open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Чинна

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" щодо сидру і перрі (без додання спирту)

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, № 18, ст.166)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до частини другої статті 11 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 46, ст. 345 із наступними змінами) такі зміни:

абзац двадцятий після слів "виноробної продукції" доповнити словами "(крім сидру і перрі (без додання спирту)";

після абзацу двадцятого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Розлив сидру і перрі (без додання спирту) здійснюється виключно у передбачену діючими стандартами скляну тару, а також металеві банки із харчового алюмінію, полімерні пляшки марки ПЕТФ, сувенірні пляшки та художньо оформлений посуд із скла, глазурованої кераміки або дерева, упаковку типу "Тetra-Pak" і "Bag in box". Розлив сидру і перрі (без додання спирту) здійснюється у тару (посуд) місткістю 0,05 л, 0,1 л, 0,2 л, 0,25 л, 0,275 л, 0,3 л, 0,33 л, 0,35 л, 0,375 л, 0,4 л, 0,45 л, 0,5 л, 0,61 л, 0,68 л, 0,7 л, 0,75 л, 0,8 л, 1,0 л і більше, а також у тару (посуд) місткістю від 25 до 100 л, виготовлену із матеріалів, дозволених до контакту з алкогольними напоями, і у такому випадку передбачені цією статтею вимоги щодо маркування сидру і перрі (без додання спирту) не застосовуються".

У зв’язку з цим абзац двадцять перший вважати абзацом двадцять другим.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Встановити, що виробництво, імпорт та торгівлю тютюновими виробами з основним та додатковим медичними попередженнями, що супроводжуються кольоровим малюнком (малюнками) та/або піктограмою (піктограмами), відповідно до вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 11, ст. 111) дозволяється розпочати до 4 жовтня 2012 року.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
7 червня 2012 року
№ 4914-VI


  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: