Провадження № 1-кп/679/5/2020
Справа № 679/999/18
У Х В А Л А
про витребування доказів
16 січня 2020 року м.Нетішин
Нетішинський міський суд Хмельницької області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3
обвинуваченого ОСОБА_4 ,
захисника ОСОБА_5 ,
потерпілого ОСОБА_6 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Нетішин кримінальне провадження №12018240080000143 від 20.05.2018 року по обвинуваченню ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.296 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Нетішинський міський суд Хмельницької області знаходиться вищевказане кримінальне провадження.
В судовому засіданні, захисник обвинуваченого ОСОБА_5 звернувся до суду з клопотанням про витребування медичної картки стаціонарного хворого №2564 КМЗ НМР «СМСЧ м.Нетішин» ОСОБА_6 під час його лікування з 20 по 30 травня 2018 року для огляду в судовому засіданні.
В судовому засіданні обвинувачений просив задовольнити клопотання свого захисника про витребування документів.
Прокурор в судовому засіданні проти задоволення клопотання захисника обвинуваченого не заперечував.
Потерпілий ОСОБА_6 не заперечував щодо задоволення клопотання.
Суд, заслухавши думку учасників судового провадження, дослідивши матеріали кримінального провадження, вважає за необхідне клопотання задоволити.
Відповідно до ч.ч.1, 2, 6 ст.22 КПК України кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим Кодексом.
Суд, зберігаючи об`єктивність та неупередженість, створює необхідні умови для реалізації сторонами їхніх процесуальних прав та виконання процесуальних обов`язків
Згідно ст.84 КПК України доказами у кримінальному провадженні є фактичні дані, отримані у передбаченому цим Кодексом порядку, на підставі яких слідчий прокурор, слідчий суддя, суд, встановлюють наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню.
Відповідно до ч.3 ст.93 КПК України сторона захисту, потерпілий, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, здійснює збирання доказів шляхом витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, службових та фізичних осіб речей, копій документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій, актів перевірок; ініціювання проведення слідчих (розшукових) дій, негласних слідчих (розшукових) дій та інших процесуальних дій, а також шляхом здійснення інших дій, які здатні забезпечити подання суду належних і допустимих доказів.
У разі наявності у сторони складнощів щодо отримання інформації, суд за її клопотанням може витребувати такі докази.
Вислухавши думку сторін з приводу заявленого клопотання, з метою повного, всебічного та об`єктивного розгляду кримінального провадження, з`ясування обставин, які мають істотне значення на даній стадії судового процесу, суд приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання про витребування документів.
На підставі наведенного та керуючись ст.ст.22,84,93 КПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_5 про витребування документів - задовольнити.
Витребувати з комунального некомерційного підприємства Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин» медичну картку №2564 стаціонарного хворого ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який перебував на лікуванні з 20 по 30 травня 2018 року.
Необхідну інформацію надати суду у строк який не перевищує десяти днів.
Копію ухвали направити в комунальне некомерційне підприємство Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин» для виконання.
Судове засідання відкласти на 10 годину 00 хвилин 11 лютого 2020 року.
Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.
Заперечення проти ухвали можуть бути включені до апеляційної скарги на судові рішення, передбачені ч.1 ст. 392 КПК України.
Суддя ОСОБА_1