open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Нечинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 4 лютого 2013 р. № 70
Київ

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 69 від 12.03.2014}

Про визначення питань, що належать до компетенції Першого віце-прем’єр-міністра України та віце-прем’єр-міністрів України

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 535 від 07.08.2013}

Відповідно до статті 43 Закону України “Про Кабінет Міністрів України”, Указів Президента України від 24 грудня 2012 р. № 731 “Деякі питання забезпечення виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень” та від 28 грудня 2012 р. № 765 “Питання забезпечення виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у сферах культури, освіти, науки, молоді, спорту та охорони здоров’я” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Визначити питання, що належать до компетенції Першого віце-прем’єр-міністра України та віце-прем’єр-міністрів України, згідно з додатком 1.

2. Установити, що в разі відсутності:

Прем’єр-міністра України його повноваження здійснює Перший віце-прем’єр-міністр України;

Першого віце-прем’єр-міністра України чи одного з віце-прем’єр-міністрів України їх повноваження здійснюють посадові особи згідно з додатком 2.

3. Визнати такими, що втратили чинність, акти Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

Додаток 1
до постанови Кабінету Міністрів України
від 4 лютого 2013 р. № 70

ПИТАННЯ,
що належать до компетенції Першого віце-прем’єр-міністра України та віце-прем’єр-міністрів України

1. Перший віце-прем’єр-міністр України та віце-прем’єр-міністри України відповідно до статті 43 Закону України “Про Кабінет Міністрів України” та з урахуванням Указів Президента України від 24 грудня 2012 р. № 731 “Деякі питання забезпечення виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень” та від 28 грудня 2012 р. № 765 “Питання забезпечення виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у сферах культури, освіти, науки, молоді, спорту та охорони здоров’я”:

забезпечують виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у відповідних напрямах діяльності;

забезпечують підготовку питань для розгляду на засіданнях Кабінету Міністрів України, попередньо розглядають і погоджують проекти законів, актів Президента України, що готуються Кабінетом Міністрів України, та проекти відповідних актів Кабінету Міністрів України, сприяють узгодженню позицій між членами Кабінету Міністрів України, вносять пропозиції щодо порядку денного засідань Кабінету Міністрів України;

беруть участь у розгляді питань на засіданнях Кабінету Міністрів України, мають право бути присутніми на засіданнях Верховної Ради України та її органів, брати участь у роботі колегій міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, засіданнях Ради міністрів Автономної Республіки Крим;

забезпечують взаємодію Кабінету Міністрів України з Президентом України та Верховною Радою України з питань діяльності Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади;

здійснюють за рішенням Кабінету Міністрів України керівництво консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами, що утворюються Кабінетом Міністрів України;

представляють в установленому порядку Кабінет Міністрів України у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами та організаціями в Україні та за її межами;

ведуть переговори і підписують міжнародні договори України відповідно до наданих їм повноважень;

здійснюють інші передбачені законами повноваження.

Перший віце-прем’єр-міністр України та віце-прем’єр-міністри України, здійснюючи покладені на них повноваження, погоджують укладення і розірвання контрактів з керівниками державних підприємств, що належать до сфери управління міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, відповідно до номенклатурних груп, до яких належать зазначені державні підприємства, за показниками, затвердженими згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1993 р. № 203 “Про застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, що є у державній власності” (ЗП України, 1993 р., № 6, ст. 121; Офіційний вісник України, 1999 р., № 13, ст. 514).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2010 р. № 297 “Деякі питання управління корпоративними правами держави” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 26, ст. 1030) Перший віце-прем’єр-міністр України погоджує завдання на голосування представникам держави на загальних зборах та засіданнях наглядової ради господарських товариств, у статутному капіталі яких державна частка становить понад 50 відсотків, після їх попереднього розгляду віце-прем’єр-міністрами України.

2. Перший віце-прем’єр-міністр України Арбузов С.Г. забезпечує виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у сферах аграрної політики та продовольства, економічного розвитку, торгівлі, соціальної політики, фінансів, доходів і зборів.

До компетенції Першого віце-прем’єр-міністра України Арбузова С.Г. належать питання забезпечення упровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” та реалізації Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження зазначеної Програми за напрямом “Приватизація та управління державною власністю”.

3. Віце-прем’єр-міністр України Бойко Ю.А. забезпечує виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у сферах екології, природних ресурсів, енергетики, космічної діяльності, вугільної промисловості та промислової політики.

{Абзац перший пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 535 від 07.08.2013}

До компетенції Віце-прем’єр-міністра України Бойка Ю.А. належать питання забезпечення упровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” та реалізації Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження зазначеної Програми за напрямом “Реформа енергетики”.

4. Віце-прем’єр-міністр України Вілкул О.Ю. забезпечує виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у сферах інфраструктури, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

До компетенції Віце-прем’єр-міністра України Вілкула О.Ю. належать питання забезпечення:

упровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” та реалізації Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження зазначеної Програми за напрямом “Електронне урядування”;

координації роботи з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу;

координації діяльності Держінвестпроекту, Укрєвроінфрапроекту, державної установи “Урядовий контактний центр”.

5. Віце-прем’єр-міністр України Грищенко К.І. забезпечує виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у сферах культури, освіти, науки, молоді, спорту та охорони здоров’я.Додаток 2
до постанови Кабінету Міністрів України
від 4 лютого 2013 р. № 70

ЗДІЙСНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ
у разі відсутності Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України

У разі відсутності Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України їх повноваження здійснюють:


Першого віце-прем’єр-міністра України Арбузова С.Г.

-

Віце-прем’єр-міністр України Бойко Ю.А.


Віце-прем’єр-міністра України Бойка Ю.А

-

Перший віце-прем’єр-міністр України Арбузов С.Г.


Віце-прем’єр-міністра України Вілкула О.Ю.

-

Віце-прем’єр-міністр України Грищенко К.І.


Віце-прем’єр-міністра України Грищенка К.І.

-

Віце-прем’єр-міністр України Вілкул О.Ю.
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 4 лютого 2013 р. № 70

ПЕРЕЛІК
актів Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 509 “Про виконання повноважень Прем’єр-міністра України у разі його відсутності” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 45, ст. 1866).

2. Пункт 5 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 р. № 944 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 69, ст. 2630).

3. Пункт 9 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 р. № 491 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 42, ст. 1624).

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: