open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МIНIСТЕРСТВО ФIНАНСIВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.01.2013  № 15

Про затвердження Змін до відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій

{Щодо набрання чинності див. Лист Державної митної служби України № 12/1-12.1/213-ЕП від 18.01.2013}

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
фінансів
№ 979 від 28.11.2013}

З метою вдосконалення та актуалізації відомчого класифікатора інформації з питань державної митної справи, який використовується у процесі оформлення митних декларацій, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2012 року № 1011, що додаються.

2. Департаменту організації митного контролю та оформлення Державної митної служби України (Сьомка С.М.) в установленому порядку забезпечити оприлюднення цього наказу.

3. Департаменту митних інформаційних технологій та статистики Державної митної служби України (Пашко П.В.) доопрацювати програмне забезпечення з урахуванням положень цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності через 10 днів з моменту оприлюднення цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на в.о. Голови Державної митної служби України Дериволкова С.Д.

Виконуючий обов'язки
МіністраА. МярковськийЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
фінансів України
17.01.2013 № 15

ЗМIНИ
до відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій

{Пункт 1 втратив чинність на підставі Наказу Міністерства фінансів № 979 від 28.11.2013}

2. У розділі 5 "Ліцензії, дозволи, сертифікати та інші документи, що підтверджують дотримання обмежень щодо переміщення товарів через митний кордон України" Класифікатора документів:

2.1. Після коду й найменування документа "5053" "Ветеринарні свідоцтва форм Ф-1, Ф-2 (ввезення товарів) (використовуються для підтвердження проведення ветеринарно-санітарного контролю при митному оформленні товару) (Держветфітослужба України)" доповнити новими рядками такого змісту:

5054

Ветеринарна довідка

2.2. Після коду й найменування документа "5062" "Свідоцтво про державну реєстрацію або підтвердження про державну реєстрацію медичної техніки та виробів медичного призначення (Державна служба України з лікарських засобів)" доповнити новими рядками такого змісту:

5065

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

2.3. Після коду й найменування документа "5116" "Атестат" виробництва продуктів лову та харчової продукції з них українського походження (орган із сертифікації)" доповнити новими рядками такого змісту:

5117

Декларація виробника

5118

Підтвердження законності вилучених водних біоресурсів із середовища їх існування або аналогічний документ, підтверджений компетентним органом іноземної держави

5168

Індивідуальна ліцензія на ввезення (пересилання) в Україну цінних паперів (НБУ)

5169

Індивідуальна ліцензія на вивезення (пересилання) за межі України цінних паперів (НБУ)

2.4. Після коду й найменування документа "5180" "Сертифікат Кімберлійського процесу" доповнити новим рядком такого змісту:

5183

Сертифікат країни експортера на насіння, садивний матеріал

3. У підрозділі "Особливості інших митних режимів" розділу 1 "Особливості переміщення товарів" Класифікатора особливостей переміщення товарів через митний кордон України, назву особливості переміщення з літерним кодом особливості переміщення "GS" та з цифровим кодом для автоматизованої обробки "713" викласти у такій редакції:

"Тимчасове ввезення та реекспорт повітряних суден, які ввозяться на митну територію України українськими авіакомпаніями за договорами оперативного лізингу, а також тимчасове ввезення та реекспорт залізничного рухомого складу, що переміщується через митний кордон України як товар на підставі зовнішньоекономічного договору";

доповнити після літерного коду особливості переміщення "НН" з цифровим кодом для автоматизованої обробки "718" новим літерним кодом особливості переміщення "НI" з цифровим кодом для автоматизованої обробки "719" та текстовим описом такого змісту: "Декларування консолідованих вантажів, що переміщуються через митні склади та вільні митні зони комерційного типу".

Директор Департаменту
податкової, митної політики
та методології
бухгалтерського облікуМ.О. Чмерук

WEB MD Office "НПО Поверхность",
www.master-d.com.ua

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: