Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2015 р. № 772 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 80, ст. 2667, № 82, ст. 2712; 2017 р., № 78, ст. 2395), зміни, що додаються.
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору
1. Пункт 2 доповнити абзацом такого змісту:
“Одержувачами бюджетних коштів можуть бути підприємства та організації, що належать до сфери управління МІП, статутна діяльність яких передбачає забезпечення та здійснення заходів бюджетної програми (далі - одержувачі бюджетних коштів).”.
2. У пункті 3:
підпункт 2 викласти в такій редакції:
“2) створення та поширення інформаційного продукту, спрямованого на забезпечення захисту національного інформаційного простору, у провідних світових та вітчизняних засобах масової інформації, Інтернеті та друкованих виданнях;”;
підпункт 4 після слів “виробництво та поствиробництво” доповнити словами “, розповсюдження та демонстрування”;
доповнити пункт підпунктом 9 такого змісту:
“9) організацію заходів, спрямованих на популяризацію України та просування інтересів України за кордоном.”.
3. Пункт 4 доповнити абзацом такого змісту:
“Інформацію про виконання плану заходів та результативних показників одержувач бюджетних коштів надсилає МІП щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, та за підсумком 11 місяців до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, за встановленою МІП формою для її узагальнення та подання Мінфіну до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.”.
4. Пункт 5 викласти в такій редакції:
“Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.
Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.
Одержувач бюджетних коштів у разі отримання попередньої оплати не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, подає МІП інформацію про фактично виконані роботи, надані послуги у довільній формі.
За результатами проведення процедури закупівлі одержувач бюджетних коштів укладає в установленому порядку з переможцем процедури закупівлі договір про закупівлю товарів, робіт і послуг.
До договору включаються, зокрема, вимоги щодо:
недопущення включення до собівартості робіт і послуг витрат, які безпосередньо не пов’язані з виконанням таких робіт і наданням послуг, або необґрунтованого збільшення їх вартості;
забезпечення надання до закінчення календарного року послуг в обсязі, передбаченому договором;
відповідальності виконавця за порушення строків виконання умов договору;
можливості коригування визначеної в ньому суми у разі зменшення бюджетних призначень;
застосування штрафних санкцій за невиконання або несвоєчасне виконання виконавцем зобов’язань.”.
5. Абзац сьомий пункту 6 викласти в такій редакції:
“Головний розпорядник бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів забезпечують цільове та ефективне використання бюджетних коштів.”.
6. Доповнити Порядок пунктом 71 такого змісту:
“71. Видатки на утримання одержувачів бюджетних коштів, фінансова підтримка або утримання яких не здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, визначаються від 2 до 10 відсотків суми коштів, що витрачаються на організацію та проведення заходу, який фінансується за рахунок бюджетних коштів, враховуючи рівень їх участі.”.