ЗАТВЕРДЖЕНО |
ЗМІНИ
до Інструкції про організацію патрульно-постової служби Військовою службою правопорядку у Збройних Силах України
1. Абзаци перший-четвертий пункту 16 розділу V викласти в такій редакції:
"16. Інструкторсько-методичні заняття з питань організації патрульно-постової служби проводяться під керівництвом:
начальника Центрального управління Служби правопорядку (по м. Києву і Київській області) - військового коменданта (м. Київ), начальників територіальних управлінь - з офіцерами управління, начальниками зональних відділів (відділень), командирами підпорядкованих підрозділів (військових частин) Служби правопорядку та їх заступниками, начальниками підпорядкованих підрозділів Служби правопорядку в гарнізонах - один раз протягом року;
начальників зональних відділів (відділень) та командирів військових частин Служби правопорядку - з офіцерами управління, командирами підпорядкованих підрозділів Служби правопорядку та їх заступниками, начальниками підрозділів Служби правопорядку в гарнізонах - один раз протягом року;
посадових осіб, які відповідають за організацію патрульно-постової служби, - з офіцерами підрозділів Служби правопорядку, військовослужбовцями військової служби за контрактом з числа сержантського (старшинського) та рядового складу, які залучаються до несення патрульно-постової служби та підготовки патрульних, - один раз на півроку.".
2. У розділі VІІІ:
1) в абзаці сьомому пункту 6 глави 1 слова "пива (крім безалкогольного)," виключити;
2) у главі 2:
абзац перший пункту 2 після цифр "44," доповнити цифрами "17220,"
абзац третій пункту 11 після цифр "44," доповнити цифрами "17210-17220,"
3) у главі 3:
в абзаці першому пункту 3 слова "строкової військової служби" виключити;
пункти 14, 15 викласти в такій редакції:
"14. У разі доставлення в орган управління Служби правопорядку (підрозділ Служби правопорядку в гарнізоні) військовослужбовця, який вчинив військове адміністративне правопорушення, передбачене статтями 17210-17220 КУпАП, представником військової частини або військової прокуратури оперативний черговий органу управління Служби правопорядку (посадова особа підрозділу Служби правопорядку в гарнізоні) під час прийняття зазначеного військовослужбовця має прийняти від представника копію протоколу про військове адміністративне правопорушення, висновок щодо результатів медичного огляду особи на стан сп’яніння (у разі його проведення), інші матеріали, що підтверджують факт вчинення правопорушення (рапорти, свідчення свідків тощо), а також особисті документи та речі доставленого військовослужбовця.
15. У разі прийняття рішення щодо затримання та утримання порушника в КТЗ органу управління Служби правопорядку (підрозділу Служби правопорядку в гарнізоні) оперативний черговий органу управління Служби правопорядку (посадова особа підрозділу Служби правопорядку в гарнізоні) на підставі матеріалів, наданих поліцейськими (представниками військової частини або військової прокуратури), складає протокол про адміністративне затримання, після чого порушника поміщають до КТЗ.".