Справа № 366/2452/20
Провадження № 3/366/1713/20
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 жовтня 2020 року суддя Іванківського районного суду Київської області Ткаченко Ю.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Київської області про адміністративне правопорушення щодо притягнення:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Доманівка Іванківського району Київської області, українця, громадянина України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого в АДРЕСА_2 , не працюючого,
до адміністративної відповідальності за ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В с т а н о в и В:
05 жовтня 2020 року до Іванківського районного суду Київської області надійшли матеріали від Іванківського ВП Вишгородського відділення ГУ НП в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП.
З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 18.08.2020 року близько 12 год. в АДРЕСА_2 вчинив дрібне хуліганство, а саме: кидався в бійку та спричинив ОСОБА_2 тілесні ушкодження, чим порушив громадський порядок і спокій громадян.
В судове засідання ОСОБА_1 не з`явився, про розгляд справи повідомлений вчасно. Заяв та клопотань до суду від ОСОБА_1 не надходило.
Вина ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення підтверджується:
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 209048 від 16.09.2020 року;
- постановою про закриття кримінального провадження від 25.08.2020 року;
- витягом з Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12020115180000024 від 19.08.2020 року;
- заявою ОСОБА_3 про внесення відомостей до ЄРДР по факту нанесення тілесних ушкодження її сину ОСОБА_2 ;
- протоколами допиту ОСОБА_2 , ОСОБА_4 , ОСОБА_3 , ОСОБА_5 ;
- висновком експерта № 44/Э від 03.09.2020 року, з якого вбачається, що у ОСОБА_2 малися тілесні ушкодження: садна на обличчі та лівій руці, які могли утворитися 18.08.2020 року від дії тупих предметів і відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень;
- його письмовими поясненнями, з яких слідує, що даний факт має місце.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 є склад правопорушення, передбаченогост.173 КУпАП, а саме: вчинення хуліганських дій у громадському місці, які призвели до порушення громадського порядку та спокою громадян. Із матеріалів справи не встановлено обставин, що виключали б адміністративну відповідальність ОСОБА_1 .
Згідно ч.6 статті 38 КУпАП у разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня прийняття рішення про закриття кримінального провадження.
При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, його майновий стан. Обставин, що пом`якшують чи обтяжують відповідальність, не встановлено.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про застосування до ОСОБА_1 адміністративного стягнення у вигляді штрафу та на підставіст. 40-1 КУпАПстягнення з нього судового збору.
Керуючись ст.ст.24,283-285, ст.173 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченогост.173 КУпАП, та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі п`яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 85 (вісімдесят п`ять) гривень.
Стягнути із ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,в дохід держависудовий збір в розмірі 420,40грн. (чотириста двадцять гривень сорок копійок).
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченогостаттею 32 цього Кодексу, а також постанов, прийнятих за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбаченістаттею 185-3 цього Кодексу.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, подана після закінчення цього строку, повертається апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено. Апеляційна скарга подається до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Строк пред`явлення до виконання три місяці.
Суддя: Ю.В. Ткаченко