Суми | ---------------------+------------------------------------------| Вязовецький Юрій |гімназія ім. А.П.Чехова м. Ялти | |Автономної Республіки Крим | ---------------------+------------------------------------------| Гедзенко Софія |ліцей N 53 м. Одеси | ---------------------+------------------------------------------| Гудзь Віталій |гімназія N 1 м. Хмельницького | ---------------------+------------------------------------------| Денисенко Анастасія |ліцей N 15 м. Чернігова | ---------------------+------------------------------------------| Замковець Сергій |Миколаївська загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 42 Миколаївської міської ради | |Миколаївської області | ---------------------+------------------------------------------| Іванова Юлія |Демидівська спеціалізована загальноосвітня| |школа I - III ступенів Вишгородський район| |Київської області | ---------------------+------------------------------------------| Ільчук Василь |Вижницька загальноосвітня школа I - III | |ступенів Чернівецької області | ---------------------+------------------------------------------| Копилов Андрій |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 6 м. Алчевська Луганської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Корибут Андрій |Донецький загальноосвітній спеціалізований| |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | ---------------------+------------------------------------------| Кузів Петро |обласна спеціалізована школа-інтернат | |"Фізико-технічний ліцей при Івано- | |Франківському національному технічному | |університеті нафти і газу" | ---------------------+------------------------------------------| Луців Олег |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ---------------------+------------------------------------------| Мурдза Андрій |Тернопільський технічний ліцей | ---------------------+------------------------------------------| Павловський Любомир |Рівненський природничо-математичний ліцей | |"Елітар" | ---------------------+------------------------------------------| Плетенецький Олексій |спеціалізований загальноосвітній | |навчальний заклад I - III ступенів N 3 | |м. Долинської Кіровоградської області | ---------------------+------------------------------------------| Поліщук Сергій |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 23 Волинської області | ---------------------+------------------------------------------| Попенко Володимир |технічний ліцей м. Вінниці | ---------------------+------------------------------------------| Редчук Богдан |Волинський ліцей-інтернат | ---------------------+------------------------------------------| Селезньов Анатолій |Севастопольська гімназія N 7 | |Севастопольської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Славко Богдан |Маріупольський міський ліцей Донецької | |області | ---------------------+------------------------------------------| Сохань Ігор |Києво-Печерський ліцей "Лідер" N 171 | |м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Стасишин Святослав |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім.І.Франка | ---------------------+------------------------------------------| Федорчук Олександр |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Антонюк Євгенія |Сумська обласна гімназія-інтернат для | |талановитих та творчо обдарованих дітей | ----------------------+-----------------------------------------| Балабанов Олександр |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Безвіконний Олександр |Полтавська гімназія N 21 | ----------------------+-----------------------------------------| Бєліх Олексій |Запорізький технічний ліцей | ----------------------+-----------------------------------------| Гаврилов Дмитро |Запорізька гімназія N 28 | ----------------------+-----------------------------------------| Ігнатов Олексій |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | ----------------------+-----------------------------------------| Казбан Євген |навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей"| |N 3 ім. А.С.Макаренка м. Сімферополя | ----------------------+-----------------------------------------| Карпяк Богдан |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ----------------------+-----------------------------------------| Ковальова Маріанна |Кіровоградський обласний загальноосвітній| |навчально-виховний комплекс гуманітарно- | |естетичного профілю (гімназія-інтернат - | |школа мистецтв) Кіровоградської області | ----------------------+-----------------------------------------| Косарім Олександр |ліцей N 1 м. Чернівців | ----------------------+-----------------------------------------| Круглий Максим |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | ----------------------+-----------------------------------------| Кушніренко Євген |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 6 м. Білгорода-Дністровського Одеської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Лісевич Михайло |Козлівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Козівського району | |Тернопільської області | ----------------------+-----------------------------------------| Певзнер Олександр |спеціалізована загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 23 м. Дніпропетровська | ----------------------+-----------------------------------------| Підвишенний Андрій |навчально-виховний комплекс м.Нетішина | |Хмельницької області | ----------------------+-----------------------------------------| Рудаковський Антон |Криворізький Центрально-міський ліцей | |Дніпропетровської області | ----------------------+-----------------------------------------| Рясний Сергій |Любарська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 Житомирської області | ----------------------+-----------------------------------------| Сараєв Олексій |Харківський ліцей "Імпульс" N 161 | |Харківської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Сиротенко Владислав |Харківський фізико-математичний ліцей | |N 27 Харківської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Стасюк Максим |Рівненська українська гімназія | ----------------------+-----------------------------------------| Фомов Роман |гімназія N 18 м. Луцька | ----------------------+-----------------------------------------| Шуригін Олександр |Миколаївський морський ліцей ім. | |професора М. Александрова Миколаївської | |міської ради | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 10

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XLVI Всеукраїнської
учнівської олімпіади з хімії
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Данилішин Василь |загальноосвітня школа I - III ступенів N 24 | |м. Артемівська Донецької області | -----------------+----------------------------------------------| Дутко Дарій |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | -----------------+----------------------------------------------| Семенович Роман |Калуська гімназія Калуської міської ради | |Івано-Франківської області | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Архіпов Антон |ліцей N 100 "Поділ" м. Києва | ----------------+-----------------------------------------------| Корній Юрій |Богородчанська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 Богородчанської районної ради | |Івано-Франківської області | ----------------+-----------------------------------------------| Кузьменко Петро |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | -----------------------------------------------------------------

10 клас
------------------------------------------------------------------ Звягін Євген |Харківська гімназія N 144 Харківської міської| |ради | ------------------+---------------------------------------------| Панарін Владислав |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | ------------------+---------------------------------------------| Янік Станіслав |Херсонський фізико-технічний ліцей при | |Херсонському національному технічному | |університеті та Дніпропетровському | |національному університеті | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Ардан Богдан |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ---------------+------------------------------------------------| Виборний Олег |Миколаївський муніципальний колегіум | |Миколаївської міської ради | ---------------+------------------------------------------------| Нещадін Андрій |загальноосвітня школа I - III ступенів N 50 м. | |Львова | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Александренко Сергій |Шосткинський навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I - II ст. - ліцей"| |Шосткинської міської ради Сумської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Дмитренко Олександр |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Ільчук Дмитрій |Ніжинська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 9 Ніжинської міської ради | |Чернігівської області | ---------------------+------------------------------------------| Колесников Богдан |Олександрівська гімназія м.Сум | ---------------------+------------------------------------------| Кошова Наталія |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Сидоренко Катерина |комунальний заклад "Луганська | |спеціалізована школа I - III ступенів | |N 57" | ---------------------+------------------------------------------| Шморгун Ольга |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 45 "Академічна гімназія" Харківської | |міської ради | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Друженко Тетяна |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченко | ----------------------+-----------------------------------------| Коссаковський Аркадій |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 6 м. Ялти Автономної Республіки Крим | ----------------------+-----------------------------------------| Кукушкіна Марія |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 2 м. Полтави | ----------------------+-----------------------------------------| Морадь Вікторія |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ----------------------+-----------------------------------------| Плюснов Дмитро |Рішельєвський ліцей м. Одеси | ----------------------+-----------------------------------------| Серветник Микола |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Старухін Василь |Володимирівська загальноосвітня школа I -| |III ступенів N 1 Волноваського району | |Донецької області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Дехтяренко Максим |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченко | ------------------+---------------------------------------------| Дзюба Максим |Харківський технічний ліцей N 173 Харківської| |міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Звєрев Михайло |комунальний заклад "Луганський ліцей | |іноземних мов" | ------------------+---------------------------------------------| Каплан Костянтин |ліцей при Донецькому національному | |університеті | ------------------+---------------------------------------------| Медюх Назарій |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | ------------------+---------------------------------------------| Фролов Дмитро |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ------------------+---------------------------------------------| Чигирин Олег |Херсонський фізико-технічний ліцей при | |Херсонському національному технічному | |університеті та Дніпропетровському | |національному університеті | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Болбат Андрій |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III ступенів | |"Ерудит" для обдарованих дітей | --------------+-------------------------------------------------| Гайдак Максим |Городнянська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 2 Городнянського району Чернігівської | |області | --------------+-------------------------------------------------| Гомза Юрій |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | --------------+-------------------------------------------------| Павлій Пилип |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III ступенів | |"Ерудит" для обдарованих дітей | --------------+-------------------------------------------------| Топчій Антон |комунальний заклад "Луганський навчально-виховний| |комплекс: спеціалізована школа I ступеня - | |гімназія N 60 ім. 200-річчя" (учень 10 класу) | --------------+-------------------------------------------------| Щечкін Антон |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Веселова Ірина |загальноосвітня школа I - III ступенів N 3| |м. Бердянська Запорізької області | ---------------------+------------------------------------------| Гончаренко Марія |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Гусейнов Артур |загальноосвітня школа I - III ступенів N 3| |м. Ірпеня Київської області | ---------------------+------------------------------------------| Запорожець Ірина |Балаклійська загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 1 імені О.А.Тризни | |Балаклійської районної ради Харківської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Ніколайчук Михайло |навчально-виховний комплекс N 3 | |м. Шепетівки Хмельницької області | ---------------------+------------------------------------------| Онисько Юрій |лінгвістична гімназія імені Т.Г.Шевченка | |м. Ужгорода | ---------------------+------------------------------------------| Петров Костянтин |комунальний заклад "Луганська | |спеціалізована школа I - III ступенів | |N 57" | ---------------------+------------------------------------------| Сніхівська Маргарита |Обухівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Київської області | ---------------------+------------------------------------------| Філатов Ярослав |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 24 м. Артемівська Донецької області | ---------------------+------------------------------------------| Циренніков Олександр |Нововолинський ліцей-інтернат Волинської | |обласної ради | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Базилевич Марта |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | -----------------+----------------------------------------------| Бойко Вікторія |Смілянський природничо-математичний ліцей | |Смілянської міської ради Черкаської області | -----------------+----------------------------------------------| Зайцева Сніжана |Харківська гімназія N 47 Харківської міської | |ради | -----------------+----------------------------------------------| Козко Денис |Нововолинська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Волинської області | -----------------+----------------------------------------------| Котяш Олег |Дубровицька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Рівненської області | -----------------+----------------------------------------------| Лукін Єлисей |навчально-виховний комплекс N 100 | |м. Дніпропетровська | -----------------+----------------------------------------------| Німилович Тарас |Тернопільська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 5 з поглибленим вивченням іноземних| |мов | -----------------+----------------------------------------------| Орленко Вікторія |Кислицька загальноосвітня школа I - III | |ступенів Ізмаїльського району Одеської | |області | -----------------+----------------------------------------------| Харченко Євген |Харківська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 150 Харківської міської ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Бойко Марина |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ------------------+---------------------------------------------| Зайцев Станіслав |ліцей при Донецькому національному | |університеті | ------------------+---------------------------------------------| Ігнатоля Павло |лінгвістична гімназія імені Т.Г.Шевченка | |м. Ужгорода | ------------------+---------------------------------------------| Коберницька Ольга |навчально-виховний комплекс N 2 | |"Загальноосвітня школа I - II ступенів - | |гімназія" м. Шепетівки Хмельницької області | ------------------+---------------------------------------------| Кузнєцов Михайло |Харківський ліцей N 161 "Імпульс" Харківської| |міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Кутова Ірина |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | ------------------+---------------------------------------------| Овсянніков Андрій |Миргородська гімназія Полтавської області | ------------------+---------------------------------------------| Середа Роман |навчально-виховний комплекс "Рівненський | |обласний ліцей-інтернат" | ------------------+---------------------------------------------| Темник Софія |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ------------------+---------------------------------------------| Шевчук Олександр |Нововолинський ліцей-інтернат Волинської | |обласної ради | ------------------+---------------------------------------------| Шишов Олександр |Сумська спеціалізована школа I - III ступенів| |N 10 імені О.Бутка | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Ашуєв Антон |навчально-виховний комплекс N 100 | |м. Дніпропетровська | --------------------+-------------------------------------------| Блинова Катерина |Шосткинський навчально-виховний комплекс: | |"Загальноосвітня школа I - II ступенів- | |ліцей" Шосткинської міської ради Сумської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Буслов Андрій |Черкаська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 17 Черкаської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Духно Олексій |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Івасишин Віктор |Богородчанська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 1 Богородчанської районної | |ради Івано-Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Кохан Сергій |лінгвістична гімназія імені Т.Г. Шевченка | |м. Ужгорода | --------------------+-------------------------------------------| Пустовіт Остап |ліцей "Наукова зміна" м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Розенфельд Аліса |Рішельєвський ліцей м. Одеси | --------------------+-------------------------------------------| Фарафонов Володимир |Харківська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 5 Харківської міської ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Багаткін Костянтин |комунальний заклад "Навчально-виховний | |комплекс "спеціалізований | |загальноосвітній навчальний заклад I - | |III ступенів N 26 - дошкільний | |навчальний заклад - дитячий юнацький | |центр "Зорецвіт" Кіровоградської міської| |ради Кіровоградської області | -----------------------+----------------------------------------| Бичков Костянтин |навчально-виховний комплекс "Школа- | |ліцей" N 9 м. Ялти Автономної Республіки| |Крим | -----------------------+----------------------------------------| Варичева Владлена |гімназія N 8 м. Севастополя | -----------------------+----------------------------------------| Врублевський Володимир |Львівський фізико-математичний ліцей при| |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | -----------------------+----------------------------------------| Гусєв Юрій |Сумська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 10 імені О.Бутка | -----------------------+----------------------------------------| Данилків Роман |Тернопільська класична гімназія | -----------------------+----------------------------------------| Деундяк Олександр |навчально-виховний комплекс: | |загальноосвітня школа I - III ступенів -| |гімназія N 23 м. Вінниці | -----------------------+----------------------------------------| Дуденко Сергій |Маслівська загальноосвітня школа I - III| |ступенів Новокаховської міської ради | |Херсонської області | -----------------------+----------------------------------------| Захарян Юрій |навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня фізико-математична | |школа N 6 - дошкільний навчальний заклад| |N 31" м. Євпаторії Автономної Республіки| |Крим | -----------------------+----------------------------------------| Згуровець Григорій |Олександрівська загальноосвітня школа I-| |III ступенів Дніпропетровської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Колодєєва Марина |Первомайська гімназія Первомайської | |міської ради Миколаївської області | -----------------------+----------------------------------------| Коцеруба Антон |Кременчуцький ліцей N 4 Полтавської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Круть Тетяна |гімназія N 31 м. Запоріжжя | -----------------------+----------------------------------------| Кучерява Наталія |Сокирянська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 1 Чернівецької області | -----------------------+----------------------------------------| Лукащук Юрій |Рівненська українська гімназія | -----------------------+----------------------------------------| Опришко Олександр |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 5 м. Сімферополя | -----------------------+----------------------------------------| Острук Володимир |Бершадська загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 1 Вінницької області | -----------------------+----------------------------------------| Савенко Юлія |Вознесенська гімназія N 1 Вознесенської | |міської ради Миколаївської області | -----------------------+----------------------------------------| Савіна Вікторія |гімназія N 8 м. Севастополя | -----------------------+----------------------------------------| Сіверський Олександр |комунальний заклад "Луганський | |навчально-виховний комплекс: | |спеціалізована школа I ступеня - | |гімназія N 60 ім. 200-річчя" | -----------------------+----------------------------------------| Турін Владислав |Новогуйнівська гімназія Житомирської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Удовенко Анна |гімназія N 11 м. Дніпродзержинська | |Дніпропетровської області | -----------------------+----------------------------------------| Ужва Анатолій |гімназія N 11 м. Запоріжжя | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Барбалат Дмитро |Вознесенська гімназія N 1 Вознесенської | |міської ради Миколаївської області | ----------------------+-----------------------------------------| Білошицька Оксана |Черкаська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 17 Черкаської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Долуд Максим |технічний ліцей м Вінниці | ----------------------+-----------------------------------------| Задорожній Євген |колегіум "Елінт" м. Запоріжжя | ----------------------+-----------------------------------------| Калиніченко Іван |Херсонський фізико-технічний ліцей при | |Херсонському національному технічному | |університеті та Дніпропетровському | |національному університеті | ----------------------+-----------------------------------------| Коберницька Аліна |навчально-виховний комплекс N 2 | |"Загальноосвітня школа I - II ступенів - | |гімназія" м. Шепетівки Хмельницької | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Колісник Ольга |загальноосвітній навчальний заклад I - | |III ступенів N 12 Олександрівської | |міської ради Кіровоградської області | ----------------------+-----------------------------------------| Крушельницький Дмитро |гімназія N 2 м. Чернівців | ----------------------+-----------------------------------------| Крюков Петро |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ----------------------+-----------------------------------------| Маїк Романна |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ----------------------+-----------------------------------------| Мохнач Юлія |Ріпкинська гімназія Чернігівської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Омельян Тарас |обласна спеціалізована школа-інтернат | |"Фізико-технічний ліцей при Івано- | |Франківському національному технічному | |університеті нафти і газу" | ----------------------+-----------------------------------------| Поцелуєв Василь |Олександрівська гімназія м. Сум | ----------------------+-----------------------------------------| Хаджиєва Уляна |Ужгородська загальноосвітня | |спеціалізована школа-інтернат з | |поглибленим вивченням окремих предметів | ----------------------+-----------------------------------------| Хільман Ганна |навчально-виховний комплекс: | |загальноосвітня школа I - III ступенів - | |гімназія N 30 м. Вінниці | ----------------------+-----------------------------------------| Шамовцев Вадим |Севастопольська білінгвальна гімназія N 2| |Севастопольської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Шнайдер Богуслава |Броницькогутянська загальноосвітня школа | |I - III ступенів Новоград-Волинського | |району Житомирської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Бабченко Дмитро |Миколаївський економічний ліцей N 2 | |Миколаївської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Булочніков Андрій |Славутицький ліцей Київської області | ---------------------+------------------------------------------| Вергун Костянтин |Тернопільська класична гімназія | ---------------------+------------------------------------------| Дмитрієв Костянтин |навчально-виховний комплекс: | |загальноосвітня школа I ступеня з | |поглибленим вивченням іноземних мов - | |гуманітарна гімназія N 1 м. Вінниці | ---------------------+------------------------------------------| Дяченко Максим |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченко | ---------------------+------------------------------------------| Індик Ігор |Сумська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 10 імені О.Бутка | ---------------------+------------------------------------------| Ковальський Артем |Новодністровська гімназія Чернівецької | |області | ---------------------+------------------------------------------| Крючков Костянтин |технічний ліцей "Вибір" м. Запоріжжя | ---------------------+------------------------------------------| Леус Олексій |ліцей інформаційних технологій | |м. Дніпропетровська | ---------------------+------------------------------------------| Мельник Олексій |Житомирський міський ліцей при | |Житомирському державному технологічному | |університеті | ---------------------+------------------------------------------| Меркулова Владислава |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Мухамеджанов Тимур |Октябрський навчально-виховний комплекс | |"Школа-гімназія" N 1 Красногвардійського | |району Автономної Республіки Крим | ---------------------+------------------------------------------| Нагорна Злата |обласна спеціалізована школа-інтернат | |"Фізико-технічний ліцей при Івано- | |Франківському національному технічному | |університеті нафти і газу" | ---------------------+------------------------------------------| Новіков Дмитро |Стахановська гімназія N 7 Стахановської | |міської ради Луганської області | ---------------------+------------------------------------------| Пирогов Вадим |Одеська гімназія N 9 | ---------------------+------------------------------------------| Попко Віталій |Дубровицька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Рівненської області | ---------------------+------------------------------------------| Сивицький Володимир |ліцей N 105 м. Запоріжжя | ---------------------+------------------------------------------| Сіндяєва Любов |Южноукраїнська гімназія N 1 | |Южноукраїнської міської ради Миколаївської| |області | ---------------------+------------------------------------------| Сподар Наталія |Долинська гімназія N 1 Долинської районної| |ради Івано-Франківської області | ---------------------+------------------------------------------| Ставратій Ярослав |Новоукраїнська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 8 Новоукраїнської районної | |державної адміністрації Кіровоградської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Сумарокова Валерія |Дніпропетровський обласний медичний ліцей-| |інтернат "Дніпро" | ---------------------+------------------------------------------| Ткаченко Василь |Кислицька загальноосвітня школа I - III | |ступенів Ізмаїльського району Одеської | |області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Абкєлямова Медіне |загальноосвітня школа I - III ступенів | |ім. М.Горького смт Леніно Автономної | |Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Андрицуляк Анна |Становецький загальноосвітній навчальний | |заклад Кіцьманського району Чернівецької | |області | --------------------+-------------------------------------------| Бабін Олександр |Баштанська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 Баштанської районної ради | |Миколаївської області | --------------------+-------------------------------------------| Герасим Кристіна |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |імені Івана Франка | --------------------+-------------------------------------------| Довгань Ігор |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені| |Тараса Шевченко | --------------------+-------------------------------------------| Карпюк Лука |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |імені Івана Франка | --------------------+-------------------------------------------| Кирюха Євгеній |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | --------------------+-------------------------------------------| Корінецька Катерина |Севастопольська гімназія N 1 імені | |О.С.Пушкіна Севастопольської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Орел Андрій |загальноосвітній навчальний заклад I - III | |ступенів N 2 імені М. Горького | |Олександрівської міської ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Пахолюк Ігор |Нововолинський ліцей-інтернат Волинської | |обласної ради | --------------------+-------------------------------------------| Поліщук Тетяна |Кременчуцька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 22 Полтавської області | --------------------+-------------------------------------------| Роганова Олена |Одеська гімназія N 9 | --------------------+-------------------------------------------| Сочевчиц Ярослав |гімназія N 6 Комунарського району | |м. Запоріжжя | --------------------+-------------------------------------------| Стецюк Олег |загальноосвітня школа I - III ступенів N 11| |м. Коростеня Житомирської області | --------------------+-------------------------------------------| Уманець Іван |Рокитнянський районний ліцей Київської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Хміль Анна |Тернопільська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 3 з поглибленим вивченням | |іноземних мов | --------------------+-------------------------------------------| Яшна Галина |гімназія N 31 м. Запоріжжя | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 11

до наказу Міістерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XXX Всеукраїнської
учнівської олімпіади з біології
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Федонюк Олена |Луцька гімназія N 21 імені Михайла Кравчука | |Волинської області | ----------------+-----------------------------------------------| Шилов Олександр |Глухівська спеціалізована школа-інтернат I - | |III ступенів Сумської обласної ради | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Андрусяк Наталія |Гвіздська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Надвірнянської районної ради | |Івано-Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Гончарук Альона |Хмельницький обласний ліцей-інтернат | --------------------+-------------------------------------------| Сапожнікова Валерія |Харківська гімназія N 47 Харківської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Ширяєва Дар'я |комунальний заклад "Луганська | |спеціалізована школа I - III ступенів | |N 54" | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Данченко Анастасія |комунальний заклад "Луганський ліцей | |іноземних мов" | -------------------+--------------------------------------------| Плаксива Тетяна |загальноосвітня школа I - III ступенів N 26 | |м. Житомира | -------------------+--------------------------------------------| Римаренко Олег |комунальний заклад "Навчально-виховне | |об'єднання природничо-економіко-правовий | |ліцей - спеціалізована школа I - III | |ступенів N 8 - позашкільний центр" | |Кіровоградської міської ради Кіровоградської| |області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Комаревцев Сергій |Чернігівська загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 6 Чернігівської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Костріков Сергій |середня загальноосвітня школа I - II ст. -| |ліцей N 7 м. Вінниці | ---------------------+------------------------------------------| Майстренко Олександр |ліцей N 100 "Поділ" м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Поворознюк Ольга |Шепетівський навчально-виховний комплекс | |N 1 Хмельницької області | ---------------------+------------------------------------------| Череватюк Аліна |Тернопільська спеціалізована школа I - III| |ступенів N 3 з поглибленим вивченням | |іноземних мов | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Белялова Севіль |гімназія N 11 імені К.А.Треньова | |м. Сімферополя Автономної республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Гнатюк Тетяна |Шепетівський навчально-виховний комплекс | |N 1 Хмельницької області | --------------------+-------------------------------------------| Дем'янчук Катерина |Надвірнянська загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 1 Надвірнянської районної ради | |Івано-Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Легановська Марина |Одеська гімназія N 5 Одеської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Сучок Світлана |Погребищенська середня загальноосвітня | |школа I - III ступенів N 2 Вінницької | |області | --------------------+-------------------------------------------| Шпур Інна |Шепетівський навчально-виховний комплекс | |N 1 Хмельницької області | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Берегова Наталя |Казанівська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 2 Казанівської районної | |ради Миколаївської області | -----------------------+----------------------------------------| Волков Андрій |Чернівецька гімназія N 2 | -----------------------+----------------------------------------| Волтарніст Денис |Романівська гімназія Житомирської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Кириченко Тетяна |Богуславська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 2 Київської області | -----------------------+----------------------------------------| Михайловський Ярослав |колегіум "Елінт" м. Запоріжжя | -----------------------+----------------------------------------| Тельпіс Валерій |Деленська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Арцизького району Одеської | |області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Генбач Іван |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III ступенів| |"Ерудит" для обдарованих дітей | ----------------+-----------------------------------------------| Губар Олександр |Переяслав-Хмельницька гімназія Київської | |області | ----------------+-----------------------------------------------| Моха Інна |Богуславська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 2 Київської області | ----------------+-----------------------------------------------| Решетняк Софія |Херсонська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 30 Херсонської міської ради | ----------------+-----------------------------------------------| Савка Іван |загальноосвітня школа I - III ступенів N 2 смт | |Турійська Волинської області | ----------------+-----------------------------------------------| Штеніков Микола |Червонокутська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Ширяївського району Одеської області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Бандурко Владислава |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | |(учениця 10 класу) | --------------------+-------------------------------------------| Іваненко Ольга |навчально-виховний комплекс N 10 | |м. Хмельницького | --------------------+-------------------------------------------| Киричук Валентина |Житомирський міський колегіум | --------------------+-------------------------------------------| Коміссаров Артем |Харківська гімназія N 47 Харківської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Кравець Анастасія |обласний ліцей-інтернат фізико- | |математичного профілю м. Дніпропетровська | --------------------+-------------------------------------------| Кукліна Анна |Шосткинський навчально-виховний комплекс: | |спеціалізована школа I - II ступенів - | |ліцей Шосткинської міської ради Сумської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Середенко Маргарита |комунальний заклад "Навчально-виховне | |об'єднання природничо-економіко-правовий | |ліцей - спеціалізована школа I - III | |ступенів N 8 - позашкільний центр" | |Кіровоградської міської ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Чос Євген |Заозерненська загальноосвітня школа I - III| |ступенів м. Євпаторії Автономної Республіки| |Крим | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Александрова Ангеліна |Одеська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 51 Одеської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Бідочко Оксана |Івано-Франківська загальноосвітня школа | |I - III ступенів N 2 Івано-Франківської | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Даценко Євген |Фастівський ліцей-інтернат Київської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Дуридівка Олег |Вільшаницька загальноосвітня школа I - | |III ступенів Тисменицької районної ради | |Івано-Франківської області | ----------------------+-----------------------------------------| Кирилюк Богдана |Глибоцький ліцей Чернівецької області | ----------------------+-----------------------------------------| Петрук Григорій |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 27 м. Житомира | ----------------------+-----------------------------------------| Ромашевська Поліна |комунальний заклад "Навчально-виховне | |об'єднання природничо-економіко-правовий | |ліцей - спеціалізована школа I - III | |ступенів N 8 - позашкільний центр" | |Кіровоградської міської ради | |Кіровоградської області | ----------------------+-----------------------------------------| Терещенко Єгор |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 12 м. Красноармійська Донецької області| ----------------------+-----------------------------------------| Феськова Вікторія |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 м. Хмільника Вінницької | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Хвесик Наталія |загальноосвітня школа I - II ступенів | |с. Лахвичі Любешівського району | |Волинської області | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Країло Євген |Петрівська загальноосвітня школа I - II | |ступенів Бобровицької районної ради | |Чернігівської області | ---------------------+------------------------------------------| Марченко Марія |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Некрасова Лариса |Черкаська гімназія N 31 Черкаської міської| |ради | ---------------------+------------------------------------------| Нестерук Вікторія |Луцький навчально-виховний комплекс N 26 | |Луцької міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Новосад Дарія |навчально-виховний комплекс: | |"Загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 1 - гімназія" м. Хоросткова | |Гусятинського району Тернопільської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Олефір Яна |Млинівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Рівненської області | ---------------------+------------------------------------------| Перун Софія |гімназія імені Осипа Маковея м.Яворова | |Львівської області | ---------------------+------------------------------------------| Совінська Роксолана |гімназія "Києво-Могилянський колегіум" | |м. Києва | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Вірніна Ольга |Рішельєвський ліцей м. Одеси | -------------------+--------------------------------------------| Дзінзірук Андрій |Шепетівський навчально-виховний комплекс N 2| |Хмельницької області | -------------------+--------------------------------------------| Донченко Ірина |гімназія-інтернат N 13 м. Києва | -------------------+--------------------------------------------| Лазаренко Валерія |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | -------------------+--------------------------------------------| Нестерук Катерина |навчально-виховний комплекс "Рівненський | |обласний ліцей-інтернат" | -------------------+--------------------------------------------| Орлова Марина |Харківська гімназія N 46 імені | |М.В.Ломоносова Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Патрабой Віктор |Рукшинська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Хотинського району Чернівецької | |області | -------------------+--------------------------------------------| Стогній Євген |Аульська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Криничанського району | |Дніпропетровської області | -------------------+--------------------------------------------| Сусол Юлія |Олександрівська гімназія Сумської міської | |ради | -------------------+--------------------------------------------| Шаповал Андрій |Запорізька гімназія N 2 імені Лесі Українки | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Бєда Ольга |навчально-виховний комплекс: "середня | |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 4 - ліцей з економічним та юридичним | |профілями навчання" м. Могилева- | |Подільського Вінницької області | ----------------------+-----------------------------------------| Гусовський Володимир |Слов'янська гімназія м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Жупинас Аліна |Хацьківська загальноосвітня школа I - III| |ступенів Черкаської районної ради | ----------------------+-----------------------------------------| Катрюк Андрій |Богуславська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 2 Київської області | ----------------------+-----------------------------------------| Качарян Арман |Український медичний ліцей Національного | |медичного університету імені | |О.О.Богомольця | ----------------------+-----------------------------------------| Ковальова Марія |Рішельєвський ліцей м. Одеси | ----------------------+-----------------------------------------| Комарова Катерина |Запорізька гімназія N 6 Запорізької | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Кужель Юлія |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. І.Франка | ----------------------+-----------------------------------------| Миронов Роман |Донецький загальноосвітній | |спеціалізований санаторний інтернатний | |заклад II - III ступенів "Ерудит" для | |обдарованих дітей | ----------------------+-----------------------------------------| Полєжаєва Тетяна |Харківська гімназія N 47 Харківської | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Репех Сергій |Славутицький ліцей Київської області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Афонін Дмитро |комунальний заклад "Луганська | |спеціалізована школа I - III ступенів | |N 57" | ------------------------+---------------------------------------| Базик Богдан |спеціалізована загальноосвітня школа I-| |III ступенів N 7 Світловодської | |міської ради Кіровоградської області | ------------------------+---------------------------------------| Волошина Олена |Полтавська гімназія N 28 | ------------------------+---------------------------------------| Георгієв Олександр |Южноукраїнська загальноосвітня школа I-| |III ступенів N 2 Южноукраїнської | |міської ради Миколаївської області | ------------------------+---------------------------------------| Герасименко Олександра |Севастопольська спеціалізована школа I-| |III ступенів N 3 з поглибленим | |вивченням англійської мови | |Севастопольської міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Голубовська Наталія |Городянська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 2 Городнянського району | |Чернігівської області | ------------------------+---------------------------------------| Дорош Вікторія |Баришівська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 2 Київської області | ------------------------+---------------------------------------| Кізло Олексій |Львівський фізико-математичний ліцей | |при Львівському національному | |університеті імені Івана Франка | ------------------------+---------------------------------------| Клесова Юлія |гімназія N 117 імені Лесі Українки | |м. Києва | ------------------------+---------------------------------------| Краснокутська Світлана |Запорізький багатопрофільний ліцей | |N 62 | ------------------------+---------------------------------------| Мкртчян Крістіна |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 9 м. Павлограда Дніпропетровської | |області | ------------------------+---------------------------------------| Назаров Антон |Харківська гімназія N 47 Харківської | |міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Осипенко Вікторія |Шосткинська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 1 Шосткинської міської | |ради Сумської області | ------------------------+---------------------------------------| Салата Юлія |Богуславська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 2 Київської області | ------------------------+---------------------------------------| Соломенцев Роберт |Ужгородська загальноосвітня | |спеціалізована школа-інтернат з | |поглибленим вивченням окремих предметів| | | ------------------------+---------------------------------------| Сосяк Ірина |Ісаківська загальноосвітня школа I - II| |ступенів Тлумацької районної ради | |Івано-Франківської області | ------------------------+---------------------------------------| Стачанін Валерія |Тернопільська середня загальноосвітня | |школа I - III ступенів N 22 | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Бадунь Римма |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 32 м. Вінниці | ---------------------+------------------------------------------| Біла Марія |Шепетівський навчально-виховний комплекс | |N 2 Хмельницької області | ---------------------+------------------------------------------| Воротнюк Руслан |Дубровицька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 2 Рівненської області | ---------------------+------------------------------------------| Гарська Тетяна |комунальний заклад "Луганська середня | |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 18" Луганської області | ---------------------+------------------------------------------| Камінська Анастасія |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті Херсонської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Козачишин Наталія |Павлівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Тисменицької районної ради Івано-| |Франківської області | ---------------------+------------------------------------------| Коханюк Богдана |Ужгородська гімназія | ---------------------+------------------------------------------| Літвінова Валерія |загальноосвітня школа I - III ступенів N 1| |м. Павлограда Дніпропетровської області | ---------------------+------------------------------------------| Маяковська Олена |навчально-виховний комплекс: "Середня | |загальноосвітня фізико-математична школа | |I - III ступенів N 6 - дитячий дошкільний | |навчальний заклад N 31" м. Євпаторії | |Автономної Республіки Крим | ---------------------+------------------------------------------| Мора Ольга |Свеська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 1 Ямпільської районної ради | |Сумської області | ---------------------+------------------------------------------| Нішкур Тетяна |Сумська гімназія N 1 | ---------------------+------------------------------------------| Пастухова Дар'я |гімназія N 5 імені Т.Г.Шевченка | |м. Кременчука Полтавської області | ---------------------+------------------------------------------| Пінчук Владислав |Сквирський ліцей Київської області | ---------------------+------------------------------------------| Хоменко Ганна |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті Херсонської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Шишман Юлія |Червоноармійський навчально-виховний | |комплекс: "Спеціалізована школа-ліцей" | |Болградського району Одеської області | ---------------------+------------------------------------------| Юзюк Юлія |Луцька гімназія N 21 імені Михайла | |Кравчука Луцької міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Ягенський Василь |Луцька гімназія N 21 імені Михайла | |Кравчука Луцької міської ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Багнюк Ілона |Новоодеська гуманітарна гімназія | |Новоодеської районної ради Миколаївської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Бойко Соломія |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |імені Івана Франка | ----------------------+-----------------------------------------| Борисович Станислав |Харківська спеціалізована загальноосвітня| |школа I - III ступенів N 109 Харківської | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Бурлака Юлія |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 10 м. Сімферополя | ----------------------+-----------------------------------------| Васильченко Анатолій |Чернігівська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 6 Чернігівської міської | |ради | ----------------------+-----------------------------------------| Глушкова Вікторія |спеціалізована загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 3 Світловодської міської | |ради Кіровоградської області | ----------------------+-----------------------------------------| Горват Валерія |Мукачівський ліцей Закарпатської області | ----------------------+-----------------------------------------| Довгунь Уляна |Тернопільська середня загальноосвітня | |школа I - III ступенів N 26 | ----------------------+-----------------------------------------| Єршов Владислав |комунальний заклад "Навчально-виховне | |об'єднання ліцей-школа - дошкільний | |навчальний заклад "Вікторія-П" | |Кіровоградської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Інгінова Кароліна |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті Херсонської | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Кух Анжела |ліцей м. Кам'янця-Подільського | |Хмельницької області | ----------------------+-----------------------------------------| Махаринець Сергій |Хацьківська загальноосвітня школа I - III| |ступенів Черкаської районної ради | ----------------------+-----------------------------------------| Метенька Віта |Павлівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Тисменицької районної ради | |Івано-Франківської області | ----------------------+-----------------------------------------| Мітіна Ольга |Севастопольська білінгвальна гімназія N 2| |Севастопольської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Оверчук Марта |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |імені Івана Франка | ----------------------+-----------------------------------------| Острополець Анна |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 45 "Академічна гімназія" Харківської | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Руденко Леся |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 17 м. Павлограда Дніпропетровської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Хабіб Мазен Тарек |середня загальноосвітня школа I - II | |ступенів-ліцей N 7 м. Вінниці | ----------------------+-----------------------------------------| Шам Тетяна |Полтавська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 34 | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Библів Віра |Дубівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Рожнятівської районної ради Івано-| |Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Богдан Наталія |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Власик Анастасія |Чернівецька гімназія N 5 | --------------------+-------------------------------------------| Гненний Костянтин |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті Херсонської міської| |ради | --------------------+-------------------------------------------| Дідан Юлія |Миколаївська Перша українська гімназія | |імені М. Аркаса Миколаївської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Дмитраш Ірина |Івано-Франківський природничо-математичний | |ліцей Івано-Франківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Дригула Олександр |Херсонський ліцей Херсонської обласної | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Єршов Данило |Харківська гімназія N 55 Харківської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Жаленко Тетяна |комунальний заклад "Педагогічний ліцей" | |Кіровоградської міської ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Згоннікова Ганна |Севастопольська спеціалізована школа I - | |III ступенів N 3 з поглибленим вивченням | |англійської мови Севастопольської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Кисільов Богдан |Червонослобідська загальноосвітня школа I -| |III ступенів N 1 Черкаської районної ради | --------------------+-------------------------------------------| Курапов Антон |Лозівський колегіум N 2 Лозівської міської | |ради Харківської області | --------------------+-------------------------------------------| Лазутчик Ірина |Березнівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 2 Рівненської області | --------------------+-------------------------------------------| Маляр Євгенія |Свалявська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 Закарпатської області | --------------------+-------------------------------------------| Мойсік Галина |Волинський ліцей-інтернат Волинської | |обласної ради | --------------------+-------------------------------------------| Молчанова Марія |Одеська гімназія N 5 Одеської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Одарченко Катерина |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті Херсонської міської| |ради | --------------------+-------------------------------------------| Остапенкова Юлія |загальноосвітня школа I - III ступенів N 5 | |Світловодської міської ради Кіровоградської| |області | --------------------+-------------------------------------------| Плаксій Остап |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |імені Івана Франка | --------------------+-------------------------------------------| Рябовол Олена |Петрівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Знам'янської районної ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Тищенко Валерія |Одеський навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 2 - загальноосвітня школа I | |ступеня" | --------------------+-------------------------------------------| Усова Альона |Полтавська гімназія N 28 | --------------------+-------------------------------------------| Чернишов Сергій |комунальний заклад "Луганський навчально- | |виховний комплекс: спеціалізована школа I | |ступеня-гімназія N 30" | --------------------+-------------------------------------------| Шабетя Маргарита |Краснолуцька спеціалізована школа I - III | |ступенів N 10 Краснолуцької міської ради | |Луганської області | --------------------+-------------------------------------------| Шаравара Микола |ліцей "Самара" м. Новомосковська | |Дніпропетровської області | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 12

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XXX Всеукраїнської
учнівської олімпіади з екології
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
11 клас
------------------------------------------------------------------ Одарченко Катерина |Херсонський Академічний ліцей при | |Херсонському державному університеті | |Херсонської міської ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
10 клас
------------------------------------------------------------------ Бандурко Владислава |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Киричук Валентина |Житомирський міський колегіум | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
11 клас
------------------------------------------------------------------ Власик Анастасія |Чернівецька гімназія N 5 | ------------------+---------------------------------------------| Гненний Костянтин |Херсонський Академічний ліцей при | |Херсонському державному університеті | |Херсонської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Поворознюк Ольга |Шепетівський навчально-виховний комплекс N 1 | |Хмельницької області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Марченко Марія |Природничо-науковий ліцей N 145 м. Києва | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Мітіна Ольга |Севастопольська білінгвальна гімназія N 2 | |Севастопольської міської ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Дідан Юлія |Миколаївська Перша українська гімназія імені | |М.Аркаса Миколаївської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Дригула Олександр |Херсонський ліцей Херсонської обласної ради | ------------------+---------------------------------------------| Полєжаєва Тетяна |Харківська гімназія N 47 Харківської міської | |ради | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 13

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XXXVI Всеукраїнської
учнівської олімпіади з географії
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Зайка Владислав |Охтирська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 5 Сумської області | -----------------+----------------------------------------------| Петренко Андрій |Галицинівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Жовтневого району Миколаївської | |області | -----------------+----------------------------------------------| Чопікян Артовазд |Севастопольська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 15 | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Дубенська Ірина |Радехівська спеціалізована середня школа з | |поглибленим вивченням іноземної мови Львівської| |області | ----------------+-----------------------------------------------| Панич Ганна |Коблівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Березанського району Миколаївської | |області | ----------------+-----------------------------------------------| Пристая Євген |Ізянська загальноосвітня школа I - III ступенів| |Хустського району Закарпатської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Івашин Віталій |Кузнецовська гімназія Рівненської області | -----------------+----------------------------------------------| Полєшко Дмитро |середня загальноосвітня школа I - II ступенів | |- ліцею N 7 м. Вінниці | -----------------+----------------------------------------------| Ростислав Кирило |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Зуб Яна |Кременецька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 5 Тернопільської області | -------------------+--------------------------------------------| Кисельова Кристина |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 206 м. Києва | -------------------+--------------------------------------------| Кормило Михайло |Львівська гімназія "Престиж" | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Бутило Денис |Сарненська гімназія Рівненської області | -----------------------+----------------------------------------| Довгань Владислава |Харківська загальноосвітняшкола I - III | |ступенів N 5 Харкіської міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Колісніченко Олександр |середня загальноосвітня школа I - II | |ступенів - ліцей N 7 м. Вінниці | -----------------------+----------------------------------------| Лолаєв Семен |Ялтинський навчально-виховний комплекс | |"Школа-ліцей N 9" Автономної Республіки | |Крим | -----------------------+----------------------------------------| Поварчук Яна |навчально-виховний комплекс N 1 | |м. Шепетівки Хмельницької області | -----------------------+----------------------------------------| Романчук Лілія |Луцький навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 14" Луцької міської ради | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Гаврікова Юлія |Бродівська гімназія ім. Івана Труша | |Львівської області | ---------------------+------------------------------------------| Гаркавенко Олександр |гімназія N 1 м. Білої Церкви Київської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Глущенко Олександр |Донецький ліцей N 6 | ---------------------+------------------------------------------| Іванов Павло |ліцей N 4 м. Кременчука Полтавської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Михальчин Володимир |Грушвицька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Рівненської області | ---------------------+------------------------------------------| Шемчук Максим |навчально-виховний комплекс N 1 м. | |Шепетівки Хмельницької області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Адаменко Сергій |Ядутинська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Борзнянського району Чернігівської| |області | --------------------+-------------------------------------------| Вовчок Дар'я |Севастопольська білінгвальна гімназія N 2 | |Севастопольської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Денисюк Юлія |загальноосвітня школа I - III ступенів N 7 | |м. Переяслава-Хмельницького Київської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Малиновський Тарас |Рівненська гуманітарна гімназія | --------------------+-------------------------------------------| Сайкевич Богдан |ліцей N 2 м. Житомира | --------------------+-------------------------------------------| Трухачова Маргарита |Запорізька гімназія N 71 з поглибленим | |вивченням іноземних мов Запорізької міської| |ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Василенко Андрій |загальноосвітня школа I - III ступенів N 22| |м. Полтави | --------------------+-------------------------------------------| Вербило Наталія |спеціалізована школа N 16 м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Дуленко Валерій |Макіївська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 37 Донецької області | --------------------+-------------------------------------------| Мазіхін Владислав |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 6 м. Гайсина Вінницької області | --------------------+-------------------------------------------| Ніколаєва Вероніка |ліцей "Наукова зміна" м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Попович Наталія |Харківська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 24 Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Шаповалов Олександр |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Волков Іван |Криничненська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Болградського району Одеської | |області | -------------------+--------------------------------------------| Дахній Сергій |Львівська гімназія "Престиж" | -------------------+--------------------------------------------| Дубенський Юрій |Радехівська спеціалізована середня школа з | |поглибленим вивченням іноземної мови | |Львівської області | -------------------+--------------------------------------------| Коротич Євгеній |Лубенська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 6 Полтавської області | -------------------+--------------------------------------------| Малюкова Маргарита |Харківський навчально-виховний комплекс | |N 166 "Вертикаль" Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Овчаренко Аліна |Артемівська загальноосвітна школа I - III | |ступенів N 24 Донецької області | -------------------+--------------------------------------------| Сокирко Олена |спеціалізована школа I - III ступенів N 6 | |м. Лубен Полтавської області | -------------------+--------------------------------------------| Телешман Віктор |Кельменецька гімназія Чернівецької області | -------------------+--------------------------------------------| Топоров Юрій |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Горбонос Павло |Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат | |фізико-математичного профілю | ---------------------+------------------------------------------| Забродовська Наталія |Кузнецовська гімназія Рівненської області | ---------------------+------------------------------------------| Іваниця Богдана |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 м. Хмільника Вінницької | |області | ---------------------+------------------------------------------| Іванов Олексій |Одеська гімназія N 8 | ---------------------+------------------------------------------| Литвинченко Артем |Кролевецька спеціалізована школа I - III | |ступенів N 3 Сумської області | ---------------------+------------------------------------------| Лосік Євген |Львівська гімназія "Престиж" | ---------------------+------------------------------------------| Некрасов Роман |загальноосвітня школа I - III ступенів N | |44 м. Дніпродзержинська Дніпропетровської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Самофал Євген |навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей" | |N 9 м. Ялти Автономної Республіки Крим | ---------------------+------------------------------------------| Скіпідарніков Андрій |Черкаський фізико-математичний ліцей | ---------------------+------------------------------------------| Юрковська Юлія |Староковрайська загальноосвітня школа I - | |III ступенів Чорнобаївського району | |Черкаської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Баранник Андрій |Роменська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 5 Сумської області | ----------------------+-----------------------------------------| Боклаг Євген |гімназія м. Гадяча Полтавської області | ----------------------+-----------------------------------------| Весельська Олександра |Рівненська гуманітарна гімназія | ----------------------+-----------------------------------------| Вовк Андрій |Херсонський фізико-технічний ліцей при | |Херсонському національному технічному | |університеті та Дніпропетровському | |національному університеті | ----------------------+-----------------------------------------| Глюдзик Олександр |Ужгородська загальноосвітня школа з | |поглибленим вивченням окремих предметів | ----------------------+-----------------------------------------| Іленьків Галина |середня школа N 96 м. Львова | ----------------------+-----------------------------------------| Козак Ярослав |Донецький навчально-виховний комплекс | |N 114 | ----------------------+-----------------------------------------| Павлік Богдан |Луцький навчально-виховний комплекс N 26 | |Луцької міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Паснак Андрій |Львівський фізико-математичний ліцей | ----------------------+-----------------------------------------| Саяпіна Наталія |Сватівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 2 Луганської області | ----------------------+-----------------------------------------| Ткаченко Дмитро |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів с. Губника Гайсинського району | |Вінницької області | ----------------------+-----------------------------------------| Тюліхова Юлія |Ялтинський навчально-виховний комплекс | |"Школа-ліцей" N 9 Автономної Республіки | |Крим | ----------------------+-----------------------------------------| Хлєбус Оксана |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Андрицуляк Катерина |Нижньостановецька загальноосвітня школа I -| |III ступенів Кіцманського району | |Чернівецької області | --------------------+-------------------------------------------| Андрух Марина |Роменська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 5 Сумської області | --------------------+-------------------------------------------| Березнюк Вікторія |Луцька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 2 Луцької міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Бережна Юлія |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 11 м. Сєверодонецька Луганської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Веклин Олег |Жвирківська середня загальноосвітня школа | |Сокальського району Львівської області | --------------------+-------------------------------------------| Гераськова Ольга |Прилуцька спеціалізована загальноосвітня | |школа I - III ступенів N 6 з поглибленим | |вивченням інформаційних технологій | |Чернігівської області | --------------------+-------------------------------------------| Дятлов Андрій |середня загальноосвітня школа I - II | |ступенів - ліцею N 7 м. Вінниці | --------------------+-------------------------------------------| Лотоцька Лілія |Підгаєцька гімназія Тернопільської області | --------------------+-------------------------------------------| Підцерковний Богдан |Луцький навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 14" Луцької міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Півень Андрій |Чкалівський навчально-виховний комплекс I -| |III ступенів Приазовського району | |Запорізької області | --------------------+-------------------------------------------| Шахаєва Оксана |Кролевецька спеціалізована школа I - III | |ступенів N 3 Сумської області | --------------------+-------------------------------------------| Шимків Юлія |Галицинівська загальноосвітня школа I - III| |ступенів Жовтневого району Миколаївської | |області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
8 клас
------------------------------------------------------------------ Берсим Ігор |Ручківська загальноосвітня школа I - II | |ступенів Гадяцького району Полтавської | |області | -------------------+--------------------------------------------| Гарбаров Роман |загальноосвітня школа I - III ступенів N 26 | |м. Житомира | -------------------+--------------------------------------------| Громило Юлія |Смілянський навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I ступеня - гімназія | |ім. В.Т.Сенатора" Черкаської області | -------------------+--------------------------------------------| Злиденний Павло |гімназія N 257 "Синьоозерна" м. Києва | -------------------+--------------------------------------------| Кунченко Анастасія |Алчевська гімназія Луганської області | -------------------+--------------------------------------------| Майков Віталій |Макіївська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 50 Донецької області | -------------------+--------------------------------------------| Настюк Світлана |Марковецька загальноосвітня школа I - III | |ступенів Тисменицької району Івано- | |Франківської області | -------------------+--------------------------------------------| Петренко Ольга |Горлівська гімназія "Інтелект" Донецької | |області | -------------------+--------------------------------------------| Платонова Ольга |Рокитянська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Київської області | -------------------+--------------------------------------------| Половінкіна Аліса |науково-виховний комплекс N 57 | |"Загальноосвітня школа I ступеня - гімназія"| |м. Дніпропетровська | -------------------+--------------------------------------------| Попов'як Оксана |навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня| |школа I - III ступенів N 1 - гімназія" | |м. Копичинці Гусятинського району | |Тернопільської області | -------------------+--------------------------------------------| Савчак Аліна |Первомайська гімназія Миколаївської області | -------------------+--------------------------------------------| Тараненко Марина |гімназія N 8 з російською і українською | |мовами навчання м. Севастополя | -------------------+--------------------------------------------| Устименко Олег |Носівська районна гімназія Чернігівської | |області | -------------------+--------------------------------------------| Хлань Ярослав |Кіровоградська гімназія нових технологій | |навчання | -------------------+--------------------------------------------| Хорзова Ольга |середня загальноосвітня школа I - II | |ступенів - ліцей N 7 м. Вінниці | -------------------+--------------------------------------------| Шенкнехт Марія |Рівненська гуманітарна гімназія | -------------------+--------------------------------------------| Шоха Вікторія |Рівненська гуманітарна гімназія | -------------------+--------------------------------------------| Яременко Андрій |загальноосвітня школа I - III ступенів N 5 | |м. Ромнів Сумської області | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Блохіна Аліна |Добровеличківська загальноосвітня школа I-| |III ступенів N 1 Кіровоградської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Бузницький Андрій |гімназія N 257 "Синьоозерна" м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Герасимук Микола |Луцька гімназія N 21 ім. Михайла Кравчука | |Луцької міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Зазулінська Тетяна |Севастопольська гімназія N 7 | ---------------------+------------------------------------------| Максименко Євгенія |Запорізький багатопрофільний ліцей N 99 | ---------------------+------------------------------------------| Мельниченко Микола |Бершадська середня загальноосвітня школа | |I - III ступенів N 1 Вінницької області | ---------------------+------------------------------------------| Олійник Вікторія |Млиновська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Рівненської області | ---------------------+------------------------------------------| Пасека Євгеній |Любимівський навчально-виховний комплекс | |I - III ступенів "школа - дошкільний | |заклад "Каховського району Херсонської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Петруняк Василь |Добротівський навчально-виховний комплекс | |Надвірнянської районної ради Івано- | |Франківської області | ---------------------+------------------------------------------| Підцерковна Катерина |Луцький навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 14" Луцької міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Пойта Яна |Парньовська загальноосвітня школа I - II | |ступенів Біловодського району Луганської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Понаморчук Альона |Щорська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 2 Чернігівської області | ---------------------+------------------------------------------| Рубашенко Євген |Харківська гімназія N 82 Харківської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Савчук Ірина |Запорізький ліцей N 34 | ---------------------+------------------------------------------| Тіліченко Євгеній |Черкаський фізико-математичний ліцей | ---------------------+------------------------------------------| Томаш Андрій |Кіцманська районна гімназія Чернівецької | |області | ---------------------+------------------------------------------| Усик Богдан |Любарська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 Житомирської області | ---------------------+------------------------------------------| Хиляк Ірина |Підгаєцька гімназія Тернопільської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Царик Надія |Тернопільська Українська гімназія | |ім. І.Франка | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Бардишев Костянтин |Одеська гімназія N 5 | --------------------+-------------------------------------------| Бондарєва Валерія |Севастопольська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 13 | --------------------+-------------------------------------------| Гречин Оксана |Синевирська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Міжгірського району Закарпатської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Дусяк Степан |Глибоцький ліцей Чернівецької області | --------------------+-------------------------------------------| Журавель Тетяна |Маньківський навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I - III ступенів - | |гімназія" Черкаської області | --------------------+-------------------------------------------| Іванов Іван |загальноосвітня школа I - III ступенів N 48| |м. Миколаєва | --------------------+-------------------------------------------| Коленова Наталія |загальноосвітня школа I - III ступенів N 71| |м. Харкова | --------------------+-------------------------------------------| Ладур Аліна |Долинський спеціалізований загальноосвітній| |навчальний заклад I - III ступенів N 3 | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Магеровський Петро |навчально-виховний комплекс | |"загальноосвітня школа I - III ступенів - | |гімназія" м. Хоросткова Гусятинського | |району Тернопільської області | --------------------+-------------------------------------------| Матасова Олександра |гімназія N 315 м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Маяцька Лідія |загальноосвітня школа I - III ступенів N 24| |м. Черкас | --------------------+-------------------------------------------| Михайлов Сергій |Снігурівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 Миколаївської області | --------------------+-------------------------------------------| Мудрий Петро |Кам'янець-Подільська гімназія Хмельницької | |області | --------------------+-------------------------------------------| Нечитайло Антон |Харківська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 5 Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Патроник Ярослав |Львівська гімназія "Престиж" | --------------------+-------------------------------------------| Плющ Тимур |Український гуманітарний ліцей Київського | |національного університету імені Тараса | |Шевченка | --------------------+-------------------------------------------| Прокіпчук Микола |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському Національному університеті | |ім. Івана Франка | --------------------+-------------------------------------------| Столярук Аліса |Луцький навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 14" | --------------------+-------------------------------------------| Тимінська Марія |Чорнопотоківська загальноосвітня школа I - | |III ступенів Надвірнянського району Івано- | |Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Шапар Сергій |загальноосвітня школа I - III ступенів N 5 | |м. Ромнів Сумської області | --------------------+-------------------------------------------| Шевчук Микола |навчально-виховний комплекс імені | |Л.І.Бугаєвської м. Комсомольська | |Полтавської області | --------------------+-------------------------------------------| Штрикуль Олександр |навчально-виховний комплекс N 16 | |м. Полтави | --------------------+-------------------------------------------| Якушевич Вікторія |середня загальноосвітня школа N 3 з | |профільними класами ім. Миколи Островського| |м. Жовтих Вод Дніпропетровської області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Божидай Оксана |Кузнецовська гімназія Рівненської області | --------------------+-------------------------------------------| Васюков Олександр |загальноосвітня школа I - III ступенів N 1 | |м. Южного Одеської області | --------------------+-------------------------------------------| Гнетило Федір |Виноградівська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 8 Закарпатської області | --------------------+-------------------------------------------| Голованьова Наталія |гімназія N 8 з російською і українською | |мовами навчання м. Севастополя | --------------------+-------------------------------------------| Гулевата Юлія |Хмельницький ліцей N 17 | --------------------+-------------------------------------------| Дмітрієв Олександр |загальноосвітня школа I - III ступенів N 3 | |м. Красноармійська Донецької області | --------------------+-------------------------------------------| Довнєр Максим |Харківська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 91 Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Жовнер Олексій |загальноосвітня школа I - III ступенів смт | |Введенки Чугуївського району Харківської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Каук Юлія |Рівненська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 11 | --------------------+-------------------------------------------| Красуцький Віталій |Підгайчиківська загальноосвітня школа I - | |III ступенів Коломийського району Івано- | |Франківської області | --------------------+-------------------------------------------| Ласкурик Ольга |спеціалізований загальноосвітній навчальний| |заклад I - III ступенів N 3 м. Долинська | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Ліхова Олена |Романівська гімназія Житомирської області | --------------------+-------------------------------------------| Мамчур Олена |Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат| |поглибленої підготовки в галузі науки | --------------------+-------------------------------------------| Мудролюбова Ірина |багатопрофільна гімназія N 20 | |ім. Б.Лавриньова м. Херсона | --------------------+-------------------------------------------| Нєчаєва Анастасія |Южноукраїнська гімназія N 1 Миколаївської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Островцева Юлія |Новосілківська загальноосвітня школа I - | |III ступенів Києво-Святошинського району | |Київської області | --------------------+-------------------------------------------| Смирнов Антон |Криворізький гуманітарно-технічний ліцей | |N 129 Дніпропетровської області | --------------------+-------------------------------------------| Степанець Інна |Драбівський навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I - III ступенів | |ім. С.В.Васильченка - гімназія" Черкаської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Табунщик Володимир |Джанкойська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 5 Автономної Республіки Крим | --------------------+-------------------------------------------| Тищенко Марина |загальноосвітня школа I - III ступенів N 32| |м. Черкас | --------------------+-------------------------------------------| Тунік Євген |Миргородська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 ім. Панаса Мирного Полтавської| |області | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 14

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XXII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з інформатики
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Василів Євген |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченка | ------------------+---------------------------------------------| Нагін Сергій |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради Кіровоградської| |області | ------------------+---------------------------------------------| Николюк Валентин |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченка | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Мостовенко Микола |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | -------------------+--------------------------------------------| Поліщук Євгеній |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Тодер Святослав |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Анісімов Євген |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені| |Тараса Шевченка | --------------------+-------------------------------------------| Дем'янюк Віталій |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені| |Тараса Шевченка | --------------------+-------------------------------------------| Паламарчук Степан |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Соболєв Євген |Харківська гімназія N 47 Харківської | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Твердохліб Ярослав |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Янушкевич Вадим |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Микитянський Максим |Харківський фізико-математичний ліцей N 27| |Харківської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Мінаєв Борис |Запорізький багатопрофільний ліцей | |"Перспектива" Запорізької міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Сагач Ярослав |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | ---------------------+------------------------------------------| Франчук Роман |Ямпільська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Вінницької області | ---------------------+------------------------------------------| Чернюх Іван |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Кожевников Олександр |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | ----------------------+-----------------------------------------| Мартинюк Ігор |Луцький навчально-виховний комплекс N 26 | |Луцької міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Мошківський Віталій |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Назарова Дар'я |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Погрібний Євген |Севастопольська гімназія N 1 | |ім. О.С.Пушкіна | ----------------------+-----------------------------------------| Прядко Антон |Донецький загальноосвітній | |спеціалізований санаторний інтернатний | |заклад II - III ступенів "Ерудит" для | |обдарованих дітей | ----------------------+-----------------------------------------| Тімашов Михайло |ліцей інформаційних технологій при | |Дніпропетровському національному | |університеті | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Бічурін Ігор |Харківська гімназія N 55 Харківської міської| |ради | -------------------+--------------------------------------------| Гарагатий Ігор |Харківський фізико-математичний ліцей N 27 | |Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Єдемський Роман |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | -------------------+--------------------------------------------| Ігнатенко Дмитро |Полтавський обласний ліцей-інтернат для | |обдарованих дітей із сільської місцевості | |при Кременчуцькому педагогічному училищі | |ім. А.С.Макаренка | -------------------+--------------------------------------------| Меньшиков Ігор |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті імені| |Івана Франка | -------------------+--------------------------------------------| Резунов Олександр |Криворізький гуманітарно-технічний ліцей | |N 129 Дніпропетровської області | -------------------+--------------------------------------------| Танцюра Богдан |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені | |Тараса Шевченка | -------------------+--------------------------------------------| Фуйор Кирило |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | -------------------+--------------------------------------------| Чистякова Ксенія |гімназія ім. А.П.Чехова м. Ялти Автономної| |Республіки Крим | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Богун Владислав |Чернігівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Чернігівської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Кашин Андрій |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені| |Тараса Шевченка | --------------------+-------------------------------------------| Лук'янець Валентин |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Мельник Роман |гімназія м. Ужгорода | --------------------+-------------------------------------------| Сабельніков Іван |Полтавська гімназія N 9 Полтавської міської| |ради | --------------------+-------------------------------------------| Цуканов Юрій |Чигиринський навчально-виховний комплекс | |"Дошкільний навчальний заклад - | |спеціалізована школа I - III ступенів N 2" | |Чигиринської міської ради Черкаської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Швець Михайло |ліцей інформаційних технологій при | |Дніпропетровському національному | |університеті | --------------------+-------------------------------------------| Шевченко Сергій |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Ширін Микита |Запорізька гімназія N 28 Запорізької | |міської ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Вальчук Юлія |Житомирський міський ліцей при | |Житомирському державному технологічному | |університеті | ----------------------+-----------------------------------------| Ганущак Євген |Ровеньківська гімназія N 1 Ровеньківської| |міської ради Луганської області | ----------------------+-----------------------------------------| Дмитренко Анастасія |Донецький загальноосвітній | |спеціалізований санаторний інтернатний | |заклад II - III ступенів "Ерудит" для | |обдарованих дітей | ----------------------+-----------------------------------------| Зуєв Сергій |Одеський навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 2 - спеціалізована | |загальноосвітня школа I ступеня з | |поглибленим вивченням англійської мови" | |Одеської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Лавренюк Микола |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Макаревич Андрій |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 10 м. Кам'янця-Подільського | |Хмельницької області | ----------------------+-----------------------------------------| Мірінський Олександр |Донецький загальноосвітній | |спеціалізований санаторний інтернатний | |заклад II - III ступенів "Ерудит" для | |обдарованих дітей | ----------------------+-----------------------------------------| Оглобля Ярослав |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | ----------------------+-----------------------------------------| Сидоров Владислав |Запорізький багатопрофільний ліцей | |"Перспектива" Запорізької міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Теслюк Тарас |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |імені Івана Франка | ----------------------+-----------------------------------------| Шевчук Євген |ліцей "Наукова зміна" м. Києва | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Башук Олександр |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Варава Анастасія |Харківський навчально-виховнийкомплекс N 45| |"Академічна гімназія" Харківської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Варламова Марина |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Гринько Владислав |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Єрмілов Ярослав |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | --------------------+-------------------------------------------| Зубик Тарас |Летавський навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I - III ступенів - | | ліцей" Чемеровецького району Хмельницької | |області | --------------------+-------------------------------------------| Карепін Андрій |Чернівецька гімназія N 1 Чернівецької | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Мельников Євген |Донецький загальноосвітній спеціалізований | |санаторний інтернатний заклад II - III | |ступенів "Ерудит" для обдарованих дітей | --------------------+-------------------------------------------| Пархомець Артем |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Пилипенко Сергій |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету імені| |Тараса Шевченка | --------------------+-------------------------------------------| Середенко Дмитро |ліцей інформаційних технологій при | |Дніпропетровському національному | |університеті | --------------------+-------------------------------------------| Сольоний Ігор |фізико-математична гімназія N 17 | |м. Вінниці | --------------------+-------------------------------------------| Ткаченко Владислав |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | --------------------+-------------------------------------------| Федоров Олексій |Донецький ліцей "Інтелект" Донецької | |міської ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Братащук Володимир |Бучанська спеціалізована загальноосвітня | |школа-інтернат I - III ступенів для дітей-| |сиріт та дітей, позбавлених батьківського | |піклування Головного управління освіти і | |науки Київської обласної державної | |адміністрації | ---------------------+------------------------------------------| Велицький Лев |загальноосвітній політехнічний ліцей II - | |III ступенів м. Ізмаїла Одеської області | ---------------------+------------------------------------------| Вітковський Ярослав |комунальний заклад "Луганська | |спеціалізована школа I - III ступенів | |N 1" | ---------------------+------------------------------------------| Гордієвич Юлія |Радивилівська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 2 ім. П.Г.Стрижака | |Рівненської області | ---------------------+------------------------------------------| Демчинський Віктор |навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I - III ступенів - | |гімназія" м. Горохова Волинської області | ---------------------+------------------------------------------| Єрифа Сергій |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | ---------------------+------------------------------------------| Костанович Роман |навчально-виховний комплекс | |"Великобірківська загальноосвітня школа I-| |III ступенів-гімназія ім. С.Балея" | |Тернопільської районної ради | |Тернопільської області | ---------------------+------------------------------------------| Кукса В'ячеслав |Кременчуцька загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 17 "Вибір" імені М.Г.Неленя | |Кременчуцької міської ради Полтавської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Лавриненко Марк |ліцей інформаційних технологій | |Олександрійської міської ради | |Кіровоградської області | ---------------------+------------------------------------------| Лавріненко Ярослав |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Мазуряк Ілля |Чернівецький ліцей N 1 Чернівецької | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Нестюк Олег |навчально-виховний комплекс "Гайсинська | |середня загальноосвітня школа - інтернат | |I - III ст. - гімназія" Вінницької області| ---------------------+------------------------------------------| Припін Олег |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |імені Івана Франка | ---------------------+------------------------------------------| Суханов Павло |Шосткинський навчально-виховний комплекс: | |спеціалізована школа I - III ступенів - | |ліцей Шосткинської міської ради Сумської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Тисленко Максим |гімназія с. Братське Братської районної | |ради Миколаївської області | ---------------------+------------------------------------------| Шевчук Роман |Миропільська гімназія Житомирської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Шишков Ілля |Запорізької гімназії N 28 Запорізької | |міської ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Баленко Данііл |спеціалізована школа I - III ступенів N 9 | |м. Суми | ---------------------+------------------------------------------| Біляк Олександр |Севастопольська гімназія N 1 | |ім. О.С.Пушкіна | ---------------------+------------------------------------------| Боршош Едуард |Виноградівська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 8 Виноградівської районної | |ради Закарпатської області | ---------------------+------------------------------------------| Браїловській Богдан |гімназія N 1 ім. К.Д.Ушинського | |м. Сімферополя | ---------------------+------------------------------------------| Герасименко Антон |Ірпінська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 17 Ірпінської міської ради | |Київської області | ---------------------+------------------------------------------| Глова Павло |Ралівська спеціалізована загальноосвітня | |школа I - III ступенів Самбірського району| |Львівської області | ---------------------+------------------------------------------| Двояк Андрій |Івано-Франківська обласна спеціалізована | |школа-інтернат "Фізико-технічний ліцей при| |Івано-Франківському національному | |технічному університеті нафти і газу" | ---------------------+------------------------------------------| Дубчук Ігор |Демидівський навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа I - III ступенів - | |ліцей" Рівненської області | ---------------------+------------------------------------------| Дутчак Ігор |Тернопільський педагогічний ліцей | |Тернопільської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Зайцев Ян |спеціалізована школа I - III ступенів N 9 | |м. Суми | ---------------------+------------------------------------------| Кнорр Павло |Херсонський ліцей Херсонської обласної | |ради | ---------------------+------------------------------------------| Кобелєв Артем |Миколаївський муніципальний колегіум | |Миколаївської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Кондратенко Ольга |Вінницький технічний ліцей | ---------------------+------------------------------------------| Ларін Владислав |Миколаївський муніципальний колегіум | |Миколаївської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Литвиненко Артур |Ніжинський ліцей при Ніжинському | |державному університеті імені Миколи | |Гоголя Ніжинської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Микицей Володимир |Українська гімназія N 1 Івано-Франківської| |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Мороз Антон |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | ---------------------+------------------------------------------| Орлов Юрій |Херсонський фізико-технічний ліцей при | |Херсонському національному технічному | |університеті та Дніпропетровському | |національному університеті | ---------------------+------------------------------------------| Підлісний Олександр |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Підойма Віталій |Чернівецький ліцей N 1 Чернівецької | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Сухляк Артем |Кременчуцький ліцей N 4 Кременчуцької | |міської ради Полтавської області | ---------------------+------------------------------------------| Хрипко Кирило |навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей" | |N 3 імені А.С.Макаренко м. Сімферополя | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Абрамов Олексій |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | -------------------------+--------------------------------------| Андрусяк Юрій |спеціалізована школа-інтернат "Фізико-| |технічний ліцей при Івано- | |Франківському національному технічному| |університеті нафти і газу" | -------------------------+--------------------------------------| Безкоровайний Владислав |Кременчуцький ліцей інформаційних | |технологій N 30 імені Н.М.Шевченка | |Кременчуцької міської ради Полтавської| |області | -------------------------+--------------------------------------| Бойко Тарас |Львівський фізико-математичний ліцей | |при Львівському національному | |університеті імені Івана Франка | -------------------------+--------------------------------------| Борщов Іван |Чернігівська загальноосвітня школа I -| |III ступенів N 3 Чернігівської міської| |ради | -------------------------+--------------------------------------| Герич Захар |Києво-Печерський ліцей N 171 "Лідер" | |м. Києва | -------------------------+--------------------------------------| Горішній Олексій |Черкаська спеціалізована школа I - III| |ступенів N 17 Черкаської міської ради | -------------------------+--------------------------------------| Гуменюк Тарас |Житомирський міський ліцей при | |Житомирському державному | |технологічному університеті | -------------------------+--------------------------------------| Гучевський Роман |ліцей природничо-наукового навчання | |м. Жовтих Вод Дніпропетровської | |області | -------------------------+--------------------------------------| Демчук Іван |Судилківська загальноосвітня школа I -| |III ступенів Шепетівського району | |Хмельницької області | -------------------------+--------------------------------------| Желенков Олег |гімназія ім. А.П.Чехова м. Ялти | |Автономної Республіки Крим | -------------------------+--------------------------------------| Ігнатюк Віталій |Український фізико-математичний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | -------------------------+--------------------------------------| Каковський Вячеслав |спеціалізована загальноосвітня школа | |I - III ступенів N 12 з поглибленим | |вивченням інформаційних технологій | |м. Білої Церкви Київської області | -------------------------+--------------------------------------| Кащинець Андрій |Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича | |Тернопільської області | -------------------------+--------------------------------------| Кіслінська Маргарита |Харківський навчально-виховний | |комплекс N 45 "Академічна гімназія" | |Харківської міської ради | -------------------------+--------------------------------------| Кравчук В'ячеслав |Березнівський навчально-виховний | |комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей| |- загальноосвітня школа I - II | |ступенів" Рівненської області | -------------------------+--------------------------------------| Манюх Ярослав |спеціалізована школа-інтернат "Фізико-| |технічний ліцей при Івано- | |Франківському національному технічному| |університеті нафти і газу" | -------------------------+--------------------------------------| Мачулка Михайло |Луцький навчально-виховний комплекс | |"Гімназія N 14" Луцької міської ради | -------------------------+--------------------------------------| Монастиршин Юрій |Одеський ліцей N 53 Одеської міської | |ради | -------------------------+--------------------------------------| Набитович Андрій |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради | -------------------------+--------------------------------------| Овінніков Антон |Севастопольська гімназія N 7 | |Севастопольської міської ради | -------------------------+--------------------------------------| Пелих Ксенія |приватний навчально-виховний комплекс | |"Антей" м. Кам'янця-Подільського | |Хмельницької області | -------------------------+--------------------------------------| Погода Михайло |комунальний заклад "Луганська | |спеціалізована школа I - III ступенів | |N 57" | -------------------------+--------------------------------------| Попов Василь |загальноосвітня школа I - III ступенів| |N 19 м. Павлограда Дніпропетровської | |області | -------------------------+--------------------------------------| Рузов Василь |Запорізька гімназія N 28 Запорізької | |міської ради | -------------------------+--------------------------------------| Селін Олег |Новогригорівська загальноосвітня школа| |I - III ступенів Нижньогірського | |району Автономної Республіки Крим | -------------------------+--------------------------------------| Тереля Микола |Виноградівська загальноосвітня школа | |I - III ступенів N 8 Виноградівської | |районної ради Закарпатської області | -------------------------+--------------------------------------| Трушляков Олексій |Миколаївський морський ліцей імені | |проф. М.Олександрова Миколаївської | |міської ради | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 15

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з основ економіки
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Вакуленко Юлія |навчально-виховний комплекс N 100 | |м. Дніпропетровська | ---------------------+------------------------------------------| Мала Юлія |Коршівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Коломийської районної ради Івано-| |Франківської області | ---------------------+------------------------------------------| Селезньов Володимир |загальноосвітня школа I - III ступенів N 4| |м. Іллічівська Одеської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Баранова Юлія |Український гуманітарний ліцей Київського | |національного університету імені Тараса | |Шевченка | -----------------+----------------------------------------------| Божко Євгенія |Запорізька гімназія N 6 Запорізької міської | |ради | -----------------+----------------------------------------------| Сівірін Олексій |Український гуманітарний ліцей Київського | |національного університету імені Тараса | |Шевченка | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Дашук Валерій |Чернігівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 33 Чернігівської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Євстігнєєв Роман |гімназія N 33 м. Полтави | ------------------+---------------------------------------------| Осійчук Дмитро |Луцький навчально-виховний комплекс N 9 | |Луцької міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Юхта Олексій |Черкаська гімназія N 31 Черкаської міської | |ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Кузнєцов Андрій |загальноосвітня школа I - III ступенів N 4 | |м. Іллічівська Одеської області | -----------------+----------------------------------------------| Кулинич Оксана |гімназія N 191 ім. Павла Тичини м. Києва | -----------------+----------------------------------------------| Могуща Валерія |Черкаський фізико-математичний ліцей | |Черкаської міської ради Черкаської області | -----------------+----------------------------------------------| Хомин Марта |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. Івана Франка | -----------------+----------------------------------------------| Шаленний Павло |Запорізька гімназія N 6 Запорізької міської | |ради | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Гринько Тетяна |Харківська гімназія N 46 ім. М.В.Ломоносова | |Харківської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Кондратюк Ольга |Рівненський економіко-правовий ліцей | ------------------+---------------------------------------------| Лисенко Антон |спеціалізована школа N 5 м. Маріуполя | |Донецької області | ------------------+---------------------------------------------| Прокоф'єв Кирило |Черкаська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 17 Черкаської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Проценко Микита |Запорізький ліцей "Логос" Запорізької міської| |ради | ------------------+---------------------------------------------| Сіваєва Євгенія |Державний ліцей м. Білої Церкви Київської | |області | ------------------+---------------------------------------------| Хмарюк Анастасія |Миколаївський економічний ліцей N 2 | |Миколаївської міської ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Апенько Дмитро |Шосткинський навчально-виховний комплекс: | |спеціалізована школа I - II ступенів-ліцей| |Шосткинської міської ради Сумської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Гладуняк Ольга |Українська гімназія N 1 Івано-Франківської| |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Гроза Яна |Миколаївський муніципальний колегіум | |Миколаївської міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Зборовський Михайло |Старокривотульська загальноосвітня школа | |I - III ступенів Тисменицької районної | |ради Івано-Франківської області | ---------------------+------------------------------------------| Зірченко Юлія |Одеський економічний ліцей Одеської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Матвєєв Михайло |спеціалізована школа N 5 м. Маріуполя | |Донецької області | ---------------------+------------------------------------------| Охрімюк Анастасія |Запорізький ліцей N 34 Запорізької міської| |ради | ---------------------+------------------------------------------| Тхір Анна-Марія |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. Івана Франка | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Барановський Вадим |Рівненський економіко-правовий ліцей | -----------------------+----------------------------------------| Білоокий Валентин |спеціалізована загальноосвітня школа I -| |III ступенів N 2 з поглибленим вивченням| |іноземних мов м. Чернігова (учень 7 | |класу) | -----------------------+----------------------------------------| Бондаренко Владислав |Попаснянська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 25 Попаснянської районної| |ради Луганської області (учень 8 класу) | -----------------------+----------------------------------------| Волкова Аліна |гімназія N 6 м. Кременчука Полтавської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Казакова Маргарита |Український гуманітарний ліцей | |Київського національного університету | |імені Тараса Шевченка | -----------------------+----------------------------------------| Котовський Тимур |Державний ліцей м. Білої Церкви | |Київської області | -----------------------+----------------------------------------| Лаврій Богдан |Конотопська спеціалізована школа I - III| |ступенів N 3 Конотопської міської ради | |Сумської області (учень 8 класу) | -----------------------+----------------------------------------| Попович Євген |Запорізька гімназія N 6 Запорізької | |міської ради | -----------------------+----------------------------------------| Прокопенко Олександра |гімназія N 143 м. Києва | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Бадовський Антон |спеціалізована загальноосвітня школа N 2 | |м. Шепетівки Хмельницької області | ---------------------+------------------------------------------| Гончарук Олександр |Рівненський економіко-правовий ліцей | ---------------------+------------------------------------------| Зуєва Дарина |загальноосвітня спеціалізована школи I - | |III ступенів фізико-математичного профілю | |N 12 м. Чернігова | ---------------------+------------------------------------------| Кудрявець Євген |Білгород-Дністровський навчально-виховний | |комплекс "Загальноосвітня школа II ступеню| |- ліцей" Одеської області | ---------------------+------------------------------------------| Кулик Юлія |фізико-технічний ліцей при Херсонському | |національному технічному університеті та | |Дніпропетровському національному | |університеті Херсонської міської ради | |Херсонської області | ---------------------+------------------------------------------| Олевич Юрій |Калуська гімназія Калуської міської ради | |Івано-Франківської області | ---------------------+------------------------------------------| Пилипчук Ярослав |Конотопська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 3 Конотопської міської ради | |Сумської області | ---------------------+------------------------------------------| Сенів Михайло |Івано-Франківська загальноосвітня школа I-| |III ступенів N 22 Івано-Франківської | |міської ради Івано-Франківської міської | |ради | ---------------------+------------------------------------------| Смирнова Олександра |Одеський економічний ліцей Одеської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Тершовський Іван |Львівський фізико-математичний ліцей при | |Львівському національному університеті | |ім. Івана Франка | ---------------------+------------------------------------------| Шарабурова Катерина |Черкаська гімназія N 31 Черкаської міської| |ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Бандурін Павло |комунальний заклад "Луганська середня | |спеціалізована школа N 1" | ------------------------+---------------------------------------| Гожа Олексій |Свердловський ліцей N 1 Луганської | |області | ------------------------+---------------------------------------| Демська Катерина |Академічний ліцей при Херсонському | |державному університеті Херсонської | |міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Єлець Ірина |ліцей "Наукова зміна" м. Києва | ------------------------+---------------------------------------| Кльова Валерія |Миколаївський муніципальний колегіум | |Миколаївської міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Комаровський Олександр |гімназія N 11 ім. К.А.Треньова | |м. Сімферополя | ------------------------+---------------------------------------| Кравченко Дар'я |Первомайська гімназія N 3 Первомайської| |міської ради Харківської області | ------------------------+---------------------------------------| Кузьменко Аліна |Запорізька гімназія N 6 Запорізької | |міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Мельник Анастасія |Луцька гімназія N 21 імені Михайла | |Кравчука Луцької міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Савченко Андрій |експериментальна загальноосвітня школа | |I - III ступенів N 10 м. Бердичева | |Житомирської області | ------------------------+---------------------------------------| Симко Тетяна |спеціалізована загальноосвітня школа I-| |III ступенів N 2 з поглибленим | |вивченням іноземних мов м. Чернігова | ------------------------+---------------------------------------| Цекот Іван |Краснопільська середня загальноосвітня | |школа I - III ступенів Гайсинського | |району Вінницької області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Альошина Марія |Запорізький багатопрофільний ліцей | |"Перспектива" Запорізької міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Асєєва Ганна |Свердловський ліцей N 1 Луганської | |області | ------------------------+---------------------------------------| Береговський Олександр |Судилківська загальноосвітня школа I - | |III ступенів Шепетівського району | |Хмельницької області | ------------------------+---------------------------------------| Біла Марія |Миколаївський економічний ліцей N 2 | |Миколаївської міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Боровок Олена |Первомайська гімназія N 3 Первомайської| |міської ради Харківської області | |(учениця 8 класу) | ------------------------+---------------------------------------| Говорун Катерина |Агрономічненська середня | |загальноосвітня школа I - III ступенів | |Вінницького району Вінницької області | ------------------------+---------------------------------------| Гусак Ігор |Підгаєцька загальноосвітня школа I - | |III ступенів Тернопільської області | ------------------------+---------------------------------------| Дейнега Карина |навчально-виховний комплекс | |"Олександрійський колегіум- | |спеціалізована школа" Олександрійської | |міської ради Кіровоградської області | ------------------------+---------------------------------------| Доронін Павло |Луцький навчально-виховний комплекс | |N 26 Луцької міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Кезь Олександр |Чернігівський ліцей N 32 Чернігівської | |міської ради (учень 8 класу) | ------------------------+---------------------------------------| Легка Ірина |Рівненський економіко-правовий ліцей | ------------------------+---------------------------------------| Наконечна Іванна |Вижницька гімназія Чернівецької | |області | ------------------------+---------------------------------------| Семенюк Анастасія |гімназія м. Гадяча Полтавської області | ------------------------+---------------------------------------| Сімоненко Олена |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 21 м. Житомира | ------------------------+---------------------------------------| Сороканинець Катерина |Мукачівська гімназія Мукачівської | |міської ради Закарпатської області | ------------------------+---------------------------------------| Чвільова Катерина |Запорізький багатопрофільний ліцей | |"Перспектива" Запорізької міської ради | ------------------------+---------------------------------------| Челепіс Ірина |Мукачівська гімназія Мукачівської | |міської ради Закарпатської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Антонюк Лілія |фінансово-правовий ліцей м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Бугайчук Катерина |загальноосвітній навчально-виховний | |комплекс N 4 м. Бердичева Житомирської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Вітковська Світлана |Вінницький технічний ліцей | ----------------------+-----------------------------------------| Гусєва Анастасія |Рішельєвський ліцей м. Одеси | ----------------------+-----------------------------------------| Дворядкіна Валерія |комунальний заклад "Луганський навчально-| |виховний комплекс спеціалізована школа | |I - II ступенів - колегіум N 36" | ----------------------+-----------------------------------------| Завізіонов Андрій |Куп'янська гімназія N 2 Куп'янської | |міської ради Харківської області | ----------------------+-----------------------------------------| Іванова Ганна |Севастопольська спеціалізована школа I - | |III ступенів N 3 з поглибленим вивченням | |англійської мови Севастопольської міської| |ради | ----------------------+-----------------------------------------| Лосієвський Вадим |комунальний заклад "Луганська | |спеціалізована школа I - III ступенів | |N 57" | ----------------------+-----------------------------------------| Маріновська Ганна |Севастопольська спеціалізована школа I - | |III ступенів N 3 з поглибленим вивченням | |англійської мови Севастопольської міської| |ради | ----------------------+-----------------------------------------| Марков Денис |комунальний заклад "Навчально-виховне | |об'єднання природничо-економіко-правовий | |ліцей - спеціалізована школа I - III | |ступенів N 8 - позашкільний центр | |Кіровоградської міської ради | |Кіровоградської області" | ----------------------+-----------------------------------------| Мороз Ольга |Луцький навчально-виховний комплекс N 26 | |Луцької міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Некраса Тетяна |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 27 м. Кременчука Полтавської області | ----------------------+-----------------------------------------| Носков Андрій |Рівненський економіко-правовий ліцей | ----------------------+-----------------------------------------| Пашурова Ольга |Запорізька гімназія N 6 Запорізької | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Переста Ольга |Мукачівська загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 11 Мукачівської міської ради | |Закарпатської області | ----------------------+-----------------------------------------| Писаревська Вікторія |гімназія N 1 ім. К.Д.Ушинського | |м. Сімферополя | ----------------------+-----------------------------------------| Портянко Катерина |Волинський ліцей-інтернат Волинської | |обласної ради | ----------------------+-----------------------------------------| Саврига Ольга |Харківська гімназія N 46 | |ім. М.В.Ломоносова Харківської міської | |ради | ----------------------+-----------------------------------------| Скаченко Владлена |Криворізький Жовтневий ліцей | |Дніпропетровської області | ----------------------+-----------------------------------------| Тирсина Євген |Чернівецький міський ліцей N 1 | ----------------------+-----------------------------------------| Франківська Ярина |Тернопільська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 19 | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Аракелян Заруї |Рішельєвський ліцей м.Одеси | ------------------------------+---------------------------------| Беженар Надія |Запорізька гімназія N 6 | |Запорізької міської ради | ------------------------------+---------------------------------| Безкровна Аліна |гімназія N 31 м. Полтави | ------------------------------+---------------------------------| Береговський Олег |Судилківська загальноосвітня | |школа I - III ступенів | |Шепетівського району Хмельницької| |області | ------------------------------+---------------------------------| Голубенко Дмитро |спеціалізована загальноосвітня | |школа I - III ступенів N 4 | |м. Гадяча Полтавської області | ------------------------------+---------------------------------| Горкун Олександр |Києво-Святошинська районна | |класична гімназія Київської | |області | ------------------------------+---------------------------------| Дишкант Антон |Добровеличківська загальноосвітня| |школа I - III ступенів N 1 | |Добровеличківської районної | |державної адміністрації | |Кіровоградської області | ------------------------------+---------------------------------| Дрегваль Владислав |Український гуманітарний ліцей | |Київського національного | |університету імені Тараса | |Шевченка | ------------------------------+---------------------------------| Дячук Наталія |Рівненський економіко-правовий | |ліцей | ------------------------------+---------------------------------| Жовтий Антон |Лозівський ліцей N 4 Лозівської | |міської ради Харківської області | ------------------------------+---------------------------------| Ільницька Ольга |Львівський фізико-математичний | |ліцей при Львівському | |національному університеті | |ім. Івана Франка | ------------------------------+---------------------------------| Кононенко Катерина |Український гуманітарний ліцей | |Київського національного | |університету імені Тараса | |Шевченка | ------------------------------+---------------------------------| Кривоус Ілля |Севастопольська спеціалізована | |школа I - III ступенів N 3 з | |поглибленим вивченням англійської| |мови Севастопольської міської | |ради | ------------------------------+---------------------------------| Маркус Інна |Український гуманітарний ліцей | |Київського національного | |університету імені Тараса | |Шевченка | ------------------------------+---------------------------------| Михайленко Олексій Андрійович |Український гуманітарний ліцей | |Київського національного | |університету імені Тараса | |Шевченка | ------------------------------+---------------------------------| Мошко Катерина |гімназія N 1 ім. К.Д.Ушинського | |м. Сімферополя | ------------------------------+---------------------------------| Надточій Роман |загальноосвітня спеціалізована | |школа I - III ступенів фізико- | |математичного профілю N 12 | |м. Чернігова | ------------------------------+---------------------------------| Павлюченко Олег |гімназія N 2 м. Чернівців | ------------------------------+---------------------------------| Пономаренко Марія |Адемічний ліцей при Херсонському | |державному університеті | |Херсонської міської ради | ------------------------------+---------------------------------| Ружин Олександр |гімназія N 95 м. Кривого Рогу | |Дніпропетровської області | ------------------------------+---------------------------------| Снігур Іван |навчально-виховний комплекс | |"Великобірківська загальноосвітня| |школа I - III ступенів - гімназія| |ім. С.Балея" Тернопільського | |району Тернопільської області | ------------------------------+---------------------------------| Супруненко Дар'я |Черкаська спеціалізована школа I | |- III ступенів N 17 Черкаської | |міської ради Черкаської області | ------------------------------+---------------------------------| Токар Сергій |Первомайська гімназія N 3 | |Первомайської міської ради | |Харківської області | ------------------------------+---------------------------------| Черніков Костянтин |Запорізький багатопрофільний | |ліцей "Перспектива" Запорізької | |міської ради | ------------------------------+---------------------------------| Шевченко Давид |гімназія N 31 м. Полтави | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 16

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV етапу XXVII Всеукраїнської
учнівської олімпіади з трудового навчання
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Голуб Аліна |Хмельницький ліцей N 17 | -------------------+--------------------------------------------| Дяченко Радомир |Черкаський колегіум "Берегиня" Черкаської | |міської ради (учень 8 класу) | -------------------+--------------------------------------------| Масовець Катерина |Музичанська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Києво-Святошинського району | |Київської області (учениця 8 класу) | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Вихрищук Євген |Глухівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 2 Глухівської міської ради | |Сумської області | ------------------+---------------------------------------------| Касьянов Вадим |Грим'яцька загальноосвітня школа I - III | |ступенів Віньковецького району Хмельницької | |області | ------------------+---------------------------------------------| Коваленко Ганна |загальноосвітня школа I - III ступенів N 12 | |м. Сєверодонецька Луганської області (учениця| |10 класу) | ------------------+---------------------------------------------| Лобенко Світлана |Донецький навчально-виховний комплекс N 91 з | |поглибленим вивченням іноземних мов | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Адамчук Олег |Миколаївська загальноосвітня школа I - II | |ступенів Млинівського району Рівненської | |області | -------------------+--------------------------------------------| Біда Олеся |комунальний заклад "Навчально-виховне | |об'єднання: "Загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 31 - центр дитячої та юнацької | |творчості "Сузір'я" Кіровоградської міської | |ради Кіровоградської області" (учениця 8 | |класу) | -------------------+--------------------------------------------| Гончар Ганна |Миколаївська гімназія N 1 Миколаївської | |міської ради (учениця 8 класу) | -------------------+--------------------------------------------| Грабарь Олександр |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 18 м. Сєверодонецька Луганської | |області | -------------------+--------------------------------------------| Касяненко Василь |Проценківська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Зіньківської районної ради | |Полтавської області | -------------------+--------------------------------------------| Шумінова Наталія |загальноосвітня школа I - III ступенів N 135| |м. Дніпропетровська (учениця 7 класу) | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Брухаль Вадим |Сокільська середня загальноосвітня школа I-| |III ступенів Чернівецького району | |Вінницької області (учень 10 класу) | --------------------+-------------------------------------------| Влодавчук Віталій |Луцький навчально-виховний комплекс N 26 | |Луцької міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Гавриляк Михайло |Підзахаричівський навчально-виховний | |комплекс "Перлина Гуцульщини" Путильського | |району Чернівецької області | --------------------+-------------------------------------------| Костюк Олександра |Криворізька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 32 Дніпропетровської області | |(учениця 10 класу) | --------------------+-------------------------------------------| Курдельчук Людмила |навчально-виховний комплекс "Колківська | |загальноосвітня школа I - III ступенів - | |ліцей" Маневицького району Волинської | |області | --------------------+-------------------------------------------| Приходько Сергій |Ніжинська гімназія N 3 Ніжинської міської | |ради Чернігівської області | --------------------+-------------------------------------------| Савело Ольга |Запорізька гімназія N 25 Запорізької | |міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Семенова Юлія |Донська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Сімферопольської районної | |державної адміністрації Автономної | |Республіки Крим | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Бєліков Олександр |Донецький ліцей N 48 Донецької міської | |ради (учень 8 класу) | ---------------------+------------------------------------------| Борова Вікторія |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 12 м. Сєверодонецька Луганської| |області (учениця 6 класу) | ---------------------+------------------------------------------| Діюн Тетяна |Прилуцька спеціалізована загальноосвітня | |школа I - III ступенів N 6 з поглибленим | |вивченням інформаційних технологій | |Чернігівської області | ---------------------+------------------------------------------| Заскока Дар'я |Великочернечинська спеціалізована школа I-| |III ступенів Сумської районної ради | |Сумської області | ---------------------+------------------------------------------| Ісак Олексій |Сагайдацька загальноосвітня школа I - III | |ступенів Шишацької районної ради | |Полтавської області | ---------------------+------------------------------------------| Остапчук Аліна |Ясенівська гімназія N 2 Ровеньківської | |міської ради Луганської області | ---------------------+------------------------------------------| Пашенков Роман |Лозівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 11 Лозівської міської ради | |Харківської області (учень 8 класу) | ---------------------+------------------------------------------| Теплякова Анастасія |Луцька загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 19 Луцької міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Трєщов Артем |Радянська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Білозерської районної ради | |Херсонської області | ---------------------+------------------------------------------| Яловенко Владислав |Харківська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 62 Харківської міської ради | |(учень 8 класу) | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Артюх Оксана |Чернігівська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 23 Чернігівської міської | |ради | -----------------------+----------------------------------------| Доможилкіна Валентина |спеціалізована авіаційно-технологічна | |школа N 203 м. Києва | -----------------------+----------------------------------------| Канєвіченко Сніжана |Миколаївська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 53 Миколаївської міської | |ради | -----------------------+----------------------------------------| Костиря Іван |Чаплинська спеціалізована школа I - III | |ступенів Чаплинської районної ради | |Херсонської області (учень 10 класу) | -----------------------+----------------------------------------| Мастеренко Вікторія |Лозівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 3 Лозівської міської ради | |Харківської області (учениця 10 класу) | -----------------------+----------------------------------------| Мілютін Павло |комунальний заклад "Луганська середня | |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 2" (учень 10 класу) | -----------------------+----------------------------------------| Пазинич Юлія |Чаплинська спеціалізована школа I - III | |ступенів Чаплинської районної ради | |Херсонської області (учениця 10 класу) | -----------------------+----------------------------------------| Панчук Олег |Горинська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Тернопільської області | -----------------------+----------------------------------------| Писаренко Олександр |Великобагачанська загальноосвітня школа | |I - III ступенів Великобагачанської | |районної ради Полтавської області (учень| |10 класу) | -----------------------+----------------------------------------| Подлєсна Катерина |Гайсинська середня загальноосвітня школа| |I - III ступенів N 1 Вінницької області | |(учениця 10 класу) | -----------------------+----------------------------------------| Похиль Ілля |Мирнинська загальноосвітня школа I - III| |ступенів Бориспільської районної ради | |Київської області | -----------------------+----------------------------------------| Хаврюк Олег |Себінська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Ново-Одеської районної ради | |Миколаївської області | -----------------------+----------------------------------------| Чарупа Анна |спеціалізована школа N 31 з поглибленим | |вивченням предметів природничо- | |математичного циклу м. Києва (учениця 10| |класу) | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ
9 клас
------------------------------------------------------------------ Аджадж Лілія |Одеська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 86 | ---------------------+------------------------------------------| Гармасій Ярміла |Ужгородська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 8 | ---------------------+------------------------------------------| Градюк Надія |Львівський навчально-виховний комплекс | |"Гроно" | ---------------------+------------------------------------------| Громяк Наталія |Козівська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 2 Тернопільської області | ---------------------+------------------------------------------| Зубік Юлія |Млинівська гуманітарна гімназія | |Рівненської області | ---------------------+------------------------------------------| Колгаков Артем |Севастопольська спеціалізована школа I - | |III ступенів N 57 з музично-хоровим | |профілем навчання Севастопольської міської| |ради | ---------------------+------------------------------------------| Ляхова Ольга |Донецький навчально-виховний комплекс N 91| |з поглибленим вивченням іноземних мов | ---------------------+------------------------------------------| Максимюк Олеся |Глибоцька загальноосвітня школа I - III | |ступенів Чернівецької області (учениця 8 | |класу) | ---------------------+------------------------------------------| Махник Микола |Зміївська загальноосвітня школа I - III | |ступенів Бориславської районної ради | |Херсонської області | ---------------------+------------------------------------------| Мостовий Павло |спеціалізована загальноосвітня школа N 314| |з поглибленим вивченням іноземних мов м. | |Києва | ---------------------+------------------------------------------| Петренко Альона |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 234 м. Києва (учениця 8 класу) | ---------------------+------------------------------------------| Політанський Руслан |Сокільська середня загальноосвітня школа I| |- III ступенів Чернівецького району | |Вінницької області (учень 8 класу) | ---------------------+------------------------------------------| Прокопенко Тарас |Івано-Франківська загальноосвітня школа I | |- III ступенів N 24 Івано-Франківської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Самчук Роман |Луцький навчально-виховний комплекс | |"Загальноосвітня школа-інтернат I - III | |ступенів - правознавчий ліцей з посиленою | |фізичною підготовкою" Волинської області | ---------------------+------------------------------------------| Стельмах Олег |Червоноградська гімназія Львівської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Тарасова Анастасія |Новоград-Волинський колегіум N 11 | |Житомирської області | ---------------------+------------------------------------------| Ткаченко Ілля |Ровеньківська гімназія ім. М. Трублаїні | |Ровеньківської міської ради Луганської | |області | ---------------------+------------------------------------------| Тютюнник Леонід |Криворізька педагогічна гімназія | |Дніпропетровської області | ---------------------+------------------------------------------| Фролова Катерина |Херсонська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 52 з поглибленим вивченням | |української мови ім. Т.Г.Шевченка | |Херсонської міської ради (учениця 8 | |класу) | ---------------------+------------------------------------------| Шпіка Ірина |Полтавська гімназія N 30 Полтавської | |міської ради | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Бауліна Вікторія |Черкаська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 17 Черкаської міської ради | |(учениця 10 класу) | ----------------------+-----------------------------------------| Герасимчук В'ячеслав |Новогуйвинська гімназія Житомирського | |району Житомирської області (учень 10 | |класу) | ----------------------+-----------------------------------------| Грицай Марина |Полтавська гімназія N 30 Полтавської | |міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Деревенко Тетяна |Новотроянівський навчально-виховний | |комплекс Болградського району Одеської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Дяченко Марина |Середино-Будська загальноосвітня школа I-| |III ступенів N 1 Середино-Будської | |районної ради Сумської області | ----------------------+-----------------------------------------| Заяць Михайло |Тернівський міжшкільний навчально- | |виробничий комбінат Тячівського району | |Закарпатської області | ----------------------+-----------------------------------------| Колачик Тетяна |Криворізька загальноосвітня школа N 32 | |Дніпропетровської області | ----------------------+-----------------------------------------| Колесник Тетяна |Шумська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 1 Тернопільської області | ----------------------+-----------------------------------------| Колесников Денис |Запорізький навчально-виховний комплекс | |N 67 Запорізької міської ради (учень 10 | |класу) | ----------------------+-----------------------------------------| Кононець Аліна |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 11 м. Рівного | ----------------------+-----------------------------------------| Копа Олена |Пустомитівська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 1 Львівської області | ----------------------+-----------------------------------------| Кузнєцова Леся |Конюшківська загальноосвітня школа I - | |III ступенів Рогатинської районної ради | |Івано-Франківської області (учениця 10 | |класу) | ----------------------+-----------------------------------------| Лізан Олег |Дніпропетровське навчально-виховне | |об'єднання N 103 (учень 10 класу) | ----------------------+-----------------------------------------| Луговий Володимир |Червоноградська гімназія Львівської | |області (учень 8 класу) | ----------------------+-----------------------------------------| Москаленко Анастасія |Севастопольська білінгвальна гімназія N 2| |Севастопольської міської ради | ----------------------+-----------------------------------------| Пишняк Олег |Старосільська загальноосвітня школа I - | |III ступенів Рокитнівського району | |Рівненської області | ----------------------+-----------------------------------------| Півень Євгеній |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 256 м. Києва | ----------------------+-----------------------------------------| Погребняк Олександр |середня загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 234 м. Києва (учень 10 класу) | ----------------------+-----------------------------------------| Прадід Ольга |Комсомольська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 6 Комсомольської міської | |ради Полтавської області (учениця 10 | |класу) | ----------------------+-----------------------------------------| Салій Вадим |Радивилівська загальноосвітня школа I - | |III ступенів N 2 Рівненської області | ----------------------+-----------------------------------------| Семенюк Ігор |Котелевська загальноосвітня школа I - III| |ступенів N 4 Котелевської районної ради | |Полтавської області | ----------------------+-----------------------------------------| Станкевич Владислав |навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей"| |м. Сак Автономної Республіки Крим (учень | |10 класу) | ----------------------+-----------------------------------------| Тимошенко Антон |Авдіївська загальноосвітня школа I - III | |ступенів N 2 Авдіївської міської ради | |Донецької області | ----------------------+-----------------------------------------| Чебанова Ірина |загальноосвітня школа I - III ступенів | |N 19 Кіровоградської міської ради | |Кіровоградської області (учениця 10 | |класу) | ----------------------+-----------------------------------------| Шевелєв Владислав |Георгіївська середня загальноосвітня | |школа I - III ступенів N 2 Лутугинського | |району Луганської області (учень 10 | |класу) | ----------------------+-----------------------------------------| Шепелева Дарія |Донецький навчально-виховний комплекс | |N 91 з поглибленим вивченням іноземних | |мов Донецької міської ради (учениця 10 | |класу) | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 17

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники XVII Всеукраїнського турніру юних
фізиків
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Команда Рішельєвського ліцею м. Одеси:
------------------------------------------------------------------ Асафайло Вадим |учень 11 класу | -----------------------------------+----------------------------| Бринза Ірина |учениця 10 класу | -----------------------------------+----------------------------| Бритавська Тетяна |учениця 11 класу | -----------------------------------+----------------------------| Флейта Дмитро |учень 11 класу | -----------------------------------+----------------------------| Чайковський Олександр |учень 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Дипломом II ступеня
Команда "НР" Українського фізико-математичного ліцею
Київського національного університету імені Тараса Шевченка:
------------------------------------------------------------------ Глоба Євгеній |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Керечанін Ярослав |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Нестеренко Оксана |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Степанов Микола |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Тринчук Данило |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда Луганської області "Таємна кімната":
------------------------------------------------------------------ Абрамова Анастасія |учениця 11 класу обласного ліцею при | |Луганському національному університеті | |м. Луганська | --------------------+-------------------------------------------| Бурцев Ігор |учень 11 класу ліцею іноземних мов | |м. Луганська | --------------------+-------------------------------------------| Літвінов Олександр |учень 11 класу школи-ліцею N 24 | |м. Луганська | --------------------+-------------------------------------------| Пожидаєв Ілля |учень 10 класу школи "Бейт-Менахем" | |м. Луганська | --------------------+-------------------------------------------| Шуліка Ілля |учень 11 класу школи "Бейт-Менахем" | |м. Луганська | -----------------------------------------------------------------
Дипломом III ступеня
Збірна команда Українського фізико-математичного ліцею
Київського національного університету імені Тараса Шевченка:
------------------------------------------------------------------ Богдан Василь |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Вертій Дмитро |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Герасименко Михайло |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Зянько Павло |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Ляшик Андрій |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Львівського фізико-математичного ліцею при
Львівському національному університеті імені Івана Франка:
------------------------------------------------------------------ Гнот Тарас |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Іванець Владислав |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Кузьмін Сергій |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Лисенко Едуард |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Пристай Орест |учень 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда м. Харкова:
------------------------------------------------------------------ Васильченкова Анастасія |учениця 10 класу Харківського фізико- | |математичного ліцею N 27 Харківської | |міської ради | -------------------------+--------------------------------------| Буличова Олена |учениця 10 класу Харківського фізико- | |математичного ліцею N 27 Харківської | |міської ради | -------------------------+--------------------------------------| Виговський Богдан |учень 10 класу Харківського фізико- | |математичного ліцею N 27 Харківської | |міської ради | -------------------------+--------------------------------------| Кузнєцов Дмитро |учень 11 класу Харківського ліцею | |N 161 "Імпульс" Харківської міської | |ради | -------------------------+--------------------------------------| Разім Олександра |учениця 10 класу Харківського фізико- | |математичного ліцею N 27 Харківської | |міської ради | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда Закарпатської області:
------------------------------------------------------------------ Білинець Юлія |учениця 10 класу Доробратівської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |Іршавського району Закарпатської області | --------------------+-------------------------------------------| Маховський Іван |учень 11 класу загальноосвітньої школи I - | |III ступенів N 6 м. Мукачевого | |Закарпатської області | --------------------+-------------------------------------------| Піскунов Костянтин |учень 11 класу обласної загальноосвітньої | |школи-інтернату м. Ужгорода | --------------------+-------------------------------------------| Тарча Мирослава |учениця 10 класу обласної загальноосвітньої| |школи-інтернату м. Ужгорода | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 18

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники XVI Всеукраїнського турніру юних
хіміків
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
Команда "Полтіник" Львівської загальноосвітньої школи I - III
ступенів N 50 ім. А.С.Макаренка:
------------------------------------------------------------------ Войтюк Діана |учениця 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Коваленко Артур |учень 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Коробкова Оксана |учениця 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Нещадін Андрій |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Дипломом II ступеня
Команда Львівського фізико-математичного ліцею при
Львівському національному університеті імені Івана Франка:
------------------------------------------------------------------ Ардан Богдан |учень 11 класу | ------------------------------+---------------------------------| Бойко Марина |учениця 10 класу | ------------------------------+---------------------------------| Карпюк Лука |учень 11 класу | ------------------------------+---------------------------------| Темник Софія |учениця 10 класу | ------------------------------+---------------------------------| Фролов Дмитро |учень 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда м. Харкова:
------------------------------------------------------------------ Варавва Катерина |учениця 10 класу Харківської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 80 Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Ващенко Алла |учениця 11 класу Харківської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 18 Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Колодєзний Дмитро |учень 9 класу Харківської загальноосвітньої | |школи I - III ступенів N 80 Харківської | |міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Мельникова Аліна |учениця 11 класу Харківського навчально- | |виховного комплексу N 45 "Академічна | |гімназія" Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Морозова Аліса |учениця 11 класу Харківської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 99 Харківської міської ради | -----------------------------------------------------------------
Команда Харківської гімназії N 47 Харківської міської ради:
------------------------------------------------------------------ Д'якова Марія |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Єлізаров Кирило |учень 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Кадуцький Микола |учень 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Миронова Марія |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Ошега Юлія |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Природничо-наукового ліцею N 145 м. Києва:
------------------------------------------------------------------ Духно Олексій |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Коляденко Марія |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Медюх Назарій |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Меркулова Владислава |учениця 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Шевченко Олексій |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Дипломом III ступеня
Команда ліцею при Донецькому національному університеті:
------------------------------------------------------------------ Зінченко Павло |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Каплан Костянтин |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Попов Олександр |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Синюк Богдана |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Слєднєва Олександра |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда Луганської області:
------------------------------------------------------------------ Агафонова Катерина |учениця 11 класу Брянківської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 9 | --------------------+-------------------------------------------| Боброва Алла |учениця 11 класу Луганського обласного | |медико-біологічного ліцею | --------------------+-------------------------------------------| Зуєва Марія |учениця 11 класу комунального закладу | |"Луганська спеціалізована школа I - III | |ст. N 57" | --------------------+-------------------------------------------| Новиков Дмитро |учень 10 класу Стаханівської гімназії N 7 | --------------------+-------------------------------------------| Пономарьов Олексій |учень 11 класу комунального закладу | |"Луганська спеціалізована школа I - III | |ст. N 57" | -----------------------------------------------------------------
Команда фізико-технічного ліцею при Івано-Франківському
національному технічному університеті нафти і газу:
------------------------------------------------------------------ Андрусяк Юрій |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Михальчук Володимир |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Нагорна Злата |учениця 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Оглаб'як Тарас |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Цвеюк Денис |учень 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Волинської обласної Малої академії наук:
------------------------------------------------------------------ Зварич Микола |учень 11 класу Нововолинського ліцею- | |інтернату | --------------------+-------------------------------------------| Михалевич Роман |учень 11 класу навчально-виховного | |комплексу "Загальноосвітня школа I - III | |ступенів - дитячий садок" с. Замшани | |Ратнівського району | --------------------+-------------------------------------------| Пахолюк Ігор |учень 11 класу Нововолинського ліцею- | |інтернату | --------------------+-------------------------------------------| Прокопів Олександр |учень 11 класу загальноосвітньої школи I - | |III ступенів N 1 м. Ковеля | --------------------+-------------------------------------------| Хвальбота Людмила |учениця 11 класу Ковельської міської | |гімназії | -----------------------------------------------------------------
Команда Закарпатської області:
------------------------------------------------------------------ Ігнатоля Павло |учень 10 класу Лінгвістичної гімназії | |ім. Т.Г.Шевченка м. Ужгорода | ----------------------+-----------------------------------------| Кохан Сергій |учень 11 класу Лінгвістичної гімназії | |ім. Т.Г.Шевченка м. Ужгорода | ----------------------+-----------------------------------------| Стегура Юрій |учень 11 класу загальноосвітньої школи I-| |III ступенів N 8 м. Ужгорода | ----------------------+-----------------------------------------| Хаджієва Марія-Уляна |учениця 9 класу Ужгородської | |загальноосвітньої спеціалізованої школи- | |інтернату з поглибленим вивченням окремих| |предметів | -----------------------------------------------------------------
Команда Рішельєвського ліцею м. Одеси:
------------------------------------------------------------------ Карпович Сергій |учень 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Ковальова Марія |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Розенфельд Аліса |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 19

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники XI Всеукраїнського турніру юних
математиків
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Команда Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату
фізико-математичного профілю:
------------------------------------------------------------------ Бондаренко Максим |учень 11 класу | -----------------------------------+----------------------------| Кузьменко Дмитро |учень 11 класу | -----------------------------------+----------------------------| Козиненко Олександр |учень 10 класу | -----------------------------------+----------------------------| Смагін Ігор |учень 10 класу | -----------------------------------+----------------------------| Ткаченко Павло |учень 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Дипломом II ступеня
Команда Харківського навчально-виховного комплексу N 45
"Академічна гімназія" Харківської міської ради:
------------------------------------------------------------------ Кіслінська Маргарита |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Кіслінський Олексій |учень 9 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Кравченко Олександр |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Лисичкін Владислав |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Побойко Ігор |учень 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Рішельєвського ліцею м. Одеси:
------------------------------------------------------------------ Божко Микола |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Ніконов Дмитро |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Плотніков Андрій |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Соколова Олександра |учениця 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда Волинської області:
------------------------------------------------------------------ Задорожний Олександр |учень 11 класу Горохівської гімназії | ------------------------+---------------------------------------| Мацюк Надія |учениця 11 класу Луцької гімназії N 4 | ------------------------+---------------------------------------| Невідомський Ігор |учень 10 класу Луцької гімназії N 4 | ------------------------+---------------------------------------| Сухович Оксана |учениця 11 класу Луцької гімназії N 4 | ------------------------+---------------------------------------| Школа Богдан |учень 10 класу Луцької гімназії N 4 | -----------------------------------------------------------------
Дипломом III ступеня
Збірна команда Луганської області:
------------------------------------------------------------------ Акаловський Ігор |учень 11 класу комунального закладу | |"Луганська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 57" | ---------------------+------------------------------------------| Василішина Світлана |учениця 11 класу комунального закладу | |"Луганська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 1" | ---------------------+------------------------------------------| Гожа Олексій |учень 11 класу Свердловського ліцею N 1 | ---------------------+------------------------------------------| Інкіна Юлія |учениця 10 класу комунального закладу | |"Свердловська спеціалізована школа I - III| |ступенів N 6" | ---------------------+------------------------------------------| Цокуров Олексій |учень 11 класу комунального закладу | |"Луганська спеціалізована школа I - III | |ступенів N 57" | -----------------------------------------------------------------
Команда спеціалізованої школи I - III ступенів N 10 ім. Героя
Радянського Союзу О.Бутка м. Сум:
------------------------------------------------------------------ Лук'янов Юрій |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Мартиненко Вікторія |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Ніколаєнков Сергій |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Янковець Андрій |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда навчально-виховного комплексу N 9 м. Луцька:
------------------------------------------------------------------ Мошелюк Ілона |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Остапчук Маргарита |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Павлюк Юлія |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Пелех Олексій |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Яринюк Роман |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Українського фізико-математичного ліцею Київського
національного університету імені Тараса Шевченка:
------------------------------------------------------------------ Абрамов Артемій |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Дудар В'ячеслав |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Лисенко Олександр |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Сівоглазов Максим |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Шульга Олександр |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Луцького навчально-виховного комплексу "Гімназія
N 14":
------------------------------------------------------------------ Биць Андрій |учень 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Задворний Юрій |учень 9 класу | --------------------------------+-------------------------------| М'якуш Мар'яна |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Оніщук Лілія |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Радько Володимир |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Луцької гімназії N 21 ім. Михайла Кравчука:
------------------------------------------------------------------ Віжевський Петро |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Гончарук Ярослав |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Ковальчук Роман |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Осадчук Роман |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Панков Іван |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій при
Дніпропетровському національному університеті:
------------------------------------------------------------------ Бикова Владлена |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Єгоров Віктор |учень 9 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Казача Михайло |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Кіселевський Олексій |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Леус Олексій |учень 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда загальноосвітньої школи I - III ступенів N 35
м. Краматорська Донецької області:
------------------------------------------------------------------ Запара Олексій |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Лі Дмитро |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Миронов Олександр |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Щербак Агнесса |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Волинського обласного ліцею з посиленою
військово-фізичною підготовкою:
------------------------------------------------------------------ Горгун Ігор |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Ковальчук Сергій |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Куліков Євген |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Сокол Володимир |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Ясковець Артур |учень 10 класу | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 20

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники XI Всеукраїнського турніру юних
істориків
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
Збірна команда Львівської області:
------------------------------------------------------------------ Данилів Наталя |учениця 11 класу загальноосвітньої школи | |I - III ступенів N 97 м. Львова | ----------------------+-----------------------------------------| Довгий Юрій |учень 10 класу загальноосвітньої школи I-| |III ступенів N 82 м. Львова | ----------------------+-----------------------------------------| Друздєв Олег |учень 11 класу загальноосвітньої школи I-| |III ступенів N 63 м. Львова | ----------------------+-----------------------------------------| Скіра Юрій |учень 11 класу загальноосвітньої школи I-| |III ступенів N 99 м. Львова | ----------------------+-----------------------------------------| Стецькович Святослав |учень 11 класу загальноосвітньої школи I-| |III ступенів N 3 м. Новояворівська | |Львівської області | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда Харківської області:
------------------------------------------------------------------ Ващенко Алла |учениця 11 класу Харківської спеціалізованої| |школи I - III ступенів N 18 Харківської | |міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Іванова Тетяна |учениця 10 класу Харківської спеціалізованої| |школи I - III ступенів N 18 Харківської | |міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Кузьменко Михайло |учень 11 класу Харківської спеціалізованої | |школи I - III ступенів N 156 Харківської | |міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Спузяк Ганна |учениця 10 класу Харківської спеціалізованої| |школи I - III ступенів N 18 Харківської | |міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Шовкопляс Дар'я |учениця 11 класу Харківської ЗОШ I - III | |ступенів N 24 Харківської міської ради | -----------------------------------------------------------------
Команда Конотопської гімназії Сумської області:
------------------------------------------------------------------ Бєдін Антон |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Журавель Олександр |учень 8 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Муха Сергій |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Цибін Кирило |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Циганок Димитрий |учень 9 класу | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Команда Луцького навчально-виховного комплексу "Гімназія
N 14":
------------------------------------------------------------------ Підцерковний Богдан |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Радько Володимир |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Степанюк Михайло |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Штельмах Ігор |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Ясюк Євгенія |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Вінницького обласного гуманітарного ліцею при
Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М.Грушевського:
------------------------------------------------------------------ Гончарук Роман |учень 10 класу | -------------------------------+--------------------------------| Гідзіль Олена |учениця 11 класу | -------------------------------+--------------------------------| Мароха Юлія |учениця 11 класу | -------------------------------+--------------------------------| Павич Ірина |учениця 11 класу | -------------------------------+--------------------------------| Ступаєва Аліна |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда м. Ужгорода:
------------------------------------------------------------------ Ларіонов Микита |учень 9 класу загальноосвітньої школи I - III | |ступенів N 6 ім. Гренджі-Донського м. | |Ужгорода | -----------------+----------------------------------------------| Соколов Павло |учень 10 класу загальноосвітньої школи I - III| |ступенів N 6 ім. Гренджі-Донського м. | |м. Ужгорода | -----------------+----------------------------------------------| Кухта Василь |учень 10 класу загальноосвітньої школи I - III| |ступенів N 6 ім. Гренджі-Донського | |м. Ужгорода | -----------------+----------------------------------------------| Ратушняк Ігор |учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої | |спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим | |вивченням окремих предметів | -----------------+----------------------------------------------| Шкіря Інна |учениця 10 класу Ужгородської | |загальноосвітньої спеціалізованої школи- | |інтернату з поглибленим вивченням окремих | |предметів | -----------------------------------------------------------------
Команда Свердловського ліцею N 1 Луганської області:
------------------------------------------------------------------ Басакін Олексій |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Борисенко Наталія |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Оглов Денис |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Кожарін Владислав |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Моргосліп Олена |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Луганського обласного багатопрофільного ліцею:
------------------------------------------------------------------ Бєлоусов Кирило |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Буйленко Сергій |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Головач Дар'я |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Корнієвський Юрій |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Рибалка Вікторія |учениця 9 класу | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Збірна команда м. Володимира-Волинського Волинської області:
------------------------------------------------------------------ Бура Тетяна |учениця 11 класу Володимир-Волинської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів N 1 | ----------------+-----------------------------------------------| Ващук Андрій |учень 11 класу Володимир-Волинської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів N 2 | ----------------+-----------------------------------------------| Гаврилюк Марія |учениця 11 класу Володимир-Волинської гімназії | ----------------+-----------------------------------------------| Дзюба Тетяна |учениця 11 класу навчально-виховного комплексу | |N 3 м. Володимира-Волинського | ----------------+-----------------------------------------------| Зай Борис |учень 11 класу Володимир-Волинської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів N 1 | -----------------------------------------------------------------
Команда Луцької загальноосвітньої школи I - III ступенів N 3:
------------------------------------------------------------------ Виядач Наталія |учениця 10 класу | -------------------------------+--------------------------------| Савчук Роман |учень 11 класу | -------------------------------+--------------------------------| Матящук Марина |учениця 11 класу | -------------------------------+--------------------------------| Міщанчук Ольга |учениця 10 класу | -------------------------------+--------------------------------| Чубай Наталія |учениця 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Луцької гімназії N 21 ім. Михайла Кравчука:
------------------------------------------------------------------ Букало Ярослав |учень 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Довгай Тарас |учень 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Жемеля Денис |учень 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Стасюк Анна |учениця 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Лазука Олександр |учень 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Мелітопольської гімназії N 19 Запорізької області:
------------------------------------------------------------------ Горшунов Дмитро |учень 9 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Лебеденко Дмитро |учень 9 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Сербулов Дмитро |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Федоров Олександр |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Чеботарьов Олексій |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Алчевської спеціалізованої середньої школи N 1 з
поглибленим вивченням іноземної мови ім. Х. Алчевської Луганської
області:
------------------------------------------------------------------ Бєланова Аліна |учениця 8 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Нестеренко Володимир |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Панькова Катерина |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Соломатін Артем |учень 8 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Чоп Ірина |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда м. Нового Роздолу Львівської області:
------------------------------------------------------------------ Краївська Лілія |учениця 10 класу Новороздільської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 2 | -------------------+--------------------------------------------| Висоцька Кристина |учениця 10 класу Новороздільської | |загальноосвітньої школи I III ступенів | |N 2 | -------------------+--------------------------------------------| Голуб Ірина |учениця 11 класу Новороздільської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 2 | -------------------+--------------------------------------------| Хом'як Ольга |учениця 9 класу Новороздільської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 2 | -------------------+--------------------------------------------| Марчишин Андріана|учениця 9 класу Новороздільської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 4 | -----------------------------------------------------------------
Команда авторської М.П.Гузика експериментальної
спеціалізованої I - III ступенів загальноосвітньої школи -
комплексу N 3 м. Южного Одеської області:
------------------------------------------------------------------ Антонишина Юлія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Гаврилов Владислав |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Морозюк Анастасія |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Романенко Катерина |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Серьогін Сергій |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда навчально-виховного комплексу N 240 "Соціум"
м. Києва:
------------------------------------------------------------------ Виповська Вікторія |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Зик Марія |учениця 8 класу | ---------------------------------+------------------------------| Молоченко Дар'я |учениця 9 класу | ---------------------------------+------------------------------| Примачук Юрій |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Яворська Марія |учениця 10 класу | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 21

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники XI Всеукраїнського турніру юних
винахідників і раціоналізаторів
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Збірна команда Волинської області:
------------------------------------------------------------------ Гупало Богдан |учень 11 класу Головненської загальноосвітньої | |школи I - III ступенів Волинської області | ---------------+------------------------------------------------| Зварич Микола |учень 11 класу Нововолинського ліцею-інтернату | ---------------+------------------------------------------------| Редчук Богдан |учень 10 класу Волинського ліцею-інтернату | ---------------+------------------------------------------------| Сусюк Дмитро |учень 11 класу Нововолинського ліцею-інтернату | ---------------+------------------------------------------------| Юречко Максим |учень 10 класу Волинського ліцею-інтернату | -----------------------------------------------------------------
Дипломом II ступеня
Команда Волинського обласного ліцею з посиленою
військовофізичною підготовкою:
------------------------------------------------------------------ Гасіч Віктор |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Гриппа Віктор |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Давидюк Євгеній |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Ковальчук Сергій |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Сокол Володимир |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Луцької гімназії N 21 ім. Михайла Кравчука:
------------------------------------------------------------------ Ковальчук Роман |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Мартинюк Олександр |учень 9 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Миселюк Артур |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Осадчук Роман |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Панков Іван |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Дипломом III ступеня
Команда Черняхівської гімназії Житомирської області:
------------------------------------------------------------------ Бондарчук Микола |учень 10 класу | -----------------------------------+----------------------------| Владимирський Арсеній |учень 11 класу | -----------------------------------+----------------------------| Голяченко Марія |учениця 11 класу | -----------------------------------+----------------------------| Кріль Віталій |учень 10 класу | -----------------------------------+----------------------------| Новак Тетяна |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда м. Харкова:
------------------------------------------------------------------ Анісімов Артем |учень 10 класу загальноосвітньої школи I - | |III ступенів N 122 Харківської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Марков Станіслав |учень 10 класу Харківської гімназії N 46 | |ім. М.В.Ломоносова Харківської міської | |ради | --------------------+-------------------------------------------| Машкевич Леонід |учень 11 класу спеціалізованої школи I - | |III ступенів N 3 Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Нікулін Роман |учень 11 класу Харківського навчально- | |виховного комплексу N 166 "Вертикаль" | |Харківської міської ради | --------------------+-------------------------------------------| Прохорова Катерина |учениця 10 класу Харківської гімназії N 46 | |ім. М.В.Ломоносова Харківської міської | |ради | -----------------------------------------------------------------
Команда Рішельєвського ліцею м. Одеси:
------------------------------------------------------------------ Володько Юрій |учень 10 класу | -----------------------------------+----------------------------| Мельниченко Ігор |учень 11 класу | -----------------------------------+----------------------------| Олех Георгій |учень 10 класу | -----------------------------------+----------------------------| Тараймович Олександр |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда м. Сум:
------------------------------------------------------------------ Акулов Яків |учениця 11 класу Сумської гімназії N 1 | --------------------+-------------------------------------------| Арабинський Віктор |учень 11 класу спеціалізованої школи I - | |III ступенів N 10 м. Сум | --------------------+-------------------------------------------| Запорожченко Анна |учениця 11 класу Сумської гімназії N 1 | --------------------+-------------------------------------------| Кузява Владислав |учениця 11 класу Сумської гімназії N 1 | --------------------+-------------------------------------------| Нікітіна Уляна |учениця 11 класу Сумської гімназії N 1 | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 22

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники VII Всеукраїнського турніру юних
біологів
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
Команда "Пейсмекери" Київської області:
------------------------------------------------------------------ Губар Олександр |учень 10 класу Переяслав-Хмельницької | |гімназії | -----------------+----------------------------------------------| Катрюк Андрій |учень 11 класу Богуславської загальноосвітньої| |школи I - III ступенів N 2 | -----------------+----------------------------------------------| Моха Інна |учениця 10 класу Богуславської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів N 2 | -----------------+----------------------------------------------| Падалко Марина |учениця 10 класу Іванківської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів N 1 | -----------------+----------------------------------------------| Репех Сергій |учень 11 класу Славутицького ліцею | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Команда Луганської області:
------------------------------------------------------------------ Данченко Анстасія |учениця 10 класу Луганського ліцею іноземних| |мов | -------------------+--------------------------------------------| Мелкумян Гарік |учень11 класу комунального закладу | |"Луганська середня школа-інтернат I - III | |ступенів N 42" | -------------------+--------------------------------------------| Носко В'ячеслав |учень 11 класу Луганського обласного | |медично-біологічного ліцею | -------------------+--------------------------------------------| Панькова Катерина |учениця 11 класу Алчевської спеціалізованої | |середньої школи N 1 з поглибленим вивченням | |іноземної мови ім. Х.Алчевської | -------------------+--------------------------------------------| Чоп Ірина |учениця 11 класу Алчевської спеціалізованої | |середньої школи N 1 з поглибленим вивченням | |іноземної мови ім. Х.Алчевської | -----------------------------------------------------------------
Команда "Срібна підкова" Харківської гімназії N 47
Харківської міської ради:
------------------------------------------------------------------ Кедлян Вероніка |учениця 8 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Коміссаров Артем |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Полєжаєва Тетяна |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Сапожнікова Валерія |учениця 9 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Смірнов Олександр |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Збірна команда "Зоопарк" м. Харкова:
------------------------------------------------------------------ Орлова Марина |учениця 11 класу Харківської гімназії N 46 | |імені М.В.Ломоносова Харківської міської | |ради | ------------------+---------------------------------------------| Острась Даніїл |учень 10 класу Харківського ліцею N 107 | |Харківської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Разім Олександра |учениця 10 класу Харківського фізико- | |математичного ліцею N 27 Харківської міської | |ради | ------------------+---------------------------------------------| Уткіна Олена |учениця 9 класу Харківської гімназії N 46 | |імені М.В.Ломоносова Харківської міської | |ради | ------------------+---------------------------------------------| Шатілова Юлія |учениця 11 класу Харківської гімназії N 46 | |імені М.В.Ломоносова Харківської міської | |ради | -----------------------------------------------------------------
Команда "Матрикс" Луцької гімназії N 21 імені Михайла
Кравчука:
------------------------------------------------------------------ Бондар Марія |учениця 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Воскобойніков Андрій |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Коляно Тарас |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Чікіна Вікторія |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Ягенський Василь |учень 9 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда Волинської області:
------------------------------------------------------------------ Завадська Анастасія |учениця 11 класу Луцької гімназії N 18 | ---------------------+------------------------------------------| Мачушинець Наталія |учениця 10 класу навчально-виховного | |комплексу "Загальноосвітня школа I ступеня| |- Ківерцівська районна гімназія" | ---------------------+------------------------------------------| Михалевич Роман |учень 11 класу навчально-виховного | |комплексу "ЗОШ I - III ст. - дитячий | |садок" с. Замшани Ратнівського району | ---------------------+------------------------------------------| Прокопів Олександр |учень 11 класу Ковельської ЗОШ N 1 I - III| |ступенів | ---------------------+------------------------------------------| Радько Володимир |учень 11 класу Луцького навчально- | |виховного комплексу "Гімназія N 14" | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда "Ерпента" Хмельницької області:
------------------------------------------------------------------ Воронкіна Анастасія |учениця 10 класу Хмельницького обласного | |ліцею-інтернату | ---------------------+------------------------------------------| Дзіндзірук Андрій |учень 10 класу навчально-виховного | |комплексу N 2 м. Шепетівки | ---------------------+------------------------------------------| Іваненко Ольга |учениця 11 класу навчально-виховного | |комплексу N 10 м. Хмельницького | ---------------------+------------------------------------------| Поворознюк Ольга |учениця 11 класу навчально-виховного | |комплексу N 1 м. Шепетівки | ---------------------+------------------------------------------| Федчишен Дмитро |учень 10 класу Хмельницького обласного | |ліцею-інтернату | -----------------------------------------------------------------
Команда "Дослідник" відділення МАН у м. Києві:
------------------------------------------------------------------ Донченко Ірина |учениця 10 класу гімназії N 13 | ----------------------+-----------------------------------------| Клітовченко Микола |учень 10 класу загальноосвітньої школи I-| |III ступенів N 66 | ----------------------+-----------------------------------------| Лавріненко Дмитро |учень 10 класу Українського медичного | |ліцею Національного медичного | |університету імені О.О.Богомольця | ----------------------+-----------------------------------------| Ляшенко Володимир |учень 11 класу гімназії "Академія" | ----------------------+-----------------------------------------| Майстренко Олександр |учень 11 класу ліцею N 100 "Поділ" | -----------------------------------------------------------------
Команда Природничо-наукового ліцею N 145 м. Києва:
------------------------------------------------------------------ Гаген Оксана |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Зінченко Катерина |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Магаліч Андрій |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Роюк Микола |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Шевченко Олексій |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 23

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники VII Всеукраїнського турніру юних
інформатиків
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
Команда Харківського навчально-виховного комплексу N 45
"Академічна гімназія" Харківської міської ради:
------------------------------------------------------------------ Варава Анастасія |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Кіслінська Маргарита |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Кіслінський Олексій |учень 9 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Кравченко Олександр |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Побойко Ігор |учень 10 класу | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМОМ II СТУПЕНЯ
Команда Українського фізико-математичного ліцею при
Київському національному університеті імені Тараса Шевченка:
------------------------------------------------------------------ Анісімов Євген |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Биков Антон |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Журавель Катерина |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Сорокін Іван |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Танцюра Богдан |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМОМ III СТУПЕНЯ
Команда Дніпропетровського навчально-виховного
комплексу-ліцею N 100:
------------------------------------------------------------------ Вакуленко Ігор |учень 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Лабібов Расім |учень 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Марголіна Тетяна |учениця 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Харченко Віктор |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 24

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники VI Всеукраїнського турніру юних
правознавців
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Команда Волинського обласного ліцею-інтернату:
------------------------------------------------------------------ Бартман Олеся |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Кичук Вікторія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Лагановська Ольга |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Прокіп Мар'яна |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Сліпчук Оксана |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Луганського обласного багатопрофільного ліцею:
------------------------------------------------------------------ Бєлоусов Кирило |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Булейко Сергій |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Головач Дарія |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Корнієвський Юрій |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Осифляк Максим |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМОМ II СТУПЕНЯ
Команда "Житичі" м. Житомира:
------------------------------------------------------------------ Волошина Олександра |учениця 11 класу Житомирської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 11 | ---------------------+------------------------------------------| Друзь Володимир |учень 11 класу Житомирського міського | |колегіуму | ---------------------+------------------------------------------| Каширін Дмитро |учень 11 класу Житомирського міського | |колегіуму | ---------------------+------------------------------------------| Макарчук Роман |учень 11 класу Житомирської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 11 | ---------------------+------------------------------------------| Радзівідло Антон |учень 10 класу Житомирського ліцею N 25 | -----------------------------------------------------------------
Команда "Диспозитив" Волинської області:
------------------------------------------------------------------ Бик Оксана |учениця 11 класу Нововолинського ліцею- | |інтернату | ------------------+---------------------------------------------| Вілюк Андрій |учень 11 класу Нововолинського ліцею- | |інтернату | ------------------+---------------------------------------------| Кушнір Анна |учениця 10 класу навчально-виховного | |комплексу N 9 м. Луцька | ------------------+---------------------------------------------| Прокоп'юк Іванна |учениця 11 класу навчально-виховного | |комплексу N 26 м. Луцька | ------------------+---------------------------------------------| Яремко Катерина |учениця 11 класу навчально-виховного | |комплексу N 26 м. Луцька | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМОМ III СТУПЕНЯ
Команда "Юність" Бершадської загальноосвітньої школи I - III
ступенів N 1 Вінницької області:
------------------------------------------------------------------ Борейко Оксана |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Гимбель Леся |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Мельниченко Руслан |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда "Юрфак" Артемівської загальноосвітньої школи I - III
ступенів N 11 ім. Артема з профільним навчанням Донецької області:
------------------------------------------------------------------ Захаренко Марія |учениця 9 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Колодезна Анастасія |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Моренко Ірина |учениця 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Попков Данило |учень 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Тесля Родіон |учень 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда "25 кадр" Запорізької гімназії N 6:
------------------------------------------------------------------ Бондар Ілля |учень 9 класу | ---------------------------------+------------------------------| Краснощок Вікторія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Кулько Анастасія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Маневський Микита |учень 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Чернявська Богдана |учениця 10 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда комунального закладу "Луганський навчально-виховний
комплекс: спеціалізована школа I ступеня - гімназія N 42":
------------------------------------------------------------------ Дегтярьова Ольга |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Дмитрієва Ганна |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Скаленко Олеся |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Склярова Ксенія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Цепляєва Анастасія |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Свердловського ліцею N 1 Луганської області:
------------------------------------------------------------------ Басакін Олексій |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Борисенко Наталія |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Галєєва Ольга |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Литвинова Дарія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Моргосліп Олена |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда "Інтелектуальний шторм" Миколаївського юридичного
ліцею:
------------------------------------------------------------------ Дяченко Олександр |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Кравченко Юлія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Мартинюк Олена |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Нанарова Ольга |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Сірук Оксана |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда Одеського юридичного ліцею:
------------------------------------------------------------------ Вітязь Ігор |учень 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Копець Наталія |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Міхова Анна |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Хмоловська Ніка |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Шишко Леся |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда "Віра. Надія. Любов" авторської М.П.Гузика
експериментальної спеціалізованої школи I - III ступенів м. Южного
Одеської області:
------------------------------------------------------------------ Антонішина Юлія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Кисильова Олена |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Літвінова Надія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Романенко Катерина |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда "Драйв" Рівненського економіко-правового ліцею:
------------------------------------------------------------------ Денисяка Олена |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Іванішвілі Микола |учень 9 класу | ---------------------------------+------------------------------| Михалюк Олександр |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Петрук Катерина |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Ступчук Євгенія |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда м. Харкова:
------------------------------------------------------------------ Бочарнікова Юлія |учениця 11 класу Харківської гімназії N 47 | ------------------+---------------------------------------------| Булах Наталія |учениця 11 класу Харківської гімназії N 1 | ------------------+---------------------------------------------| Вакула Дарія |учениця 11 класу Харківської гімназії N 47 | ------------------+---------------------------------------------| Ващенко Алла |учениця 11 класу Харківської спеціалізованої | |школи I - III ступенів N 18 | ------------------+---------------------------------------------| Юхименко Альбіна |учениця 10 класу Харківської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів N | |138 | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 25

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники V Всеукраїнського турніру юних
журналістів
ДИПЛОМАМИ I СТУПЕНЯ
Команда "Четверта влада" Волинської обласної Малої академії
наук:
------------------------------------------------------------------ Василюк Олександр |учень 11 класу Нововолинського колегіуму | |Нововолинської міської ради Волинської | |області | -------------------+--------------------------------------------| Колочун Інна |учениця 11 класу Ковельської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів N 1| |Волинської області | -------------------+--------------------------------------------| Михалевич Роман |учень 11 класу навчально-виховного комплексу| |"ЗОШ-дитячий садок" с.Замшан Ратнівського | |району Волинської області | -------------------+--------------------------------------------| Прокопів Олександр |учень 11 класу Ковельської загальноосвітньої| |школи I - III ступенів N 1 Волинської | |області | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ II СТУПЕНЯ
Команда "Лицарі пера" Львівської обласної Малої академії
наук:
------------------------------------------------------------------ Добуш Юстина |учениця 10 класу Львівського фізико- | |математичного ліцею при Львівському | |національному університеті ім. Івана Франка | ------------------+---------------------------------------------| Комарницька Марта |учениця 11 класу навчально-виховного | |комплексу міжнародних відносин м. Львова | ------------------+---------------------------------------------| Микитюк Богдана |учениця 11 класу загальноосвітньої школи I - | |III ступенів N 63 м. Львова | ------------------+---------------------------------------------| Середич микола |учень 10 класу Львівської класичної гімназії | |при Львівському національному університеті | |ім. Івана Франка | -----------------------------------------------------------------
Команда "Post Scriptum" Чернівецького міського палацу дітей та
юнацтва:
------------------------------------------------------------------ Пухарєв Пилип |учень 11 класу ЗОШ I - III ступенів N 2 | |м. Чернівців | ---------------+------------------------------------------------| Руснак Надія |учениця 10 класу гімназії N 5 м. Чернівців | ---------------+------------------------------------------------| Сиротюк Юлія |учениця 10 класу гімназії N 4 м. Чернівців | ---------------+------------------------------------------------| Танащик Оксана |учениця 11 класу ЗОШ I - III ступенів N 24 | |м. Чернівців | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМАМИ III СТУПЕНЯ
Команда "Nota Bene" Сумської гімназії N 1:
------------------------------------------------------------------ Горлач Данило |учень 9 класу | ---------------------------------+------------------------------| Легарева Юлія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Лопарєва Анастасія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Мартиненко Олена |учениця 8 класу | ---------------------------------+------------------------------| Нішкур Тетяна |учениця 9 класу | ---------------------------------+------------------------------| Сюткіна Оксана |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда "Четверта влада" м. Харкова:
------------------------------------------------------------------ Ковальов Максим |учень 11 класу Харківської гімназії N 43 | |Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Нікітіна Аліна |учениця 10 класу Харківської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 84 Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Перебийніс Михайло |учень 10 класу Харківської гімназії N 43 | |Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Цяцька Наталія |учениця 10 класу Харківської спеціалізованої| |школи N 156 Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Чучмай Ганна |учениця 10 класу Харківської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 84 Харківської міської ради | -----------------------------------------------------------------
Команда "Гранослови" Шосткинського навчально-виховного
комплексу: спеціалізована школа I - II ступенів - ліцей"
Шосткинської міської ради Сумської області:
------------------------------------------------------------------ Безверха Юлія |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Вареник Анатолій |учень 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Онищенко Сергій |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда "Школа журналіста" Центру позашкільної роботи
м. Красного Лиману Донецької області:
------------------------------------------------------------------ Гайворонська Альона |учениця 11 класу ліцею м. Красного Лиману| |Донецької області | ----------------------+-----------------------------------------| Дедуріна Яна |учениця 10 класу ліцею м. Красного Лиману| |Донецької області | ----------------------+-----------------------------------------| Коровченко Владислава |учениця 9 класу ліцею м. Красного Лиману | |Донецької області | ----------------------+-----------------------------------------| Коротков Андрій |учень 11 класу ліцею м. Красного Лиману | |Донецької області | ----------------------+-----------------------------------------| Яковенко Ганна |учениця 10 класу ліцею м. Красного Лиману| |Донецької області | -----------------------------------------------------------------
Команда "Еспада" Сумської спеціалізованої школи I - III
ступенів N 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка:
------------------------------------------------------------------ Білан Марина |учениця 10 класу | -------------------------------+--------------------------------| Коломієць Ніна |учениця 11 класу | -------------------------------+--------------------------------| Корякін Євген |учень 11 класу | -------------------------------+--------------------------------| Фарятьєв Ілля |учень 8 класу | -----------------------------------------------------------------
Команда "Gloria press" Черкаської гімназії N 9
ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради Черкаської області:
------------------------------------------------------------------ Буренко Марія |учениця 9 класу | -------------------------------+--------------------------------| Видра Софія |учениця 9 класу | -------------------------------+--------------------------------| Зінченко Дмитро |учень 9 класу | -------------------------------+--------------------------------| Пухир Вікторія |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 26

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV Всеукраїнського турніру юних
географів
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Команда Харківської спеціалізованої школи I - III ступенів
N 80 Харківської міської ради
------------------------------------------------------------------ Артимович Марія |учениця 8 класу | ---------------------------------+------------------------------| Ківеренко Роман |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Мазурова Анастасія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Савенок Дар'я |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Тарасова Світлана |учениця 10 класу | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМОМ II СТУПЕНЯ
Команда Івано-Франківського природничо-математичного ліцею:
------------------------------------------------------------------ Грицак Ірина |учениця 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Гута Вікторія |учениця 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Міхурчук Галина |учениця 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Монюк Анатолій |учень 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Николин Тарас |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда Волинської області:
------------------------------------------------------------------ М'якуш Тарас |учень 11 класу загальноосвітньої школи I -| |III ступенів N 7 м. Нововолинська | ---------------------+------------------------------------------| Мавдрик Богдан |учень 11 класу загальноосвітньої школи I -| |III ступенів N 10 м. Ковеля | ---------------------+------------------------------------------| Підцерковний Богдан |учень 11 класу Луцького навчально- | |виховного комплексу "Гімназія N 14" | ---------------------+------------------------------------------| Поляков Костянтин |учень 11 класу загальноосвітньої школи I -| |III ступенів N 1 м. Нововолинська | ---------------------+------------------------------------------| Степанюк Михайло |учень 11 класу Луцького навчально- | |виховного комплексу "Гімназія N 14" | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМОМ III СТУПЕНЯ
Команда Новосилківської загальноосвітньої школи I - III
ступенів Києво-Святошинського району Київської області:
------------------------------------------------------------------ Коваль Ольга |учениця 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Ковальчук Андрій |учень 9 класу | --------------------------------+-------------------------------| Крикунова Дарія |учениця 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Островцева Юлія |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Пальчук Марія |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда Луганської області:
------------------------------------------------------------------ Гетьманський Максим |учень 11 класу комунального закладу | |"Луганська середня спеціалізована школа I-| |III ступенів N 57" | ---------------------+------------------------------------------| Ковальчук Альона |учениця 10 класу Луганського обласного | |ліцею при Луганському національному | |педагогічному університеті | |ім. Т.Г.Шевченка | ---------------------+------------------------------------------| Колобова Катерина |учениця 11 класу Луганського обласного | |ліцею при Луганському національному | |педагогічному університеті | |ім. Т.Г.Шевченка | ---------------------+------------------------------------------| Ульшин Микита |учень 10 класу Брянківської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 23 | ---------------------+------------------------------------------| Шацький Михайло |учень 11 класу комунального закладу | |"Луганська середня спеціалізована школа I-| |III ступенів N 57" | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда Полтавської області:
------------------------------------------------------------------ Боклаг Євген |учень 10 класу гімназії м. Гадяча Полтавської| |області | ------------------+---------------------------------------------| Василенко Андрій |учень 11 класу загальноосвітньої школи I - | |III ступенів N 22 м. Полтави | ------------------+---------------------------------------------| Кононенко Сергій |учень 10 класу загальноосвітньої школи I - | |III ступенів N 37 м. Полтави | ------------------+---------------------------------------------| Шуканов Михайло |учень 10 класу гімназії N 6 м. Полтави | ------------------+---------------------------------------------| Яремченко Анна |учениця 11 класу гімназії N 32 м. Полтави | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда Миколаївської області:
------------------------------------------------------------------ Воровський Петро |учень 11 класу Веселинівської гімназії | |Веселинівської районної ради | -------------------+--------------------------------------------| Климович Андрій |учень 11 класу Новобузької гімназії | |Новобузької районної ради | -------------------+--------------------------------------------| Михайлов Михайло |учень 11 класу Галицинівської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |Жовтневої районної ради | -------------------+--------------------------------------------| Нєчаєва Анастасія |учениця 11 класу Южноукраїнської гімназії | |N 1 Южноукраїнської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Шимків Юлія |учениця 11 класу Галицинівської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |Жовтневої районної ради | -----------------------------------------------------------------
Команда Кельменецької гімназії Чернівецької області:
------------------------------------------------------------------ Гергелійник Антон |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Курочка Олександра |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Равлюк Ірина |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Семенов Євген |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда м. Харкова:
------------------------------------------------------------------ Морозов Андрій |учень 10 класу Харківського технічного ліцею| |N 173 Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Масальцева Олена |учениця 11 класу Харківського технічного | |ліцею N 173 Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Отлєв Ілля |учень 10 класу Харківського технічного ліцею| |N 173 Харківської міської ради | -------------------+--------------------------------------------| Попович Наталія |учениця 11 класу Харківської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |N 24 | -------------------+--------------------------------------------| Стародубцев Антон |учень 11 класу Харківського технічного ліцею| |N 173 Харківської міської ради | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 27

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються учасники IV Всеукраїнського турніру юних
економістів
ДИПЛОМОМ I СТУПЕНЯ
Команда "РЛ-4" Рішельєвського ліцею м. Одеси:
------------------------------------------------------------------ Аракелян Заруї |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Діордієв Віктор |учень 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Засенко Аліна |учениця 11 класу | --------------------------------+-------------------------------| Карпович Сергій |учень 10 класу | --------------------------------+-------------------------------| Муратова Дар'я |учениця 11 класу | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМОМ II СТУПЕНЯ
Команда "На Суми" Рішельєвського ліцею м. Одеси
------------------------------------------------------------------ Буданцов Микита |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Гаврилов Владислав |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Нежевенко Олена |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Юрченко Валерій |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда "Станіславські пацьорки" Івано-Франківської
області:
------------------------------------------------------------------ Буяр Олег |учень 11 класу загальноосвітньої школи I -| |III ступенів N 22 Івано-Франківської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Зборовський Михайло |учень 11 класу Старокривотульської | |загальноосвітньої школи I - III ступенів | |Тисменицької районної ради Івано- | |франківської області | ---------------------+------------------------------------------| Соколик Леся |учениця 11 класу загальноосвітньої школи | |I - III ступенів N 22 Івано-Франківської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Сенів Михайло |учень 10 класу загальноосвітньої школи | |I - III ступенів N 22 Івано-Франківської | |міської ради | ---------------------+------------------------------------------| Федів Олександра |учениця 11 класу загальноосвітньої школи | |I - III ступенів N 22 Івано-Франківської | |міської ради | -----------------------------------------------------------------
ДИПЛОМОМ III СТУПЕНЯ
Команда "Профі" Черкаської гімназії N 31:
------------------------------------------------------------------ Головко Олександр |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Загоруйко Борис |учень 11 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Шарабурова Катерина |учениця 10 класу | ----------------------------------+-----------------------------| Юхта Олексій |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда "Січ" м. Запоріжжя:
------------------------------------------------------------------ Беженар Надія |учениця 11 класу гімназії N 6 м. Запоріжжя | -------------------+--------------------------------------------| Гармаш Маргарита |учениця 11 класу Запорізького ліцею "Логос" | -------------------+--------------------------------------------| Кузьменко Аліна |учениця 11 класу гімназії N 6 м.Запоріжжя | -------------------+--------------------------------------------| Проценко Микита |учень 10 класу Запорізького ліцею "Логос" | -------------------+--------------------------------------------| Рябкова Олена |учениця 11 класу Запорізького ліцею "Логос" | -----------------------------------------------------------------
Команда "Тріумф" Миколаївського муніципального колегіуму
Миколаївської міської ради:
------------------------------------------------------------------ Гроза Яна |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Кльова Валерія |учениця 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Криштон анастасія |учениця 10 класу | ---------------------------------+------------------------------| Остапчук Микола |учень 11 класу | ---------------------------------+------------------------------| Ткаченко Андрій |учень 11 класу | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда "Конотоп - Шостка транзит" Сумської області:
------------------------------------------------------------------ Апенько Дмитро |учень 11 класу навчально-виховного | |комплексу: спеціалізована школа I - II | |ступенів - ліцей при Шосткінській міській | |раді | ---------------------+------------------------------------------| Балуєва Анна |учениця 11 класу навчально-виховного | |комплексу: спеціалізована школа I - II | |ступенів - ліцей при Шосткінській міській | |раді | ---------------------+------------------------------------------| Клігунова Альона |учениця 10 класу Конотопської | |спеціалізованої школи I - III ступенів | |N 3 | ---------------------+------------------------------------------| Пилипчук Ярослав |учень 10 класу Конотопської | |спеціалізованої школи I - III ступенів | |N 3 | ---------------------+------------------------------------------| Старовойтенко Тимур |учень 10 класу Конотопської | |спеціалізованої школи I - III ступенів | |N 3 | -----------------------------------------------------------------
Збірна команда "Луцьк" м. Луцька:
------------------------------------------------------------------ Жемеля Денис |учень 10 класу Луцької гімназії N 21 | |ім. Михайла Кравчука | --------------------+-------------------------------------------| Зай Борис |учень 11 класу загальноосвітньої школи N 1 | |м. Володимира-Волинського | --------------------+-------------------------------------------| Мельник Анастасія |учениця 11 класу Луцької гімназії N 21 | |ім. Михайла Кравчука | --------------------+-------------------------------------------| Музиченко Валентин |учень 11 класу Луцького навчально-виховного| |комплексу N 9 | --------------------+-------------------------------------------| Осійчук Дмитро |учень 11 класу Луцького навчально-виховного| |комплексу N 9 | -----------------------------------------------------------------
Команда "Конотопська гімназія" м. Конотопа Сумської області:
------------------------------------------------------------------ Бєдін Антон |учень 11 класу Конотопської гімназії | |Конотопської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Безручко Артем |учень 10 класу конотопської гімназії | |Конотопської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Безручко Ілля |учень 10 класу конотопської гімназії | |Конотопської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Павлюченко Олена |учениця 10 класу конотопської гімназії | |Конотопської міської ради | ------------------+---------------------------------------------| Циганюк Дмитро |учень 9 класу конотопської гімназії | |Конотопської міської ради | -----------------------------------------------------------------

Додаток N 28

до наказу Міністерства

освіти і науки України

15.06.2009 N 517

Нагороджуються дипломами переможців VII (підсумкового) етапу
Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого
Шевченківським дням
Номінація "Література"
6 клас
------------------------------------------------------------------ Васюк Алла |гімназія N 5 м.Чернівців | -----------------------------------------------------------------
7 клас
------------------------------------------------------------------ Гаврилюк Катерина |Семенастівський загальноосвітній навчальний| |заклад Новоукраїнського району | |Кіровоградської області | --------------------+-------------------------------------------| Кулага Анастасія |загальноосвітній навчальний заклад N 6 | |м. Брянки Луганської області | --------------------+-------------------------------------------| Стрихарчук Михайло |загальноосвітній навчальний заклад м. | |Берестечка Горохівського району Волинської | |області | -----------------------------------------------------------------
8 клас
------------------------------------------------------------------ Гуманенко Наталія |Гупалівський загальноосвітній навчальний | |заклад Магдалинівського району | |Дніпропетровської області | -------------------+--------------------------------------------| Кляшторна Валерія |Літинський загальноосвітній навчальний | |заклад N 2 Вінницької області | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Карева Катерина |навчально-виховний комплекс N 5 | |м. Енергодара Запорізької області | -------------------+--------------------------------------------| Коваленко Ганна |Денишівський загальноосвітній навчальний | |заклад імені В.Г.Бондарчука Житомирського | |району Житомирської області | -------------------+--------------------------------------------| Лелеко Анастасія |Чаплинський спеціалізований навчальний | |заклад N 1 Херсонської області | -------------------+--------------------------------------------| Товстюк Катерина |загальноосвітній навчальний заклад N 2 | |м. Нетішина Хмельницької області | -------------------+--------------------------------------------| Харибін Владислав |Надеждівський навчально-виховного комплекс | |Лозівський району Харківської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Боклажук Вікторія |Чорнотисянський загальноосвітній | |навчальний заклад Рахівського району | |Закарпатської області | -----------------------+----------------------------------------| Голець Марина |загальноосвітній навчальний заклад N 8 | |м. Охтирки Сумської області | -----------------------+----------------------------------------| Курбанова Феріде |загальноосвітній навчальний заклад N 15 | |м. Євпаторії Автономної Республіки Крим | -----------------------+----------------------------------------| Лисенко Альона |загальноосвітній навчальний заклад N 12 | |м. Прилук Чернігівської області | -----------------------+----------------------------------------| Малиночка Євген |загальноосвітній навчальний заклад N 8 | |м. Черкас | -----------------------+----------------------------------------| Моха Інна |Богуславський загальноосвітній | |навчальний заклад N 2 Київської області | -----------------------+----------------------------------------| Пономаренко Олександр |гімназія N 1 імені О.С.Пушкіна | |м. Севастополя | -----------------------+----------------------------------------| Сеник Леся |Доброводівський районний комунальний | |технічний ліцей імені О.Смакули | |Збаразького району Тернопільської | |області | -----------------------+----------------------------------------| Старіченко Дмитро |загальноосвітній навчальний заклад N 4 | |м. Лубен Полтавської області | -----------------------+----------------------------------------| Яровенко Анатолій |загальноосвітній навчальний заклад N 81 | |м. Одеси | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Голубович Леся |спеціалізована школа N 2 інформаційних | |технологій м. Золотоноші Рівненської області | -----------------+----------------------------------------------| Горват Назарій |ліцей N 303 м. Києва | -----------------+----------------------------------------------| Дубина Тетяна |Калуська гімназія Івано-Франківської області | -----------------+----------------------------------------------| Мацецка Євген |багатопрофільний ліцей N 124 м. Донецька | -----------------+----------------------------------------------| Петрів Христина |гуманітарна гімназія з поглибленим вивченням | |іноземних мов м. Рівного | -----------------+----------------------------------------------| Рубан Марія |загальноосвітній навчальний заклад N 57 | |м. Миколаєва | -----------------------------------------------------------------
Номінація "Історія України та державотворення"
6 клас
------------------------------------------------------------------ Клименко Катерина |Росішківський загальноосвітній навчальний | |заклад Тетіївського району Київської | |області | -------------------+--------------------------------------------| Шестакова Любов |загальноосвітній навчальний заклад N 53 | |м. Миколаєва | -----------------------------------------------------------------
7 клас
------------------------------------------------------------------ Міщенко Юлія |загальноосвітній навчальний заклад N 39 | |м. Севастополя | -----------------------------------------------------------------
8 клас
------------------------------------------------------------------ Бондаренко Катерина |загальноосвітній навчальний заклад N 97 | |м. Донецька | ---------------------+------------------------------------------| Грицак Юлія |загальноосвітній навчальний заклад N 5 з | |поглибленим вивченням англійської та | |французької мови м. Ужгорода Закарпатської| |області | ---------------------+------------------------------------------| Петльована Вікторія |загальноосвітня школа-інтернат імені Юрія | |Гагаріна м.Умані Черкаської області | ---------------------+------------------------------------------| Тосунян Меланя |загальноосвітній навчальний заклад N 129 | |м. Харкова | ---------------------+------------------------------------------| Фегер Марія |Басівський загальноосвітній навчальний | |заклад Сумського району Сумської області | -----------------------------------------------------------------
9 клас
------------------------------------------------------------------ Басок Катерина |Паплинецький загальноосвітній навчальний заклад| |Старосинявського району Хмельницької області | ----------------+-----------------------------------------------| Жебрівський Ян |ліцей N 100 "Поділ" м. Києва | ----------------+-----------------------------------------------| Корзун Аліна |Глибочицький загальноосвітній навчальний заклад| |Житомирського району Житомирської області | ----------------+-----------------------------------------------| Ламанова Інна |Гурівський загальноосвітній навчальний заклад | |Долинського району Кіровоградської області | ----------------+-----------------------------------------------| Мишко Катерина |загальноосвітній навчальний заклад N 4 | |м. Кременця Тернопільської області | ----------------+-----------------------------------------------| Яцина Юлія |загальноосвітній навчальний заклад N 37 | |м. Кривого Рогу Дніпропетровської області | -----------------------------------------------------------------
10 клас
------------------------------------------------------------------ Димитров Дмитро |Городненський загальноосвітній навчальний | |заклад Болградського району Одеської області | ------------------+---------------------------------------------| Мітран Марія |Кам'янський загальноосвітній навчальний | |заклад Сторожинецького району Чернівецької | |області | ------------------+---------------------------------------------| Мудрик Віра |Великолепетинський загальноосвітній | |навчальний заклад Херсонської області | ------------------+---------------------------------------------| Муцин Мілена |загальноосвітній навчальний заклад N 8 | |м. Самбора Львівської області | ------------------+---------------------------------------------| Хорольська Софія |спеціалізований загальноосвітній навчальний | |заклад N 6 м. Лубен Полтавської області | ------------------+---------------------------------------------| Шпитальов Дмитро |Вільнянський загальноосвітній навчальний | |заклад N 2 Запорізького району Запорізької | |області | -----------------------------------------------------------------
11 клас
------------------------------------------------------------------ Калашников Кирило |Ровеньківська гімназія N 1 Луганської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Мочкін Сергій |загальноосвітній навчальний заклад | |с. Липини Луцького району Волинської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Нікітіна Оксана |Чорноморський навчально-виховний комплекс| |"Школа-гімназія" N 3 Автономної | |Республіки Крим | ----------------------+-----------------------------------------| Оніщенко Ірина |гімназія N 1 м. Прилук Чернігівської | |області | ----------------------+-----------------------------------------| Рожкова Марія |Український гуманітарний ліцей Київського| |національного університету імені Тараса | |Шевченка | ----------------------+-----------------------------------------| Тинкован Олександр |загальноосвітній навчальний заклад N 18 | |м. Івано-Франківська | ----------------------+-----------------------------------------| Гурток юних істориків |загальноосвітній навчальний заклад N 1 | |м. Бершаді Вінницької області | -----------------------------------------------------------------
Лауреати Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,

присвяченого Шевченківським дням
6 клас
------------------------------------------------------------------ Шкурат Наталія |спеціалізований загальноосвітній навчальний | |заклад N 9 з поглибленим вивченням іноземних | |мов м. Білої Церкви Київської області | -----------------------------------------------------------------
7 клас
------------------------------------------------------------------ Тимків Юлія Ігорівна |Голинський загальноосвітній навчальний | |заклад Калуського району Івано- | |Франківської області | --------------------