Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2015 р. № 345
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2015 р. № 345 “Про затвердження Порядку постачання озброєння, військової і спеціальної техніки під час особливого періоду, введення надзвичайного стану та у період проведення антитерористичної операції” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 44, ст. 1372) зміни, що додаються.
ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2015 р. № 345
1. Назву і пункт 1 постанови після слів “спеціальної техніки” доповнити словами “та боєприпасів”.
2. У Порядку постачання озброєння, військової і спеціальної техніки під час особливого періоду, введення надзвичайного стану та у період проведення антитерористичної операції, затвердженому зазначеною постановою:
1) назву Порядку після слів “спеціальної техніки” доповнити словами “та боєприпасів”;
2) у пункті 1:
в абзаці першому слова “, що розроблена” замінити словами “та боєприпасів, що розроблені”;
в абзаці другому слова “, що допущена” замінити словами “та боєприпасів, що допущені”;
3) пункт 5 після слів “військової техніки” доповнити словами “та боєприпасів”;
4) доповнити Порядок розділом такого змісту:
“Особливості постачання боєприпасів, що розроблені підприємствами України за власні кошти або кошти іноземної держави, серійне виробництво яких не здійснюється
37. Нагальна потреба у забезпеченні в особливий період боєприпасами, що розроблені підприємствами України за власні кошти або кошти іноземної держави, серійне виробництво яких не здійснюється, визначається державним замовником.
38. Під час організації закупівлі боєприпасів відповідно до потреб державний замовник вивчає заявлені розробником тактико-технічні характеристики зразка боєприпасів, перевіряє наявний комплект робочої конструкторської документації для їх виготовлення. За умови відповідності зразків боєприпасів тактико-технічним характеристикам розробник за участю представників замовника проводить попередні випробування боєприпасів за програмами і методиками, які розробляються науково-дослідними установами замовника.
У разі отримання позитивних результатів попередніх випробувань та розгляду поданого розробником техніко-економічного обґрунтування державний замовник:
розробляє програму і методику визначальних відомчих випробувань;
приймає рішення щодо необхідності включення до основних показників державного оборонного замовлення закупівлі боєприпасів для проведення визначальних відомчих випробувань;
здійснює закупівлю необхідної кількості боєприпасів для проведення визначальних відомчих випробувань відповідно до вимог законодавства у сфері закупівель та охорони державної таємниці;
організовує та забезпечує проведення визначальних відомчих випробувань.
У разі отримання негативних результатів визначальних відомчих випробувань розробник відшкодовує замовнику витрати, пов’язані із закупівлею необхідної для проведення визначальних відомчих випробувань кількості боєприпасів та забезпеченням проведення таких випробувань.
Умови проведення визначальних відомчих випробувань, порядок відшкодування витрат у разі отримання негативних результатів визначаються в державному контракті, укладеному між замовником та розробником.
39. У разі отримання позитивних результатів визначальних відомчих випробувань державний замовник здійснює кодифікацію предмета постачання, видає наказ про допуск до експлуатації.
40. Контроль якості виробництва та прийняття боєприпасів здійснюється представництвами державного замовника на підприємствах, в установах і організаціях відповідно до законодавства.
41. Державний замовник забезпечує проведення підконтрольної експлуатації та державних випробувань, за результатами яких може бути прийнято рішення про прийняття зразка боєприпасів на озброєння (постачання).
42. Умови здійснення розробником авторського супроводження (нагляду) визначаються у державному контракті.”.