open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
Чинний

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.11.2015  № 1368


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 листопада 2015 р.
за № 1488/27933

Про затвердження Порядку та умов присвоєння класної кваліфікації рятувальникам і громадянам України, яких приймають на роботу до аварійно-рятувальних служб

Відповідно до частини тринадцятої статті 90 Кодексу цивільного захисту України, Порядку атестації аварійно-рятувальних служб і рятувальників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 р. № 828, з метою присвоєння класної кваліфікації рятувальникам і громадянам України, які приймаються на роботу до аварійно-рятувальних служб, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок та умови присвоєння класної кваліфікації рятувальникам і громадянам України, які приймаються на роботу до аварійно-рятувальних служб, що додається.

2. Департаменту юридичного забезпечення (Горбась Д.В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

А.Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:


В. о. Міністра інфраструктури України


Міністр охорони здоров'я України


Міністр енергетики
та вугільної промисловості України


Голова Державної служби України
з надзвичайних ситуацій


Перший заступник Голови
Державної служби гірничого нагляду
та промислової безпеки України

В. Шульмейстер


О. Квіташвілі
В.В. Демчишин
М. Чечоткін


О.П. Павлюк


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх
справ України
06.11.2015  № 1368


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 листопада 2015 р.
за № 1488/27933

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
присвоєння класної кваліфікації рятувальникам і громадянам України, яких приймають на роботу до аварійно-рятувальних служб

1. Ці Порядок та умови визначають процедуру присвоєння класної кваліфікації рятувальникам і громадянам України, яких приймають на роботу до аварійно-рятувальних служб (далі – громадяни).

2. Присвоєння класної кваліфікації спрямоване на зростання професійної майстерності рятувальників, досконале оволодіння ними технікою та спорядженням, чітке та впевнене виконання функціональних обов'язків.

3. Громадянам, які приймаються на роботу до аварійно-рятувальних служб на посади основного особового складу, у разі успішного проходження первинної атестації присвоюється класна кваліфікація «рятувальник».

4. Згідно з кваліфікаційними вимогами рятувальникам присвоюються такі класні кваліфікації:

рятувальник;

рятувальник 3-го класу;

рятувальник 2-го класу;

рятувальник 1-го класу;

рятувальник вищої категорії.

5. Порядок подання та розгляду необхідних документів для присвоєння класної кваліфікації рятувальникам і громадянам визначається постановою Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 року № 828 «Про затвердження Порядку атестації аварійно-рятувальних служб і рятувальників».

6. За результатами проведеної атестації присвоюються такі класні кваліфікації:

рятувальник – громадянину, який пройшов первинну професійну підготовку рятувальника та атестацію з метою перевірки його здатності до проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, гасіння пожеж, а також для надання права на проведення таких робіт (далі – Атестація);

рятувальник 3-го класу – рятувальнику, який має стаж роботи рятувальником не менше двох років і пройшов Атестацію;

рятувальник 2-го класу – рятувальнику, який має стаж роботи  рятувальником 3-го класу не менше двох років і пройшов Атестацію;

рятувальник 1-го класу – рятувальнику, який має стаж роботи рятувальником 2-го класу не менше двох років і пройшов Атестацію;

рятувальник вищої категорії – рятувальнику, який має стаж роботи рятувальником 1-го класу не менше двох років і пройшов Атестацію.

7. При присвоєнні класної кваліфікації необхідно дотримуватися такої послідовності: рятувальник, рятувальник 3-го класу, рятувальник 2-го класу, рятувальник 1-го класу, рятувальник вищої категорії.

8. Підставою для розгляду питання щодо дострокового присвоєння рятувальнику класної кваліфікації вищого ступеня є клопотання керівника аварійно-рятувальної служби та результати перевірки рівня підготовки такого рятувальника.

Т.в.о. директора
Департаменту юридичного
забезпечення Міністерства
внутрішніх справ УкраїниО.М. Губарева

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: