ЗАТВЕРДЖЕНО |
ПОРЯДОК ТА КРИТЕРІЇ
проведення творчого конкурсу (пітчингу)
1. Цей Порядок визначає процедуру проведення відбору на конкурсній основі кінопроектів, для виробництва (створення) яких надається державна підтримка в таких формах:
здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для виробництва (створення) документальних, просвітницьких, анімаційних фільмів, фільмів для дитячої аудиторії (з урахуванням художньої та культурної значущості), фільмів художньої та культурної значущості (авторських фільмів) та фільмів-дебютів, в обсязі до 100 відсотків включно загальної кошторисної вартості виробництва відповідного фільму;
надання державної субсидії на виробництво (створення) фільму (ігрового, анімаційного тощо), обсяг якої не може перевищувати 80 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;
надання державної субсидії на виробництво (створення) телевізійного фільму, телевізійного серіалу, обсяг якої не може перевищувати 50 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва телевізійного фільму, телевізійного серіалу.
2. Конкурсний відбір проводиться шляхом оцінювання кінопроектів.
3. Для забезпечення проведення конкурсного відбору з урахуванням його напрямів Рада з державної підтримки кінематографії (далі - Рада) за поданням Держкіно ухвалює рішення про створення експертних комісій, які здійснюють оцінювання кінопроектів, що подаються для участі у конкурсному відборі.
Рішення про утворення експертних комісій та затвердження їх персонального складу приймає Рада за поданням Держкіно.
4. Право на отримання державної підтримки має суб’єкт кінематографії, який внесений до Державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів та відповідає одному з критеріїв, визначених частиною першою статті 8 Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні».
5. Не допускаються до участі у конкурсному відборі кінопроекти, подані суб’єктами кінематографії, які:
визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;
перебувають у стані припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця;
мають заборгованість перед бюджетом зі сплати податків і зборів;
мають заборгованість із виплати заробітної плати.
6. У цьому Порядку поняття і терміни вживаються у значеннях, наведених в Законі України «Про кінематографію».
II. Порядок та умови проведення конкурсного відбору
1. Конкурсний відбір проводиться в межах обсягу коштів, визначених Радою на відповідний рік для фінансування кожної з форм державної підтримки, зазначених у пункті 1 розділу I цього Порядку.
2. Рішення про проведення конкурсного відбору приймається Держкіно за напрямами залежно від видів фільмів.
3. Конкурсний відбір проводиться за такими напрямами:
фільми (художньої та культурної значущості (авторські фільми), фільми-дебюти, ігрові, неігрові, анімаційні);
Кожен конкурсний відбір може включати один або декілька напрямів.
Конкурсний відбір за кожним з напрямів може проводитись за окремими групами (національні фільми та фільми спільного виробництва).
У разі проведення конкурсного відбору за окремими темами за кожним з напрямів можуть встановлюватися окремі вид і тематика сесії.
Напрями, окремі групи та окремі види сесії за кожним з напрямів визначаються Радою за поданням Держкіно.
Конкурсний відбір за кожним з напрямів проводиться не менше двох разів на рік та може відбуватися у різний час. Кожен напрям конкурсного відбору оцінює окрема експертна комісія.
4. Для участі у конкурсному відборі суб’єкти кінематографії подають до Держкіно заявку на участь в конкурсному відборі (пітчингу) (далі - заявка) за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку, до якої додаються документи, які характеризують кінопроект, та фінансовий план фільму (далі - додатки до заявки), згідно з додатками 2, 3 до цього Порядку.
Для фільму, що перебуває на завершальній стадії виробництва, крім документів, зазначених в абзаці першому цього пункту, додатково додаються документи та матеріали згідно з додатком 4 до цього Порядку.
Документи, що подаються на конкурсний відбір, викладаються державною мовою.
5. Подані на конкурсний відбір документи не рецензуються і суб’єкту кінематографії не повертаються.
6. Оголошення про проведення конкурсного відбору оприлюднюється на офіційному веб-сайті Держкіно.
порядок та умови проведення конкурсного відбору;
напрями конкурсного відбору та їх кількість, окремі групи та окремі види сесії за кожним з напрямів (у разі їх визначення);
перелік документів та строки їх подання;
електронна адреса, на яку надсилаються документи;
7. Строк подання документів не може бути менше ніж 30 днів або більше ніж 70 днів з моменту оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Держкіно.
8. Заявка, додатки до заявки, додаткові документи та матеріали (за наявності) надсилаються одночасно в паперовій та електронній формі у форматі PDF. Секретар відповідної експертної комісії, який є працівником Держкіно (далі - секретар), приймає документи та протягом трьох робочих днів з дати їх отримання проводить перевірку повноти поданих документів та їх відповідності вимогам, визначеним цим Порядком.
9. Достовірність інформації, зазначеної у документах, забезпечують суб’єкти кінематографії.
10. Датою одержання заявки вважається дата її надходження на електронну адресу, зазначену в оголошенні. Секретар не пізніше одного робочого дня з дати отримання заявки надсилає на електронну адресу суб’єкта кінематографії підтвердження про її одержання.
11. У разі подання документів у неповному обсязі або неналежно оформлених секретар повідомляє про це суб’єкта кінематографії шляхом направлення листа на електронну та поштову адреси.
12. Зауваження до поданих документів публікуються на офіційному веб-сайті Держкіно у день виявлення недоліків.
13. Суб’єкт кінематографії не пізніше трьох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошенні строку подання документів).
У разі якщо суб’єкт кінематографії в установлений пунктом 7 цього розділу строк не усуне або лише частково усуне висловлені Держкіно зауваження, його кінопроект не допускається до участі у конкурсному відборі.
14. Документи, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку їх приймання, не розглядаються.
15. Заявки оприлюднюються на офіційному веб-сайті Держкіно не пізніше трьох робочих днів після завершення строку приймання документів. Додатки до заявки, додаткові документи та матеріали, подані на конкурс, оприлюдненню не підлягають.
Заявки, подані суб’єктами кінематографії, зазначеними у пункті 5 розділу I цього Порядку, оприлюдненню не підлягають.
16. Заявки та додатки до заявки, які пройшли перевірку їх повноти та відповідності вимогам, визначеним цим Порядком, в електронній формі протягом п’яти робочих днів після завершення зазначеного в оголошенні строку їх приймання надсилаються одночасно членам експертних комісій відповідного напряму та членам Ради.
III. Проведення конкурсного відбору
1. Конкурсний відбір проводиться у два етапи.
2. На першому етапі члени експертних комісій проводять дистанційне оцінювання кінопроектів протягом тридцяти днів з дати отримання заяв та документів, надісланих їм секретарем засобами електронного зв’язку.
Члени експертних комісій оцінюють кінопроект індивідуально за такими критеріями:
драматургічна якість сценарію;
3. За результатами оцінювання член експертної комісії заповнює картку експертної оцінки кінопроекту (перший етап) за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку.
Оцінка за кожним з критеріїв виставляється у балах з огляду на рівень відповідності кінопроекту критерію:
5 балів - повна відповідність;
У картці експертної оцінки кінопроекту також надається стисла рецензія на кінопроект (не менше двох - трьох речень), у якій зазначаються його недоліки чи переваги, а також наводяться аргументи щодо виставлених за кожним з критеріїв балів.
4. Не пізніше ніж на тридцятий день з дати отримання заявок та додатків до заявок експертні комісії проводять засідання, на яких обговорюють оцінені експертами кінопроекти та передають секретарям заповнені картки експертних оцінок кінопроектів.
За результатами засідань не пізніше ніж на другий робочий день секретарі експертних комісії складають протоколи, які підписуються головами експертних комісій. Копії протоколів протягом трьох робочих днів з дати їх підписання оприлюднюються на офіційному веб-сайті Держкіно.
5. За результатами першого етапу конкурсного відбору Держкіно протягом п’яти робочих днів з моменту оприлюднення протоколів формує перелік кінопроектів, допущених до участі у другому етапі конкурсного відбору (далі - перелік).
6. До участі у другому етапі конкурсного відбору пропонуються кінопроекти, які за результатами оцінювання отримали середню оцінку не менш як 3,5 бала та були оцінені не менше ніж 2/3 від затвердженого складу експертної комісії.
Середній бал обраховується шляхом ділення загальної суми балів, отриманих кінопроектом, на кількість членів експертної комісії, які провели його оцінювання.
У переліку зазначаються назва кінопроекту, який оцінювався, та його середній бал (рейтинг).
7. Рада розглядає поданий Держкіно перелік на своєму засіданні за участю членів експертних комісій.
Засідання Ради є відкритими, вхід на засідання - вільним. Представникам засобів масової інформації дозволяється здійснювати відеозапис, аудіозапис та проводити трансляцію.
Члени Ради мають право ставити запитання членам експертних комісій щодо їх експертних оцінок за кожним з розглянутих кінопроектів.
За результатами розгляду переліку Рада у порядку, визначеному статтями 9, 10 Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні», приймає відповідне рішення.
Рада за мотивованим рішенням може допустити до участі у другому етапі конкурсного відбору кінопроекти, що не були включені до переліку, поданого Держкіно.
Рішення Ради про затвердження переліку кінопроектів, допущених до участі у другому етапі конкурсного відбору, та перелік публікуються на офіційному веб-сайті Держкіно не пізніше ніж на третій робочий день після його прийняття.
8. Другий етап конкурсного відбору проводиться не пізніше десяти робочих днів з дати оприлюднення переліку.
Оголошення про проведення другого етапу конкурсного відбору оприлюднюється на офіційному веб-сайті Держкіно. В оголошенні зазначаються дата, час і місце проведення другого етапу конкурсного відбору.
Секретар повідомляє суб’єктів кінематографії, кінопроекти яких допущені до участі у другому етапі конкурсного відбору, про дату, час, місце проведення та порядок денний засідання другого етапу конкурсного відбору не пізніше ніж за три робочі дні.
9. Члени експертних комісій, які не брали участі в оцінюванні кінопроектів під час першого етапу конкурсного відбору, не мають права оцінювати кінопроекти, допущені до участі у другому етапі конкурсного відбору.
10. На другому етапі конкурсного відбору суб’єкти кінематографії, кінопроекти яких включені до переліку, презентують їх на відкритому засіданні експертної комісії (презентаційна сесія). Презентація кінопроекту триває не більше п’ятнадцяти хвилин. Члени експертної комісії, члени Ради та представники Держкіно мають право ставити суб’єкту кінематографії запитання щодо презентованого кінопроекту.
11. Під час другого етапу конкурсного відбору трансляція засідання експертної комісії (презентаційних сесій) проводиться в режимі реального часу. Інформація про час, місце проведення засідання експертної комісії (презентаційної сесії) та інтернет-адреса, за якою відбуватиметься трансляція, оприлюднюються на офіційному веб-сайті Держкіно.
Відео- та аудіозаписи засідань експертних комісій (презентаційних сесій) зберігаються у відкритому доступі на офіційному веб-сайті Держкіно протягом одного року, починаючи з дня засідання.
12. Після проведення презентаційної сесії члени експертної комісії здійснюють оцінювання кінопроекту індивідуально за такими критеріями:
оригінальність ідеї, актуальність теми;
драматургічна якість сценарію (трітменту);
творчий потенціал авторської групи;
відповідність ліміту витрат масштабам кінопроекту;
наявність інших джерел фінансування;
13. За результатами оцінювання члени експертних комісій заповнюють висновок експертної оцінки кінопроекту (другий етап) за формою згідно з додатком 6 до цього Порядку, який після завершення презентаційної сесії передають секретареві експертної комісії.
Оцінка за кожним з критеріїв виставляється у балах з огляду на рівень відповідності кінопроекту критерію:
5 балів - повна відповідність;
У висновку експертної оцінки кінопроекту надається стислий висновок експерта на кінопроект (не менше трьох речень), в якому зазначаються його недоліки чи переваги, а також наводяться аргументи щодо виставлених балів за кожним з критеріїв.
14. Середній бал кінопроекту обраховується шляхом ділення загальної суми балів на кількість членів експертної комісії, які здійснили оцінювання кінопроекту.
15. Протягом 5 робочих днів після проведення другого етапу конкурсного відбору секретар експертної комісії складає протокол, який затверджується головою експертної комісії.
Копія протоколу експертної комісії за результатами другого етапу конкурсного відбору оприлюднюється на офіційному веб-сайті Держкіно протягом трьох робочих днів з дати його підписання.
16. За результатами другого етапу конкурсного відбору Держкіно протягом трьох робочих днів з моменту оприлюднення протоколу формує перелік кінопроектів - переможців конкурсного відбору.
До переліку кінопроектів - переможців конкурсного відбору включаються кінопроекти, які за результатами другого етапу конкурсного відбору отримали середній бал не менш як 35 балів і які були оцінені не менше ніж 2/3 від складу експертної комісії, що мав право на оцінювання кінопроектів, допущених до другого етапу конкурсного відбору.
У переліку кінопроектів - переможців конкурсного відбору зазначаються найменування суб’єкта кінематографії, назва кінопроекту, вид фільму, прізвище, ім’я, по батькові режисера-постановника.
17. Перелік кінопроектів - переможців конкурсного відбору затверджується рішенням Ради за поданням Держкіно та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Держкіно не пізніше ніж на другий робочий день після його затвердження.
18. Оголошення про проведення засідання Ради оприлюднюється на офіційному веб-сайті Держкіно. В оголошенні зазначаються дата, час та місце проведення засідання.
Рада розглядає поданий Держкіно перелік кінопроектів - переможців конкурсного відбору на засіданні за участю членів експертних комісій.
Члени Ради та представники Держкіно під час проведення засідання можуть ставити запитання членам експертної комісії відповідного напряму щодо їх висновків за кожним з розглянутих кінопроектів.
При затверджені переліку кінопроектів - переможців конкурсного відбору Рада за мотивованим рішенням може ухвалити рішення, що не збігається з оцінками членів експертних комісій.
19. Держкіно має право надавати за письмовим запитом авторів або виробників кінопроектів узагальнені висновки Ради та експертних комісій щодо поданого на конкурсний відбір кінопроекту без зазначення особистої інформації членів експертної комісії.
20. Кінопроекти, які не увійшли до переліку кінопроектів - переможців конкурсного відбору, після доопрацювання можуть повторно подаватися на конкурсний відбір не більше двох разів поспіль.
21. Кінопроекти, включені до переліку кінопроектів - переможців конкурсного відбору, можуть бути виключені з нього у зв’язку із:
закінченням їх виробництва та виконанням договірних зобов’язань між Держкіно та виробниками фільмів;
письмовою відмовою виробника від подальшої реалізації кінопроекту (за умови відсутності у виробника перед державою фінансових і договірних зобов’язань щодо цього кінопроекту);
неукладенням протягом трьох років договору на виробництво фільму між Держкіно та виробником.
22. Усі документи, пов’язані з проведенням конкурсного відбору (пітчингу), зберігаються Держкіно у строки, встановлені законодавством України. Додатки до заявки, додаткові документи та матеріали, подані суб’єктами кінематографії на конкурсний відбір, не підлягають розголошенню та переданню будь-яким третім особам, крім випадків, передбачених законодавством України.
23. Державна підтримка у формах, передбачених пунктом 1 розділу I цього Порядку, надається суб’єктам кінематографії, кінопроекти яких включені до переліку кінопроектів - переможців конкурсного відбору, на підставі рішення Ради про надання такої державної підтримки, яке приймається Радою відповідно до Порядку прийняття рішення Радою з державної підтримки кінематографії про здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для виробництва (створення) документальних, просвітницьких, анімаційних фільмів, фільмів для дитячої аудиторії (з урахуванням художньої та культурної значущості), фільмів художньої та культурної значущості (авторських фільмів) та фільмів-дебютів, надання державної субсидії на виробництво (створення) фільму (ігрового, анімаційного тощо), телевізійного фільму, телевізійного серіалу.
ЗАЯВКА
на участь в конкурсному відборі (пітчингу)
ДОКУМЕНТИ,
які характеризують кінопроект
№ з/п | Назва документа | Пояснення |
I. Презентація проекту | ||
1 | Синопсис | 1 арк. |
2 | Режисерське бачення (експлікація) | Опис стилю, структури та візуальної презентації фільму (1 арк.) |
3 | Продюсерське бачення | Презентація, що розкриває актуальність проекту, чому він важливий для продюсера персонально, чому тема проекту є універсальною, який емоційний ефект очікується від аудиторії, як продюсер реалізовуватиме проект на всіх стадіях його виробництва (1 арк.) |
4 | Маркетингова стратегія | Презентація, що відображає стан розвитку проекту, унікальність проекту, його ринкову привабливість, на яку аудиторію спрямований фільм, які фестивалі, кіноринки та ко-продакшн маркети планується відвідати (1 арк.) |
5 | Біографія та фільмографія режисера-постановника | 1 арк. |
6 | Біографія та фільмографія продюсера | 1 арк. |
7 | Біографія та фільмографія автора сценарію | 1 арк. |
8 | Кіносценарій: | Орієнтовний обсяг сценарію із розрахунку: |
для ігрового фільму; | 1 хвилина екранного часу дорівнює 1 сторінці друкованого тексту (шрифт Courier New, розмір 12 пунктів, міжрядковий інтервал одинарний; параметри сторінки: верхнє і нижнє поля - 2 см, ліве поле - 3 см, праве поле - 1,5 см). | |
для повнометражного анімаційного фільму; | До 45 арк. | |
для телесеріалу; | До 60 арк. | |
для короткометражного анімаційного фільму. | До 10 арк. | |
Сторіборд для анімаційного фільму. | Послідовність малюнків, які є допоміжним засобом при створенні анімаційного фільму. | |
Розгорнутий синопсис (трітмент) для неігрового фільму | До 7 арк. | |
9 | Перелік творчого складу знімальної групи (оператор-постановник, художник-постановник, композитор та інші) | За наявності із зазначенням громадянства |
10 | Орієнтовний календарний план виробництва фільму; місця основних зйомок | Перелік місць, де планується проводити зйомки, фото відібраних місць зйомок (за наявності) |
11 | Кошторис фільму (ліміт витрат) | У гривнях |
12 | Підтвердження про згоду інших співвиробників (ко-продюсерів) у разі співвиробництва (ко-продукції) | Листи про наміри, листи підтримки або інші документи, що засвідчують заінтересованість партнерів у співвиробництві, підтвердження джерел і планованих обсягів фінансування кінопроекту, копії документів, що підтверджують фінансування виробництва фільму з інших джерел |
13 | Копія договору про спільне виробництво | Для фільмів спільного виробництва з іншими країнами |
14 | Інформація про раніше отриману державну фінансову підтримку | Рік, вид підтримки, назва аудіовізуального твору, результати дистрибуції та розповсюдження, перелік фестивалів, призів, творчих заходів, інформація про фільм тощо |
15 | Перелік акторів | За наявності на дату подання проекту (із зазначенням громадянства), фотопроби |
16 | Календарний план фінансування фільмів за рахунок Державного бюджету України | Період виробництва або етап, термін виробництва, кошторисна вартість періоду або етапу |
17 | Посилання на попередні фільми режисера | За наявності на дату подання проекту |
18 | Копії документів, що підтверджують освіту режисера кінопроекту у галузі | Копія диплому (для фільму-дебюту) |
II. Додаткові документи | ||
1 | Копія договору, що підтверджує наявність авторських прав на сценарій суб’єкта продюсерської системи | Копії авторських договорів про створення фільму, а також копії авторських договорів про передачу виключного права на екранізацію (у разі кінематографічного використання літературного першоджерела) |
2 | Копії реєстраційних документів | Копія статуту; |
Джерело фінансування | Сума, грн | Відсоток (від загальної суми бюджету) | Стадії (на розгляді, підтверджено, планується до подання) |
1. Країна: Україна, компанія-виробник, ім’я продюсера | |||
Державне агентство України з питань кіно (сума державної підтримки) | |||
Інші внески | |||
Усього: | |||
2. Країна*: ____________ , компанія-виробник, ім’я продюсера | |||
Назва фонду, телекомпанії, дистриб’ютора, які виявили бажання взяти участь у співвиробництві | |||
Усього: | |||
3. Країна*: ____________ , компанія-виробник, ім’я продюсера | |||
Назва фонду, телекомпанії, дистриб’ютора, які виявили бажання взяти участь у співвиробництві | |||
Усього: | |||
Загалом |
__________
* Заповнюється у разі спільного виробництва (ко-продукції).
ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ ТА МАТЕРІАЛИ
(для кінопроектів, що перебувають у завершальній стадії виробництва)
№ з/п | Назва документів та матеріалів | Кількість примірників |
1 | Робочий матеріал або чорновий монтаж фільму (на флеш-накопичувачі та посилання на веб-сайт, де є можливість переглядати матеріали) | 3 |
2 | Режисерський сценарій | 3 |
3 | Звіт фактичних витрат виконаних робіт, підписаний продюсером, режисером-постановником, головним бухгалтером фільму | 1 |
4 | Кошторис витрат на залишковий обсяг робіт з виробництва фільму | 1 |
5 | Генеральний кошторис | 1 |
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ КІНО
ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ
КАРТКА
експертної оцінки кінопроекту (перший етап)
оригінальність ідеї, актуальність теми;
драматургічна якість сценарію;
Експерт оцінює наданий кінопроект за шкалою від 1 до 5 балів. Для оцінок 1-3 експерт повинен вказати на недоліки кінопроекту, для оцінок 4, 5 - зазначити його позитивні складові.
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ КІНО
ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ
ВИСНОВОК
експертної оцінки кінопроекту (другий етап)
Прізвище експерта: |
Назва кінопроекту: |
Тип проекту: ІГРОВИЙ ДЛЯ ШИРОКОЇ АУДИТОРІЇ; ІГРОВИЙ - АВТОРСЬКЕ КІНО; НЕІГРОВИЙ; ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА; ДЕБЮТ; АНІМАЦІЙНИЙ, ТЕЛЕСЕРІАЛ |
Автор кінопроекту: |
Студія-виробник: |
Загальний бюджет проекту: |
Орієнтовна сума державної підтримки: |
Кожен критерій оцінюється від 1 до 5 балів.
№ з/п | Назва критерію | Кількість балів |
1 | Оригінальність ідеї, актуальність теми | |
2 | Драматургічна якість сценарію (трітменту), вибір стилю, опис головних героїв, художня правдивість конфліктів та їх вирішення | |
3 | Режисерське бачення. Режисерська експлікація фільму, привабливість режисерського бачення, відповідність режисерського бачення сценарній основі фільму | |
4 | Продюсерське бачення | |
5 | Маркетингова стратегія: ринкова привабливість проекту, розуміння цільової аудиторії, потенціал вітчизняної та міжнародної дистрибуції, перспектива фестивального успіху, наявність домовленості продюсера з дистриб’юторами і телекомпаніями | |
6 | Творчий потенціал: потенціал авторської групи, що заявлена для створення фільму (за умови, що є листи про наміри щодо участі в проекті). Успішний досвід реалізації кінопроектів в минулому основних членів творчої групи, художня якість попередніх робіт | |
7 | Відповідність ліміту витрат та масштабу кінопроекту, доцільність кошторисних витрат, співвідношення «мета - ціна - якість» | |
8 | Наявність інших джерел фінансування. Угоди та листи про наміри можливих партнерів та країн, у тому числі дистриб’юторів і телекомпаній (у разі 100 % фінансування ставиться 5 балів; у разі часткового - від 1 до 5 балів) | |
9 | Соціальна важливість проекту, виховний ефект, проголошення духовних, моральних, гуманістичних цінностей, сприяння створенню позитивного іміджу України |
ВИСНОВОК ЕКСПЕРТА (не менше трьох речень):
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________