open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

06.10.2016  № 1781

Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 26 квітня 2016 року (підпункт 7.1 протоколу № 7)

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", згідно з положеннями Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Погодитись з рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України від 26 квітня 2016 року (підпункт 7.1 протоколу № 7) про затвердження Змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09 серпня 2012 року № 1028) у частині обов’язкового підключення корпусу двокорпусного блока з метою розміну корпусів такого блока в межах мінімально допустимого складу обладнання станції виробника, що працює за ціновими заявками, що додаються.

Голова Комісії

Д. Вовк


ПОГОДЖЕНО
Постанова НКРЕКП
06.10.2016 № 1781


ЗАТВЕРДЖЕНО
Протокол Ради Оптового ринку
електричної енергії України
26.04.2016 № 7

ЗМІНИ
до додатка 2 до Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09.08.2012 № 1028) у частині обов’язкового підключення корпусу двокорпусного блока з метою розміну корпусів такого блока в межах мінімально допустимого складу обладнання станції виробника, що працює за ціновими заявками

1. Пункт 3.1.2 підрозділу 3.1 розділу 3 доповнити новим підпунктом 15 такого змісту:

"15) ознака обов’язкового підключення корпусу двокорпусного блока для подальшого розміну корпусів у межах мінімально допустимого складу обладнання станції (ВКб = 1). В іншому випадку ознака не декларується (ВКб = 0).".

2. Пункт 5.2.2 підрозділу 5.2 розділу 5 доповнити новим підпунктом 7 такого змісту:

"7) необхідність забезпечення обов’язкового підключення корпусу двокорпусного блока для подальшого розміну корпусів у межах мінімально допустимого складу обладн~ання станції (ВКб = 1). Підключення таких корпусів двокорпусних блоків має бути погоджено з диспетчерським центром;".

У зв’язку з цим підпункти 7-12 вважати підпунктами 8-13 відповідно.

3. Додаток А до Правил Оптового ринку електричної енергії України доповнити з урахуванням алфавітного порядку умовним позначенням ВКб та його визначенням:

"ВКб - ознака обов’язкового підключення корпусу двокорпусного блока для подальшого розміну корпусів у межах мінімально допустимого складу обладнання станції, 0 чи 1".

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: