open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.09.2014  № 1055

Про внесення доповнень до Переліку підручників і навчальних посібників для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2014 році

З метою реалізації рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 22.08.2014 (протокол № 5/4-19) "Про доповнення Переліку навчальної літератури, що може видаватись за державним замовленням 2014 року та видання, придбання підручників і навчальних посібників для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами" НАКАЗУЮ:

1. Внести доповнення до Переліку підручників і навчальних посібників для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами, що видаватимуться за кошти державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 12 червня 2014 р. № 705 (із змінами), згідно з додатком.

2. Управлінню зв'язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) (Загоруйко Ю.А.) зробити відмітку у справах архіву.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.

Тимчасово виконуюча
обов'язки МіністраІ.Р. Совсун
Додаток
до наказу Міністерства
освіти і науки України
18.09.2014  № 1055

ДОПОВНЕННЯ,
що вносяться до Переліку підручників і навчальних посібників для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2014 році

Доповнити Перелік позиціями такого змісту:

"Спеціальні загальноосвітні навчальні заклади для сліпих дітей (шрифтом Брайля)

1 клас

1. Довгопола К.С., Набоченко О.О. "Рельєфне малювання. 1 клас" (6 частин) навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей.

Спеціальні загальноосвітні навчальні заклади для дітей зі зниженим зором

3 клас

1. Ремажевська В.М., Терлецька-Павлів І.І., Торкаєнко І.І. "Літературне читання. 3 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором.

5 клас

1. Заболотний О.В., Заболотний В.В. "Українська мова. 5 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором.

2. Авраменко О.М. "Українська література. 5 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором.

3. Карпюк О.Д. "Англійська мова. 5 клас (5-й рік навчання)" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором.

4. Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О., Кобзар О.І. "Світова література. 5 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором.

5. Тарасенкова Н.А., Богатирьова І.М., Бочко О.П., Коломієць О.М., Сердюк З.О. "Математика. 5 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором.

6. Ярошенко О.Г., Бойко В.М. "Природознавство. 5 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором.

7. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В. "Основи здоров'я. 5 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором.

Спеціальні загальноосвітні навчальні заклади для дітей із затримкою психічного розвитку

Підготовчий клас

1. Сак Т.В. "Природознавство. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.

2. Сак Т.В., Прохоренко Л.І. "Математика. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.

3. Сак Т.В., Прохоренко Л.І. "Математика. Підготовчий клас" навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.

1 клас

1. Сак Т.В., Прохоренко Л.І. "Математика. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.

2. Сак Т.В., Прохоренко Л.І. "Математика. 1 клас" навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.

3. Вавіна Л.С., Васютинська І.К. "Литературное чтение. 1 класс" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку з російською мовою навчання.

2 клас

1. Прохоренко Л.І., Фесенко В.Г. "Математика. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку.

Спеціальні загальноосвітні навчальні заклади для дітей із розумовою відсталістю

Підготовчий клас

1. Трикоз С.В. "Природознавство. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.

2. Гладченко І.В. "Основи здоров'я. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.

1 клас

1. Трикоз С.В. "Природознавство. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.

2 клас

1. Королько Н.І. "Математика. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.

2. Королько Н.І. "Математика. 2 клас" навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.

5 клас

1. Гіренко Н.А., Кізіченкова С.М. "Світ навколо тебе. 5 клас" навчальний посібник із соціально-побутового орієнтування для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.

6 клас

1. Королько Н.І. "Математика. 6 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.

7 клас

1. Кравець Н.П., Єременко І.Г., Чекурда О.Д. "Літературне читання. 7 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.

9 клас

1. Одинченко Л.К., Липа В.О. "Географія України. 9 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.

2. Одинченко Л.К. "Географія України. 9 клас" навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.

Спеціальні загальноосвітні навчальні заклади для глухих дітей

Підготовчий клас

1. Фомічова Л.І., Котова В.Л. "Вимова. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом.

2. Фомічова Л.І., Котова В.Л., Комісаров О.В. "Розвиток слухового сприймання. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом.

1 клас

1. Фомічова Л.І., Котова В.Л. "Вимова. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом.

2. Фомічова Л.І., Котова В.Л., Комісаров О.В. "Розвиток слухового сприймання. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом.

3. Луцько К.В. "Українська мова. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей.

4. Луцько К.В. "Українська мова. 1 клас" навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей.

2 клас

1. Фомічова Л.І., Котова В.Л. "Вимова. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом.

2. Фомічова Л.І., Котова В.Л., Комісаров О.В. "Розвиток слухового сприймання. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом.

3. Луцько К.В."Українська мова. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей.

4. Борщевська Л.В. "Літературне читання. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей.

3 клас

1. Грищенко Є.С., Несен Г.М. "Літературне читання. 3 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей.

Спеціальні загальноосвітні навчальні заклади для дітей зі зниженим слухом

2 клас

1. Литвинова В.В., Литвинова Н.В. "Літературне читання. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом".

Заступник директора
Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти

Ю.І. Завалевський

{Текст взято з сайту Міністерства освіти і науки http://www.mon.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: