open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

30.03.2012  № 127


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 квітня 2012 р.
за № 582/20895

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації № 455 від 12.09.2014}

Про затвердження Змін до наказу Адміністрації Держспецзв’язку від 17 жовтня 2011 року № 281

Відповідно до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого Указом Президента України від 30 червня 2011 року № 717, та постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 року № 1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» (зі змінами) НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 17 жовтня 2011 року № 281 «Про встановлення посадових окладів особам рядового і начальницького складу Держспецзв’язку», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 жовтня 2011 року за № 1239/19977, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Фінансово-економічного департаменту Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та директора Департаменту кадрового забезпечення Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

3. Фінансово-економічному департаменту Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 квітня 2012 року.

Голова Служби

Г.А. Резніков
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Адміністрації Державної
служби спеціального зв’язку
та захисту інформації України
30.03.2012  № 127


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 квітня 2012 р.
за № 582/20895

ЗМІНИ
до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 17 жовтня 2011 року № 281 «Про встановлення посадових окладів особам рядового і начальницького складу Держспецзв’язку»

1. У Схемі посадових окладів осіб середнього і старшого начальницького складу Держспецзв’язку, наведеній у додатку 1 до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 17 жовтня 2011 року № 281 «Про встановлення посадових окладів особам рядового і начальницького складу Держспецзв’язку»:

1.1. У пункті 2.1 глави 2:

після позиції «Начальник Головного управління 1990» доповнити новою позицією:

«Перший заступник начальника Головного управління 1930»;

після позиції «Заступник начальника Головного управління 1900» доповнити новою позицією:

«Заступник начальника Головного управління - начальник управління 1870».

1.2. У пункті 4.2 глави 4 після позиції «Заступник начальника інституту 1900» доповнити новою позицією:

«Заступник начальника інституту - начальник центру 1870».

1.3. У главі 5:

позицію «Начальник вузла зв’язку, начальник сектору (господарського забезпечення, кадрового забезпечення, нетаємного діловодства, режимно-секретного, фінансово-економічного, юридичного), начальник вузла зв’язку 1350-1400» викласти в такій редакції:

«Начальник вузла зв’язку, начальник сектору (господарського забезпечення, кадрового забезпечення, нетаємного діловодства, режимно-секретного, фінансово-економічного, юридичного) 1350-1400»;

позицію «Завідувач господарства, начальник складу 1150-1200» виключити;

у позиції «Бухгалтер ІI категорії, економіст ІI категорії, інженер І категорії, психолог ІI категорії, фахівець сфери захисту інформації ІI категорії, юрисконсульт ІI категорії 900-950» слова і цифру «інженер І категорії» замінити словами і цифрою «інженер ІI категорії».

2. У Схемі посадових окладів осіб рядового і молодшого начальницького складу Держспецзв’язку, наведеній у додатку 2 до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 17 жовтня 2011 року № 281 «Про встановлення посадових окладів особам рядового і начальницького складу Держспецзв’язку»:

2.1. У позиції «Водій автотранспортних засобів, комірник, лінійний наглядач, слюсар з ремонту автомобілів (спеціалізованих) VI 645-685» слова «Водій автотранспортних засобів» замінити словами «Артист, водій автотранспортних засобів».

2.2. Позицію «Артист I категорії, водій автотранспортних засобів (спеціалізованих), діловод, інспектор, інспектор з кадрового забезпечення, інспектор з організації захисту секретної інформації (секретне діловодство), інспектор з нетаємного діловодства, механік, охоронник, старший слюсар з ремонту автомобілів (спеціалізованих), телефоніст спеціального зв’язку, технік VII 685-720» викласти в такій редакції:

«Артист I та II категорій, водій автотранспортних засобів (спеціалізованих), діловод, інспектор, інспектор з кадрового забезпечення, інспектор з організації захисту секретної інформації (секретне діловодство), інспектор з нетаємного діловодства, лаборант, механік, охоронник, старший слюсар з ремонту автомобілів (спеціалізованих), телефоніст спеціального зв’язку, технік VII 685-720».

2.3. Позицію «Артист вищої категорії, командир відділення, старший водій автотранспортних засобів (спеціалізованих), старший діловод, старший інспектор, старший інспектор з кадрового забезпечення, старший інспектор з організації захисту секретної інформації (секретне діловодство), старший інспектор з нетаємного діловодства, старший механік, старший охоронник, старший телефоніст спеціального зв’язку, старший технік VIII 720-740» після слів «старший інспектор з нетаємного діловодства,» доповнити словами «старший лаборант,».

2.4. У позиції «Керівник оркестру духових інструментів, командир взводу, комендант об’єкта, контролер-касир, помічник оперативного чергового, фельдшер IX 740-760» слова «Керівник оркестру духових інструментів» замінити словами «Завідувач господарства, керівник оркестру духових інструментів».

Директор
Фінансово-економічного
департаменту Адміністрації
Держспецзв’язкуЛ.В. Максимець

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: