open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.10.2012 № 510

Про створення спеціалізованого митного органу

Керуючись частиною п'ятою статті 548 Митного кодексу України, НАКАЗУЮ:

1. Створити спеціалізований митний орган - Департамент митного аудиту, аналізу та управління ризиками в межах граничної чисельності посадових осіб Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції і коштів, передбачених на його утримання. Місце розташування Департаменту митного аудиту, аналізу та управління ризиками - місто Київ.

2. Перейменувати Департамент боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції на Департамент боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями.

3. Управлінню фінансів, бухгалтерського обліку та звітності (Околіта М.В.) та Департаменту боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями (Попівняк О.І.) в одноденний строк надати пропозиції щодо граничної чисельності Департаменту митного аудиту, аналізу та управління ризиками та Департаменту боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями.

4. Першому заступнику начальника Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції Прокопенку Я.П. у трьохденний строк:

4.1. Надати до Державної митної служби України пропозиції щодо структури, штатного розпису та кошторису Департаменту митного аудиту, аналізу та управління ризиками.

4.2. Розробити та надати до Державної митної служби України на розгляд положення про Департамент митного аудиту, аналізу та управління ризиками.

4.3. Надати до Департаменту організації митного контролю та оформлення аргументовані пропозиції щодо внесення змін до Класифікатора.

5. Департаменту боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями (Попівняк О.І.) у трьохденний строк:

5.1. Надати до Державної митної служби України пропозиції щодо структури, штатного розпису та змін до кошторису Департаменту боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями.

5.2. Розробити та надати до Державної митної служби України на розгляд зміни до Положення про Департамент боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції Державної митної служби України, затвердженого наказом Державної митної служби України від 07.04.2011 № 289 (у редакції наказу Державної митної служби України від 06.06.2011 № 473) (зі змінами).

5.3. Надати до Департаменту організації митного контролю та оформлення аргументовані пропозиції щодо внесення змін до Класифікатора митних органів, їх структурних підрозділів, митних організацій, спеціалізованих навчальних закладів та науково-дослідної установи митної служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2012 № 1011 (далі - Класифікатор).

6. Департаменту організації митного контролю та оформлення (Сьомка С.М.) забезпечити направлення пропозицій до Міністерства фінансів України для внесення відповідних змін до Класифікатора.

7. Департаменту кадрової роботи (Крамаренко К.В.) у трьохденний строк надати пропозиції щодо кандидатури начальника Департаменту митного аудиту, аналізу та управління ризиками.

8. Управлінню справами (Погорєлова Т.В.) забезпечити направлення 2-х копій цього наказу до Департаменту митного аудиту, аналізу та управління ризиками та 2-х копій цього наказу до Департаменту боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями, засвідчених належним чином.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Служби Дериволкова С.Д.

Голова Служби

І.Г. Калєтнік

WEB MD Office "НПО Поверхность",
www.master-d.com.ua

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: