open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

24.07.2014  № 1050

Про відмову ТОВ „ЖИТОМИРЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ” у видачі ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі - НКРЕ), на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання 24 липня 2014 року, розглянувши питання про видачу ТОВ „ЖИТОМИРЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ” ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, установила, що показники нормативів достатності власних активів відповідно до постанови НКРЕ від 29.07.99 № 983 „Про затвердження нормативів достатності власних активів суб‘єктів підприємницької діяльності” (далі - Постанова) на підставі даних балансу підприємства за останній звітний період не можуть бути розрахованими, у зв’язку зі створенням товариства 02.07.2014.

Відповідно до пункту 2 Постанови, якщо підприємство не дотримується вимог хоча б одного з нормативів, затверджених цією постановою, то воно повинне надати Комісії додаткові гарантії у формі банківської гарантії або копії договору на відкриття кредитної лінії, що підтверджує відповідність затвердженим нормативам.

Відповідно до пункту 2.13 Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності, затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.1999 № 1305, у видачі ліцензії може бути відмовлено рішенням НКРЕ у разі недостатності в суб’єкта підприємницької діяльності власних коштів (активів), неможливості додержання інших показників та вимог, що обмежують ризики операцій на оптовому ринку електроенергії, згідно з нормативами, встановленими НКРЕ.

Разом з тим, ТОВ „ЖИТОМИРЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ” не було надано балансу підприємства за останній звітний період та додаткових гарантій у формі банківської гарантії або копії договору на відкриття кредитної лінії, що підтверджує відповідність затвердженим нормативам.

Відповідно до Закону України „Про електроенергетику”, Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики” та пункту 2.13 Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності, затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.1999 № 1305, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ЖИТОМИРЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ” (код ЄДРПОУ 39280752, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Троянів, вул. Довгалівка, буд. 98) у видачі ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, у зв’язку з неможливістю додержання суб’єктом господарської діяльності показників та вимог, що обмежують ризики операцій на оптовому ринку електроенергії, згідно з нормативами, встановленими НКРЕ.

В.о. Голови Комісії

О. Рогозін

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: