open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 20 лютого 2013 р. № 141
Київ

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 442 від 26.06.2015}

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 37 від 03.02.2014}

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу, що додається.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 лютого 2013 р. № 141

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Заходи з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу” (далі - бюджетні кошти), з метою підготовки об’єктів фізкультурно-спортивної інфраструктури та здійснення заходів для забезпечення проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу (далі - чемпіонат).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Укрєвроінфрапроект.

3. Укрєвроінфрапроект визначає розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня, а також одержувачів бюджетних коштів з урахуванням таких вимог:

наявність досвіду роботи за відповідним профілем не менше двох років;

наявність бездефіцитного фінансового плану на поточний рік;

відсутність простроченої заборгованості за наданими банками кредитами.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на:

проектування, будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт спортивних арен, інших об’єктів фізкультурно-спортивної інфраструктури у містах проведення чемпіонату з метою приведення таких об’єктів у відповідність з вимогами Європейської федерації баскетболу;

здійснення організаційних заходів з підготовки та проведення чемпіонату;

часткове відшкодування процентних витрат за запозиченнями, залученими для будівництва багатофункціональних спортивних споруд (арен) в рамках підготовки та проведення чемпіонату.

{Пункт 4 в редакції Постанови КМ № 37 від 03.02.2014}

5. Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту спортивних споруд і фізкультурно-спортивної інфраструктури та організаційних заходів з підготовки та проведення чемпіонату затверджується Кабінетом Міністрів України.

Проект відповідного рішення Кабінету Міністрів України розробляється Укрєвроінфрапроектом з урахуванням пропозицій Федерації баскетболу України.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

7. Видатки, пов’язані з фінансуванням об’єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374), і Порядку затвердження титулів будов (об’єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. № 995 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17), за наявності проектної документації на об’єкти, яка оформлена згідно з Порядком затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1674).

8. Прийняття в експлуатацію спортивних споруд та об’єктів фізкультурно-спортивної інфраструктури, будівництво (реконструкцію) яких передбачено здійснити у рамках підготовки до чемпіонату, здійснюється відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 “Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1359).

9. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про придбані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

10. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та їх одержувачі подають Укрєвроінфрапроекту звіти про використання бюджетних коштів, фактично виконані обсяги робіт за рахунок таких коштів за формою і в строки, визначені Укрєвроінфрапроектом.

11. Головний розпорядник бюджетних коштів подає у строки, визначені для подання річної фінансової та бюджетної звітності, Мінфіну і Мінекономрозвитку річний звіт про виконання паспорту бюджетної програми за формою, затвердженою Мінфіном.

12. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

здійснення видатків, що фінансуються за рахунок інших бюджетних програм;

оплату посередницьких послуг.

13. Контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюється відповідно до законодавства.

14. У разі невиконання бюджетної програми до головного розпорядника бюджетних коштів, розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня (одержувачів бюджетних коштів) застосовуються заходи впливу, визначені бюджетним законодавством.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: