open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 14 січня 2013 р. № 66
Київ

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 1011 від 28.12.2016}

Про внесення змін до Положення про проекти із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку (національні проекти)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про проекти із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку (національні проекти), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 р. № 1255 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 3, ст. 176, № 89, ст. 3234), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 січня 2013 р. № 66

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про проекти із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку (національні проекти)

1. В абзаці другому пункту 2 слова “окремої галузі” замінити словами “базових галузей”.

2. Пункти 4, 8 і 10 викласти в такій редакції:

“4. Державна підтримка для реалізації національних проектів може надаватися, зокрема, у формі:

співфінансування з державного та/або місцевих бюджетів;

державних і місцевих гарантій відповідно до законодавства з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями суб’єктів господарювання;

кредитування за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

повної або часткової компенсації за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів відсотків за кредитами, залученими суб’єктами господарювання.

Реалізація національних проектів може здійснюватися на умовах державно-приватного партнерства.”;

“8. Розгляд та затвердження попереднього техніко-економічного обґрунтування національного проекту здійснюється Кабінетом Міністрів України протягом одного місяця з дати подання його Держінвестпроектом.”;

“10. У рішенні Кабінету Міністрів України про затвердження попереднього техніко-економічного обґрунтування національного проекту зазначається форма державної підтримки (у разі її надання).”.

3. У пункті 11:

абзац третій викласти в такій редакції:

“здійснює згідно із законодавством вибір інвестора для реалізації національного проекту та укладає з ним відповідний договір. У разі надання державної підтримки пропозиції щодо вибору інвестора та укладення з ним відповідного договору погоджуються з Кабінетом Міністрів України;”;

в абзацах четвертому, п’ятому, сьомому і восьмому слова “проектно-кошторисна документація” в усіх відмінках замінити словами “проектна документація” у відповідному відмінку;

абзац шостий викласти в такій редакції:

“У разі надання державної підтримки для реалізації національного проекту вибір розробника проектної документації здійснюється замовником на конкурсній основі.”.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: