open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

11.02.2013  № 2-1


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
28 лютого 2013 р.
за № 340/22872

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови Пенсійного фонду № 6-2 від 28.03.2017}

Про внесення змін до Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, в Пенсійному фонді України та його органах

Відповідно до пунктів 4, 9, 11 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 384, правління Пенсійного фонду України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Внести до Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, в Пенсійному фонді України та його органах, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 27 червня 2002 року № 11-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 12 липня 2002 року за № 583/6871, такі зміни:

абзац другий пункту 5 після слів "управліннях Пенсійного фонду України у районах, містах і районах у містах" доповнити словами ", а також у містах та районах";

у пункті 9 слова та цифри "Примірною інструкцією з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 1997 р. № 1153" замінити словами та цифрами "Типовою інструкцією з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242";

у тексті Інструкції слова "управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах" в усіх відмінках замінити словами "управління Пенсійного фонду України у районах, містах, районах у містах, а також у містах та районах" у відповідному відмінку.

2. Юридичному управлінню Пенсійного фонду України (Рябцева Т.Б.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови правління Пенсійного фонду України Никитенко В.С.

В. о. Голови правління

В. Кравчук

ПОГОДЖЕНО:


Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
сторони роботодавців на національному рівні


Заступник Голови
Спільного представницького органу
об’єднань профспілок


Голова Державної архівної служби України


Заступник Голови Служби безпеки України


Заступник Міністра соціальної політики України

О. Мірошниченко


С.М. Кондрюк


О.П. Гінзбург


В.М. Породько


Л. Дроздова

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: