open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.02.2013  № 39


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 лютого 2013 р.
за № 316/22848

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства закордонних справ № 182 від 23.04.2018}

Про внесення змін до наказу Міністерства закордонних справ України від 05 січня 2011 року № 3

З метою приведення нормативно-правових актів МЗС України у відповідність до вимог статті 29 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2012 року № 651 „Про затвердження Порядку формування і використання закордонними дипломатичними установами України коштів державного бюджету для здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів громадян України за кордоном і внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2001 р. № 381” НАКАЗУЮ:

1. Пункт 6 наказу МЗС України від 05 січня 2011 року № 3 „Про затвердження Положення про консульський збір України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 січня 2011 року за № 131/18869, викласти в такій редакції:

„6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату.”.

2. Затвердити Зміни до Положення про консульський збір України, затвердженого наказом МЗС України від 05 січня 2011 року № 3, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 січня 2011 року за № 131/18869, що додаються.

3. Департаменту з фінансово-адміністративних питань та діловодства забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Департаменту з фінансово-адміністративних питань та діловодства МЗС України довести цей наказ до відома заступників Міністра закордонних справ України, керівників структурних підрозділів, представництв Міністерства закордонних справ України на території України та закордонних дипломатичних установ України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра закордонних справ - керівника апарату.

Міністр
закордонних справ УкраїниЛ.О. Кожара

ПОГОДЖЕНО:


В.о. Міністра фінансів України

А.І. Мярковський
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
закордонних справ України
04.02.2013  № 39


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 лютого 2013 р.
за № 316/22848

ЗМІНИ
до Положення про консульський збір України

1. Пункт 17 доповнити абзацом такого змісту:

„У разі існування загрози припинення функціонування банківської системи (на період до стабілізації функціонування банківської системи) в державі місцезнаходження закордонної дипломатичної установи України консульський збір стягується спеціалістом з фінансових питань цієї установи у готівковій формі згідно з наказом Міністерства закордонних справ України з обов’язковим оформленням відповідних документів згідно із законодавством України.”.

2. Абзац другий пункту 41 після слова „місцезнаходження” доповнити словами та цифрами „або у випадках, визначених пунктом 17 цього Положення, - вносяться до каси закордонної дипломатичної установи України,”; після слів „до доходів” доповнити словами „загального фонду”.

3. Пункт 44 викласти в такій редакції:

„44. Закордонні дипломатичні установи України щомісяця складають і подають до Міністерства закордонних справ України звіт про обсяги коштів, що отримані в іноземній валюті за вчинення консульських дій і підлягають зарахуванню до загального фонду державного бюджету.”.

4. У тексті Положення слова „Перший заступник Міністра закордонних справ України” та „Валютно-фінансовий департамент” у всіх відмінках замінити відповідно словами „заступник Міністра - керівник апарату” та „Департамент з фінансово-адміністративних питань та діловодства” у відповідних відмінках.

5. У додатку 3 до Положення слова „Перший заступник Міністра закордонних справ України” замінити словами „Заступник Міністра закордонних справ України - керівник апарату”.

Заступник директора
Департаменту
з фінансово-адміністративних
питань та діловодства -
начальник
Валютно-фінансового
управління

Л.П. Курмаз

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: